Bydło nie potrafi uszanować odprawy przed Grobem Nieznanego

Bydło nie potrafi uszanować odprawy przed Grobem Nieznanego Żołnierza.
 
Chyba nie ma większego zbydlęcenia, niż zbydlęcenie typu hard level , kiedy to czub z lotnej brygady opozycji w czasie odprawy  warty przed Grobem Nieznanego  Żołnierza w dniu 11 listopada podjechał kartonowym czołgiem prawie pod grób i mierzył w plecy żołnierzy idących na zmianie warty przed grobem.

Czy ktoś jest sobie w stanie wyobrazić takie zdarzenie w USA, Rosji, Francji czy Wielkiej Brytanii?

Raczej nie, ale czuby z Obywateli UB nauczeni łaskawym okiem przez sądy, zwłaszcza z Warszawy , szczególnie jeden z sędziów, który masowo uniewinnia tych czubów za wszelkie ich ekscesy, nawet te niezgodne z prawem.

A co można powiedzieć o donosicielce na Polskę  I Prezes SN pani Gersdorf, która nie raczyła podać ręki PAD. Ta pani , która nigdy nie była sędzią, robi Polsce czarny pijar, mało tego, jako I Prezes SN bierze pieniądze z niemieckiej fundacji, ostatnio było to 10 tys. euro.

Obrazki z transmisji bardzo budują, parada wojskowa, dziesiątki tys. Polaków na Marszu 11 Listopada, spokój, brak burd, prowokacji, dziesiątki tys. biało czerwonych flag, itd.

Ale musiał być jakiś dysonans, pani Szajbus-Bajbus wraz z lewaczką  poseł Nowicką i Trójzębem próbowali zablokować marsz. Pana Trójzęba trzeba było wynieść  dwie lewaczki  po kilkukrotnym nawoływaniu przez policję, same opuściły miejsce blokady.      
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

13-11-2019 [17:47] - Natalia Zychówna | Link:

Bydło nie potrafi uszanować (...) składania wieńców na Powązkach  przez urzędującego prezydenta i premiera w imieniu narodu na grobach Powstańców Warszawskich w każdą rocznicę wybuchu Powstania  - buczenie i gwizdy

Chyba nie ma większego zbydlęcenia, niż zbydlęcenie typu hard level (...) - tak to prawda, nie ma większego zbydlęcenia.

Obrazki z transmisji bardzo budują (...) -  w szczególności te  procesyjno-kościelne ze świętymi obrazami,, księdzem, pochodniami, "żołnierzami Chrystusa" i "Armią Boga" , klęczeniem na jezdni, modłami i pobożnymi pieśniami - słowem procesja Bożego Ciała w obchodach święta państwowego - dla mnie jako katoliczki to wstyd i hańba!

Ale Pan Autor wszystko, co miał zobaczyć pokazano mu w odpowiednio zmanipulowanych nagraniach TVPiS . Jeśli chodzi o o ten tekturowy czołg, to miało to miejsce  na Pl.Piłsudskiego, ale nie przed Grobem Nieznanego Żołnierza i nie przed wartownikami,ale grupą żołnierzy, którzy śmiali się z tego happeningu.. Warto czasem obejrzeć bezpośrednie transmisje z tego rodzaju wydarzeń, to na prawdę nie boli taka zmiana kanału telewizyjnego.                        

Obrazek użytkownika Andy51

13-11-2019 [18:22] - Andy51 | Link:

No cóż, na twój komentarz nie można odpowiedzieć, jest tak głupi i tendencyjny.

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

13-11-2019 [20:12] - Natalia Zychówna | Link:

@Autor
natomiast Twoje tekścidło jest szalenie mądre i obiektywne - zadowolony? Nie dziwi mnie  ten brak kontrargumentów zastąpiony chamstwem, podobnie jak u znanych tu z chamstwa w miejsce meritum tzw."komentatorek".

Obrazek użytkownika angela

13-11-2019 [17:47] - angela | Link:

@ Andy, nie ublizaj bydłu, bardzo proszę,  bo bydło żywi, daje  pyszne mleczko , a ta swołocz,  szkodniki,  tylko lewacki  zamęt roznosi, i zdradę Polski. 

Obrazek użytkownika Andy51

13-11-2019 [18:21] - Andy51 | Link:

Dobrze, będę się starał nie ubliżać bydłu.

Obrazek użytkownika xena2012

13-11-2019 [19:56] - xena2012 | Link:

Bydło swoim gestem strzelaniem w plecy żolnierzom odprawiajacym wartę powtórzylo metody zabijania Polaków w Katyniu.,,Czołgista ''w tekturze to by radny Leszek Piontkowski oskarzony przwz Izbę Obrachunkową w Katowicach o przestępstwo korupcyjne. 

Obrazek użytkownika Andy51

13-11-2019 [21:28] - Andy51 | Link:

Patrzcie Natalka widzi to inaczej.

Obrazek użytkownika angela

13-11-2019 [22:48] - angela | Link:

Natalka, cyborg,  widzi tak , jak im  napiszą.

Obrazek użytkownika Andy51

14-11-2019 [06:13] - Andy51 | Link:

Podejrzewam wpływ Rusja Tooday i TVN

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

15-11-2019 [20:26] - Natalia Zychówna | Link:

Andżelko!
naprawdę nie widzisz tego, że jak już coś tu napiszesz, to jak gołąb na parapet?
 

Obrazek użytkownika paparazzi

14-11-2019 [00:54] - paparazzi | Link:

I co ? Nie aresztowali lub nie ukarali? Dalej może działać? W USA był by aresztowany / idzie w kartotekę/ i wypuszczony do sprawy.

Obrazek użytkownika Andy51

14-11-2019 [06:14] - Andy51 | Link:

Jak słyszałem zawiadomienie do prokuratury poszło.