Nowy zarząd PO, kilka osób i kilka przykładów 

W nowym zarządzie krajowym PO,  który powołał nowy furer tej partii Borys Budka, jest kilka tuzów, o których warto napisać kilka słów.

Zacznijmy od  pani Leszczyny, która jest z wykształcenia polonistką, a w rządzie PO została wiceministrem finansów i za swojego ministrowania wymyśliła loterię paragonową, dla uczestników tej loterii nagrodą był samochód, który wśród setek uczestników dziwnym trafem wygrała  koleżanka pani Leszczyny.

Dzisiaj są Walentynki to dalej o paniach: następną jest pani Okła Drewnowicz, której mąż zajumał ca. 7 mln zł VAT i w myśl zasady Neumanna , że dopóki jesteś z nami nic ci nie grozi w myśl tej zasady mąż tej pani dostał zawiasy, a każdy Polak siedziałby w więzieniu.

Dalej pani Pomaska, kolejna gwiazda” tym razem z Gdańska, która w czasie sesji parlamentarnej w polskim sejmie ostentacyjnie podarła Deklaracje Suwerenności.

Kolejny „as ’’ to poseł  Nitras ksywka kreska, nie będę tłumaczył skąd ta ksywka, ale pewnie czytający domyślają się dlaczego? 

No i na koniec  pan Tomczyk, który  był rzecznikiem rządu Ewy Kopacz ,mówił , że jesteśmy gotowi na przyjęcie każdej ilości muzułmanów, z Bliskiego Wschodu. 

Żeby Tomczykowi nie było smutno , jego szefowa Ewa Kopacz też jest w zarządzie.

Taką to wesołą drużynę  nazwał zarządem PO, którą skompletował Borys Budka, po przejęciu schedy po Grzegorzu Schetynie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-02-2020 [11:40] - NASZ_HENRY | Link:

Brakuje tylko do kompletu Donosa, Polmosa i Bigosa  ;-)
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

14-02-2020 [21:01] - Tomaszek | Link:

A Gocha Ki-Bło? To co? Prezia ?

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

14-02-2020 [11:51] - AŁTORYDET | Link:

Co do Leszczyny, to warto przypomnieć, w jaki sposób, mamusia rzeczonej, znalazła się w jednoosobowej sali szpitalnej (wykwaterowano  inne pacjentki). A co do werdyktu w sprawie męża pani Okły, to sąd utajnił uzasadnienie. Warto też dodać, że wymierzona grzywna, nijak się miała do skali przekrętu. 

Obrazek użytkownika Andy51

14-02-2020 [13:39] - Andy51 | Link:

Masz rację, z mamą Leszczyny tak było.

Obrazek użytkownika Darek65

14-02-2020 [12:37] - Darek65 | Link:

I tyle Waszego, co sobie popisaliście. Oni w zarządzie mogą mieć nawet wielbłąda, to nic nie zmienia. To jest jeden front obrony przekrętów, przekręciarzy i wszelkiej maści złodziei. Gdyby sytuacja była normalna, to po tym, co zrobili, zostaliby zmieceni ze sceny, a oni mają nadal ponad 20% poparcia. I całkiem realne szanse na Prezydenta Wszystkich Przekręciarzy i Złodziei.

Obrazek użytkownika Andy51

14-02-2020 [13:40] - Andy51 | Link:

Nie wiem, zobaczymy.

Obrazek użytkownika kaliszanin

14-02-2020 [17:53] - kaliszanin | Link:

@Darek 65

witam sąsiada, te 20% to mają w stanie spoczynku. ten odsetek w drugiej turze co najmniej się podwoi. i kto ma Pański płaszcz? 

pozdrawiam serdecznie  

Obrazek użytkownika Arystydes

14-02-2020 [16:20] - Arystydes | Link:

Czy autor uważa, że skoro mamy kolejną kampanię  wyborczą to trzeba wytoczyć wzajemne działa  o wybuchłych i wybuchających aferach i licytować się czyje afery były większe i więcej szkód przyniosły państwu i obywatelom? Może lepiej ten temat zostawić, bo wynik takiej licytacji może był baaardzo zaskakujący.

Obrazek użytkownika xena2012

14-02-2020 [20:10] - xena2012 | Link:

Na widok pani Leszczyny wyłączam telewizor tak przeraźliwie miauczą moje koty.

Obrazek użytkownika Andy51

14-02-2020 [20:17] - Andy51 | Link:

Ja co prawda kotów nie mam, ale jak ją widzę to również wyłączam telewizor.

Obrazek użytkownika Sępisław Zapsigrosz

15-02-2020 [18:04] - Sępisław Zapsigrosz | Link:

Świadczy to o nowym szefie Platformy. Niezupełnie dobrze świadczy, ale to już jego kłopot.

Obrazek użytkownika Andy51

15-02-2020 [20:10] - Andy51 | Link:

No cóż, Borysław jest emanacją swojej partii.