Ach, ten straszny środkowy palec!

Jak mogła?! Zniszczyła etos! Zrujnowała oblicze! Zepsuła sondaże!
Co zrobiła?
Właściwie nie wiadomo. Parlamentarna postkomuna twierdzi, że poseł Lichocka pokazała … środkowy palec. I że to straszne. Normalny człowiek w tym momencie po prostu wyśmiałby tę „wrażliwość” najbardziej chamskiej opozycji w historii polskiego parlamentaryzmu.
Normalny, czyli nie tak niesamowicie kulturalny jak te wszystkie płaczki, które natychmiast rozpoczęły lament na melodię i do słów podyktowanych przez Neumannnów, Brejzów, Nitrasów, Gasiuków itp. arbitrów elegancji.   
Wszyscy byli tacy zbulwersowani po Pucku i Wejherowie! I teraz są… jeszcze bardziej zbulwersowani, a wydawało się, że to niemożliwe.
Dajcie kochani spokój Pani Posłance Lichockiej, bo gdyby tego fucka naprawdę pokazała, to byłaby to najtrafniejsza  ocena zachowania tzw. totalnej opozycji, która miana opozycji politycznej nie ma moralnego prawa nosić.
Nie bójcie się tak o sondaże, bo one też są elementem manipulacji, i nie jest to manipulacja jako sztuka, lecz najczęściej maczuga, wbrew woli narodu wyrąbująca dostęp do władzy sorosowcom. Chowanie się w mysią dziurę to najgorsza w takiej sytuacji strategia.
A poza tym – Andrzej Duda właśnie zakończył swoje drugie przemówienie na swojej pierwszej konwencji wyborczej 2020. Jeszcze lepsze niż to pierwsze – i tak będzie aż do 10 maja.
Totalniacy tak naprawdę mają  zaproponowania tylko program obróbki zdjęć. Z czym do Polaków?
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-02-2020 [16:08] - Marek1taki | Link:

Żałuję. Nie słyszałem Prezydenta. Natomiast miałem szczęście wysłuchać przemówienie Premiera. Ono przejdzie do annałów. Pojechał po bandzie aż zastygłem z otwartymi ustami. Czas kiedy byłem fanem Ojca Mateusza minął. Teraz jak usłyszę Mateusz pomyślę Premier.

Obrazek użytkownika Jabe

15-02-2020 [16:58] - Jabe | Link:

Wyborcy taką opozycję wybrali. Uszanujmy to.

Obrazek użytkownika danuta

16-02-2020 [20:45] - danuta | Link:

Wyborcy wybrali taki rząd. Niech opozycja to uszanuje.

Obrazek użytkownika Jabe

16-02-2020 [21:04] - Jabe | Link:

No ale opozycję też wybrał suweren. Chciałaby Pani, żeby była inna opozycja, proszę inaczej głosować.

Obrazek użytkownika danuta

16-02-2020 [22:48] - danuta | Link:

Opozycję totalną "wybral suweren", czyli naród. Który?

Obrazek użytkownika Jabe

17-02-2020 [16:13] - Jabe | Link:

Ten sam, który wybrał Pani pupili – wybrany.

Obrazek użytkownika maxilampus

16-02-2020 [21:04] - maxilampus | Link:

hmmmm.Nietrudno dostrzec ,ze najwiekszy szacunek "opozycji" okazuje Partia bedaca u wladzy..Dba o "opozycje" i futruje ja bardziej niz wlasnych wyborcow..a mizi sie do nich i puszcza oko..Doprawdy taka nieodwzajemniona Milosc ,ze az zal..a przeciez poeta spiewal.."musisz sie wreszcie nauczyc,ze Milosci nie mozna odrzucic" a oni nie !! takiego wala !! no i co im zrobisz ?
Gdyby ja mialbym cos do powiedzenia to "opozycyjne struktury partyjno-mafijne dawno bym rozwiazal a czlonkow tej kryminalnej organizacji pozamykal w wiezieniach..I jak tu zyc ?

Obrazek użytkownika angela

15-02-2020 [17:33] - angela | Link:

To prawda. Przysłowie,  "uderz  w stół ..... jeszcze raz się sprawdza. 
Oni ten ruch  ręką posłanki Lichockiej odebrali tak, jak na to zasługują. To znaczy, 
chamska zbieranina od Sasa do Lasa, tzw opozycja  niech z polityki .......  .
To dziadostwo pali się do zarządu Polakami .
POsągowa pani  Gosia, o wymowie robota czasów  PRL,   pan Kosiniak,  co przez 8 lat ściśle  uczestniczył  wespół z rudym, w zwijaniu  Polski, a teraz obudził się do strasznego "rzadzenia" kasą, której nazbieral PIS,   pan Hołownia,  klon petru-zlotousty, różowy balonik tvnow,  pan Bosak,  w walonkach  fiku miku. 
To mają być prezydenci, uczestniczyc w rozmowach miedzynarodowych, reprezentowac Polskę.  Łaaaaj  !!!!
 

