Za Konstytucją III erpe 6,3 mln. głosów, za PiS ponad 8 mln

Jesteśmy po wyborach, wiemy ile głosów dostały poszczególne komitety. Komitet PiS dostał ponad 8 mln. głosów, podczas gdy na Konstytucje III erpe w 1997 r głosowało ca. 6,3 mln osób.

To , że w referendum konstytucyjnym nie brało udziału ponad 50% uprawnionych do głosowania a za Konstytucją głosowało lekko ponad 51% uprawnionych do głosowania, świadczy o tym, że ta Konstytucja, z którą latają totalni jest trochę z nieprawego łoża.

Skoro totalni traktują Konstytucje jak świętego Graala , to co powiedzieć o wynikach głosowania, w którym rządząca partia dostała prawie 2 mln głosów więcej niż 4 lata temu.

Kapusie i donosiciele głosili, że w Polsce jest niemal dyktatura, że nie ma demokracji, a tu patrzcie polskiej demokracji może się uczyć w wielu krajach , które z podpuszczenia przez naszą krajową Targowice, krytykują Polskę.

To, że do sejmu dostali się takie dziwaki i cudaki jak pani Jachira, poseł z mopem na głowie pan Mieszkowski, pani żywa gotówka Hartwig, która będzie musiała złożyć oświadczenie majątkowe i okaże się jaka ona jest biedna, ale również weszli do sejmu bo mają nazwisko Adamowicz, jak śp. prezydent Gdańska, z którego zrobiono męczennika, a który wg. Neumanna miał mega twarde zarzuty i mógłby w każdej chwili być wyprowadzony w kajdankach.

Taka jest demokracja, której wg. donosicieli i kapusiów na Polskę do Brukseli nie ma.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

16-10-2019 [10:54] - tricolour | Link:

Bo Ty, człowieku, nie rozumiesz, na czym polega demokracja. Nie tylko na tym, jaki jest rozkład parlamentu, bo to sprawa trochę losowa.

Problem w tym, ze ta większość w Sejmie jest tylko pięcioma głosami. Czyli w zasadzie nikt nie moze miec własnego zdania, nie moze sie wstrzymać, a co najgorsze - nie moze byc przeciw woli prezesa.

Jeśli uważasz, ze demokracja polega na tym, że 235 osób to tłuszcza do naciskania guzika wedle woli jednego, to zaproś Putina.

Obrazek użytkownika Francik

16-10-2019 [12:21] - Francik | Link:

Za platfusów to była taka demokracja, że jak któryś poseł zagłosował wg swojego sumienia to go rudy wywalił z partii. Skoro tak się troszczycie o to, żeby posłowie PiS mogli głosować niezgodnie z decyzją kierownictwa klubu to trzeba było agitować za głosowaniem na PiS. Jakby PiS miał ponad 300 posłów to wtedy mogliby oni głosować dowolnie i wstrzymywać się od głosu. Byłaby demokracja. Taki jest logiczny wniosek z tych żałosnych wywodów - zaślepienie odbiera rozum.

Obrazek użytkownika Andy51

16-10-2019 [13:25] - Andy51 | Link:

Na tego co napisał komentarz nad Tobą nie ma co zwracać uwagi, to zadaniowiec.

Obrazek użytkownika Pani Anna

16-10-2019 [16:06] - Pani Anna | Link:

Pewnie, że na tego tam nie warto zwracać uwagi, a większość jest większość, choćby to był nawet jeden głos. Zwłaszcza w takim systemie przeliczania głosów na mandaty, jaki mamy obecnie. No myślałby kto, że największym wygranym to jest Kukiz z pięcioma kumplami, których wprowadził do sejmu, albo tych 11 indywiduów, którzy już pierwszego dnia podzielili się na dwie frakcje, a i tak wszystko jeszcze przed nimi, zanim ustalą który tam jest najważniejszy. Nożesz 8,3 miliona elektorat a co niektórzy jeszcze kwękają.

Obrazek użytkownika Andy51

16-10-2019 [17:13] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą.

Obrazek użytkownika tricolour

16-10-2019 [13:44] - tricolour | Link:

A ty widzisz jakąś różnicę między PO i PiS? 
Nie ma zadnej różnicy bo to partie oparte na liderze i poddaństwie reszty.

Wiec nie rób z siebie pustaka, ktory uważa, ze kto nie z PiS, to musi byc z PO.

Obrazek użytkownika angela

17-10-2019 [20:26] - angela | Link:

@kolorowy , skoro nie ma  różnicy pomiędzy PiS i PO,   to czemu tak usilnie obsikujesz PIS na NB, i pewnie nie tylko.
Jak można samemu sobie przeczyć. 
 

Obrazek użytkownika Jabe

16-10-2019 [14:37] - Jabe | Link:

W cywilizowanym kraju prawo jest niezbędne. Podkopywanie istniejącego prawa, zamiast skupiania się na drogach naprawy, jest krokiem w kierunku barbarzyństwa.

Obrazek użytkownika zbychbor

17-10-2019 [13:28] - zbychbor | Link:

W 1977 była głęboka komuna. Konstytucja z 1997

Obrazek użytkownika Andy51

17-10-2019 [19:22] - Andy51 | Link:

Masz rację, dopiero po Twojej uwadze poprawiłem.

Obrazek użytkownika Andy51

17-10-2019 [19:23] - Andy51 | Link:

Masz rację, dopiero po Twojej uwadze poprawiłem.