Wybrałem. Jestem "ziobrystą".


.Odejscie Pana Zbigniewa Ziobry  z PISu i powolanie przez niego nowej formacji prawicowej bylo bardzo madrym posunieciem. Twierdze nawet ze od wielu lat nic tak dobrze nie zrobilo  dla Polskiej prawicy niz ten krok.

Od kilku dni czytam informacje o PISie i nadziwic sie nie moge !  Czolowi politycy PISu poruszaja najwazniejsze sprawy dla Polski i robia to dobrze! Od kilku dni PIS zauwaza  "swiat internetu"  i zaczyna z niego czerpac informacje !  PIS docenia Kluby Gaze...

...i w miejscu trzech kropek sie urwalo. Tekst ten napisalem 2011-11-27 . Z braku czasu, natloku mysli i obowiazkow nie udalo mi sie go dokonczyc. Jednak pamietam jak mialo brzmiec zakonczenie:

"Druga prawicowa partia jest potrzeba w Polsce. Wielu porzadnych ludzi nie glosuje na PIS ze wzgledu na K..."

"...a teraz czekam az Szanowny Pan (Ziobro) jasno i wyraznie odetnie sie od tzw PJN. Jasno i wyraznie oswiadczy ze nie ma zamiaru wspolpracowac z tymi sk... (autocenzura) oraz nie atakowac partii prawicowych."

W rocznice stanu wojennego (wczoraj) przeczytalem ze pan Ziobro obchodzi ten dzien bardzo uroczyscie. Glosuje na Migalskiego, pluje na PIS  oraz na Kaczynskiego  nazywajac go szkodnikiem.

PODSUMOWANIE !

Pan Ziobro odchodzac z PIS obiecal zbudowac w Polsce druga (liczaca sie) partie prawicowa. Okazalo sie ze nie zamierza budowac drugiej lecz jego czyny wskazuja na chec rozwalania...

... wiec :

PANIE ZIOBRO, MIAL PAN BUDOWAC A NIE ROZWALAC!!!

PANIE ZIOBRO,  pan sam wybral.

PANIE ZIOBRO, WAL SIE PAN !

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ZŁY

14-12-2011 [22:49] - ZŁY (niezweryfikowany) | Link:

wstęp, rozwinięcie i zakończenie zawarte w tytule posta O!;)

notka 100/100

pozdrawiam

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

14-12-2011 [23:01] - ironiczny anglosas | Link:

Przestancie juz !
W zeszlym tygodniu dostawalem 10 na 10.  Dzis juz 100 na 100 .
Jeszcze mi sie w glowie pokielbasi od tego chwalenia i sam cos zaloze :)
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika Secesh

15-12-2011 [00:42] - Secesh (niezweryfikowany) | Link:

1000/1000!

Obrazek użytkownika Gość

15-12-2011 [03:02] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Tam gdzie jesteś, możesz sobie być prorokiem.
Pozwalają Ci na to ...

Obrazek użytkownika Wędrowny Grajek

14-12-2011 [22:54] - Wędrowny Grajek (niezweryfikowany) | Link:

Już, już myślałam, że dołączasz do tzw. "pożytecznych idiotów" (skądinąd przepraszam idiotów)!! Ale kamień spadł mi z serca..
Pozdrawiam Pana serdecznie!

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

14-12-2011 [23:14] - ironiczny anglosas | Link:

... do "pożytecznych" to ja sie nie nadaje, nawet idiotow :)
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas
.
ps.Mialem jednak nadzieje ze ci kolesie zrobia cos dobrego dla Polski...

Obrazek użytkownika yorg

14-12-2011 [23:26] - yorg (niezweryfikowany) | Link:

Dobry chłopak był Ziobro, ale trochę mu zaszumiało w głowie.
Widać tu działanie osób trzecich, co to Zbyszka podpuścili i"dowartościowali".

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

14-12-2011 [23:38] - ironiczny anglosas | Link:

Przypuszczalnie to jest "ten" doradca ktory wczesniej "doradzal" w PISie.
Ktos slucha takich doradcow nic nie zbuduje, moze jedynie roz WALIC (sie).
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika krzyh

15-12-2011 [00:00] - krzyh (niezweryfikowany) | Link:

liczyliśmy że Ziobro będzie budował formację do walki z PO a on chce wlki z PIS tylko tak się składa że tych od walki z PIS to my mamy zatrzęsienie a z PO nie ma komu powalczyć. Porażka jednym słowem. Byłem wśród tych którzy mówili by dać mu szansę, nie nazywać zdrajcą, poczekać i znowu się okazało że najwięksi pesymiści mają rację bo tu nie o budowanie chodzi a o rozbicie.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

15-12-2011 [00:14] - ironiczny anglosas | Link:

Tez apelowalem o umiar w ocenianiu Ziobry. Teraz apeluje o glosne wyrazanie opinii gdyz on juz pokazal o co w tym wszystkim chodzi...
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika Mycha

15-12-2011 [00:20] - Mycha (niezweryfikowany) | Link:

Realiści powiadali to samo. Ale wcześniej też czekali, obserwowali, za szybko się nie wypowiadali, ocen nie przedstawiali. Tak z niektórymi z nich jest.
Pozdrowienia dla Autora i dla Ciebie, krzyh.

Obrazek użytkownika stanczykblazen

15-12-2011 [11:31] - stanczykblazen (niezweryfikowany) | Link:

A ja od razu się odcięłam , nienawidzę zdrajców jakiegokolwiek autoramentu , kim by nie byli i w imię czego zdradzają. Zdrajca , to zdrajca i kropka.Co innego przyjść do Prezesa na zebranie , wstać i głośno powiedzieć ; "odchodzę , bo to i to i tamto, nie będę złośliwy , nie będę knuł , będę działal w zupełnie innym stylu i pod innymi hasłami"Nic takiego się nie wydarzyło, sami teraz nie wiedzą , gdzie mają się wcisnąć.

