Kobiety można bić, ale tylko te z PiS

Wygląda na to, że GW , ta sama, która broni feministek, pederastów i innych dziwaków, nagle ni z gruszki ni z pietruszki zmieniła narrację.

Okazało się, że kobiety można bić , ale tylko pod jednym warunkiem, jeżeli one są z obozu związanego z obozem rządzącym.

Okazało się, że drobna kobieta zaatakowana przez dryblasa, broniąca swojego nastoletniego syna , duszona przez tego damskiego boksera, broniąc się gryząc go w rękę, jest napastnikiem.

Gdzie są te cheerleaderki z lewicy, które wraz z feministkami tańczyły w senacie przeciwko przemocy wobec kobiet? nagle gdy okazało się, że kobieta została zaatakowano, zapadły się pod ziemię.

Okazuje się, że „postępowe” kobiety, bronią kobiet ale selektywnie, tylko te ze swojego środowiska. Co tam szefowa kampanii prezydenckiej pani mecenas Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, została zaatakowana przez dryblasa, widocznie sobie na to zasłużyła, skoro sobie zasłużyła , nikt nie będzie jej bronić.

Na mediach społecznościowych ukazał się paskudny mem radnego PO z Krakowa a tam zdjęcie PAD z panią mecenas z napisami, weź go ugryź dostaniesz pasztetową.

Tym szczytem rycerskości zabłysnął radny PO ( a jakże) z Krakowa o nazwisku Hawranek.

Dotychczas nikt z PO ani z GW nie przeprosił za te skandaliczne zachowanie, ale czego można się spodziewać od PO i mediów ich wspomagających.
 
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

25-02-2020 [12:21] - tricolour | Link:

@Andy

Wy to jakies takie litościwe jesteście, złodziei nie wsadzacie, napastnikom napadających drobną matkę z malutkim nastolatkiem nawet paluszkiem nie pogrozicie... no jaka uprzejmość.

Albo było inaczej... ani złodziei, ani napastników.

Obrazek użytkownika Live free or Die

25-02-2020 [18:52] - Live free or Die | Link:

Co wy tu konfabulujecie, kto ma wsadzać Andy? Wy to z dwóch ojców poczęty ale do tęczy wam brakuje trochę kolorów ale jesteście na dobrej drodze. Ani odpowiedzi ani sensu a może wy milicjant? Tęczowy ma się rozumieć.

Obrazek użytkownika Andy51

25-02-2020 [19:14] - Andy51 | Link:

Wy tak.

Obrazek użytkownika tricolour

25-02-2020 [20:15] - tricolour | Link:

@Yuma

Prawda w oczy kole. Kolega, jeśli chce coś do mnie powiedzieć, to niech się postara jakoś bardziej, bo kicha (od tych dwóch ojców) z kolegi.

Obrazek użytkownika Jan1797

25-02-2020 [21:14] - Jan1797 | Link:

<Hawranek.Dotychczas nikt z PO ani z GW nie przeprosił za te skandaliczne zachowanie, >

Jest mi po prostu wstyd, towarzystwo to nie jest; 6,6 mld zł w budżecie Krakowa i brak 80 mln
na własne, samorządowe obietnice? To jest świadectwo gospodarności. Priorytet zieleń;
w miejsce trawników coś na wzór dzikich łąk, które miały być bez kosztowe i stanowić
ekologiczne oazy a w rzeczywistości corocznie wykonywane są od nowa. Smart City, na razie
jedynie wzbudza śmiech. Inaczej jest z radnym dzielnicy Zwierzyniec........
 

Obrazek użytkownika Kryspin

25-02-2020 [15:51] - Kryspin | Link:

Niejaka Szydło Beata będąc ongiś premierem polskiego rządu i w sposób mało elegancki z tego stanowiska usunięta, podobnie jak z szefostwa obecnego sztabu wyborczego Dudy, będąc ongiś na Podhalu (matecznik PiS)  gratulowała góralom,że nie przyjęli uchwały o walce z przemocą  w rodzinie. I słusznie:  górale to dumny naród i wiedzą z doświadczenia,że jak chłop baby nie bije, to jej wątroba gnije - a co,nie?