Obrazek użytkownika maxilampus

15-02-2020 [18:41] - maxilampus | Link:

SOROSOWCY !!
Najbardziej adekwatne okreslenie ludzi z wiadomymi tendencjami ideologicznymi i swiatopogladowymi....Kogo do tej grupy mozna zaliczyc ,to kwestia debaty..
Sorosowcy dziela scene polityczna w Polsce w przedzialach pionowych..niezaleznie od przynaleznosci patyjnej..
Skaczacv sobie nawzajem  do oczu podczas Sejmowego spektaklu..ida pozniej wspolnie po nim do najblizszej knajpy na wodeczke aby przedyskutowac wspolnie roznice "pogladow"....
Od szczebla Centralnego do Lokalnego ,obserwuje pewien rodzinny fenomen polityczny..Tatus w PO..Mamusia w SLD..Startszy syn w PIS a corka w PSL..I taki sam klucz "podzialu" w dalszej rodzinie..u Wujkow,Ciotek, Kuzynow..etc.. Wiec zawsze sa blisko koryta politycznego ,niezaleznie ktorzy Sorosowcy sprawuja wladze w danym dniu..To jest wlasnie patologia degeneratow Sorosowcow..

Obrazek użytkownika danuta

16-02-2020 [20:40] - danuta | Link:

To chyba coś się pozmieniało, bo u mnie tatuś w BCh, mama w AK, ja całe życie bezpartyjna, od 1990 za PC, potem za PiS, mój syn bezpartyjny... jacyś zacofani moi św pamięci Rodzice? 

Obrazek użytkownika maxilampus

16-02-2020 [20:49] - maxilampus | Link:

hmmmm.Bataliony Chlopskie ?..to mu blisko do PSL i Socjalistycznej Polski..Postepowi i progresywni jestescie..a nie "zacofani"..typowa Polska rodzina mozna powiedziec..PSL..PIS i polityczny ateizm..brakuje tylko tutaj KO..ale zawsze mozna nadrobic..W mojej rodzinie jedno partyjnosc w 4 pokoleniu..Nalezymy do jednej parti..Polska sie nazywa..

Obrazek użytkownika Michał W.

16-02-2020 [22:19] - Michał W. | Link:

Chciałeś powiedzieć - Polska Rzeczpospolita Ludowa.

Obrazek użytkownika maxilampus

17-02-2020 [14:40] - maxilampus | Link:

Jak dlugo twoje  zaczatki tego ,co u normalnych ludzi nazywa sie mozgiem nad tym myslaly, teczowy Scherlocku ?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-02-2020 [22:27] - Imć Waszeć | Link:

Ponad 1/3 BCh stała się z czasem integralną częścią AK, a reszta się rozpełzła - część grasowała samodzielnie, a część polazła do komucha szukać ochrony przed "faszystami z NSZ i sanacją z AK". W każdym razie tarcia były zbyt duże i dlatego właśnie nie należy wracać do spalonych przedwojennych idei, tak samo jak zwierzyna łowna nie powinna łazić wydeptanymi ścieżkami w lesie pełnym traperów z Idaho. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika danuta

16-02-2020 [22:51] - danuta | Link:

Historia się kłania. Bardzo nisko. Ironicznie.

Obrazek użytkownika Michał W.

16-02-2020 [22:55] - Michał W. | Link:

Chciałeś powiedzieć - Polska Rzeczpospolita Ludowa.

Obrazek użytkownika tricolour

16-02-2020 [23:20] - tricolour | Link:

Nie, Kaczka, nie zacofani, po prostu sprzed stu lat. Teraz jest inaczej, bo przez sto lat jednak trochę się dzieje.

Obrazek użytkownika maxilampus

15-02-2020 [19:09] - maxilampus | Link:

..."A poza tym – Andrzej Duda właśnie zakończył swoje drugie przemówienie na swojej pierwszej konwencji wyborczej 2020. Jeszcze lepsze niż to pierwsze – i tak będzie aż do 10 maja"...
Hmmmm. czyli przed nami 3 m-ce tego kosztownego "political show"....Czyja kieszen to zniesie ?
Rozmach i skala politycznego cyrku, ktory mialas okazje ogladnac a jakiego jeszcze nie bylo w Polsce ,zmusza do zadania pytania..Kto ten niesamowicie kosztowny spektakl polityczny sponsoruje ? Moskwa i Berlin odpada..Wiec kto wylozyl ta ogromna mase pieniedzy i w jakim celu ? Washighton,Tel Aviv ,Pekin ?  :-))
Rozsadny i racjonalnie myslacy obywatel doskonale wie,ze nie ma czegos takiego jak darmowy "lunch"..
Mnie naprawde bardzo interesuje jaka jest polityczna cena dla Polski i Polakow ,ktora bedziemy zmuszeni zaplacic sponsorom Dudy za jego reelekcje..Moze ty wiesz ?
 

