Pisowska szarańcza, wataha, walenie dechą, wyskakiwanie z

Pisowska szarańcza, wataha, walenie dechą, wyskakiwanie z okien, vs. hołota.
 
W ubiegłym tygodniu  miało miejsce kilka zdarzeń, ale na pierwsze miejsce totalni próbują wylansować  Barbarę Nowacką, która powiedziała, że ma wrażenie, że słyszała słowa PJK  "chamska hołota"  szczególnie na chamskie zachowanie opozycji, zwłaszcza PO, szczególnie wycie posłów PO w trakcie przemówienia PMM i min. zdrowia prof. Szumowskiego.

Posłowie PO zachowywali się jak stado wściekłych małp w klatce, po której ktoś przejechał kijem.

Robienie afery na podstawie tego, że jakaś pani poseł miała wrażenie, że ktoś coś powiedział jest jakąś piramidalną aberracją.

Zresztą za SJP hołota  to: pogardliwie o ludziach zachowujących się ordynarnie, a tak zachowywali się rzeczoni posłowie PO. A wg. prof. Bralczyka, człowiek, który wypowiadał się w sprawie nazwania śp. Lecha Kaczyńskiego chamem, było określeniem  nie obraźliwym.

Jeżeli w czasie przemówienia premiera i ministra w stronę PJK padały takie słowa, jak „zadzwoń do brata”, to jeżeli takie słowa padły jak chamska hołota jak wydawało się pani Nowackiej, to może te słowa są niegrzeczne, ale nie obraźliwe.

Jeżeli skonfrontujemy  to z takimi określeniami w stosunku do sympatyków i członków PiS  jak mówienie o nich, że się ich dorżnie( Sikorski), o strąceniu pisowskiej szarańczy ze zdrowego polskiego drzewa (Schetyna), o waleniu dechą (Komorowski), o gołej sile w stosunku do PiS ( Stępień), o wyskakiwaniu z okien jak to groził Wałęsa, itd.

To jest ten język miłości, o którym mówi opozycja , jeżeli do tego dodamy frontowe pismo, za którym stoi PO „ Sok z buraka” ,  w którym ilość ścieku, fejku, kłamstwa, można porównać tylko do ilości szamba wylewanego z uszkodzonego kolektora  „Czajka”, to mamy ogląd sytuacji.
 
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/7733962,chamska-holota-barbara-nowacka-jaroslaw-kaczynski-sejm-borys-budka-opozycja.html
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

09-06-2020 [10:49] - RinoCeronte | Link:

O tempora, o mores! Władza jest źródłem "piniendzy", więc walka trwa nawet w dobie pandemii...

Obrazek użytkownika Andy51

09-06-2020 [11:47] - Andy51 | Link:

Myślałem, że źródłem pieniędzy jest praca. 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

09-06-2020 [12:58] - RinoCeronte | Link:

To zdrowy kartezjański pogląd.

Obrazek użytkownika Czesław2

09-06-2020 [14:20] - Czesław2 | Link:

Żeby coś ukraść, też trzeba się napracować. Niekoniecznie rękami i ciężko.

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2020 [11:28] - sake3 | Link:

Pani Nowackiej żadna inwektywa wymierzona w prawicę,rząd,czy PiS nie wydaje się niegrzeczna czy obraźliwa.Przypuszczam,że gdyby taki pokraczny Budka lub Nitras uderzyli,albo zabili PJK też byłaby pełna wyrozumiałości i znalazła usprawiedliwienie.Tyle,że posłowie czy rząd niestety niewiele może tu zdziałać.Mordy demokracji pełne stworzyły taką presję,że społeczeństwo też przecież przez nich szkalowane i wysmiewane nie ma odwagi do żadnych działąń.Tu potrzebny jest protest ale oddolny,pokazanie,że my panoszące się chamstwo opozycji widzimy i się z tym nie zgadzamy.

Obrazek użytkownika Andy51

09-06-2020 [14:24] - Andy51 | Link:

Zgoda, Nowacka czyli " zlepek komórek" lewacka paniusia, po której inwektywy w kierunku prawej strony spływają jak po kaczce woda, jest przypadkiem, z którym nie poradzi sobie medycyna. Ale marszałek Witek ma narzędzie, karać non stop za chamstwo karami finansowymi nie tylko Brauna , ale i innych.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

09-06-2020 [17:07] - AŁTORYDET | Link:

@sake3; Andy51:
Nowacka przypomina nieco Sissy Meldrum, z serialu "You rang Milord?". Przypominam niezorientowanym, że Sissy obnosiła się ze swoją lewicowością, przejawiającą się jedynie w sferze obyczajowej i z pomocą służby, została wybrana do rady miejskiej, kandydując z jakiegoś lewackiego ugrupowania. Z Nowacką jest jeszcze ciekawiej: żarliwa lewaczka, pomieszkująca w 200-stu metrowym lokalu, w świetnej dzielnicy, odziedziczonym po dziadku (a nie kupionym z własnej krwawicy), pracująca w prywatnej wyższej szkole informatycznej ojca (to gwoli twardej walki na rynku pracy), przykładna żona i matka (olała demonstrację proaborcyjną, bo obiecała dzieciom wspólne ferie), mająca siostrę z pewnym schorzeniem (to gwoli zapalczywości w walce o aborcję eugeniczną). Sądząc po życiu prywatnym, to doskonała kandydatka do partii konserwatywnej. A rekomenduje wartości, którym całym swoim osobistym przykładem, zaprzecza. Wspomniana Sissi jest przynajmniej lesbijką. Ale co łączy obie te postaci, filmową i tą jak najbardziej realną? Proste jak obręcz: obie się nudzą! Ucieczka od nudnego, przewidywalnego życia, to motywuje Nowacką do udziału w polityce. Z niewielką ingrediencją próżności. Dlatego nie traktuję jej wypowiedzi serio. 