Obrazek użytkownika Andy51

25-02-2020 [17:03] - Andy51 | Link:

Pojadę Jachirą : " weź kup sobie blaszkę i jeb***ij się w czaszkę".

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-02-2020 [17:11] - Pani Anna | Link:

@Andy51
Obawiam się, że to nie pomoże. Takim nic nie pomoże.

Obrazek użytkownika Andy51

25-02-2020 [18:06] - Andy51 | Link:

Mam takie same zdanie jak Ty.

Obrazek użytkownika angela

25-02-2020 [16:57] - angela | Link:

Jakoś działaczki antyprzemocowe siedzą cicho. 
Kobietę pobito, i to z nieletnim, co wczoraj tak rozwodziła i ubolewała jedna,  że 400 kobiet traci życie w wyniku przemocy.
Ale widać, że jak z PiS, to użalają się nad bandytą, że też ofiara napaści, raczyła się bronić.
Delikatnie bylo  zapytać pana, czy za bardzo rączki nie uszkodził o jej szyję. 
Nie dziwi,  przeciez to obroncy wszelkiej maści bandytow i złodziei , broni swój swego.
Gdziez tam jakas 'matka Polka, i to jeszcze z PiS , którego nawet ryzy "dyplomata mówi że "nie lubi".

 

Obrazek użytkownika Andy51

25-02-2020 [18:08] - Andy51 | Link:

Te feministki to takie pozostałości po czerwonych ciotkach rewolucji.

Obrazek użytkownika Kryspin

25-02-2020 [20:46] - Kryspin | Link:

To ta adwokatka od kampanii Dudy  to jest owa słynna Matka Polka, co nawet pomnik ma??? Popaczpani, popacz,jaka ta Angelika mądra i w ogle...

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-02-2020 [21:24] - Marek1taki | Link:

Chodzi o to aby elektoraty się krystalizowały wokół person na podstawie iwentów a nie poglądów i programów a potem podmienia się to na związek z hasłem propagandy. Metoda na autorytet celebryty. Doda i Holland powinny się odwołać do jakiegoś trybunału. Przepraszam Dodę za zestawienie. 

Obrazek użytkownika xena2012

26-02-2020 [09:13] - xena2012 | Link:

Feministki wszelkie swoje antyprzemocowe działania ubarwiają idiotycznymi akcjami. ,,Taniec '' w senacie pod patronatem tzw,,trzeciej osoby'' pokazał jedynie że niektóre Polski powinny zmienić swoje normy żywieniowe,bo wygibasy tłustych tyłków tych primabalerin raczej skłaniały do smiechu niz do pochylenia nad problemem.Ale przynajmniej milczą,gorzej z panami.Ci gremialnie solidaryzują się ze 120-to kilogramowym bykiem mierzącym 1.90 wzrostu i boleją nad jego ugryzionym lapskiem.Na S24 panowie pomijając próby uduszenia pani Turczynowicz domagają się świadectwa szczepień przeciw wściekliznie od pani mecenas a w niewybrednych atakach na nią przoduje niejaki udajacy blogera Echo24.Panom tak trudno zrozumieć,że posiadanie psa wiąże się z obowiązkami a nie tylko z głaskaniem? Psa nie interesuje psa cisza wyborcza i trzeba z nim wychodzić bez względu na pogodę i porę dnia.Niejednokrotnie wychodziłam w nocy z moim Leo,Sonym,Liskiem zwłaszcza gdy były już starsze i chorowały.Te wybory jak żadne pokazały wstrętną twarz opozycji jeśli chodzi o niszczenie człowieka wskazanego przez GW.Tym razem ofiarą chamastwa padła pani mecenas.

Obrazek użytkownika Andy51

26-02-2020 [10:12] - Andy51 | Link:

Droga  xeno, dzisiaj GW do pani mecenas  dołączyła żonę min Ziobro, a co do  blogera Echo 24 , to na tego człowieka szkoda słów i komentarzy.