Rząd i PAD zdali egzamin w walce z pandemią koronawirusa

Opozycja z zwłaszcza PO dostali jakiegoś obłędu jakby się szaleju najedli. Po dyżurnych tematach 2 mld zł nie na dofinansowanie TVP tylko na chorych onkologicznie, temat poszedł w odstawkę, jako niespełniający pokładanych w nim nadziei, przyszedł drugi, testy na koronawirusa dla każdego, wirusolodzy pukają się w głowę bo czegoś takiego nie ma na świecie, oczywiście testy dla osób podejrzanych na zarażenie  koronawirusem, ale nie dla każdego.

Ponieważ rząd i PAD w zasadzie zdali egzamin w tym trudnym czasie, a wg. badań pracowni procent poparcia rośnie zarówno PAD jak i rządowi, opozycja ma nowy przekaz.

Przełożyć wybory prezydenckie? Moim zdaniem nie, jak była powódź tysiąclecia w 1997 r. a zrozpaczeni ludzie zwracali się do ówczesnego premiera tow. Cimoszewicza o pomoc, miał jedną radę trzeba było się ubezpieczyć. To samo w 2010 r. po katastrofie smoleńskiej, gdzie zginął śp. Prezydent Lech Kaczyński i elita kraju, były przesłanki do przesunięcia wyborów, ale ówczesny  Marszałek Sejmu, Brąk, od razu galopem poleciał do Pałacu Prezydenckiego i PO natychmiast zrobiła wybory prezydenckie.

Oczywiście zawsze coś można zrobić lepiej, ale obecny rząd coś robi i dla obywateli i dla przedsiębiorców.

Społeczeństwo pozytywnie przyjęło zapowiadany pakiet pomocy na 212 mld zł, a opozycja głównie PO oprócz obgryzania paznokci i mówienie skuś baba na dziada, dla rządu  ma jedną nadzieję, gdyby wybory prezydenckie były przełożone, to może zdarzyłoby się coś takiego, że kandydat opozycji miałby szanse.

Ale jak patrzę na panią „ wpadkꔄMKB, tęczowego gumofilca, matkobijce Biedronia, przedstawiciela największej partii opozycyjnej TVN Hołownie czy chłoptasia Bosaka, to wydaje mi się, że żadna z tych postaci nie ma szans z PAD. Wśród tych kandydatów nie ma jakości ani wybitnej postaci.

Mam nadzieję, że wybory odbędą się w przewidzianym terminie, a w połowie kwietnia, dzięki działaniom rządu nastąpi regres zachorowań.

https://wpolityce.pl/polityka/491737-prezydent-tarcza-antykryzysowa-ma-ochronic-gospodarke
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

20-03-2020 [13:35] - sake3 | Link:

Minister Szumowski słusznie powiedział,że wszystko a w tym wybory zależy od czasu trwania pandemii w Polsce.Wątpię by rząd tak racjonalnie myślący i tak rozsądny jak mamy obecnie w wypadku braku ustąpienia wirusa decydował się na wybory 10-go maja.Działania opozycji pokazują,że nie zalezy jej na obywatelach,nie obchodzi ich wirus w Polsce tylko zdobycie władzy.Liczą ,że przyjda na gotowe jesienią i że rozeźleni pogarszajac sie sytuacją gospodarczą ludzie zagłosują własnie na nich.Ich zachowanie już nie ogląda sie z niesmakiem ale z przerażeniem,że takie kanalie mogą istnieć.Udajaca dziennikarkę dawna spikerka a dziś wybotoksowana groteskowo celebrytka Hanna Lis oskarża  rząd o spowodowanie śmierci Polaków.Czemu tacy wspaniali ,,lekarze'' jak Arłukowicz,Kamysz,Kopaczowa siedza w domach zamiast zasilić szeregi przemęczonych lekarzy? Wicemarszałek Karczewski już zameldował się na oddziale w Nowym Mieście.Czy jeżeli kolejny pacjent umrze jego też ta wygladajaca jak ruska matrioszka idiotka oskarży o smierć?

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2020 [14:50] - Andy51 | Link:

Cóż mogę Tobie odpowiedzieć, ze wszystkimi tezami Twojego wpisu się zgadzam.

