Duda ty ch..u  vs. stop klatka ze środkowym palcem.

W ubiegłym tygodniu miały wydarzenie, które być może zaważą na wyniku wyborów prezydenckich.  Rozpocznę od państwowej uroczystości  z okazji 100 rocznicy zaślubin Polski z morzem, w Pucku, gdzie to obwoźna kodowsko – platformiana grupa antypisowska, w momencie gdy PAD mówił o martyrologii Kaszubów w Sztutowie  i Lasach Piaśnickich, banda kodowska krzyczała Duda ty ch…u i będziesz siedział.

Po uroczystościach w kościele gdzie MKB przekazywała sobie znak pokoju, podchodzi do kodowskich awanturników, obejmuje się z nimi , całuje i pytana czy tę wrzeszczącą bandę słychać, potwierdza zadowolona i uśmiechnięta.

Myślę, że tak całkiem przypadkiem burmistrzem Pucka jest osoba z PO, stąd tam taka chryja.

Razem z MKB był senator PO Rybicki, a pochodzący z okolic Pucka senator PO Plocke, wraz z MKB nabrali wody w usta, tak jakby się nic nie stało.

Jednocześnie w Sejmie wydarzyło się niepotrzebne wydarzenie, w którym brała udział poseł PiS Lichocka, która albo celowo albo prowokacyjnie wytarła sobie oko, a stop klatka, uchwyciła  taki  moment jakby wyglądało to na pokazanie fucka.

Jedna zasadnicza różnica, poseł Lichocka przeprosiła wszystkich, którzy poczuli się dotknięci, chociaż ze stop klatki wyglądało to na fucka.

Przewagę medialną totalnych  widać jak na dłoni, bo skandaliczne  zachowanie moim zdaniem niezbyt mądrej posłanki PO Gajewskiej, która z pełną świadomością nagrała i wrzuciła na you tube filmik , gdzie mówi o wyborcach PiS i pokazuje gest podrzynania gardła.

To skandaliczne zachowanie nie spotkało się z krytyką, choć było świadome i celowe. 

Inna „gwiazda” PO Jachira, na jednym ze  zdjęć jest z białoczerwoną polską flagą na której jest znak swastyki. 

Żadnych refleksji ze strony PO, żadnej krytyki, natomiast gest posłanki Lichockiej być może prowokacyjny, być może nie, spowodował falę krytyki na posłankę, ale skoro z kandydatki na prezydenta MKB za pomocą fotoszopa można zrobić Zofie Loren, tak za pomocą stop klatki i ze specjalną narracją można zrobić to co zrobiono z poseł Lichocką. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Darek65

18-02-2020 [11:08] - Darek65 | Link:

Nie wdawaj się z głupim w dyskusję, bo najpierw sprowadzi Ciebie do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem. O tym niestety zapomniała Lichocka. I została pokonana doświadczeniem. I to może być bolesne, niestety, nie tylko dla niej. Co to za argument, że Jachira, Gajewska też to robią ? Po tym powinna być natychmiastowa reakcja, zgaszenie pożaru. A co mamy....Polityka informacyjna PIS leży i kwiczy, a Kurski zachowuje się , jak kret/ yn.

Obrazek użytkownika Andy51

18-02-2020 [12:58] - Andy51 | Link:

Co dotyczy Jachiry i Gajewskiej, to żaden argument, tylko wskazywanie faktów, które miały miejsce.

Obrazek użytkownika ruisdael

18-02-2020 [11:57] - ruisdael | Link:

Ja natomiast myślę, że gdyby reakcje PiS były stanowcze (myślę tu przede wszystkim o puczu w grudniu 2016, okupacji sejmu, ale nie tylko) to PO miałoby parę procent, a nie 25.

Obrazek użytkownika Darek65

18-02-2020 [12:11] - Darek65 | Link:

Zgadzam się, choć do końca nie wiemy, jakie były wtedy okoliczności. Niemniej jednak byłoby po burzy, podobnie jak z vetami Dudy.

Obrazek użytkownika Andy51

18-02-2020 [12:58] - Andy51 | Link:

Zgoda, czasami miękkość nie popłaca.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-02-2020 [15:22] - Imć Waszeć | Link:

Byłoby nawet kilkanaście procent skonsolidowanego antypisowskiego elektoratu słoików, zaś niezdecydowani wreszcie by usłyszeli w co POlszewia gra. Właśnie dlatego trzeba takie sprawy nagłaśniać, a nie usypiać naród bajkami o jednoczeniu. Zbieraniny gardzącej sobą i ziomkami nie da się jednoczyć.

Obrazek użytkownika Andy51

18-02-2020 [15:41] - Andy51 | Link:

Mam nadzieję, że PAD nie popełni błędu byłej prezydent Chorwacji, która stała się mało wyrazista, szukała głosów po lewej stronie i przegrała wybory.