Obrazek użytkownika maxilampus

16-02-2020 [22:18] - maxilampus | Link:

Juz znam odpowiedz na moje ostatnie pytanie,kto i za jaka cene sponsoruje Dudzie reelekcje..Informacja ,ze PIS BEZPLATNIE oddaje koncesje na exploatowanie zloz w Polsce Amerykanskim i Zydowskim Korporacjom jest odpowiedzia komu i za jaka cene placi Duda za sponsorstwo. swojej kompani wyborczej...

Obrazek użytkownika Jabe

17-02-2020 [16:15] - Jabe | Link:

Nie muszą. Pamiętajmy, że kelnerzy patrioci są bronią obosieczną.

Obrazek użytkownika maxilampus

17-02-2020 [17:24] - maxilampus | Link:

To fakt..zapomnialem na krotko..Pamietam przeciez , jak jeden 1-no godzinny telefon z Berlina przed 2-ma laty zmienil patriotyzm, "zaprzysieglego" jego wielbiciela A.Dudy o 180 stopni..:-))

Obrazek użytkownika maxilampus

16-02-2020 [22:19] - maxilampus | Link:

Juz znam odpowiedz na moje ostatnie pytanie,kto i za jaka cene sponsoruje Dudzie reelekcje..Informacja ,ze PIS BEZPLATNIE oddaje koncesje na exploatowanie zloz w Polsce Amerykanskim i Zydowskim Korporacjom jest odpowiedzia komu i za jaka cene placi Duda za sponsorstwo. swojej kompani wyborczej...

Obrazek użytkownika J.E.Baka

15-02-2020 [19:32] - J.E.Baka | Link:

Beata Szydło równo  przewalcowała Biedronia.A taki jest śliczny...europejski.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

15-02-2020 [22:41] - RinoCeronte | Link:

Palca jednak nie zdoła uratować. Zapewne pan doktor z PSL dokona amputacji. 

Obrazek użytkownika Jabe

16-02-2020 [21:10] - Jabe | Link:

Może może publiczna amputacja otrzeźwiłaby niektórych posłańców narodu i powstrzymała pełzającą prymitywizację życia publicznego.

Zresztą myślę, że pani posłanka poświęciłaby więcej niż palec dla dobra umiłowanej ojczyzny.

Obrazek użytkownika maxilampus

16-02-2020 [21:40] - maxilampus | Link:

Cnote ?

Obrazek użytkownika maxilampus

16-02-2020 [21:44] - maxilampus | Link:

Cnote ?

Obrazek użytkownika maxilampus

16-02-2020 [22:03] - maxilampus | Link:

Ratyfikacja Konwencji Stambulskiej przez PIS i Dude..Ktos cos wie na ten temat ?..,bowiem te boroki siedza jak myszy pod miotla i nie chca czy nie smia Polakom powiedziec czy juz po cichu podpisali  czy nie..oraz o  konsekwencjach jej podpisania ..Ale mordki mieli rozkrzyczane od ucha do ucha ..Andrzej ,Andrzej..wyli..az sie sciany trzesly..Takie to "trusie"polityczne z nich..
 

Obrazek użytkownika Michał W.

16-02-2020 [22:47] - Michał W. | Link:

 Gest pani Joanny Lichockiej  nie był wulgarny, bo nie był dosłowny, taki jak wszyscy go już od dawna znamy z mediów i produktów masowej, obrazkowej popkultury, a ostatnio także w wykonaniu wielu przedstawicieli opozycji totalnej, której to jakoś nie oburzało.To natomiast, co zrobiła pani Lichocka ja interpretuję jako  inteligentną parafrazę tego gestu, mieszczącą się w granicach dopuszczalnej, emocjonalnej ekspresji. Co zaś do skutków tego wydarzenia to uważam, że w społecznym poparciu nie uczyni ono PiS-owi żadnych szkód, a wręcz przeciwnie. Jeśli mamy mobilizować sympatyków PiS, to nie możemy być wiecznie jak ciepłe kluchy. 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

17-02-2020 [06:40] - wielkopolskizdzichu | Link:

Czyli Pan Komentator to taki mobilizator, twardy i zimny jak polodowcowy głaz.

Obrazek użytkownika tricolour

17-02-2020 [11:43] - tricolour | Link:

Michałku, to za co paszczur teraz przeprasza? Za swą inteligencję?

Obrazek użytkownika J.E.Baka

17-02-2020 [11:08] - J.E.Baka | Link:

Totalni poczuli się ośmieszeni. Pani Poseł Lichocka ma za mały palec.Wszyscy wiedzą,ze Nitras to wielki ch...