Obrazek użytkownika tricolour

20-03-2020 [14:56] - tricolour | Link:

@Andy

Hmmm... szkoła...

Regres za trzydzieści dni. Liczba chorych podwaja sie u nas co trzy dni, co oznacza, że za dni trzydzieści bedzie ich tysiąc razy wiecej czyli z trzysta tysięcy. Lekko licząc.

I na wybory ich, niech się wymieszają ze zdrowymi i będzie git.

Co to fanatyzm robi z mózgu...

Obrazek użytkownika Marek1taki

20-03-2020 [16:23] - Marek1taki | Link:

"Ponieważ rząd i PAD w zasadzie zdali egzamin w tym trudnym czasie..."
To przedwczesna a w zasadzie już nieaktualne stwierdzenie. Min.zdrowia nie najgorzej sobie radzi mimo, że przesadza z make upem. W tym tygodniu rząd właśnie nie wytrzymał presji i na globalny sygnał o rozpoczęciu kryzysu gospodarczego odpowiedział pozytywnie i podjął działania by kryzys sprowokować. Jeśli nie mogli odmówić niech świecą oczami. Jeśli mogli to wyszli przed szereg. Ten krach jest prowokowany a my już na samym początku wyzbywamy się zapasów i możliwości reagowania. W rzeczywistości trudności mogą dotyczyć wybranych dziedzin gospodarki. Tych zablokowanych odgórnie i tych, którym naturalnie w tej sytuacji spadają obroty w zw. z izolowaniem się ludzi, i tym, którzy są elementami gospodarki globalnej. To wojna wieloletnia, może trzydziestoletnia. Wiadomo, że zareagowano na rynku finansowym w USA, wiadomo, że ze złym skutkiem. W tej sytuacji rząd proponuje sprowokować kryzys gospodarczy na zlecenie. Nie ma podstaw do reagowania w ten sposób, w sposób nakręcający zapaść. Brak jest planu B, co będzie za 6 tyg. jak już większość populacji będzie zarażona a przecież dalej nie wiemy z jakimi objawami, a już jest od A do D, czyli ekonomiczne koronaparty. Na razie na siłę starają się dorównać tragicznym statystykom i do zgonów z powodu koronawirusa zaliczają współistnienie tej infekcji.

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2020 [17:45] - Andy51 | Link:

Jak jesteś takim geniuszem, to bądź nauczycielem rządzących..

Obrazek użytkownika Marek1taki

20-03-2020 [18:21] - Marek1taki | Link:

To nie jest kwestia geniuszu tylko przyzwoitości i umiaru w odchyleniach lewicowych.

Obrazek użytkownika Kryspin

20-03-2020 [17:31] - Kryspin | Link:

Porównanie obecnej sytuacji panującej zarazy z powodzią z 1997 i ówczesną skandaliczną wypowiedzią Cimoszewicza, albo  z sytuacją po śmierci prezydenta L.Kaczyńskiego,kiedy to marszałek Sejmu z urzędu zaczyna natychmiast pełnić funkcję prezydenta RP (i który musiał niezwłoczne rozpisać wybory prezydenckie -  czytaj Konstytucję RP,baranie!) - świadczy o całkowitym pomyleniu z pomieszaniem autora, być może umyślnym dla przeforsowania swojej tezy o podłych działaniach opozycji. A tak się ma sytuacja dzisiaj: rząd   przyjmuje specustawę do walk z epidemią (zamiast posłużyć się przewidzianym w konstytucji ogłoszeniem stanu wyjątkowego, w czasie którego nie mogą się odbywać wybory) i dzisiaj przez rzecznika oświadcza, że gdyby jednak trzeba było odwołać/przesunąć termin wyborów prezydenckich, to uczyni tak, ale ...tuż prze tym majowym terminem!!! Czy to jest w porządku wobec obywateli i pozostałych kandydatów??? A w międzyczasie  Duda nadal będzie prowadził w całym kraju swoją kampanię pod pretekstem "wypełniania swoich obowiązków",jak to twierdzi jego rzecznik, któremu też się wydaje, że mówi do gromady przygłupów,a nie normalnych obywateli.  I tak "pierwszy obywatel RP" daje przykład wszystkim, że można lekceważyć nawoływania do pozostawania w domu,bo jego ludzie zbierają nadal podpisy poparcia na liście do PKW i chwali się zebraniem 2 milionów (!!!) podpisów  i to na pustych ulicach miast,miasteczek i wyludnionych wsi!. Kandydat na drugą elekcję jeździ po całym kraju prowadząc swoją kampanie m.in. w szpitalach, gdzie powoduje kolosalne zamieszanie swoją wizytą (rutynowe działania ochrony) i stwarza ryzyko zakażeń,w tym także siebie,albo kontroluje  granice państwa czy odwiedza Orlen z podziękowaniami za produkcję płynów  odkażających! To są obowiązki prezydenta w czasie zarazy czy w czasie przedwyborczym robienie sobie kampanii!? A ta okropna opozycja i wszyscy jego kontrkandydaci zgodnie domagają się przesunięcia terminu wyborów - co za ludzie! Co się zaś tyczy przeprowadzania testów na obecność koronawirusa, to  z każdym dniem WHO apeluje do wszystkich krajów, jako że mamy już prawdziwą pandemię: testy! testy! testy!!!
Czekam teraz na sporą dawkę hejtu jako targowiczanin,zdrajca,płatny agent i t.p., i t.d.

