Ułaskawienie i „ułaskawienie”.

Po skandalicznej publikacji niemieckiego polskojęzycznego Fucka z jej naczelną Frau Kozlowski na czele, bez której zgody nie byłoby tego artykułu, a Frau Kozlowski najpewniej kieruje się wytycznymi niemieckich właścicieli należy zwrócić uwagę na kilka spraw.

Po pierwsze, ktoś kto czyta tylko nagłówki, może dojść do przekonania, że pedofilem jest PAD chociaż artykuł jest o kim innym , to na czołówce tego brukowca widnieje PAD. Po drugie, sprawa jest z marca, ale usłużni podrzucili Frau Kozlowski artykuł i tak się dziwnie złożyło, że ukazał się przed II turą wyborów prezydenckich.

Po trzecie, wierutnym kłamstwem jest to, że PAD ułaskawił pedofila. PAD na liczne prośby córki i partnerki tego człowieka zniósł zakaz zbliżania się do poszkodowanych. Ten człowiek odsiedział cały wyrok a gdyby był ułaskawiony , to by został wykreślony z rejestru pedofilów, w którym dalej figuruje.
Największy wrzask podniosło SLD i PO. 

Otóż Kwaśniewski ułaskawił co najmniej 3 morderców w tym zabójcę 25 letniej dziennikarki, która była w 8 miesiącu ciąży, ponadto ułaskawił Petra Vogla zabójcę staruszki i Sikorę, zabójcę 2 gangsterów. Jeżeli popatrzymy na ilość ułaskawień, to Kwaśniewski i Wałęsa mieli można to nazwać fabrykę ułaskawień odpowiednio Kwaśniewski ponad 4 tys. ułaskawień, Wałęsa ponad 3 tys. ułaskawień.
Z kolei Komorowski ponad 300 ułaskawień, a śp. Lech Kaczyński, ponad 200 ułaskawień.  PAD przy tytanach ułaskawień Wałęsie i Kwaśniewskim wygląda blado, niecałe 100 ułaskawień.

Jeżeli kryptokomuch Szejna krytykuje PAD, to przynajmniej powinien milczeć a nie robić z siebie błazna. Z kolei PO to jest szczyt bezczelności.

Borys Budka będąc jeszcze ministrem sprawiedliwości u Kopaczowej wypuścił bez żadnego dozoru  2 października 2015 r.,  skazanego za obcowanie płciowe z nieletnim bez żadnego dozoru . Ów pedofil w pierwszym dniu na wolności po odbyciu 4,5-letniej kary więzienia za obcowanie płciowe z nieletnimi, Bartosz K. znowu zaatakował. Pedofil napadł 9-letniego chłopca, uderzył go w głowę i zgwałcił w klatce schodowej w pobliskiej kamienicy. Mężczyzna skazany za przestępstwa seksualne jeszcze dzień wcześniej przebywał w Zakładzie Karnym w Sztumie, na oddziale dla więźniów stwarzających poważne zagrożenie społeczne.

Panie Budka, czy pan kogoś za to przeprosił, więc milcz pan i będąc szefem PO nakaż to też swoim członkom i sympatykom.

https://www.tvp.info/38962083/...
https://wisla.naszemiasto.pl/p...
https://www.tvp.info/32193405/...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-07-2020 [08:18] - Marek1taki | Link:

Podwójne standardy zwane w PiSie dwiema prędkościami.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-07-2020 [08:54] - Trotelreiner | Link:

Pan prezydent Duda...jest doktorem prawa  po UJ...więc powinien wiedzieć,że zaraz po wygranych wyborach 2015...rozpoczęła sie następna kampania wyborcza!!
"I CHOĆBYŚ BYŁ ŚWIĘTĄ ADELAJDĄ...I TAK CI COŚ ZNAJDĄ"...a jak nie znajdą...to wymyślą.
I w kancelarii Morawieckiego,Dudy i przede wszystkim tuż obok Kaczyńskiego...są krety...ideowe i płatne...z ruskimi paszportami,z auswajsami od Merkel i z Góry Synaj.

