„Nowocześni szmalcownicy ”

Polska kraj bohaterów, Pileckiego, Powstańców Warszawskich, Żołnierzy Wyklętych, itd. ale także kreatur, szmalcowników, donosicieli do UB na sąsiadów np. za słuchanie Radia Wolna Europa, za opowiedzenie kawału o Stalinie w epoce stalinizmu, itp.

W czasie wojny polskie państwo podziemne likwidowało szmalcowników i kapusi, po wojnie nie miał kto tego robić.

Po wojnie do Polski przyjechało na ruskich czołgach, ca. 20 tys. żołnierzy sowieckich wraz z rodzinami i ca. 80 tys. aparatczyków  wraz z rodzinami.

Aparatczycy opanowali sądownictwo i prokuraturę swoimi ludźmi często pochodzenia żydowskiego, którzy skazywali kwiat polskich patriotów na karę śmierci.

Kończyli szkoły a raczej kilkumiesięczne kursy tzw. Duraczówki i potem „pokazywali się” przed swoimi sowieckimi protektorami.

Ponieważ kwiat polskiej inteligencji i patriotycznej młodzieży został wymordowany zarówno przez Niemców jak i Sowietów, nowe powojenne pokolenie nie zawsze potrafiło być takie jak te patriotyczne, wychowane w okresie międzywojennym.

Jakie to było pokolenie świadczy fakt, że Polacy byli jedyną nacją, której obywatele nie współpracowali z Niemcami. W SS Waffen byli Francuzi, Norwegowie, Łotysze, Norwegowie, Węgrzy, itd., itd. ale nie Polacy.

Niestety terror ubecki i przemodelowanie części społeczeństwo, często przez tych, którzy przyjechali na ruskich czołgach i zaczęli się rozmnażać, często, gęsto, zmieniając swoje nazwiska na czysto polskie, doprowadziło do tego, że wg. niektórych,  donoszenie na swój kraj, swoją Ojczyznę, stało się synonimem nowoczesności.

Dwóch kandydatów, Trzaskowski i Biedroń, donosili na soją Ojczyznę, żądając od PE, sankcji, w tym finansowych przeciwko Polsce.

Coś co jest nie do pomyślenia w innych krajach, w których są również bardzo ostre spory polityczne, przedstawicielom tych krajów nawet do głowy nie przyszło, żeby donosić na swój kraj.

A podziały są bardzo duże, np. we Włoszech, Hiszpanii czy Francji, itd.

Ponieważ ideologia marksistowsko-leninowska, poniosła całkowitą porażkę, postępowcy, postanowili wymyślić coś innego.

Wzorem ma być dwóch homoseksualistów czy dwie lesbijki. Tradycyjny model rodziny jest passe, a religia katolicka, która stoi na straży wartości jest atakowany ze wszystkich stron, zarówno przez środowiska LGBT jak i dziesiątków tysięcy muzułmanów i emigrantów z Czarnej Afryki, którzy nie są emigrantami politycznymi a ekonomicznymi, którzy często przyjeżdżają do Europy nie do pracy ale po zasiłki i socjal . 

Niestety tych donosicieli nie spotyka ostracyzm, a na partie, które oni reprezentują nadal głosuje znaczna ilość osób. 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

16-06-2020 [17:33] - wielkopolskizdzichu | Link:

Pan Bloger martwi się że homosie lub lesbijki dobiorą się do jego wdzięków. Ma prawo do strachu. Ja z kolei bardziej się obawiam pisowskich pomysłów na wsadzanie dziennikarzy do więzień, przywrócenia kary śmierci, wyroków zapadających w gabinetach prezesów partii.
Wszak jako wesz i menda oraz wnuk przywiezionych na ruskich tankach, jestem pierwszym do odstrzału ku uciesze Prawdziwych Polaków podobnych Panu Blogerowi.

Obrazek użytkownika Jabe

16-06-2020 [19:30] - Jabe | Link:

Te Pańskie połajanki byłyby strawniejsze, gdyby było więcej konkretu, a mniej skojarzeń od sasa do lasa.

Obrazek użytkownika Marek1taki

16-06-2020 [19:54] - Marek1taki | Link:

Nie spotyka ostracyzm. e strony administracji państwa jest dla nich bezkarność. Państwo i media ostracyzm stosują wobec przeciwników uznawania nienormalności za normalność. Za to niewidzialna ręka "sprawiedliwości społecznej" aktywizuje piętnowanie.

Po oczywistej wypowiedzi prezydenta, że "Próbuje się nam wmówić, że LGBT to ludzie. A to jest po prostu ideologia - mówił przed kilkoma dniami Andrzej Duda. Homofobiczne słowa polskiego prezydenta cytowały najważniejsze światowe media. Teraz Duda tłumaczy się z nich, twierdząc, że jego wypowiedzi zostały "wyrwane z kontekstu".  
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl..."
Wycofuje się ze słów prawdy, których należało oczekiwać od przywódcy państwa. Potem u Moniki Olejnik siedział Bielan i nie potrafił nazwać rzeczy po imieniu w studio TVN.
Co on tam robił?
Po tym jak po słowach "LGBT to nie ludzie, to ideologia" poseł Żalek został wyłączony z programu w TVN24 ta stacja powinna zostać zamknięta do wyjaśnienia a nie uwiarygadniana.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl...