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2020 [19:16] - Andy51 | Link:

Spadaj cymbale.

Obrazek użytkownika Kryspin

20-03-2020 [20:11] - Kryspin | Link:

Dzięki za jak zwykle merytoryczną i kulturalną odpowiedź,której się spodziewałem (vide:ostatni akapit mojego komentarza).

Obrazek użytkownika sake3

20-03-2020 [19:27] - sake3 | Link:

Kandydat na prezydenta Polski Andrzej Duda jest też jednocześnie prezydentem Polski do czasu wyborów,a więc wypełnianie obowiązków prezydenta jest jego powinnością.Nie kaprysem czy lansem tylko własnie powinnoscią.Kontrola granic,szpitali zakładów mających udział w pracach nad wytwarzaniem urządzeń,leków na potrzeby walki z epidemią.Z tego co widać opozycja prowadzi nader intensywna kampanie wyborczą,co rusz dając jakieś konferencje prasowe,szkalując rząd i tych którzy z pandemia walczą.Nieustanne kłamstwa,cyniczne wypowiedzi świadcż,że opozycja woli nawet nie prowadzić kampanii w terenie,bo nie ma żadnego programu,a tak przy pomocy celebrytów,GW i internetowych trolli może bezkarnie obrzucac wyzwiskami rząd,kłamać do woli.Pandemia nic nie nauczyła opozycji,nawet przyzwoitości i miedzyludzkiej solidarnosci.

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2020 [20:15] - Andy51 | Link:

Słusznie  Waść prawisz.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

20-03-2020 [21:17] - krzysztofjaw | Link:

 Kryspin

No już tak jest, że rządzący i określony prezydent maja łatwiej w czasie kampanii wyborczej, gdy maja władzę. Tak jest wszędzie. Natomiast zarzut, że PAD prowadzi obecnie kampanię wyborczą jest chybiony. Robi swoje i wypełnia swoje obowiązki. Każdy kataklizm wymaga jego ingerencji: tak jest w czasie żywiolów pogdowych (powodzie, susza) jak i żywiołów zdrowotnych czy też innych, które mogą zgrażać istocie istnienia państwa i jego obywateli. Jestem przekonany, ż postępowałby on tak samo, gdyby nie było okresu kampanijnego a liczy się końcowy sukces i umiejętność działania w czasie kryzysu a PAD daje sobie radę. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Kryspin

20-03-2020 [23:12] - Kryspin | Link:

 Autor dalej powtarza te bzdety wmawiane opinii publicznej jakoby Duda wypełniał tylko swoje obowiązki! A co należy do obowiązków prezydenta RP, to o tym mówi polska konstytucja, nie przewidująca np. gierkowskich wizyt gospodarskich w zakładach pracy (jak to w PRL bywało,a i tak dotyczyło tylko szefa partii), szpitalach czy na granicach, bo od tego są odpowiednie służby i szefowie poszczególnych resortów. A  w czasach zarazy też prezydent ma zupełnie inne obowiązki, niż jeżdżenie po kraju. Na przykładzie tego komentarza widać najwyraźniej jak można ogłupić "ciemny lud,który wszystko kupi" - jak mawia ex szef Kurwizji.

