Największa partia opozycyjna TVN ma swojego kandydata

Trwają harce przed majowymi wyborami prezydenckimi. O ile Zjednoczona Prawica  ma swojego kandydata a jest nim Andrzej Duda, o ile zgodzi się wystartować i ubiegać o reelekcje, to na tzw. opozycja totalna jest w rozsypce oprócz kandydata gumofilców na prezydenta  Kosiniaka Kamysza.

W PO „ kaliber” kandydatów poznaliśmy w ubiegłym tygodniu. W szranki stanęła  pani Kidawa Błońska i pan tęczowy prezydent Poznania pan Jaśkowiak.

Jak wypadli oboje widzieliśmy. Pani Kidawa Błońska bez promptera w zasadzie nie istnieje, coś powiedzieć   samej od siebie przerasta jej możliwości intelektualne, pan Jaśkowiak z zająca potrzebnego Schetynie, może stać się faworytem prawyborów w PO. Czy jest to po myśli pana Schetyny tego nie wiem, ale potrzebne do tego, żeby Schetyna mógł rozgrywać swoją partię i ponownie zostać  szefem PO.

Jeżeli chodzi o lewicę, tam to jest prawdziwy kogiel mogiel, z trójki lewactwa (Wiosny , SLD, Razem,) na razie nie wiadomo kto zostanie wyłoniony, ale  jedno jest pewne, karty będzie rozdawał ten kto trzyma kasę,  czyli Czarzasty sam określający się mianem „starego komucha”.

Z kolei w Konfederacji mamy nadmiar kandydatów, na 11 posłów jest 9 kandydatów do wystartowania w wyborach prezydenckich. Myślę , że za tym środowiskiem stoją przyjaciele ze wschodu i na kogo oni postawią ten będzie kandydatem Konfederacji.

Skoro Biedroń wypiął się na wybory prezydenckie, ponieważ bardziej ceni realne pieniądze z UE niż niepewne wybory prezydenckie, pozostał projekt TVN-u.   

I na koniec największa partia opozycyjna TVN. Po projekcie Palikot, Petru, czas na projekt Hołownia.  O ile Palikot i Petru byli projektami „smutnych panów” to Hołownia jest projektem TVN przy cichym wsparciu człowieka Merkel  Donalda Tuska. Ten prowadzący program „Mam talent” nikomu nieznany prezenter TVN-u a tym bardziej szerszemu gronu Polaków, człowiek TVN, dostał  papiery i chyba pieniądze na to, żeby komuś odebrać głosy w I rundzie wyborów prezydenckich, komu możemy się domyślać.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

10-12-2019 [14:39] - Jabe | Link:

Można by oczekiwać, że właściciel TVN raczej będzie sprzyjać urzędującemu prezydentowi. Tylko jak, skoro się robi za opozycję?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-12-2019 [14:45] - NASZ_HENRY | Link:

Za dużo gdybania ☺
 

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

10-12-2019 [16:19] - Jak pragnę zdrowia | Link:

"Ten prowadzący program „Mam talent” nikomu nieznany prezenter TVN-u a tym bardziej szerszemu gronu Polaków, człowiek TVN"  czyli Szymon Hołownia to od lat będący w czołówce polskiego liczącego się dziennikarstwa piszący dla tzw. prasy opiniotwórczej także autor wielu książek (najczęściej o tematyce religijnej  czy kościelnej). Toteż abstrahując od jego ambicji i zdolności politycznych, twierdzenie o nim, jakie wyżej przytoczyłem, niezbyt pochlebnie świadczy o poziomie intelektualnym autora takiego twierdzenia. I raczej niema się czym chwalić publikując takie swoje opinie. No, ale skoro trzeba opluć każdego, kto nie z naszej opcji, to każdy chwyt jest dozwolony, nawet kosztem własnej kompromitacji.

Obrazek użytkownika Andy51

10-12-2019 [17:04] - Andy51 | Link:

A ktoś ty, żeby oceniać mój poziom intelektualny? tak właśnie wychodzi słoma z butów.

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

10-12-2019 [19:45] - Jak pragnę zdrowia | Link:

@autgor
Przecież sam się wystawiasz z tym poziomem jak na widelcu - widać z daleka tę słomę z butów.

Obrazek użytkownika Tomaszek

10-12-2019 [22:32] - Tomaszek | Link:

@Autor
Mi to toto wygląda jak  Natalia  Lewatzkiewna Zychowna . Nawet  chciałem się przywitać , ale gryzie i wierzga . Ten typ tak ma . 

Obrazek użytkownika Pani Anna

10-12-2019 [18:49] - Pani Anna | Link:

Jak pragnę zdrowia ten naród coraz bardziej niekumaty, wiadomo, że tokszoły w TVN prowadzą z zasady same tuzy intelektu, że też trzeba wciąż takim o tej prostej prawdzie przypominać.

Obrazek użytkownika xena2012

10-12-2019 [17:24] - xena2012 | Link:

Mnie sie wydaje ,że to jeszcze nie koniec ,,wysypu''i niejednego egzotycznego kandydata na prezydenta zobaczymy.U Holowni widać na twarzy wypisaną charyzmę wspartą pieniążkami niemickimi.Nic dziwnego -prowadząc programik dla mas ,,Mam talent''sam taki talent odkryl u siebie.Żeby tak jeszcze za tym talentem szła choć odrobina wiedzy......

