​W ten kraju, polskich flag niet.

PAD wraz ze swoim elektoratem odniósł wielkie zwycięstwo nad pieniędzmi Sorosa, poparciem Merkel, niemiecką polskojęzyczną prasą, polskimi pracownikami amerykańskiego żyda pracującymi w pewnej komercjalnej stacji, itd.

Odniósł zwycięstwo, dzięki „ występom” różnych Nitrasów, Myrchów, Szłapków, Tomczyków, czy dziuń typu Pomaska , Hartwich, itp.

Pogarda „oświeconych” Europejczyków, żyjących w dużych miastach do tłuszczy i motłochu żyjących na wsi i małych miasteczkach skutkowała wygraną PAD.

Prawie 10,5 mln głosów to potężny mandat, lekko ponad 10 mln głosów Trzaskowskiego to też dobry wynik, ale w wypadku Trzaskowskiego zadziałała zasada wszyscy na jednego i bij mistrza.

Dla mnie wstrząsem były obrazki z finału kampanii z Łowicza gdzie był PAD z rodziną i sympatykami i Trzaskowskiego z Rybnika.

W Łowiczu od razu było widać, że jesteśmy w Polsce, radosna atmosfera dziesiątki polskich flag i Rybnik gdzie osoba nie wiedząca, że jest w Polsce, mogła nie wiedzieć gdzie jest, tak wgląda „ten kraj”, gdzie przyznanie się do swojej przynależności narodowościowej jest dla nich wstydem, żadnych polskich flag, miejsce odbycia się tego wiecu,  po prostu enigma.

W walkach w oktagonie, gdzie przeciwnicy niemiłosiernie się okładają nie szczędząc sobie ciosów, po zakończeniu walki podają sobie rękę a czasami wręcz wpadają sobie w ramiona.

Niewyobrażalnym chamstwem i skandalem, faux pax nie zdarzającym się w innych krajach demokratycznych, było odtrącenie wyciągniętej ręki PAD i zaproszenie Trzaskowskiego do Pałacu Prezydenckiego po ogłoszeniu wyniku wyborów, niestety Trzaskowski tę wyciągniętą rękę odtrącił, już samo to zachowanie wiele mówi o Trzaskowskim i jego formacji.

I znowu ten głupi naród wybrał nie tego co trzeba.
 
 
  
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

14-07-2020 [10:27] - tricolour | Link:

@Andy

Zwyciestwo to będzie wtedy gdy 100 miliardów zlotych na sam chleb nie wydasz w zachodnich sklepach, bo taniej.

Tak dlugo, jak będziesz latał do Auchana po tanie masło i jeździł starym Golfem tak długo dla Sorosa i Merkel nie ma znaczenia kto jest u władzy.

Obrazek użytkownika angela

14-07-2020 [14:34] - angela | Link:

@tricolour co tak o tym kupowaniu. 
Handlarz jakis, czy coś. 

Obrazek użytkownika Andy51

14-07-2020 [15:27] - Andy51 | Link:

Komiwojażer jakiś.

Obrazek użytkownika Tomaszek

14-07-2020 [20:48] - Tomaszek | Link:

Co poniektórym nie doszło do pustych łbów , że wynik Czaskoskiego to nie srebrny medal i wiceprezydentem nie będzie . To tak nie działa , ni ch....ja . 

Obrazek użytkownika tricolour

14-07-2020 [18:05] - tricolour | Link:

@Angela

No widzisz, Angela, dla Ciebie to jest kupowanie. A dla mnie sprzedawanie.

Tobie się wydaje, ze coś kupujesz, a dla Sorosa, to sprzedajesz swój kraj za jakieś śmieszne rzeczy, w większości niepotrzebne i produkowane przez zachodnie firmy.

Sto miliardów z tarcz trafiło na rachunki firmowe, w znakomitej większości zachodnich banków. Co stało na przeszkodzie, by tarcze wypłacić wyłącznie na polskie rachunki?

Dlaczego zachodnia firma w Polsce nie ma prawa mieć swoich rachunków gdzie chce tylko musi w filiach swoich rodzimych banków, a polska firma nie ma takiego obowiązku?

Rozumiesz, skąd dominanta wynagrodzenia wynosi dwa tysiące trzysta? Stąd, że pieniądze wędrują za granicę i NIKOMU to nie przeszkadza.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

14-07-2020 [14:57] - Trotelreiner | Link:

Ale obaj pretendenci...na swoich zlotach...nie mieli  tej "flagi" UE!!!! 
I co teraz Bruk....znaczy Berlin nam obetnie???

Obrazek użytkownika Andy51

14-07-2020 [15:28] - Andy51 | Link:

Trzaskowskiemu jaja, bo to ich człowiek.

Obrazek użytkownika sake3

14-07-2020 [15:44] - sake3 | Link:

Zapomniał Pan podziękować niejakiej Nurowskiej,wielkiej urody i talentu pisarce za,, ordynarne pisowskie ryje''.Przynajmniej część elektoratu dostrzegła chamstwo i prymitywizm tej paniusi popierającej Trzaskowskiego oddając głos na prezydenta Dudę.

Obrazek użytkownika Andy51

14-07-2020 [19:22] - Andy51 | Link:

Masz rację, dobrze , że mi przypomniałeś o tej pani o twarzy podobnej do d.... starej Indianki, jej zasługi są nie do przecenienia.

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-07-2020 [19:55] - Marek1taki | Link:

"PAD wraz ze swoim elektoratem odniósł wielkie zwycięstwo nad pieniędzmi Sorosa, ... polskimi pracownikami amerykańskiego żyda pracującymi w pewnej komercjalnej stacji, itd."
Pani Mosbacher jest innego zdania:
http://www.bibula.com/?p=115332
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-07-2020 [20:03] - Marek1taki | Link:

Jeden z liderów Polonii Amerykańskiej Andrzej Burghadt skomentował zwycięstwo Andrzeja Dudy nawiązaniem do Bitwy Warszawskiej:
"Wówczas Polska powstrzymała inwazję marksistowskiej ideologii i bolszewickiego terroru na Europę i świat. Dzisiaj również to zwycięstwo wyborcze powstrzymuje napór neomarksistowskich ideologii na Polskę. Wojna światowa zmieniła postać. Musimy sobie zdać sprawę, że teraz szaleje wojna IV generacji, wojna ideologiczno-cywilizacyjna. W tej bitwie w Polsce odnieśliśmy zwycięstwo”.
http://www.bibula.com/?p=115347
Andrzeje trzymają się mocno.

Obrazek użytkownika Andy51

14-07-2020 [21:40] - Andy51 | Link:

Andrzeje to siła.