Grzegorz Schetyna ojciec chrzestny pezetpeerowców

Nienawiść do rządzącego PiS, doprowadziła do tego, że syn akowców, działacz NZS i Solidarności Walczącej wyciągnął truchła pezetpeerowców z katakumb wstawił je na listy do PE na jedynki, a ci zasłużeni dla ZSRR komunistyczni działacze, że wspomnę działacza KC PZPR Millera, działacza PZPR Cimoszewicza, notabene syna oprawcy żołnierzy wyklętych, podobnie jak pani Hubner, czy innych zasłużonych pezetpeerowców jak Belka czy Liberadzki a ci śmieją się teraz do rozpuku, że mają pieniądze od tych w PE, z którymi ideologicznie walczyli.

A pomógł im w tym Grzegorz Schetyna.

Towarzysz Cimoszewicz startując z jedynki z W-wy, nie wydał chyba ani grosza na plakaty , a mimo to zdobył w W-wie ca 200 tys. głosów i znalazł się w PE.

Widać, że w W-wie jest dosyć dużo potomków tych co przyjechali na ruskich czołgach i niestety zostali, pozakładali rodziny i są elektoratem starych komuchów,  razem z nimi przyjechało NKWD , pozmieniali nazwiska a ich potomkowie głosują na swoich.

Na tej bazie odbudowało się postpezetpeer  z SLD, które zawarło sojusz z innymi lewackimi przybudówkami nazywa się Lewicą.

Stary komuch sam się tak nazywa towarzysz Czarzasty, wprowadził do sejmu z przybudówkami  60 posłów,  sam  został wicemarszałkiem Sejmu.

Ten sam towarzysz mówi, że Armia Czerwona wyswobodziła Polskę, jak wyswobodziła powiedział dziś prof. Szwagrzyk, któremu udało się zidentyfikować kilkadziesiąt szczątków, pomordowanych, przez tych, którzy przyszli z Armią Czerwoną.

Z reguły byli to młodzi  dwudziestoparoletni mężczyźni, którym udało się przetrwać wojnę, ale niestety tzw. wyzwolenia nie przetrwali, w okrutny sposób pomordowani, wrzuceni do tzw. dołów śmierci, musieli czekać ponad 70 lat zanim ich zidentyfikowano.     
 
Słusznie powiedział jeden z najwybitniejszych Polaków w panteonie bohaterów rtm. Pilecki, że Auschwitz przy katowniach UB to była igraszka.

Towarzysze za wschodnią granicą powinni wystawić pomnik Grzegorzowi Schetynie, gdyż dzięki niemu nastąpiła reaktywacja wiernych sługusów towarzyszy radzieckich.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

03-12-2019 [12:17] - ruisdael | Link:

Święte słowa- tak to nienawiść odbiera rozum.

Obrazek użytkownika Andy51

03-12-2019 [12:47] - Andy51 | Link:

Zgoda.

Obrazek użytkownika Pani Anna

03-12-2019 [12:34] - Pani Anna | Link:

Przykład Schetyny burzy wszystko to, co mówi się o konieczności patriotycznego wychowania dzieci i młodzieży, o tym "czym skorupka za młodu..." itd. Czego zabrakło w jego wychowaniu, czy kształtowaniu? Syn takich rodziców, z takiego domu, sam z piękną kartą w opozycji, historyk... Mam nadzieję, że ten schetynowy fenomen jest jedynie wyjątkiem potwierdzajacym regułę.

Obrazek użytkownika Andy51

03-12-2019 [15:13] - Andy51 | Link:

Ja też mam taką nadzieję.

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-12-2019 [21:43] - Tomaszek | Link:

APani Anna
A przedstawiciele jakich to znamienitych rodów Rzeczpospolitej wisieli po Konfederacji Targowickiej ? Historia się kłania . 

Obrazek użytkownika Jabe

03-12-2019 [13:09] - Jabe | Link:

Kolejny przykład projekcji – Autor zarzuca krytykowanej osobie własne uczucia. No a promowaniem pezetpeerowców zajmują się obie strony wojny domowej okrągłostołowców. Przykładem jest ów prokurator wpychany do trybunału. Widocznie dlatego powstała ta notka – dla odwrócenia uwagi. Siebie warci.

Obrazek użytkownika Marek1taki

03-12-2019 [19:35] - Marek1taki | Link:

Konfederaci wyszli na przeciw Twojemu wpisowi i punktują:
https://wolnosc24.pl/2019/12/0...