Obrazek użytkownika Andy51

10-12-2019 [18:23] - Andy51 | Link:

Może Hołownia to nie ostatni as z rękawa TVN, teraz czekam na lewaków, będzie się działo.

Obrazek użytkownika xena2012

10-12-2019 [19:28] - xena2012 | Link:

TVN ma przeciez w odwodzie wspaniałe kandydatury ze swojego podwórka.Taka Wellman nie wyglada prezydencko?Albo Gessler? Trzeba tylko przetestować chetnych w ,,Tańcach z gwiazdami''zamiast urzadzać prawybory,to nobilituje.

Obrazek użytkownika tricolour

10-12-2019 [19:45] - tricolour | Link:

Śmiejecie się z kandydatów na prezydenta, a sami nigdy na prezydenta wręcz niczego kandydować nie będziecie.

A po drugie, to macie już z górki, kochani. I tak sobie myślę, że niezła jatka może byc w trakcie wyborów. Jak z Senatem może być... jeden głos i pozamiatane.

Obrazek użytkownika Tomaszek

10-12-2019 [23:38] - Tomaszek | Link:

@tricolour
Nic tu nie jest do smiechu . Narodzik lubi ładnych panów z telewizorni . I fajnie brzmi , coś jak towarzysz bezpartyjny .

Obrazek użytkownika Andy51

10-12-2019 [20:14] - Andy51 | Link:

xeno2012 te dwie panie to jest trafienie w punkt.

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

10-12-2019 [19:59] - Jak pragnę zdrowia | Link:

."U Holowni widać na twarzy wypisaną charyzmę wspartą pieniążkami niemickimi."
Kobieto! Czy ty czasami przed wklejeniem swoich głupawych mądrości czytasz je? Zazdrościsz Hołowni tych ojro, które widziałaś jak je dostaje? Lepiej pozazdrość mu inteligencji i dorobku pisarskiego,znajomości języków oraz świata, bo takich poziomów nie osiągniesz nawet w 5 procentach.

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-12-2019 [19:45] - Marek1taki | Link:

TVN ma wielu kandydatów z Prezydentem Dudą na czele. Pozostali to przedskoczki.

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

10-12-2019 [19:52] - Jak pragnę zdrowia | Link:

Obie rozkoszne komentatorki uwielbiające oceniać raczej mało przychylnie wygląd zewnętrzny zwłaszcza pań (co do panów, to obie są fankami urody niejakiego Terleckiego, wicemarszałka), a to z braku merytorycznych argumentów, tutaj idąc w ślady autora tego tekścidła, popisują się  intelektualnie nie mając zielonego pojęcia kim jest opluwany przez nie  Szymon Hołownia. No i znowu kompromitacja gotowa.

Obrazek użytkownika Pani Anna

10-12-2019 [20:56] - Pani Anna | Link:

Jak pragne zdrowia, a pokaż no swoją facjatę, chetnie podziwię!

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

10-12-2019 [22:36] - Jak pragnę zdrowia | Link:

Prawdopodobnie gdybym miała  taką facjatę jaką zapewne masz ty, to też miałabym znany w psychiatrii psychiczny przymus nieodporny wybrzydzania się na facjaty innych bab, których nawet nigdy na oczy nie widziałam.

Obrazek użytkownika Pani Anna

11-12-2019 [00:09] - Pani Anna | Link:

Jak pragnę zdrowia to ty jesteś baba? W życiu bym nie pomyślała, ale w takim razie faktycznie, lepiej już niczego nam tu nie pokazuj...

Obrazek użytkownika xena2012

11-12-2019 [08:42] - xena2012 | Link:

Pani Anno! Trzeba zrozumieć tę paniuśkę pragnącą zdrowia.Dostała odpowiedziane zadanie na odpowiedzialnym odcinku więc musi się wykazać.A że bida nie ma żadnych pomysłów powiela stałe wzorce przygotowane przez centralę.W swoim infantylizmie mysli,że jak będzie obrażać to świat uzna to za perłę dowcipu.Perła to jest ale żenady.

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

12-12-2019 [00:23] - Jak pragnę zdrowia | Link:

Straciłam trochę czasu i przejrzałam sobie tzw."komentarze" obu wdzięcznie się wdzięczących użytkowniczek tego forum: nie mają one wiele do powiedzenia,a właściwie tyle, co nic w sprawie meritum omawianego tekstu czy nawet komentarzy. W ich maleńkich główkach bowiem  mieści się jedynie myśl: jakby tu dokopać i powybrzydzać  się na facjatki  autorek komentarzy (choć nigdy ich nie widziały) dla nich nie zrozumiałych, ewent.znanych polityczek wrogiej im opcji.  W zasadzie jedynym niby-komentarzem ich,  a zwłaszcza Xeniuni jest bredzenie o jakichś zadaniach z jakiejś centrali -  stare to i zużyte nawet przez najgłupszych pisowatych. Oczywiście swoje obraźliwe inwektywy przypisują innym, co dobitnie świadczy o ich - oględnie mówiąc - infantyliźmie i poziomie kulturalno-intelektualnym.  W sumie: żałość tylko.

Obrazek użytkownika paparazzi

12-12-2019 [00:58] - paparazzi | Link:

Lewak to ty?