Za to Horała bije się w cudze piersi:
"Profesor Czarnek wyjaśniał już kontekst swojej wypowiedzi. Oczywiście to wypowiedź niefortunna i takie słowa lepiej, żeby nie padały, bo również one zaciemniają obraz tego, co jest istotną różnicą w tej kampanii"
Są ludziska, są i ludzie:
"Niefortunna? To także Panu Ministrowi wyjaśniam że dla mnie i mojej rodziny nie jest normalnym zjawiskiem paradowanie po ulicach że swoją seksualnością na wierzchu. Demoralizacja nigdy nie będzie prawem człowieka i normalnoscią. To też niefortunne?" odpowiada prof. Czarnek
https://wpolityce.pl/polityka/...

Słuchając radia Wnet dzisiaj usłyszałem jak włączyło się ono w ściek promowania ideologii LGBT w ramach "pluralizmu" dopuszczając propagandę totalitaryzmu w wykonaniu kobiety od Biedronia.

Wygląda to na zdetonowanie bomby z gównem nad elektoratem Dudy.

 

Obrazek użytkownika Marek1taki

16-06-2020 [20:13] - Marek1taki | Link:

Przykład idzie z góry. Od naszego strategicznego sojusznika:
"15 czerwca br. Sąd Najwyższy USA orzekł, że osoby LGBTQ są ​​chronione przed dyskryminacją na podstawie sekcji VII ustawy o prawach obywatelskich z 1964 r. Lobby homoseksualne podkreśla, że to przełomowa decyzja, nawet ważniejsza niż legalizacja pseudomałżeństw tej samej płci.
„Pracodawca, który zwalnia osobę fizyczną jedynie z tego powodu, że jest homoseksualistą lub osobą transseksualną, narusza sekcję VII”
http://www.bibula.com/?p=114823
Skąd pracodawca może w ogóle wiedzieć o nienormalnych upodobaniach seksualnych swoich pracowników?
Normalne, że zwalnia się pracowników za zajmowanie się seksem w pracy jeśli to nie jest burdel.
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

16-06-2020 [21:46] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Pan Autor przyrównuje do szmalcowników z czasów niemieckiej okupacji tych europosłów (z opozycji,oczywiście),którzy ośmielają się zabierać głos w naszym wspólnotowym parlamencie,należy więc przypomnieć Panu jak wygląda prawdziwe donosicielstwo na swój kraj:

Jadwiga Wiśniewska - europosłanka PiS w 2017 r:
"I ta totalna kłamliwa ohydna opozycja (!) buduje fałszywy obraz Polski w państwa  oczach. Ja państwa zapraszam do Polski" 

Jacek Kurski - europoseł PiS w 2011 r:
"Należy z uwagą śledzić to,co się dzieje w Polsce.Jakość demokracji poznaje się po tym, w jaki sposób traktowana jest opozycja (!) Niestety w Polsce trwa nagonka na opozycję. W Polsce do tej nagonki dołączyły sądy."

 Zbigniew Ziobro - europoseł PiS  2011 r:
"Jest rzeczą w najwyższym stopniu niepokojącą jeśli rządzący są tak bardzo odporni na krytykę, na satyrę, na uśmiech. Temu należy się sprzeciwiać,zwłascza tutaj, w Parlamencie Europejskim."

 

 

Obrazek użytkownika HenrykH.

17-06-2020 [08:20] - HenrykH. | Link:

Jeżeli stawia Pan znak równości pomiędzy tymi wypowiedziami a żądaniem sankcji to delikatnie mówiąc ,czapka Pana uciska.

Obrazek użytkownika Andy51

17-06-2020 [09:47] - Andy51 | Link:

Myślę, że u niego jest znacznie gorzej.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

17-06-2020 [21:47] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Żądania sankcji dla Polski przez europosłów z opozycji to kolejny wymysł niespożytej TVPiS,a ciemny lud to oczywiście kupił. A że pisowscy europosłowie donosili na Poskę, to nic takiego,przecie to nasi - no,,nie?

Obrazek użytkownika paparazzi

17-06-2020 [03:08] - paparazzi | Link:

5 do zera. A prawica?

Obrazek użytkownika Czesław2

17-06-2020 [06:20] - Czesław2 | Link:

Nie mamy 24h dyżurów.

Obrazek użytkownika paparazzi

17-06-2020 [19:02] - paparazzi | Link:

;-)

Obrazek użytkownika angela

17-06-2020 [06:17] - angela | Link:

"Głosuje znaczna ilość osob", pewnie elementu naplywowego im brak,  a z nim urozmaicenia w postaci burd ulicznych, włącznie z rozbijaniem wystaw, rozkradaniem sklepów,  a pewnie  u wielu zwolenników  pana Rafałka i Szymonka,  widok własnego palącego się samochodu,  wywołał zadowolenie. 
Bo pan Szymonek, płacze i zbiera po 10 zl.
Ktos mysli, ze za kilka  10 zlotowek , zrobi sobie taką kampanię?
Wolne żarty,  a kto go finansuje,  to przecietny głosujących,  ujety płaczem,  i bezpartyjnoscią pana Szymonka,  pewnie wolałby nie wiedzieć. 

Obrazek użytkownika Andy51

17-06-2020 [09:46] - Andy51 | Link:

Po Palikocie, Petru, Szymonek to nowy projekt WSI.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

17-06-2020 [17:26] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Trudno byłoby znaleźć w całych NB głupszych hejtów,niż niby-komentarze wklejone pod moim...Żenada!