Obrazek użytkownika Jan1797

18-02-2020 [17:17] - Jan1797 | Link:

Dokładnie tak.
<Jedna zasadnicza różnica, poseł Lichocka przeprosiła wszystkich, którzy poczuli się dotknięci,>

Tak przy okazji chciałbym zapytać, dlaczego jesteśmy pozbawieni relacji z zachowania opozycji
podczas posiedzeń sejmowych? Kto pilnuje, aby nie ujrzały światła publicznego?

Obrazek użytkownika Andy51

18-02-2020 [18:16] - Andy51 | Link:

Słuszna uwaga.

Obrazek użytkownika Andy51

18-02-2020 [18:17] - Andy51 | Link:

Słuszna uwaga.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-02-2020 [18:25] - Imć Waszeć | Link:

No właśnie. Czy nie ma mądrego, żeby teraz zebrał te wszystkie fucki oPOzycji z sali sejmowej i przedstawił narodowi w soczystym spocie przed wyborami? Nikt mi nie wmówi, że ich nie było. W co gra władza, próbując to bagatelizować i przemilczać? Dlatego właśnie teza o przykrywaniu fuckiem jakiegoś grubego szwindla w głosowaniu staje się bardzo prawdopodobna.

Obrazek użytkownika Andy51

18-02-2020 [15:41] - Andy51 | Link:

Mam nadzieję, że PAD nie popełni błędu byłej prezydent Chorwacji, która stała się mało wyrazista, szukała głosów po lewej stronie i przegrała wybory.

Obrazek użytkownika xena2012

18-02-2020 [18:27] - xena2012 | Link:

Właśnie dzisiaj sad uchylił wyrok Owsiakowi za ordynarne i niecenzuralne wobec niej zachowania jakim było założenie strony ,,Ruch Wypierdolenia Pawłowicz w Kosmos''.Pani Pawłowicz jeszcze musi mu zapłacić 4000zł że ośmieliła się go w ogole pozwać.Tako orzekła sędzia Marzena Góral .Idąc tym tropem mozna oczekiwać ,że prezydent Duda będzie musiał przeprosić i zapłacić przyjaciołom pani Kidawy,że go zwyzywali ordynarnie.

Obrazek użytkownika maxilampus

18-02-2020 [18:42] - maxilampus | Link:

no widzisz do czego to doszlo ??To wynik gry z tymi kanaliami w "kosi,kosi lapki"..a gdyby podpisa ta ustawe przed 2-ma laty bylo by juz po sprawie ..a tak moze za ta uleglosc zaplacic porazka w Wyborach..bowiem jak slysze w kolo, ludzie sa na niego autentycznie wk...i..najgorsze, ze sa to ludzie z elektoratu ,ktory go wyniosl do wladzy..Co mu wtedy "odbilo" ??

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-02-2020 [19:09] - Pani Anna | Link:

@maxilampus
A "głosy" też już słyszysz?

Obrazek użytkownika maxilampus

18-02-2020 [19:19] - maxilampus | Link:

slysze je codziennie na "okraglo"..Kolega psychiatra mowi mi zeby sie nie niepokoic bo on tez je slyszy..a ty tez je slyszysz ? Jakbysmy ich nie slyszeli to bedzie powazny problem...stwierdzil..
ps. jezeli nawiazujesz do slusznych uwag admina ,ktory mi dupe uratowal bo "przegialem pale"..to nos w sos bo ty akurat nie masz z tym nic wspolnego..Zajmij sie walka z ta wlasna "warsiawska Dulszczyzna" i to ci wyjdzie na zdrowie a moze i Polsce sie przyda bo zmiany trzeba zaczac od siebie madam Daf..

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-02-2020 [22:20] - Pani Anna | Link:

@maxilampus
zmień psychiatrę, dobrze ci radzę.

Obrazek użytkownika xena2012

18-02-2020 [19:21] - xena2012 | Link:

To nie wynik gry  ,,kosi,kosi łapki'' tylko pogrywanie opozycji donoszeniem kłamstw do Brukseli w celu zmuszenia Polski do ,,praworzadności''. Zadziwiające ,że ta ,,praworządność'' ma obowiązywać w UE tylko Polskę.Sedzia Kamińska (ta która ukuła z dumą termin kasta) zapowiadała zemstę i to jest własnie ta zemsta.Można by otworzyć stronę,,Ruch wypieprzenia Sędziów w Kosmos''oczywiście nie wszystkich bo po co ufoludkom zwalać taki balast na glowę.

Obrazek użytkownika Andy51

18-02-2020 [19:32] - Andy51 | Link:

Powinna być kasacja, a pani ponoć sędzia, robi sobie jaja.

