To prochy wyklętych i westerplatczyków wołają o pamięć.

Ubecko, komunistyczna, hydra podnosi swój łeb.  Minęło 30 lat III erpe a tu patrzcie potomkowie tych co przyjechali na ruskich czołgach a było ich ponad 70 tys. plus rodziny, bardzo dobrze się czuli w PRL, niektórzy pochodzenia żydowskiego pozmieniali nazwiska „opanowali” po wojnie UB, mordowali i skazywali na śmierć patriotów polskich, inni za stanowiska  wiernie służyli czerwonym okupantom.

Część z nich po 1968 r. wyjechało do Izraela, inni się przyczaili , obsadzili głównie zawody prawnicze, media, kinematografię, itd.

Ich ofiary często zabijane strzałem w tył głowy spoczywali w bezimiennych grobach, tylko dzięki mrówczej pracy prof. Szwagrzyka i naukowców badających DNA udało się zidentyfikować wielu z nich, że przypomnę, „Inkę”, „Zagończyka” , „Łupaszkę”, ‘Burego”, „ Ognia” itd.

Pogrobowcy  ubeków albo ich mentalni zastępcy, postanowili, po wygraniu wyborów przez PiS w 2015 r. i powtórnie w 2019 r przywracać nazwy „idoli” PPR i PZPR.

Początek dała W-wa, gdzie syn TW „Justyny” nie zgodził się na zmiany nazw ulic między innymi na Inki, śp. Lecha Kaczyńskiego, Grzegorza Przemyka, itd., a niedekomunizowane  sądy „przyklepały” brak  zgody na zmianę nazw ulic z nazwiskami polskich bohaterów walczących po wojnie z „czerwoną zarazą”.

Charakterystyczne jest to, że radni PO, partii, która w chwili swojego powstania, była partią chadecko-konserwatywną, po kilkudziesięciu latach skręciła mocno w lewo, czego przejawem było przegłosowanie głosami radnych PO nazwy ulicy mjr  Szyndzielarza  „Lupaszki” na Podlaską w Białymstoku, a ul. Gen. Fildorfa „Nila” na ul. Jedności Robotniczej w Żyrardowie również głosami radnych PO.

W Gdańsku germanofile śp. Paweł Adamowicz a później jego następczyni zwana Dulczesą jak niepodległości broniła terenu po Westerplatte przed przejęciem tego terenu przez państwo polskie.

Teren Westerplatte niemożliwie zapuszczony przez ich gestorów z gdańskiego PO, dopiero po przejęciu przez państwo polskie , doczekał się prac archeologicznych, a jak donoszą media odkryto dziewiąte ciało westerplatczyka . Przez 30 lat władania tym terenem przez samorządowców z PO, żadnemu z nich nie przyszło do głowy, żeby zrobić tam porządne badania archeologiczne.

Pani Dulkiewicz, chciała na tym terenie radośnie  świętować  80 rocznicę wybuchu II wojny światowej, na  szczątkach tych, którzy zginęli w obronie Westerplatte.

Te dwa przypadki wołają o pomstę do nieba, a powiedzenie, że III pokolenie UB walczy z III pokoleniem AK, jest cały czas aktualne.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

05-11-2019 [13:40] - Jabe | Link:

„III pokolenie UB” dba o formę, a „III pokolenie AK” pielęgnuje treść. Więc jednak chyba trafniej by było pisać o walce pokoleń PZPR z pokoleniami PPS. Mniejsza z tym, wszystko to i tak, tfu!, lewactwo.

Przy okazji przypominam, że w tym kraju wszędzie są jakieś szczątki.

Obrazek użytkownika angela

05-11-2019 [17:42] - angela | Link:

Tak się!!!  ludzie w "tym kraju" po śmierci porozrzucali.
A forma UBecka,  faktycznie nie do podrobienia, groby na łączkach,  śmietnikach, zabetonowane w miejscach kaźni, a na Westerplatte  ruina i haszcze. 
Tak Jabe broni UBeckiej formy. 
No coz,  mordercy i ich potomstwo chca jak najszybciej zamazac pamięć o swoich ofiarach, które  przesladują ich pośmiertnie.
Po takich zbrodniach,  kamienie krzycza.
Każdy pomnik i nazwa ulicy, krzyczą o ich zbrodniach, więc nie dziwi, że chcą je usunąć. 
Ale jest pytanie, dlaczego mordercy naszych bohaterów,  wyzwolicieli, mają jeszcze coś do powiedzenia, 'w tym kraju.

Obrazek użytkownika Andy51

05-11-2019 [18:06] - Andy51 | Link:

Masz rację w 100%, a na tego Jabe nie zwracam uwagi.

Obrazek użytkownika tricolour

05-11-2019 [20:13] - tricolour | Link:

@Andy

Czy kolega zwrócił uwagę, że nie zwraca uwagi na osoby mające czelność myśleć inaczej? Można by dojść do wniosku, że w kręgu zainteresowań kolegi są tylko potakiwacze lub wręcz wazeliniarze, co skutkuje tym, że kolega się nie rozwija ponieważ warunkiem koniecznym rozwoju jest nowość.

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-11-2019 [23:22] - Tomaszek | Link:

@tricolour
A Jabe to taki nowy jak audik sołtysa .

Obrazek użytkownika Andy51

06-11-2019 [14:40] - Andy51 | Link:

Racja.

Obrazek użytkownika tricolour

06-11-2019 [16:34] - tricolour | Link:

U mnie sołtys jedzi nowym Jeepem, audikami to raczej motłoch.

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-11-2019 [21:01] - Tomaszek | Link:

W UK dla zmylenia sąsiadów Angole zamawiają prywatne tablice , bo na urzędowych jest rok produkcji . U nas tego nie ma . Tak że niech mu będzie że nowy .Co ci będę autorytety podkopywał . A i Ty będziesz miał więcej spokoju jak sołtys nie wie że ty wiesz . A  z tym motłochem to trochę mniej na żywca bo wybory i A6 na dużym ryju wypływa .

Obrazek użytkownika tricolour

06-11-2019 [22:23] - tricolour | Link:

@Tomaszek

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Mądrego miło posłuchać.

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-11-2019 [23:18] - Tomaszek | Link:

@tricolour 
Rozwalasz mnie . Wracaj do zdrowia .