Wg. Leszczyny w USA było spotkanie handlarza bronią z dypl

Wg. Leszczyny w USA było spotkanie handlarza bronią z dyplomatołkiem

Pani Leszczyna, specjalistka polonistka-finansistka w min. finansów od loterii paragonowej, która tak naprawdę jest nikim  przy osobach, które atakowała, tak napisała na twitterze o spotkaniu PAD z  najpotężniejszym przywódcą na świecie Prezydentem Trumpem, że było to spotkanie handlarza bronią z dyplomatołkiem.

To nic obraża i PAD i Prezydenta Trumpa inna „ gwiazda” PO człowiek, który mówił, że Amerykanom Polacy robią łaskę, człowiek, który obsikuje sobie spodnie, komentując wizytę PAD w Waszyngtonie mówi : PiS-owskie mózgi mają inne okablowanie – oznajmił były szef polskiej dyplomacji z PO Radosław Sikorski. W ten sposób skomentował wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w USA i rozmowy z Donaldem Trumpem.

Być może jego żydowska żona przeciwniczka republikanów ma na niego taki wpływ, że wygaduje takie głupoty, ale czego spodziewać się od człowieka, który będąc min. spraw zagranicznych, zorganizował  spotkanie i odprawę polskich ambasadorów z min spraw zagranicznych Rosji Ławrowem.

Tak w ogóle to po ogłoszeniu tej wizyty cała opozycja zawyła, kryptokomuchy, totalni, ludowcy, wpadli w jakiś paroksyzm wściekłości, jak to się stało, że przed wyborami PAD został zaproszony do Waszyngtonu, że to jest wpisywanie się w kampanie wyborczą w Polsce.
Oczywiście poparcie lewicowych burmistrzów dla Trzaskowskiego wielu dużych miast w Europie, poparciem nie jest.

PAD jest polskim prezydentem i reprezentuje interesy polskie, nie lewicowe, nie homoseksualne, ale polskie.

Efektem wizyty jest obietnica zwiększenia ilości wojsk USA w Polsce, podpisanie listu intencyjnego z USA na budowę elektrowni atomowej w Polsce, a dobre  stosunki USA i Polski  zaowocowały zapowiedzią zainwestowania 1 mld USD i 2 mld USD przez takie światowe giganty jak Microsoft  i Google.

https://www.tvp.info/48688169/szokujace-slowa-sikorskiego-pisowskie-mozgi-maja-inne-okablowanie

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

26-06-2020 [14:51] - Marek1taki | Link:

Trudno się bronić przed takim przykrym porównaniem, które jest oparte na fakcie reprezentowania przez prezydenta Trumpa największego producenta i eksportera broni na świecie i pasmie niepowodzeń polskiej polityki na arenie międzynarodowej i to w stosunku do rzekomych przyjaciół: USA i jego sojusznika specjalnej troski - Izraela. Akt 447, ustawa o IPN, konferencja bliskowschodnia i inne szturchańce. Prezydent Duda nie miał wpływu na ich zaistnienie, ale na reakcje już tak. Może zaciskał zęby dla dobra sprawy i teraz oczekiwanie od wyborców, że będą się z nim solidaryzowali. Też zacisną zęby i pójdą głosować.

Obrazek użytkownika Marek1taki

26-06-2020 [15:00] - Marek1taki | Link:

Akurat słowa Sikorskiego o murzyńskości i robieniu laski były trafne. Inaczej nikt by ich nie pamiętał.
Nie dosadnie ale jeszcze bardziej trafne, merytoryczne i wiarygodne są wypowiedzi sprzed lat prof. Marek Chodakiewicz i dr Jacek Bartosiak - do odszukania w internecie.
Główny nurt mediów zapamiętuje Sikorskiego, ich pomija. Takie są prawa dżungli.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

26-06-2020 [16:26] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Tekst jak zwykle pełen hejtu,szyderstwa,prymitywnych insynuacji kompromitujący autora takimi wstawkami,jak: człowiek, który obsikuje sobie spodnie, komentując wizytę PAD w Waszyngtonie". No i wreszcie przyznanie jaki to niewyobrażalny wręcz sukces odniósł Duda w Waszyngtonie: "Efektem wizyty jest obietnica zwiększenia ilości wojsk USA w Polsce, podpisanie listu intencyjnego z USA na budowę elektrowni atomowej w Polsce, a dobre  stosunki USA i Polski  zaowocowały zapowiedzią zainwestowania 1 mld USD i 2 mld USD przez takie światowe giganty jak Microsoft  i Google." Rzeczywiście warto było się w fatygować za morze na te 2 godziny? Oczywiście, że tak,przecież nie chodziło o żadne załatwianie spraw dla Polski,ale o zdobycie sobie trochę punktów u wiernego ludu przed niedzielnymi wyborami.

Obrazek użytkownika Jan1797

26-06-2020 [19:47] - Jan1797 | Link:

 Nasze Panie, udzielą zapewne wsparcia tej dedykacji dla L-L i M1t, wkrótce otwarcie:)
 https://twitter.com/KatarzynaP...
To za frau :)
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

26-06-2020 [16:39] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Wiem, że nadchodzą wybory (w Polsce), liczę na to, że odniesie on (Duda) sukces – powiedział prezydent USA.(TVP Info)

To po takie błogosławieństwo leciał Duda za morze,bo takie mało subtelne ingerowanie w kampanię prezydencką w Polsce robi wrażenie na "ciemnym ludzie, który wszytko kupi" (Jacek Kurski dixit),

Obrazek użytkownika Andy51

26-06-2020 [17:39] - Andy51 | Link:

U mnie wysyp lewactwa.

Obrazek użytkownika Marek1taki

26-06-2020 [18:04] - Marek1taki | Link:

Współczuję.

Obrazek użytkownika paparazzi

26-06-2020 [17:49] - paparazzi | Link:

Jeszcze "farba drukarska" nie wyschła i już są trolle. Miotają się, wija lulki palą  a troll 1 taki dokucza, od okien demokracji odpycha, po elekcji Dudy, czmychnąwszy dziurka od klucza będzie czekał i dalej dokuczał.

Obrazek użytkownika Marek1taki

26-06-2020 [19:12] - Marek1taki | Link:

Lubię dokuczać komuszkom. Należy się za komuszenie. Z tymi oknami nie przesadzajmy - życzyłem wesołego świętowania demokracji.

Obrazek użytkownika Andy51

26-06-2020 [20:35] - Andy51 | Link:

Zgrabnie

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

26-06-2020 [21:26] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Po ostatnich moich komentarzach nastąpił istny wysyp prymitywnego hejtu,który ma zastąpić jakąś merytoryczna polemikę. Dlaczego mnie to nie dziwi..?

Obrazek użytkownika Richard

27-06-2020 [01:19] - Richard | Link:

Ile śniegu musiała zjeść  mama her levaka by takiego bałwana  urodzić 

Obrazek użytkownika Andy51

27-06-2020 [08:09] - Andy51 | Link:

Ponoć pół lodowca.

Obrazek użytkownika paparazzi

27-06-2020 [22:57] - paparazzi | Link:

How dare you ! :-)