Obrazek użytkownika Jabe

09-06-2020 [17:08] - Jabe | Link:

@sake3
Pisowcy nie wydają się być zdolni do jakichkolwiek działań oddolnych. Zapewne stąd ich ciągłe zarzuty, że przeciwnicy są wynajęci.

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2020 [21:14] - sake3 | Link:

Bo jesteśmy tak skutecznie przez was zindoktrynowani i zastraszeni.Skąd mam miec pewność,że gdybym poszła nawet protestować nie zostanę walnieta dechą,albo zwyzywana przez jakiegoś Farmazona czy Mazgułę.

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-06-2020 [23:08] - Pani Anna | Link:

@Sake3
serio, czuje się Pani zastraszona i ... zindoktrynowana przez ... Borysława Budkę? Coś tania ta odwaga.

Obrazek użytkownika sake3

10-06-2020 [06:20] - sake3 | Link:

@Pani Anna....Nie każdy jest takim bohaterem jak szanowna Pani.Ale przecież i Pani ma swoje lęki bojąc się o utratę praw obywatelskich odbieranych przez maseczki i złowrogiego ministra.A pan Budka rzeczywiście może zastraszyć.Patrząc na matrix odbywający się w Sejmie,na biegającego jak kot z pęcherzem Budke,Nitrasa grzebiacego bezczelnie w cudzych rzeczach i dokumentach rzeczywiście jest się czego bać. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

10-06-2020 [09:58] - Pani Anna | Link:

@Sake3
każdy ma lęki na swoją miarę.

Obrazek użytkownika angela

09-06-2020 [14:21] - angela | Link:

Łopozycjonisci miotają się w sejmie ,  jak diably po  piekle. 
Co by tu jeszcze skonfabulować, oszukać, przeszkodzić,  zakrzyczeć.
Zamęt i klamstwo, nieustajaca  wscieklosc, to ich program i argumenty, bo innych nie mają.
 

Obrazek użytkownika Darek65

09-06-2020 [15:46] - Darek65 | Link:

Opozycja zachowuje się przewidywalnie. To od lat (od czasów Palikota) ich strategia. I jak ktoś się daje na to nabrać, to znaczy, że nie odrobił lekcji. Trzeba się na to uodpornić i lekceważyć (choć czasami trudno), a ich krew zaleje, że nie działa. Pokazywać to i od czasu do czasu dyskretnie walić prętem w klatkę, I wygrywać wybory.... To najlepszy sposób. Odcięcie ich od koryta, to zawsze boli i jest skuteczne.

Obrazek użytkownika Andy51

09-06-2020 [17:04] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą,jak tak robię z niektórymi zagończykami , którzy atakują mnie gdy popełnię jakiś wpis, puentując psy szczekają karawana idzie dalej. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-06-2020 [17:16] - Marek1taki | Link:

Karawana jedzie i wprowadza wszystko czego PO nie dało zrobić samo. Nie pomogły kary na węgiel od emisji CO2 to koronawirus dał rady zamknąć kopalnie. Taka niezależność energetyczna jak każda inna.

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2020 [17:27] - sake3 | Link:

To wielki błąd  jeśli się uważa,że ,,psy szczekają karawana idzie dalej''.Bo teraz szczekanie zamieniło się w wycie.Jak w takim zgiełku ma się poruszać karawana zwana polską gospodarką?

Obrazek użytkownika Jabe

09-06-2020 [16:39] - Jabe | Link:

Siebie warci.

Obrazek użytkownika angela

09-06-2020 [18:19] - angela | Link:

Broń nas Polaków Panie Boże, bo nieodpowiedzialne wybory i  rządy liberala, Trzaskowskiego,  na bank   zafundują nam Brukselę. 

https://www.tvp.info/48452750/...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

09-06-2020 [19:47] - Trotelreiner | Link:

Ciekawostka przyrodnicza...od 10.06 nikt więcej sie nie pojawił?!
Czyżby to miało coś wspólnego z moją? :-)

Obrazek użytkownika HenrykH.

09-06-2020 [20:53] - HenrykH. | Link:

Są  starzy ,czytają  i czekają na wytyczne .Na każdym portalu jest grupa która ma za zadanie jątrzyć i kłamać .
Ps.10. jutro .Może objawi się nowy :)

Obrazek użytkownika Andy51

10-06-2020 [08:00] - Andy51 | Link:

Zadaniowcy są wszędzie.