Obrazek użytkownika sake3

21-03-2020 [13:28] - sake3 | Link:

To jakie obowiązki ma prezydent w czasie katastrofy czy zarazy?Konstytucja nic o tym nie mówi więc może od Pana się dowiem?

Obrazek użytkownika Jabe

20-03-2020 [17:36] - Jabe | Link:

Społeczeństwo pozytywnie przyjęło zapowiadany pakiet pomocy na 212 mld zł – Społeczeństwo wie, skąd rządzący wezmą te pieniądze?

Obrazek użytkownika Kryspin

20-03-2020 [19:15] - Kryspin | Link:

Społeczeństwo (to niepisowskie) doskonale wie, że  pieniądze na pakiet weźmie się od społeczeństwa.

Obrazek użytkownika sake3

20-03-2020 [19:56] - sake3 | Link:

Społeczeństwo jest jedno -polskie a nie pisowskie czy niepisowskie.Tyle że to niepisowcy dzielą społeczeństwo.

Obrazek użytkownika Jabe

20-03-2020 [20:37] - Jabe | Link:

Podzielił Pan społeczeństwo na tych, którzy dzielą społeczeństwo i tych dobrych.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-03-2020 [11:33] - Imć Waszeć | Link:

Pieniądze wezmą się z drukarni. Nawet średniowieczni władcy, którzy byli "geniuszami ekonomicznymi" wiedzieli, że w złocie należy rozliczać się z równymi sobie, a nie z plebsem. Całej reszcie można składać co najwyżej obietnice na papierze, które same w sobie były warte tyle, na ile opiewały. Niechby tylko ktoś zakwestionował... A jak jakiś liberał... o przepraszam pan Isaak Arendarz, który nieopatrznie pożyczył im zbyt dużą gotówkę, zaczynał być zbyt namolny, to lądował w lochu, na szubienicy, albo w najlepszym razie szukał sobie innego miejsca na Ziemi. Jedyne co powstrzymuje poszczególnych "władców", czyli kraje świata przed drukowaniem, to wzajemne umowy o niedodrukowywaniu bez porozumienia. Epidemia zmieniła wszystko.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-03-2020 [16:29] - Imć Waszeć | Link:

O drukowaniu piniendzy i kryzysie: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Roz Sądek

20-03-2020 [22:03] - Roz Sądek | Link:

Szanowni Panowie sobie tak swawolnie dyskutują, a to wybory, a to rząd to, a opozycja tamto. A tu ekonomia, a tu stopy procentowe i łooo, ileś procent wychodzi w rankingu.
Szanowni Panowie mają lekkie pióra, bo spodziewają się, baaaa, wiedzą, czują to pod skórą, ze ta cała epidemia to taki trochę zbyt rozdmuchany reality show, który oczywiście musi mieć swój - w nieodległej przecież perspektywie koniec; będą zwycięzcy i będą zwyciężeni. Zatrąbią fanfary i otworzą się Giełdy i Banki....
A JAK NIE? A jak ten wirusik nie da się pokonać, bo jest odporny na kursy akcji, partie i ludzką pychę? Jaka, albo w którym miejscu jest granica, kiedy to przestanie być swawolnie i wesoło?
 

Obrazek użytkownika sake3

21-03-2020 [07:05] - sake3 | Link:

Lekkie pióro to ma Pan.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-03-2020 [11:34] - Imć Waszeć | Link:

