Ci z PO , powtórnie unicestwili mjr Łupaszkę (Szendzielarza)

Ci z PO mają „dobrą rękę” do wskrzeszania komunistów i unicestwiania polskich bohaterów „ żołnierzy niezłomnych” jak w przypadku mjr Szendzielorza  „Łupaszki” pośmiertnie  awansowanego przez PAD na pułkownika.

Grzegorz Schetyna reanimował komunistycznych dinozaurów dzieci tych co mordowali żołnierzy wyklętych,  pracując w organach bezpieczeństwa po wojnie , że wspomnę tylko dwa nazwiska, Cimoszewicz i Hubner.

Leszek Miller, był zastępcą członka KC PZPR, czyli najwyższego organu partyjnego sługusów CCCP, a takim kimś nie mógł zostać ktoś przypadkowy, na pewno KGB takiego sprawdziło , a tak stało się w przypadku Leszka Millera.

Postkomuniści , których nie było 4 lata w sejmie dostali tlen od Grzegorza Schetyny, o dziwo w młodości członka  Solidarności Walczącej.

Postkomuniści dostali bardzo dobre miejsca na listach Koalicji  Europejskiej, a taki Cimoszewicz, nie wydając ani grosza na plakaty czy banery dostał się z jedynki do PE z liczbą ponad 200 tys. głosów.

Co się stało z tobą dzielna Warszawo, która nie uległaś ani Niemcom ani Bolszewikom?

Po drugiej stronie działań niczym Piłat stoją radni PO z Białegostoku , którzy przegłosowali zmiany  nazwy obecnie istniejącej  mjr Zygmunta Szendzielorza „Łupaszki” na ul. Podlaską.

Ten polski bohater zastrzelony przez bandziorów z UB strzałem w tył głowy, pochowany w bezimiennym grobie, dzięki mrówczej pracy prof. Szwagrzyka odnaleziony , a jego szczątki pochowane z honorami państwowymi.

Niestety, radni PO w Białymstoku nienawidzą wszystkiego co związane z polską historią okresu powojennego, tak że zasłużyli na pochwałę  „nowoczesnego” komunisty Zandberga, któremu ta decyzja bardzo się podobała.

Moim zdaniem, to nie koniec walki o ul. i pamięć o mjr. Szendzielarzu w Białymstoku.  

https://www.radio.bialystok.pl/galerie/index/id/175267
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-10-2019 [14:56] - NASZ_HENRY | Link:

Białystok jest terenem do  różnych społecznych  prowokacji. Jak nie marsze  LGBT to mjr. Szendzielorz. Min. Sienkiewicz już nie ściga tam narodowców  a Min. Kamiński jeszcze nikogo nie ściga ☺
 

Obrazek użytkownika Guildenstern

31-10-2019 [23:46] - Guildenstern | Link:

A tym czasem w Żyrardowie rada miasta głosami Platformy Obywatelskiej przyjęła uchwałę zmieniającą ulice Generała Nila-Fieldorfa na ulicę Jedności Robotniczej.
https://wpolityce.pl/polityka/...
Ciekawe co na to pan Olgierd Łukasiewicz, może ktoś by mu podsunął mikrofon?

 

Obrazek użytkownika Andy51

01-11-2019 [08:09] - Andy51 | Link:

Nie ma przypadków są tylko znaki, a te świadczą o nienawiści PO do polskich bohaterów.

Obrazek użytkownika xena2012

01-11-2019 [15:09] - xena2012 | Link:

Teraz zapewne z ,,inicjatywy mieszkańców'' radni PO zagłosują nad usunieciem rtm.Pileckiego z nazwy ulic.

Obrazek użytkownika Andy51

01-11-2019 [15:12] - Andy51 | Link:

Można się tego po nich spodziewać.