Chuliganerka posłów PO.

Wydawało mi się, że ostatni zajazd opisał w Panu Tadeuszu  A. Mickiewicz, jak bardzo się myliłem pokazał najazd posłów Nitrasa pseudo „kreska „ i Kierwińskiego  namiestnika PO w W-wie.

Wydarzyło się coś co po 1989 r. w polityce polskiej się nie miało miejsca. Na codziennej konferencji w MZ dotyczącej stanu zakażeń COVIDEM 19 w Polsce.

Otóż tych dwóch zagończyków postanowiło po zakończeniu konferencji zaatakować min. Cieszyńskiego, zachodząc mu drogę nie dopuszczając do wejścia do MZ niemal go szarpiąc zmusił do powrotu przed mikrofony.

To, że nie mieli maseczek jest dla nich sprawą drugorzędną, a w tej sprawie SANEPID powinien nałożyć mandaty na tych dwóch panów.

Ale posłowi Nitrasowi i Kierwińskiemu coś nie wyszło, chcieli zaatakować min. w sprawie zakupu maseczek. Niestety dla tych panów z PO, min. Cieszyński przeczytał maila od posła Nojmana  i odpowiedź min. odpowiedzialnego za zakup maseczek.
Okazało się, że w każdym przypadku procedura  była dla wszystkich taka sama. Szczeny tych panów opadły i szykowana prowokacja się nie udała.

PO i opozycja ma doświadczenie w zajazdach. Już w 2016 r. opozycja dokonała zajazdu na Sejm i niemal przez miesiąc go okupowała.

Podobnie jak w MZ zajazd się nie udał, w MZ chodziło o skompromitowanie min. Szumowskiego, w 2016 r chodziło o „ obalenie rządu”.

W jednym i drugim przypadku była to polityczna chuliganerka, jak ocenią to wyborcy przekonamy się w wyborach prezydenckich i wyniki poszczególnych kandydatów.
 
https://wpolityce.pl/polityka/501050-hucpa-nitrasa-i-kierwinskiego-na-konferencji-wiceszefa-mz
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

22-05-2020 [11:55] - angela | Link:

'POlitycy', jak małe   łobuziaki z podworka, pospuszczali głowy, bo im się psikus nie udał.
Oni caly czas szukają dziury w calym, a dziury jak nie ma, tak nie ma, chyba ze dziury ktore sami wykopali i teraz co rusz w nie wpadają. 
 

Obrazek użytkownika tricolour

22-05-2020 [14:33] - tricolour | Link:

@Angela

Naprawdę?
Kurski zrobił porównanie dwóch filmów o pedofilach wskazując na swoją wygraną. Został skomentowany "Twój pedofil lepszy niż mój".

Wiesz jak to jest, gdy się tak kiwa, że się samego siebie zakiwa? Tak właśnie macie...

Obrazek użytkownika sake3

22-05-2020 [17:09] - sake3 | Link:

Jak rozumiem straszny Kurski nie powinien nawet puścić filmu,(jak śmiał) Latkowskiego.Po co mamy wiedzieć o brzydkich faktach z życia naszych ukochanych idoli celebrytów i aktorów do których wzdychamy,których naśladujemy i których podziwiamy.Jak śmiano pokazać kretyńską gębę Wojewódzkiego choć Latkowski o pedofilię go nie oskarża.?Przecież pedofilia jest tylko i wyłacznie w Kościele i tylko Siekielscy mają prawo o niej kręcić filmy.

Obrazek użytkownika Andy51

22-05-2020 [15:31] - Andy51 | Link:

To coś z serii, zrobię mamie na złość i odmroże sobie uszy.

Obrazek użytkownika sake3

22-05-2020 [15:13] - sake3 | Link:

A ja się dziwię,że ktokolwiek jeszcze chce rozmawiać z postacią tak obrzydliwa jak Nitras.Nawet już sam wygląd ma nikczemny,a swoimi chamskimi dokonaniami jeszcze się przechwala.Po jego akcji w Sejmie z bezprawnym przeszukiwaniem podczas przerwy torebek i dokumentów posłów z PiS(kto wie czy czegoś nie ukradł) nie spotkała go nawet nagana ze strony Komisji Etyki Poselskiej,ani ostracyzm ze strony posłów.Cóż więc dziwnego,że taka kreatura poczyna sobie coraz bardziej chamsko?Ja już nie byłabym zdziwiona,że spektakularnie przed kamerą mógłby nawet pobić.