Obrazek użytkownika Siwy

15-12-2011 [00:14] - Siwy (niezweryfikowany) | Link:

Przez swoją zdradę zasłużyli sobie na pogardę.Ich działania mówią same za siebie.Kto zaufa zdrajcy ? Tylko naiwniak którego ponownie ziobryści politycznie wydymają.

Obrazek użytkownika Gość

15-12-2011 [08:41] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Skąd wiedza jak głosował Ziobro?, proszę o linka. Z informacji prasowych wynika że Kurski nie poparł Migalskiego. Chciałabym oprzeć swoją opinię o konkret a nie przypuszczenia. Inaczej portal www.niezalezna.pl niczym nie będzie się róznił od www.gazeta.pl

Obrazek użytkownika praga2

15-12-2011 [11:21] - praga2 (niezweryfikowany) | Link:

Krotko i na temat.Pelna zgoda.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Gość Ewaryst

15-12-2011 [15:38] - Gość Ewaryst (niezweryfikowany) | Link:

"Nie sądźcie,abyście nie byli sądzeni". Mam nadzieję, że oprócz Tych co tu piszą, jest wielu innych myślących Polaków, którzy oddają w wyborach swój GŁOS świadomie na tego, komu ufają. Dajcie ludziom działać i nie osądzajcie ich z góry. A gdy przyjdą wybory, to wtedy nie złorzeczcie ale mądrze głosujcie. Czy to tak wiele aby, to pojąć?

Obrazek użytkownika gimel

15-12-2011 [18:04] - gimel (niezweryfikowany) | Link:

jeśli by chciał odbierać głosy Palikotowi, albo PO, to by pojechał w Wielkopolskę albo do Szczecina; a tak odwołując się do tego samego elektoratu co JK nie jest zbyt wiarygodny

Obrazek użytkownika Dana

15-12-2011 [16:44] - Dana (niezweryfikowany) | Link:

...bo jeśliby i Pan z...., no zawiódł...
Zachowania Ziobry to: dużo krzykliwych pretensji nie wiadomo do końca o co, ale ostre ataki na Prezesa i na "tych co w PIS-ie", niby chciał rozmawiać a latał do merdiów i wyśmiewał swoich. Doskonale znał zasady w partii, ale je łamał i robił krzyk, że go upominają. A wcześniej zebrał głosy pod szyldem i programem PIS, po czym się wypiął na wyborców i zaczął opluwać partię, dzięki której zaistniał w polityce i wszedł do PE. A już to, że zamiast ściągać elektorat niezdecydowany, poleciał za Panem Kaczyńskim wykradać jemu zwolenników, równocześnie na Prezesa plotkując, to było zachowanie, które odkleiło mu maskę....i spadła - fałszywa, udawana.
Solidarna Polska to idea śp. polskiego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Partia i program PIS to dzieło Jarosława Kaczyńskiego.
Ziobryści własnego programu póki co nie przedstawili. Całe ich działanie, jak Pan to pokazał, to nagonka na PIS.
Ja też się łudziłam..., ale pozostał mi tylko taki obraz ZZ;))
Woził się otwartą limuzyną marki PIS z doświadczonym kierowcą, kłaniał się i mizdrzył do pozdrawiajacych go przechodniów, po czym oderwał i podeptał znaczek marki PIS, zawłaszczył limuzynę i zaczął jeździć jak pirat drogowy, rozwalając przydrożne latarnie. Stał się bardzo niebezpieczny dla przechodniów ;))

Pozdrawiam serdecznie z nadzieją, że przetrwamy

Obrazek użytkownika Polka  w żałobie

15-12-2011 [16:56] - Polka w żałobie (niezweryfikowany) | Link:

Zbigniew Ziobro głosował na Migalskiego,że w jakikolwiek sposób wspiera tych zaprzańców z PJN,to westchnę tylko,otrzepię kurz z butów i nawet się za siebie nie obejrzę...I tak wszyscy,których ceniłam(oprócz Z.Ziobro)są w PiS.

Obrazek użytkownika Gość R.Remin

02-01-2012 [03:03] - Gość R.Remin (niezweryfikowany) | Link:

Okropnie zawiodłem się na panu Z.Ziobro,którego ceniłem sobie wysoko, jako polityka PiS. Nigdy nie myślałem o tym,że ten - co tu mówić inteligentny facet,nie pojął w swoim już dośc długim życiu bardzo ważnej sprawy, znanej od wieków wśród ludzi myślacych,że tylko i wyłącznie W JEDNOŚCI SIŁA !!! A jeżeli tej siły nie ma, to można sobie tylko i wyłącznie pokiwać palcem w bucie i popaplać sobie w lustrze...Jeżeli o tej odwiecznej prawdzie p. Ziobro ma wiedzę,to należy podejrzewac go o świadomą działalność r o z b i j a c k ą na organiżmie silnej partii polskiej prawicy. A to już wiadomo na co zakrawa ...!!! Oj, panie Ziobro aż tak głębokiej slepoty nie spodziewałem się po panu!! A przecież dzięki PiS jest pan znanym politykiem w Polsce i w Brukseli. I przecież dzięki PiS jest pan dalej w Sejmie. Podejrzewam,że brukselki w Brukseli zawładnęły pańskim rozsądkiem... Może się poprawi pański stan myślowy wtedy,gdy skończą się dla pana b r u k s e l k i...