Elgebete w NSDAP

Śp. pani Zosia Korbońska opowiadała mi o swojej pierwszej podróży do Europy zachodniej. Było to bodaj w 1938 r. Jej mąż, Stefan, zabrał ją na miesiąc miodowy do Paryża. Przejeżdżali przez Berlin, gdzie się zatrzymali na kilka dni. Poszli zwiedzać. Pani Zosia zaszokowana zobaczyła ludzi w mundurach SA i SS, którzy trzymali się za rączki, paradując po ulicach w pewnych częściach miasta. Nota bene, podobne wrażenia miał Jędrzej Giertych, którego w niemieckiej stolicy dodatkowo zdumiała maszyna uliczna, z której można było zakupić prezerwatywy.

Scott Lively i Kevin Abrams, The Pink Swastika: Homosexuality In The Nazi Party, 4 wyd. (Sacramento, CA: Veritas Aeterna Press, 2002) tłumaczą o co chodzi. Homoseksualizm w Niemczech był elementem buntu przeciwko cywilizacji judaistycznej i chrześcijańskiej. Jego celem było przywrócenie prymatu kultury hellenistycznej. Sodomia i inne grzechy cielesne były normą w całym świecie antycznym. Wiele kultów pogańskich wręcz praktykowało promiskuizm. Podejrzewa się, że biseksualizm był najczęściej praktykowaną preferencją seksualną. Żydzi byli jedynymi, którzy się temu sprzeciwiali. I cierpieli za to.

Chrześcijanie przejęli ten sprzeciw od żydów. Chrześcijaństwo stało się po pewnym czasie dominującą religią Imperium Rzymskiego. Obaliło zwyczaje pogańskie, razem z rozwiązłością antyku. Przez następne 1700 lat normy chrześcijańskie obowiązywały. Starały się okiełznać rozwiązłą naturę ludzką.

Ponieważ w XIX w. Niemcy odkryli antyczność, a szczególnie Grecję i Hellenizm, niektórzy niemieccy myśliciele zaczęli przeciwstawiać ten pogański układ chrześcijaństwu. In extremis, traktowano chrześcijaństwo nie tylko jako strażnika norm represji seksualnej, ale jako spisek żydowski aby kontrolować nordyków, a w tym i Germanów. Postulowano powrót do Hellenizmu, a nawet do teutońskiego prymitywnego germanizmu, który nie mógł się zrealizować bowiem spętany był „żydowskim” chrześcijaństwem.

Takie podejście było jednym z najważniejszych prądów, które wlewały treść w niemiecki rasizm, a w końcu w narodowy socjalizm Hitlera. Objawiło się ono homoseksualizmem sadomasochistycznych twardzielskich brutali (butches). Opanowali oni przywództwo NSDAP szczególnie we wstępnym okresie.

„Brutale” przeciwstawiali się homoseksualizmowi „ciot” (femes, fairies). Te ostatnie były zwykle liberalne, albo nawet komunistyczne. Na dodatek wielu ich prominentnych przywódców było pochodzenia żydowskiego. Intelektualnie dominowały „cioty” już od końca XIX w. Jednak na początku lat trzydziestych rządy dusz u homoseksualistów zdobyli „brutale”. Prześladowali oni nie tylko „cioty”, ale również wszystkich innych – rasowo i cywilizacyjnie niekompatybilnych, a w tym i Żydów. Abrams i Lively twierdzą, że homoseksualizm brutali jest jednym z najbardziej skrywanych źródeł Holocaustu.

Te dwie orientacje - „brutale” i „cioty” - z Niemiec rozszerzyły się najpierw na Anglię i Francję, a potem wylądowały w USA. Stało się to już w latach dwudziestych XX w. Po kilkudziesięciu latach wyszły one otwarcie na widok wszystkich aby stać się jednym z najważniejszych lodołaczy rewolucji seksualnej. Autorzy twierdzą, że radykalizm homoaktywistów przypomina Sturmabteilung (SA). Coś w tym jest. Chociaż nie można i zapomnieć o bolszewickiej fazie rewolucji seksualnej. Ta też była radykalna i przemocy się nie bała.