W Kioto przy świątyni shinto...widnieje taki ichni "baner" z mądrością: WŁASNYM JĘZYKIEM ŁATWIEJ SOBIE UCIĄĆ GŁOWĘ,NIŻ WŁASNYM MIECZEM"

PS.Bezjajowy PiS sam jest sobie winny....5 lat poszło w p...stracone...to juz po raz drug!!! Pierwszy raz w 2005...

Pięć lat...powinno być po niemieckich mediach,po PO,SLD,PSL...powinno się rządzić,a nie trząść gaciami...ze strachu.

Teraz strach...przed pajacem Czaskowskim...żenada!

Obrazek użytkownika Andy51

08-07-2020 [09:47] - Andy51 | Link:

Masz prawo do swojej opinii z którą się częściowo zgadzam, ale zważ , że od wydawania wyroków i skazywania są sądy a nie PiS, a jakie są sądy to chyba wiesz. 

Obrazek użytkownika ruisdael

08-07-2020 [09:21] - ruisdael | Link:

Chcę, żeby Pan wiedział że nie jest sam w takich opiniach. Nikt nie został za nic ukarany (oprócz jakiegoś Bielawnego ws. Smoleńska). Żenada. I co się dziwić, że bezczelni podnieśli głowę i OSKARŻAJĄ a przez to mają tyle procent poparcia. Na własne życzenie może prez. Duda przegrać i to będzie powtórka z 2007r. To deja vu będziemy obserwować ze łzami w oczach a może nawet ze śmiechem do rozpuku aż do czasu. Dla wielu wyborców sprawy moralne są ważniejsze od 500+.

Obrazek użytkownika Andy51

08-07-2020 [09:50] - Andy51 | Link:

Powtórzę to co napisałem powyżej w komentarzu, to nie PiS osądza tylko sądy, a sądy często gęsto uwalniają oskarżonych, stąd jest jak jest.

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-07-2020 [15:35] - Tomaszek | Link:

Nie wierzę że akurat ten kwit do ułaskawienia podsunięty został przypadkowo przed samymi wyborami . Taki ładny to niech poczeka do po wyborach . A Dud powinien się trochę dookoła siebie rozglądać .

Obrazek użytkownika Darek65

08-07-2020 [09:46] - Darek65 | Link:

To jest przekonywanie przekonanych. Jak napisano wyżej, dajcie mi człowieka, a znajdę na niego haki. Duda mógłby siedzieć spokojnie, nikogo nie ułaskawiać i byłby cicho. Tylko, czy tak to ma być ? Łatwo sobie wyobrazić, przecież każdy z nas mógłby być tym, który liczy na łaskę Prezydenta. Niestety, nie może na nią liczyć, bo kalkulacje polityczne mu na to nie pozwalają. To nie ma znaczenia, to jest wojna przez duże W. Wojna wypowiedziane przez niemiecką lewacką UE wspieraną przez rodzimą agenturę Polsce i Polakom. Naszym wartościom, historii, itp.

Obrazek użytkownika Andy51

08-07-2020 [13:26] - Andy51 | Link:

Cóż Ci mogę odpowiedzieć? w pełni się z Tobą zgadzam.

Obrazek użytkownika xwro

08-07-2020 [10:15] - xwro | Link:

"wierutnym kłamstwem jest to, że PAD ułaskawił pedofila." A za co skazany odbywał karę więzienia?
Jeśli można łączyć Trzaska z wypadkiem autobusu czy awarią Czajki to dlaczego nie można łączyć PAD z pedofilem? Podwójne standardy? Heh...

Obrazek użytkownika Andy51

08-07-2020 [13:27] - Andy51 | Link:

Przykład wzięty z............