Obrazek użytkownika Andy51

22-05-2020 [17:08] - Andy51 | Link:

Jak weźmie coś do nosa, to zdolny jest do wszystkiego.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

22-05-2020 [15:32] - Trotelreiner | Link:

A to im zabroni??? PiS na wszystko pozwala...

Obrazek użytkownika Andy51

22-05-2020 [15:53] - Andy51 | Link:

Bez przesady, to nie PiS tylko tzw. "wolne sądy".

Obrazek użytkownika Andy51

22-05-2020 [15:53] - Andy51 | Link:

Bez przesady, to nie PiS tylko tzw. "wolne sądy".

Obrazek użytkownika cyborg59

22-05-2020 [16:04] - cyborg59 | Link:

Kiedy Trzaskowski kandydował na prezydenta Warszawy - Nitras kandydował na prezydenta Szczecina. Zapytany przez dziennikarza : jak pan ocenia swoje szanse ....bluzgnął stekiem rynsztokowych przekleństw. Od tamtego czasu szczecińscy dziennikarze lubią zaczynać dowolny wywiad  słowami : jak pan ocenia.....Za pierwszym razem, w trzecim programie telewizji, zaniemówił na dłuższą chwilę. 

Obrazek użytkownika Jabe

22-05-2020 [16:27] - Jabe | Link:

Okazuje się, że w Trójce procedura też była stale taka sama.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

22-05-2020 [16:59] - Lech Makowiecki | Link:

Nitras jest nadpobudliwy. Poza tym skłonny do rękoczynów. I jeszcze coś... Trenowałem na studiach judo, znam więc podstawowe techniki rzutów, dźwigni i duszeń. Swego czasu poseł Nitras powalił na ziemię jednego z posłów. W tłumie nikt tego nie zauważył, ale było to klasyczne duże podcięcie zewnętrzne. Zwróćcie uwagę, że tym razem - podczas konferencji - bezczelnie przyblokował ministra ciałem, wprowadzając prawe przedramię (pięść) pod pachę blokowanego - zupełnie jakby się przygotowywał do typowego rzutu przez biodro. Mam nadzieję, że kiedyś trafi kosa na kamień; z tego co wiem Janusz Szewczak ma czarny pas, więc nie tracę nadziei :))))...

Obrazek użytkownika Andy51

22-05-2020 [17:07] - Andy51 | Link:

A prof Szumowski trenował boks.

Obrazek użytkownika sake3

22-05-2020 [17:49] - sake3 | Link:

@ Lech Makowiecki.....Jak jest nadpobudliwy to niech idzie na kozetkę do psychoterapeuty a nie do Sejmu.

Obrazek użytkownika sake3

22-05-2020 [17:50] - sake3 | Link:

@ Lech Makowiecki.....Jak jest nadpobudliwy to niech idzie na kozetkę do psychoterapeuty a nie do Sejmu.

Obrazek użytkownika tricolour

22-05-2020 [17:10] - tricolour | Link:

A'propos opadania szczeny, to i mnie opadła. Powiem zupełnie serio, że kopniak dany PAD i powołanie Kurskiego do zarządu telewizji, to jednak by mi do głowy nie przyszło, zwłaszcza przed wyborami.

Ale może tak ma być... zobaczymy.

Obrazek użytkownika angela

23-05-2020 [23:14] - angela | Link:

@tricolour,  kopniaka to dostała wasza kandydatka, a następny klon, co niby ma byc, ale jeszcze nie jest.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

22-05-2020 [20:31] - Roz Sądek | Link:

Jutro włożą jakiemuś ministrowi, albo i premierowi na głowę kubeł, a on odwinie się im ciętym dowcipem, albo jakimś bon motem. A na NB zacznie się dyskusja, o chuliganerce.
Ludzie, przecież tu coś nie gra!