Sprawa prezesa NIK Banasia jest kalką sprawy Szeremietiewa.

Co łączy sprawę Szeremietiewa, wafelków SS, Bansia i ostatnio niby spotkaniu premier Beaty Szydło z gangsterami, po tragedii w Suszku w 2017 r.

A więc łączy te sprawy, wyjątkowa menda, niby dziennikarz funkcjonariusz TVN Bertold Kittel. To spod jego pióra wyszły artykuły dotyczące osób i zdarzeń wyżej wymienionych. Zaczęło się w 2001 r. kiedy to artykuł funkcjonariusza  Kittela, zniszczył karierę Romualda Szeremietiewa w którym ów funkcjonariusz zrobił z Szeremietiewa aferzystę, uwikłanego w najgorsze występki.

Ostatecznie decyzją sądu funkcjonariusz Kittel decyzją   sądu  musiał przeprosić pana Szeremietiewa. Sprawa jeszcze się nie skończyła i toczy się przed różnymi sądami na skutek apelacji.

Później była sprawa wafelków SS, w której dwaj „dziennikarze” TVN pod przykryciem a może inspiratorzy tych zdarzeń obchodzili urodziny Hitlera, a funkcjonariusz Kittel to opisał a TVN pokazał w jednej ze spółek zależnych.

Następną ofiarą padł szef NIK pan Banaś, którego zgodnie ze scenariuszem jak w przypadku pana Szeremietiewa, opisał funkcjonariusz Kittel.

Po panu Banasiu przyszedł czas na premier PBSz gdzie w spotkaniu z  wolontariuszami po tragedii w Suszku znalazły się osoby określane przez funkcjonariusza gangsterami i na tej podstawie Kittel próbuje udowodnić, że PBSz spotykała się z gangsterami.

Ponieważ sprawa z gangsterami była tak grubymi nićmi szyta, że nawet TVN i GW nie „ciągną”   dalej tej sprawy.

Rodzi się pytanie na czyje zlecenie działa funkcjonariusz Kittel? Czy nie jest to sprawa dla odpowiednich służb państwa polskiego?
 
 
https://zyciestolicy.com.pl/szeremietiew-nie-tylko-o-banasia-chodzi/?fbclid=IwAR2ysTcvkEGP3x-ol7A6P9zjXzKNw9UGkZh8kH7Z6FHO5kNGmvZLsYWEXPY
https://wiadomosci.wp.pl/romuald-szeremietiew-staje-w-obronie-mariana-banasia-probuja-go-zniszczyc-tak-jak-mnie-6448411242715265a
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

22-11-2019 [14:14] - AŁTORYDET | Link:

No tak, uderzył Pan w stół, tylko dlaczego nie odezwał się nasz rodzimy Edgar Hoover, ściskający w jednej dłoni MSWiA i koordynację wszelkich służb? Kittelowi już dawno zarzucano prace dla służb, Jaromir Netzel, tytułował go nawet "majorem". 

Obrazek użytkownika Andy51

22-11-2019 [15:54] - Andy51 | Link:

O majorze słyszałem, a dlaczego służby się nie zainteresują tą postacią, tego nie wiem.

Obrazek użytkownika Jabe

22-11-2019 [14:28] - Jabe | Link:

Nie śledzę uważnie gier i zabaw elity, więc w pierwszej chwili myślałem, że chodzi o tajemnicze wyjazdy pani premier do pewnego śródziemnomorskiego kraiku.

Obrazek użytkownika xena2012

22-11-2019 [19:44] - xena2012 | Link:

To pani premier nie ma prawa wyjazdów za granicę?Dziwne bo taki np.premier Tusk swojego czasu odbył wycieczkę swego zycia w Peru,nawet pokazywał sie potem w gustownej czapeczce i łyskał medalem.Zreszta zagraniczne wyjazdy to nie tylko domena premierów.Niejaki Biedroń pobierający niesłusznie pensje prezydenta Słupska całe swoje urzedowanie spedził na wycieczkach głównie polegających na niezbyt tajemniczych a za to licznych spedach LGBT.

Obrazek użytkownika Andy51

22-11-2019 [19:52] - Andy51 | Link:

Widocznie są różne miary według totalnych.

Obrazek użytkownika Jabe

23-11-2019 [19:09] - Jabe | Link:

Skąd pomysł, że odmawiam pani premier prawa do odpoczynku?

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-11-2019 [19:27] - Marek1taki | Link:

W sprawie Banasia nie było reakcji min.Kamińskiego. Po raz kolejny postawił rząd PiS w złej sytuacji. Skoro nie wyjaśnił sprawy a Kittel z TVN są bezkarni świeci nadal PiS za Banasia. Swoją drogą dziwiło mnie w tej sprawie jak Banaś mówił, że dostał kamienicę "od Pana z AK". Kto tak by powiedział?
O tym AKowcu padały potem różne doniesienia i posądzenia dla naszkicowania tła, których nie potrafię znaleźć, ale widać nad nim i jego kamienicą opiekę służb od zarania PRLu i nadal.
Pamiętam tylko link
https://wei.org.pl/article/ja-...

Sprawa Szeremietiewa była dla mnie od początku podejrzana jako ustawka i pokazucha. Tak się w IIIRP nie dzieje w sytuacjach realnych. Nie rozumiałem reakcji Komorowskiego , che che.
A Kittel za wafelkiSS razem z TVNem powinni już być dawno osądzeni. To był test darcia łacha z państwa polskiego. Kolejny.

Obrazek użytkownika Andy51

22-11-2019 [21:25] - Andy51 | Link:

Z ostatnim zdaniem się zgadzam.

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-11-2019 [17:01] - Marek1taki | Link:

Mamy zatem zgodność kilkuprocentową. W jakimś quizie przedwyborczym tak skrajną miałem odnośnie światopoglądu z posłanką Muchą.

Obrazek użytkownika Andy51

23-11-2019 [18:19] - Andy51 | Link:

Nie, chodzi mi o meritum, czyli posumowanie ostatnim zdaniem.

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-11-2019 [18:32] - Marek1taki | Link:

;-) Przekorna cholera ze mnie.