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-07-2020 [15:57] - Tomaszek | Link:

@xwro
Skazany odbył kare więzienia z nawiązką jełopie , przedmiotem łąski był środek zapobiegawczy , który utracił sens bytu i na wniosek pokrzywdzonej . Pamiętaj jełopie WNIOSEK POKRZYWDZONEJ  . A Czasek ma tyle z wypadkiem autobusu , że nie realizował podstawowych obowiązków jeżeli chodzi o zapewnienie bezpieczeństa transportu . W przypadku czajki się po prostu zesrał i rozłożył rączki , zamiast działać .Co jest jego obowiązkiem . Rura pękła , niech będzie , spalarnia pierdyknęła , niech będzie . Efekt , zasrane pół Polski . Tam pewnie w Płokcu , Włocławku , Toruniu ,i innych miastach i wsiach mają do dziś  dobrą i zdrową herbatkę , i w ziemi cały syf . Może im Czaskoski teraz kawę zaproponuje dla odmiany ? Do Dzisiaj to w ramach zrzutów "kontrolowanych" do Wisły trafiło trzy razy tyle ścieków co przy pierdyknięciu rury . Doskonale to widać na Google earth w okolicy Modlina i Kazunia . Tam do Wisły wpada Narew . Wystarczy popatrzeć . To widać  . Wyborcom z miast wymienionych życzę smacznej kawy .

Obrazek użytkownika Andy51

08-07-2020 [19:26] - Andy51 | Link:

Wiesz, polemika ze sprawnymi inaczej nie ma sensu.

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-07-2020 [21:00] - Tomaszek | Link:

@Andy
Ale na Google earth to se popatrz . To rzeczywiście widać jak na dloni .

Obrazek użytkownika tricolour

08-07-2020 [11:14] - tricolour | Link:

Ty Andy to jakiś dziwny taki.

Skoro ułaskawia sie w okresie wyborów, w świetle jupiterów, to trzeba mieć głowę na karku, a nie długopis. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu, co widać.

A teraz ledwo trzymacie ze strachu, że młokos przewróci cały zamysł...

Obrazek użytkownika marsie

08-07-2020 [11:54] - marsie | Link:

Rafał Trzaskowski, 17 stycznia 1972, 48 lat, młokos? Bez jaj!

Obrazek użytkownika RinoCeronte

08-07-2020 [13:44] - RinoCeronte | Link:

No to trzaśniem bo zaśniem ;-) Byle do niedzieli 12.07!

Obrazek użytkownika angela

08-07-2020 [13:56] - angela | Link:

Pan Rafał,  wieczny chłopiec.Na  jakim etapie jego rozum się zatrzymal ?.
Dobry do sterowania, bo bezmyslnych dobrze się prowadzi, jego myslenie nie stawia oporu. 
W domu żona trzyma wszystko , a w Warszawie rządzą się Niemcy,  komunikacją , cieplownictwem, wodociągi i kanalizację.
Tak wazne sprawy, w obcych rękach.
Zly humor sasiadow, i stolica STOI. 
To tak sie rządzi????

Obrazek użytkownika Andy51

08-07-2020 [15:16] - Andy51 | Link:

Wiecznie młody starszy od PAD o kilka miesięcy. Poza tym PAD nie jechał do Brazylii z koleżanką z pracy tak jak to zrobił jeszcze młodszy Trzask.

Obrazek użytkownika tricolour

08-07-2020 [14:40] - tricolour | Link:

@Marsie

Tak, młokos. W porównaniu z ręką, która trzyma długopis, to Trzaskowski jest młody do bólu.

I gdy czytam te angelowe kalki, które wbiła jej do głowy telewizja, o tym jak ten Trzaskowski jest w cudzych rekach, to śmiech i przerażenie ogarnia, że można być takim umysłowym niewolnikiem. Bo ja pamiętam, gdy Prezydent zawetował ustawy i był wtedy nazywany zdrajcą, przez większość tutaj. Dla was jest się zdrajcą, gdy ma się własne zdanie, inne niż partia z jej wodzem.

Mentalność niewolnicza polega na tym, że potrzebny jest pan, który "dba", a który nie pozwoli zdechnąć z głodu. Da michę ryżu, jak mawiał prezes irlandzkiego banku.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

08-07-2020 [13:38] - Roz Sądek | Link:

I po co się Panowie napinacie i kłócicie. Jak to było u Skaldów z króliczkiem?
Show Must Go On  - i tyle w temacie.

