Komuniści mieli Pawkę Morozowa, lewactwo i zieloni Gretę Lun

Komuniści mieli Pawkę Morozowa, lewactwo i zieloni Gretę Lundberg

Onegdaj w czasach realnego komunizmu  w czasach kiedy na terenie ZSRR panował głód znalazł się ktoś kto doniósł na swoich rodziców , że chowają żywność. W tamtych czasach komuniści się nie patyczkowali rozstrzelali rodziców, a ich syn Pawka Morozow stał się dla władzy radzieckiej bohaterem. Pawka Morozow stał się przy pomocy radzieckiej propagandy bohaterem młodzieży i ówczesnych radzieckich pionierów.
Koniec jego był smutny, mieszkańcy wsi, w której mieszkał prawdopodobnie go zatłukli. Co ciekawe , był w podobnym wieku jak obecna gwiazda lewactwa i zielonych nijaka Greta Lundberg ze Szwecji.

Życie nie znosi próżni stąd współczesne lewactwo musiało sobie znaleźć jakieś dziecko, żeby je wypromować. Ta szwedzka nastolatka najprawdopodobniej umiejętnie kierowana, może przez rodziców, może przez agencje pijarowe, a może przez przemysł związany z „ochroną klimatu”.

Lewactwo miało swoje „programy”, program pt. na Ziemi zabraknie żywności, będzie przeludnienie Ziemi, dziura ozonowa spowoduje katastrofę na Ziemi, teraz na topie jest ochrona klimatu.

Nikt nie twierdzi, że klimatu nie trzeba chronić, ale nie w ten sposób, żeby wykorzystywać do tego nastolatkę, która  zamiast się uczyć,  służy jako narzędzie w rękach potężnych korporacji, które po prostu chcą na ochronie klimatu zarobić.

Rzecz opiera się na stwierdzeni, że następuje ocieplenie klimatu ponoć przez wydalanie CO2 , co prawda nikt tego nie udowodnił bo być może jest to cykliczność w erach ziemi , gdzie są okresy gdzie jest temperatura wyższa, ale są również okresy o temperaturze niższej, ( nie mówię o zlodowaceniu).

Dla przykładu w okolicach ówczesnej środkowej Polski, kwitła produkcja winogron, by kilkaset lat później w XVII wieku zima była taka, że na Bałtyku powstawały karczmy.

Co istotne, gdyby udało się ograniczyć produkcje CO2 u największych trucicieli ; Chinach, Indiach i USA , być może miałoby to jakiś wpływ na klimat (ocieplenie) ale nie jestem tego pewien.

W Europie największym producentem CO2 są Niemcy około 22%  wolumenu produkcji tego gazu w Europie, później są trzy kraje Francja Włochy, Polska z produkcją po około 10%  CO2 w całej europejski emisji tego gazu, i tak to jakoś się dziwnie składa, że tylko Polska jest atakowana za produkcję tego gazu, a wiadome jest , że produkcja energii w Polsce opiera się na węglu, którego Polska ma największe złoża tego surowca, czy to jest przypadek, nie sądzę.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kaliszanin

27-09-2019 [11:35] - kaliszanin | Link:

myślę, że z panienką Gretą możemy mówić o podobnym przypadku jak w przypadku, przypadku naszego wodza bolka przypadkowo całkiem mającego nieprawdopodobne szczęście w grach liczbowych choć liczyć nie przypadkiem umiał tylko do 500zł a czytać do B, a może do SB?

Obrazek użytkownika Andy51

27-09-2019 [14:09] - Andy51 | Link:

Dodałbym jeszcze tramwajarkę, która zatrzymała tramwaj gdy wyłączyli prąd.

Obrazek użytkownika kaliszanin

27-09-2019 [15:55] - kaliszanin | Link:

własną piersią go zatrzymała 

Obrazek użytkownika ruisdael

27-09-2019 [13:59] - ruisdael | Link:

Lewacy doszli już do takiej bezczelności, że zrównują krytykę dziecka ze Szwecji  (z prawej strony) z pomyjami Jachiry i innych speców z PO (słyszałem na własne uszy w PR3).

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-09-2019 [14:23] - Marek1taki | Link:

Janczarzy rewolucji mają nas obezwładnić swoją ... (ech, ta skleroza)
W każdym razie Pawka Morozow, mała Emi, ekoGreta, Nergal, Che Guevara to dowody, że indywidualizm i idealizm mogą mieć nieludzką twarz.
"Bądźmy realistami, żądajmy tego, co niemożliwe."
"Bezsensowny gniew i wulgarne rozrywki stanowią wentyl bezpieczeństwa dla ludzkiego niepokoju."
"To rasa wilków. Ten, który żyje jedynie kosztem innych, w socjalizmie indywidualista to nie chciwe stworzenie, tylko niedokończony produkt. Społeczeństwo socjalistyczne musi usunąć złe cechy z jednostki, a jednostka musi sama się redukować. Musi zapomnieć o bliźnich ideach kapitalizmu; że jednostka jest wyzwolona, że światem rządzi popyt i podaż. Żeby rozwinąć świadomość rewolucyjną, trzeba stworzyć nowego człowieka wraz z nowymi podstawami materialnymi dla narodu."
https://pl.wikiquote.org/wiki/...

Obrazek użytkownika xena2012

27-09-2019 [15:16] - xena2012 | Link:

My też mamy Ingę-panienkę z warkoczykami,przecież nie jesteśmy gorsi.No i mamy mlodzież z ochotą urywającą się z lekcji( razem z panią pedagog) by poprotestować w obronie klimatu.Zamiast szkolnej nudy fajna zabawa a i posciskać i pocałować się gdzieś za transparentem mozna.Szkoda,że media nie porozmawiały z tą młodzieżą w czym upatrują największe zagrożenie dla klimatu.Kazali krzyczec,że węgiel to i krzyczeli gorliwie machając transparentami,ale jak to będzie dalej bez wegla nie objęli rozumem.Ano będzie tak,że Niemcy bedą wydobywać nasz węgiel,przetwarzac a my będziemy im bulić ile każą za prąd i inne pochodne.Czyli wniosek-jest wegiel słuszny i niesłuszny.

Obrazek użytkownika Andy51

27-09-2019 [15:56] - Andy51 | Link:

Wniosek rewelacyjny, tylko co na to węgiel?

Obrazek użytkownika xena2012

27-09-2019 [16:13] - xena2012 | Link:

Węgiel podzieli los złóż geotermalnych,cierpliwie poczeka na Niemców.

Obrazek użytkownika Andy51

27-09-2019 [17:07] - Andy51 | Link:

Trochę optymizmu, nie bądź Kasandrą.

Obrazek użytkownika Andy51

27-09-2019 [17:08] - Andy51 | Link:

Trochę optymizmu, nie bądź Kasandrą.

Obrazek użytkownika paparazzi

28-09-2019 [00:26] - paparazzi | Link:

double down

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-09-2019 [22:58] - Tomaszek | Link:

To może do enerde pod elektrownię protestować pojadą ?