Obrazek użytkownika maxilampus

18-02-2020 [19:51] - maxilampus | Link:

mowilem o lokalnej scenie politycznej..Skad w PIS taka uleglosc wobec ewidentnych kryminalistow,psychopatow i Kanali ?
Nie ulega watpliwosci ,ze PIS traci z tego powodu duza czesc wlasnego elektoratu..Jak widzimy,ze milicja usuwa z ulicy mlodego chlopaka z krzyzem i rozancem ktory sie tam slusznie znalazl na znak protestu przeciwko nadchodzacej  fali psychopatow i zboczencow z LGTB i murmurando tych u wladzy , ze "wszyscy maja takie same prawa"..to jakie uczucia mozemy miec wobec takiej "wladzy" ktora na dodatek 3 krotnie wsparlismy ?? jak sadzisz ?Ja czuje sie
zdradzony..kolokwialnie mowiac..
Jak EU daje nam w kosc widza wszyscy..wiec dlaczego nie podejmuje sie jakis decyzji politycznych w tej materi ? Prof. Szyszko ,niewatpliwy Patriota zmarl ze " zgryzoty"..jak mowia jego najblizsi..a Puszcze dalej wpiepsza kornik..My widzimy te "kosi ,kosi lapki" i nie mamy zamiaru tego tolerowac..Nadchodzace wybory odpowiedza na ile nasze pretensje byly sluszne..Z szeptanek wokol siebie wsrod Chrzesciajnskich Patriotow wyglada to bardzo zle..naprawde zle..a nawet nie wiemy czy PIS i Duda maja  swiadomosc jak zle jest w "terenie"..i to wsrod "swoich"..,jak sie nie zdobeda na jakies zdecydowane dzialanie wobec Patriotycznego Elektoratu to "przerzna" a wtedy..beda pierwszymi ofiarami wlasnej polityki..Ja sie spakuje i wypieprzam stad..30 lat tego klinczu ktorego rozwiazania nie widac wystarczy mi..Mam fajna chatke w Fort Lauderdale na Florydzie..i z tamtej perspektywy bede obserwowal przez nastepne 30 lat ( jak dozyje) to przeciaganie liny w Polsce..

Obrazek użytkownika Andy51

18-02-2020 [19:30] - Andy51 | Link:

Ty prorok jakiś? albo jasnowidz, albo zmień dostawcę "towaru".

Obrazek użytkownika maxilampus

18-02-2020 [20:11] - maxilampus | Link:

Jak to do mnie bylo skierowane..to "zdroworozsadkowiec"  jestem ..i przyjde na twoj blog po wyborach aby ci przypomniec i udzielic ci wsparcia..bowiem ciezkie czasy po nich nadejda..Mieszkasz w kolebce "trojmiejskiej Mafi" to chyba znasz polityczne nastroje wokol panujace ..

Obrazek użytkownika Andy51

18-02-2020 [19:28] - Andy51 | Link:

Brak słów.

Obrazek użytkownika maxilampus

18-02-2020 [20:06] - maxilampus | Link:

hmm. ja co prawda nie mam takich miedzyplanetarnych ambicji jak Owsiak..ale musze przyznac ,ze mnie zainspirowal..
Zaloze Goralski Ruch Wypierdolenia Owsiaka z Gor..a czesto ta jego parszywa morde tutaj widze....Pojde jutro do kolegi Adwokata ,zeby sie dowiedziec na co mam liczyc jak pociagne  Owsiakowi  z "lotu" (a pociagniecie mam jeszcze niezle)...Mysle ,ze ta  kanalia powinna  poczuc  na wlasnym parszywym pysku i zapoznac sie z Goralska Sprawiedliwoscia.
.Akurat lubie Prof. Pawlowicz za ten jej slodki i niewyparzony jezyk..Ona to chyba jedyna ma prawdziwe "jaja" w tym PIS-e..

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-02-2020 [19:16] - Pani Anna | Link:

Do czego to doszło, dzisiaj zrobiło mi się MKB autentycznie, tak po ludzku żal, kiedy się dowiedziałam, że musi ona tłumaczyć niejakiemu Śmiszkowi dlaczego chłop z chłopem dzieci mieć nie mogą. Na tym przykładzie widać, że PAD to ma naprawdę dobrze, nam PISiorom przynajmniej tego ani on, ani nikt inny nie musi tłumaczyć.

Obrazek użytkownika xena2012

18-02-2020 [19:50] - xena2012 | Link:

Patrząc na glupią gębę tego Smiszka sądzę,że on autentycznie nie wie,że ,,chłop z chłopem nie może miec dzieci.

Obrazek użytkownika Andy51

18-02-2020 [20:29] - Andy51 | Link:

Ale ten pan/pani Śmiszek jest dr nauk prawnych, a patrzcie jaki cymbał.

Obrazek użytkownika xena2012

19-02-2020 [09:36] - xena2012 | Link:

Jaki on tam mój proszę Pana ten Smiszek.Jeszcze rozeźli się na mnie Biedroń ,poszuka i rozwali mi szczękę.

Obrazek użytkownika Jan1797

18-02-2020 [21:55] - Jan1797 | Link:

@Andy51,@Waszeć;
 <W co gra władza, próbując to bagatelizować i przemilczać?>

To co wyżej napisałem jest ważne a władza gra w przyszłość ogromnej większości.

Z Waszeci nie kpię a pytając o grubiej nie znaczy, że frapują mnie salonowe dywagacje
nad głosowaniem tylko- jestem ciekaw co zauważyłeś na południu z Syrii.