 

Obrazek użytkownika Studentka

08-07-2020 [16:14] - Studentka | Link:

Trzaskowski to taki typ Makron'a ; zadufany i arogancki, ale dużo głupszy i leniwszy od Francuza no i tamten ma dużo mądrzejszą żonę, która umie go prowadzić i nie pcha się na obraz.

Obrazek użytkownika tricolour

08-07-2020 [17:30] - tricolour | Link:

Mumia nie pcha się na obraz bo wstrzącha. Owszem, doradzać może doświadczeniem stulecia.

Obrazek użytkownika marsie

08-07-2020 [17:09] - marsie | Link:

tricolour
Młody do „bulu” chyba, choć starszy jest od tej ręki? Ja nigdy nie nazwałem Dudy zdrajcą, a poza tym – lepiej zgadzać się z partią i jej wodzem (PiS i Prezes) i popierać ich kandydata, bo to jedyne w „tym kraju” siły myślące po polsku, niż z partią i jej wodzem (PO i Budka) i popierać ich kandydata, dla których podstawa to myślenie po niemiecku, no chyba że Rafał zamyśli się po francusku, wtedy jest łagodniejszy!
Nie powielaj „lewackich kłamstw”, Morawiecki powiedział tak:
To co robi Merkelowa… Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa, czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier…. za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała
A Duda i tak spokojnie wygra, Pozdrówka!

Obrazek użytkownika Andy51

08-07-2020 [19:27] - Andy51 | Link:

Nie tłumacz i tak nie zrozumie.

Obrazek użytkownika tricolour

08-07-2020 [21:05] - tricolour | Link:

To, że wygra, to jest prawdopodobne, byłoby pewne na spokojnie, gdyby przewaga była 80/20. Jest ledwo 55/45, co przy takim pompowaniu kasy do ludzi jest wynikiem śmiesznym w swej niepewności. Zresztą to nie ma większego znaczenia.

Wiesz dlaczego? To ci powiem: Andy51 kupował masło w Auchanie i uważał, że to dobrze, bo to polskie mało, od polskiego producenta. To mu napisałem, że krowa pewnie polska, ale mleko do mleczarni wiezie jakiś Mercedes lub Renault, bo naszych Nysek nie ma. Mleczarnia ma sprzęt nie od polskiego Alfa-Laval tylko pewnie jakiś niemiecki, na kredyt od niemieckiego banku. Gotowe kostki pakuje zachodnia maszyna, prąd do niej jest częściowo z ruskiego węgla, a jeśli polskiego, to elektrownia wyposażona w sprzęt Siemensa, bo Rafako z Raciborza już nie ma. A na koniec Andy51 idzie do obcego Auchana, by ostatecznie wydać ostatnie grosze na zachodniego pośrednika, wracając do domu z masłem, jadąc  zagranicznym samochodem, zatankowanym ruskim paliwem. I wiesz co? On się wtedy na mnie obraził, bo mu napisałem prawdę skąd z każdego unijnego Euro ponad 80 eurocentów wraca do "darczyńcy".

Jak długo taki gość finansuje zachodnie sieci i się obraża na słowa prawdy o sobie, tak długo nie ma znaczenia kto piastuje władzę. Bo ta władza się wręcz raduje, gdy na Dolnym Śląsku powstaje kolejna montownia zachodnich silników, telewizja (na zachodnim sprzęcie - rzecz jasna) trąbi kolejny sukces, a ludzie się cieszą, że mają pracę, której owoce wędrują za granicę. Prawie w całości.

Rozumiesz? Nie ma większego znaczenia, kto wygra... zarabiamy średnio 1/4 tego, co w Europie i dodatkowo zwracamy 80% "pomocy".

Obrazek użytkownika marsie

08-07-2020 [22:58] - marsie | Link:

Wkurzony jestem, bo Kolejorz dał ciała!
Jednak ma znaczenie – przy Dudzie mamy szansę na 1/3, przy Trzaskowskim pewność 1/5.
Do zobaczenia po!

 

Obrazek użytkownika Andy51

09-07-2020 [11:41] - Andy51 | Link:

Jestem z Sopotu, jestem kibicem Arki, niestety spadła, przykro mi ale chociaż Lechia jest w finale.