„Kontra sodomia x2” w: Marek Jan Chodakiewicz, „O cywilizacji śmierci. Jak zatrzymać antykulturę totalitarnych mniejszości”, Warszawa 2019, ss. 249-251, Washington, DC, 29 lipca 2019 r.

Prof. Marek Jan Chodakiewicz w „O cywilizacji śmierci” przybliżył kilka postaci, twierdzeń i argumentów, którymi jesteśmy młotkowani ze strony postępowców – lgbtowców i marksistów wszelkiej maści. Po(d)stępowcy zaczęli też bombardować swoją propagandą dzieci. Rękawicę rzuconą w twarz należy podjąć i atak odeprzeć. Ale żeby to zrobić należy zdobyć wiedzę – żeby kłamstwa lewicowców przyszpilać. Trzeba poznać ich metody i dowiedzieć się, jak na nie odpowiadać. Stąd pozwalam sobie kilka obszerniejszych cytatów z książki profesora przepisać, by zawsze były pod ręką i służyły pomocą. Oczywiście zachęcam do zapoznania się z całością.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mjk1

13-11-2019 [20:01] - mjk1 | Link:

To trzymanie się za raczki, wywodziło się od wpajania Niemcom, na długo przed Hitlerem i to od oseska, tzw. Kameradschaftu, czyli koleżeństwa, bardziej w znaczeniu braterstwa broni. Miało to tyle wspólnego z homoseksualizmem, co Jabol z Jabollissimusem, choć mogę się mylić, jeżeli chodzi o alpagę oczywiście. W rodzimej tradycji dokładnie to samo, przekazywano w tzw. pacyfistycznych pieśniach patriotycznych: „… jak to na wojence ładnie, kiedy ułan z konia spadnie, koledzy go nie żałują, jeszcze końmi potratują”. Nikt jednak nie ośmieli się wyciągnąć z tego wniosku, że Ułani to homoseksualiści.
 

Obrazek użytkownika angela

13-11-2019 [22:14] - angela | Link:

A lewactwo  na siłę wbija wszystkim do głowy, jakie to lgbt jest postępowe, że PiS, to średniowiecze. 
Tymczasem, to właśnie oni są  żywo wyjeci ze średniowiecza, i starają się  wszystkich w to średniowiecze na powrót wpakować, bo jak sami się chcą w tym poganstwie taplać, cofac w rozwoju,  to pół biedy.
Jeszcze im tylko świątyni Afrodyty brakuje,  ale patrząc na rozwój rozwiazlosci , to pewien bogaty pan, im tę świątynię wybuduje. 

Obrazek użytkownika ruisdael

14-11-2019 [08:56] - ruisdael | Link:

do angeli- coś mi się wydaje, że Średniowiecze jest tu błędnie wskazywane jako epoka ciemna, pogańska ze świątyniami Artemidy..

Obrazek użytkownika mjk1

14-11-2019 [14:16] - mjk1 | Link:

@ruisdael
Proszę nie dręczyć Anieli naszej ukochanej "bezczelnymi" pytaniami, bo osiągnie stan dysonansu poznawczego i całkowicie zgłupieje.

Obrazek użytkownika angela

14-11-2019 [15:43] - angela | Link:

@Mik, pytania żadnego nie widzialam😀
Pewnie ten dysonans dotknął właśnie Mjk

Obrazek użytkownika angela

14-11-2019 [15:33] - angela | Link:

@roisdael, pewnie że nie, ale przecież nie będziemy tkwić w średniowieczu, człowiek dochodzi do wszystkiego powoli,że względu na swoje ograniczenia. 
Natomiast prawo moralne dane od Boga, jest niezmienne.
Ilez konfliktów, nieszczęśc rodzinnych czlowiek by uniknął,  gdyby wykonywał instrukcję obsługi świata, daną przez Boga.

 

Obrazek użytkownika angela

14-11-2019 [16:08] - angela | Link:

@roisdael, dla zapalczywych lgbt, i rozwiazlych, swiatynia AFRODYTY ...

Obrazek użytkownika Jabollissimus

14-11-2019 [15:08] - Jabollissimus | Link:

Jak ktoś chce więcej, to może poczytać o historii Republiki Weimarskiej, niemieckiego dadaizmu, ale też o wcześniejszcyh aferach jeszcze XIX-wiecznych, które uprzykrzały się Niemcom.