Teraz to już jest mało istotne na co oporny jest ten konkretny wirus. Wrota Piekieł zostały szeroko rozwarte. Teraz pewne cwane kliki zauważyły, że w tym szaleństwie jest metoda, geszeft i zarobek. A przecież "wirusy wciąż każdego dnia mutują", prawda? Popsykanie gdzieś w innej części świata jakimś "giełdowym" wirusem stało się możliwą opcją w globalnym biznesie, ponieważ próba wyszła nadzwyczaj pomyślnie. Można za pomocą wirusa sterować nawet takimi gospodarkami, jak amerykańska, europejska lub chińska i zmuszać je do klęknięcia. Tak więc mamy oto nową broń w arsenale wojny hybrydowej. Najwyższy czas, żeby ten, kto ma jeszcze resztki rozsądku i olej w głowie, uznał takie zdarzenia z defaulta za akt globalnego terroru, agresji i wszczynał śledztwa pod tym kątem za każdym razem, gdy nagle gdzieś "sam zmutuje" jakiś "odzwierzęcy wirus". To już jest kwestia gardłowa, bo za kilkadziesiąt lat obudzimy się w jakimś bankierskim gułagu bez żadnych świadczeń na życie i bez praw do mówienia.

Obrazek użytkownika Jan1797

21-03-2020 [16:47] - Jan1797 | Link:

Jakiż to problem siedzieć i klepać w klawiaturę, żadnej odpowiedzialności ani wysiłku?
 

Obrazek użytkownika Jan1797

21-03-2020 [18:03] - Jan1797 | Link:

Nie dość tego, adwersarze zabronią Ci  prawa do obrony przed zarazą, jak doktorowi Rieux
uznając wyższość kpiny nad rozumem. A gdy przystaniesz i ręce opadną, za kilkadziesiąt
lat obudzimy się w jakimś bankierskim gułagu bez żadnych świadczeń na życie i bez praw
do mówienia.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-03-2020 [18:58] - Imć Waszeć | Link:

Problem w tym, że to nie mi o to chodzi tylko rządzącym. Z mojego punktu widzenia nie widzę żadnego problemu, żebym miał zastąpić jakiegoś namaszczonego przez "demokrację" (czyt. Partię) nieudacznika. Z punktu widzenia rządzących nieudaczników jest to jednak duży problem. Problem znacznie większy niż wykopanie jakiegoś Banasia. Moje poglądy mogą bowiem okazać się zbyt radykalne, jak na "zjednoczoną" "prawicę". Na przykład pogląd "wszyscy won", albo "dobra Unia to brak Unii". Z tego "motywowania" może więc wyniknąć pewien ambaras, gdy ktoś łebski, podkręcony zanadto w końcu przestanie tylko klepać w klawiaturę i zajmie się praktycznie rozbrajaniem bankstersko-wykształciuchowskiego grzechotnika. Ot tak jak Konferderacja, która dla rządzących wydaje się być znacznie gorsza niż komuchy od Gierka i zjednoczeni geje. Ze swej strony ja bardzo chętnie, jeśli Pan sobie tego życzy ;)

PS: To "wszyscy won" i obok to dlatego, że ja po prostu nie współpracuję z okupantem. Żadnym.

Obrazek użytkownika Jan1797

22-03-2020 [14:11] - Jan1797 | Link:

Daj spokój, nikt nie chce mówić o ślizganiu się w dmuchanym kółku hiszpańskiego parku wodnego
ani też; https://pbs.twimg.com/media/ET.... Poza tym, kto chciałby mnie słuchać?
Ale czytam komentarze Waszeci, zawsze zainteresowany rozwojem sfery wytwórczej i usługowej
marzę by w jednostce samorządowej uzyskać wsparcie w temacie szans planowanej inwestycji
rzemieślniczej. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika jazgdyni

21-03-2020 [08:41] - jazgdyni | Link:

