Dwie różne miary sądu, za podrobienie leg. szkolnej i weksla

Dwie różne miary sądu , za podrobienie leg. szkolnej i podpisu na wekslu

Swego czasu a było to około 10 lat temu sędziowie z nadzwyczajnej kasty skazali na 3 miesiące aresztu nastolatkę, która przerobiła swoją legitymację szkolną, z której wynikało, że przerobiła legitymację z rzeczywistego wieku 17 lat na 18 lat.

Maturzystka zamiast uczyć się do matury, musiała 3 miesiące spędzić w areszcie, a sąd okazał się bezwzględny w stosunku do tej młodej osoby.

Minęło 10 lat gwiazda TVN najpierw nawalony jak „autobus” prowadzi swoje BMW, powoduje kolizję, policja, która przyjechała na miejsce zdarzenia, stwierdziła, że kierowca miał we krwi 2,6 promila  była nim była  gwiazda szczujni Kamil Durczok.

Chwilę później bank wystąpił  z regresem do byłej żony onego na  skutek niespłacanego kredytu, którego zabezpieczeniem był weksel.

Okazało się, że weksel opiewał na 2,6 mln zł  i de facto nie był podpisany przez żonę Durczoka, tylko przez niego samego albo jakąś inną osobę, ale na pewno nie przez żonę, na którą był wystawiony weksel.

Sprawa trafiła do sądu i sąd nie tak jak w przypadku nastolatki za podrobienie legitymacji szkolnej puszcza Durczoka wolno. Żadnego stawiania się na policję, żadnego wadium, żadnego zakazu wyjazdu za granicę, nic absolutnie nic.
Okazuje się , że podrobienie legitymacji dla sądu jest większym przestępstwem, niż podrobienie weksla i wyłudzenie z banku ponad 2 mln. zł.

Ta sędziowska banda, która potrafi wsadzić do aresztu za podrobienie legitymacji, czy kradzież batonika lub cukierka,  nie widzi nic zdrożnego w podrobieniu weksla na kilka milionów, potrącenie bez prawa jazdy,   badań technicznych staruszki na pasach tylko dlatego, że ktoś nazywa się Najsztub lub Durczok.

Jest to sku……stwo najwyższej wody, a delikatne traktowanie członków tej sędziowskiej bandy, prowadzi do tego, że jeżeli nie będzie zdecydowanego działania rządu, to oni są w stanie podważyć wszystko, konstytucję, później będą wybory, a na końcu Prezydent RP.  
https://nowiny24.pl/17latka-podrobila-legitymacje-trafila-za-kratki/ar/6022679
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

06-12-2019 [17:21] - Jabe | Link:

No i co w związku z tym?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-12-2019 [18:20] - NASZ_HENRY | Link:

Sądy Talmudem się kierują a nie kodeksami cywilnymi ☺

Obrazek użytkownika Zunrin

06-12-2019 [18:54] - Zunrin | Link:

A autor nie chciałby robić kariery w mediach? Tak ładnie pomija najważniejsze elementy opowieści o "biednej" nastolatce...

Obrazek użytkownika xena2012

06-12-2019 [20:57] - xena2012 | Link:

A dlaczego ogladamy się na rząd?Tyle poszkodowanych osób,których sprawy ciągną się latami,ale żadna z nich nie protestuje.Zadziwiające.że opozycja umie sprytnie wykorzystać ulicę i zagranicę tylko prawica stwarza wrażenie,że boi się własnego cienia.Dlaczego poszkodowani nie protestują,dlaczego nie niosa na transparentach haseł o praworzadności i nie przypomina o haniebnym zachowaniu wymiaru sprawiedliwości?Myślę,że gdybym podobnie jak Juszczyczyn wydał jako sąd decyzję niszczacą mienie,zdrowie,życie czlowieka wyrzuty sumienia by mnie zjadły.A ta kanalia nie ma sobie nic do zarzucenia i jedzie do Brukseli na skargę.Inny sędzia zarykuje sie ze śmiechu na sali zadowolony bo dokopał córce zamordowanej Jolanty Brzeskiej.Ten też pewnie śpi spokojnie.Gołym okiem widać ,że sedziokracja pokazuje narodowi gest Kozakiewicza.

Obrazek użytkownika Andy51

06-12-2019 [21:36] - Andy51 | Link:

Też się zastanawiam, dlaczego tak się dzieje, oni mają kodziarzy , feministki , swoje szczujnie. Gdyb był jakiś organizator, to by to towarzystwo pochowane po dziurach ale na razie nie widzę. Wydaje mi się, że PiS czeka na wybory prezydenckie i jeżeli PAD wygra, to się po mojej/naszej stronie ruszy.

Obrazek użytkownika xena2012

06-12-2019 [21:39] - xena2012 | Link:

Czekanie na wybory prezydenckie to najgorsza droga.Już dziś senator Libicki z tym swoim wstretnym zlosliwym usmieszkiem wieszczy wcześniejsze wybory.

Obrazek użytkownika Andy51

07-12-2019 [09:08] - Andy51 | Link:

Wieszczyć to on sobie może, mimo tego, że chromy nie jest żadną wyrocznią.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-12-2019 [10:37] - NASZ_HENRY | Link:

PiS miał przez 4 lata Sejm, Senat, Prezydenta i nie dokonał zmian systemowych. Wszedł w instytucje obsadzone przez kosmoPOlitów czyli w buty platformy. Po wyborach nie będzie lepiej może być tylko gorzej. Ale wiadomo, że nadziej umiera ostatnia ☺

Obrazek użytkownika marsie

07-12-2019 [01:16] - marsie | Link:

Xena2012 - „Myślę,że gdybym podobnie jak Juszczyczyn wydał jako sąd decyzję niszczacą mienie,zdrowie,życie czlowieka wyrzuty sumienia by mnie zjadły.”
A ja myślałem, że xena to kobieta, i mało tego, mądra!
No cóż – tak nas, biednych ludzi, rzeczywistość ze snu budzi!

Obrazek użytkownika xena2012

07-12-2019 [08:30] - xena2012 | Link:

Kobietą jestem,tylko Pusia i Lili przeszkadzają w dostępie do klawiatury,stąd zjedzona literka ,,a''.

Obrazek użytkownika Andy51

07-12-2019 [09:09] - Andy51 | Link:

Koty opanowały niektóre mieszkania i się rządzą.

Obrazek użytkownika tricolour

07-12-2019 [10:11] - tricolour | Link:

@Autor

Karczewski wzial bezplatny urlop ze szpitala, w ktorym pracował, na czas prac sejmowych. Potem zatrudnil sie w tym szpitalu na dyzury i zarobil 400 000 zlotych.

Ma kolega odwagę napisac coś o dwóch miarach, czy jak zwykle skarleje i zamilknie z płaczem stojąc w rogu?

Obrazek użytkownika marsie

07-12-2019 [11:09] - marsie | Link:

xena2012 / Kamień spadł mi z serca, pozdrawiam!