Widzisz Andrzej,

trudno powiedzieć, że swoim wpisem spowodowałeś zlot idotów. Bo to idioci nie są. To taki typ Smerfów Marudów, wiecznych malkontentów, których się nie zaprasza, bo potrafią zepsuć każdą imprezę. Przez co są jeszcze bardziej zgorzkniali. Są wiecznymi pesymistami, co to sami się usprawiedliwają, nazywając to realizmem. Dlaczego są tacy? Bo to zazwyczaj nieudacznicy, którym w życiu nie wyszło. I zawsze, przez całe życie, za swoje klęski, które sami powodowali, oskarżali innych. Oni inaczej nie potrafią. Bez przerwy szukają dziury w całym. Tylko że normalny świat ma ich w dupie. Bo zdrowy rozsądek wygrywa.
Internet stał się dla nich Darem Bożym. W rzeczywistości nikt ich nie chciał już słuchać. Nawet żona i dzieci, jeżeli takie mają. Nawet matka i ojciec. Zauważ, że oni wszyscy nic konstruktywnego nie piszą. Bo dobro, lub czynienie dobra ich nie interesuje. Oni, jak ten wredny kelner, plują do zupy. Nie komentują w tematach politycznie obojętnych. Nie komentują na paszkwilach na obecną władzę. Ale tylko napisz coś dobrego o obecnym stanie Polski, to zlatują się jak muchy do gówna.
Oczywiście wiedzą lepiej. Są ekspertami od wszystkiego. Szczególnie od zarządzania państwem. I nie mogą znieść jak idzie dobrze. Bo większość z nich, mentalnie, a wielu również materialnie, jest związanych z upadłym, daj Boże na zawsze, reżimem - komunistycznym, liberalnym, a generalnie złodziejskim i zakłamanym.
Sądzę, że nawet Tusk, Budka, czy Kidawa im nie płacą. Oni to robią sami z siebie. Nieodparty przymus bełkotania, byle tylko wylać żółć, którą są przepełnieni.

Na szczęście te osobniki już wymierają. A ich idole już nigdy władzy nie odzyskają.

Czym się

Obrazek użytkownika tricolour

21-03-2020 [12:07] - tricolour | Link:

@Jazgdyni

Czy Szanowny Kolega mógłby rozwinąć myśl, co to znaczy być nieudacznikem, któremu nie wyszło? Proszę bardzo, by napisał Kolega, co ma się wydarzyć - dajmy na to, do 35 roku życia, no do 40 - by w ocenie Kolegi być udacznikiem w wyniku czego nabiera się wazeliniarstwa do obozu rządzącego, bo jak widzę, to podstawowe Kolegi kryterium życiowego sukcesu.

Konkretnie. Tylko proszę rozumnie, bo kol. Andy reklamuje tanie masło z wrażego Auchana.

Obrazek użytkownika jazgdyni

21-03-2020 [16:11] - jazgdyni | Link:

Proszę wybaczyć. Nie piszę na zamówienie.

Obrazek użytkownika Andy51

21-03-2020 [13:42] - Andy51 | Link:

Janusz to co napisałeś to kwint esencja tego co myśli większość,  a tłumaczenie im czegokolwiek to tak jakby tłumaczyć lisowi, żeby wpuszczony do kurnika nie dusił kur.

Obrazek użytkownika tricolour

21-03-2020 [13:55] - tricolour | Link:

@Jazgdyni

Acha, i jeszcze jedno: "Ale tylko napisz coś dobrego o obecnym stanie Polski, to zlatują się jak muchy do gówna".

Gdyby Kolega napisał, że jak pszczoły do miodu, to byłby spójny przekaz. A tak wyszło, że Kolega nie trzyma już... afektu.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

21-03-2020 [09:05] - wielkopolskizdzichu | Link:

"wirusolodzy pukają się w głowę bo czegoś takiego nie ma na świecie, oczywiście testy dla osób podejrzanych na zarażenie  koronawirusem, ale nie dla każdego."

Bzdury piszesz Blogerze.

Otóż wirusolodzy zalecają wykonanie jak największej ilości testów, a to dlatego że osoba  zdradzająca publicznie objawy staje się automatycznie odseparowana, nawet bez przeprowadzenia testu. Problemem są roznosiciele bezobjawowi i z tego powodu powinno dążyć się do objęcia badaniem jak największej puli populacji. 
Zwłaszcza tych, którzy pracują na co dzień z ludźmi: policjanci, urzędnicy, kierowcy, pracownicy sklepów, obsługa samolotów, lotnisk, dworców itp.

Wyjechałeś Blogerze z propagandowym tekstem rodem z TVP usprawiedliwiającym małą ilość testów. 
 

Obrazek użytkownika paparazzi

21-03-2020 [18:23] - paparazzi | Link:

Panie Zdzicho, jak muchy do gówna, jak muchy do gówna. Pozdrawiam.