17 września 39 brunatna zaraza spotkała się z czerwoną zaraz

17 września 39 r. brunatna zaraza spotkała się z czerwoną zarazą
 
Dzisiaj mija 80 rocznica ataku czerwonej zarazy na zmagającą się z brunatną zarazą Polskę. Czerwonoarmiejcy zadali Polsce cios w plecy. A kresach wschodnich duża część  ludności polskiej pochodzenia żydowskiego, służyła NKWD za przewodników w wyłapywaniu polskiej inteligencji (nauczycieli, urzędników państwowych, ziemiaństwo, itd.)

Te osoby były wywożone w bydlęcych wagonach do Kazachstanu, na Daleki Wschód, umierali dziesiątkami tysięcy zarówno kobiety jak i dzieci, Tym którym udało się przeżyć po ataku Hitlera na swojego sojusznika Stalina, Stalin pozwolił dołączyć do gen. Andersa.

Pokłosie działań Polska odczuwa do dzisiaj, zarówno niemieccy naziści jak i sowieccy komuniści, mordowali Polaków ze szczególnym wskazaniem inteligencji, czego najjaskrawszymi  przykładami jest Katyń i Palmiry.

Po pokonaniu Niemców wraz z nowym okupantem, do Polski przyjechało dziesiątki tysięcy Żydów, Rosjan, którzy pozmieniali nazwiska, a ich potomkowie chcą uchodzić za polską inteligencje.

Usadzili się w strategicznych instytucjach, uczelniach wyższych, palestrze, prasie, kinomatografii  itd. i próbują dokończyć dzieła, którego nie udało się dokonać w latach 1945-1989.

W latach komuny wiadomym było kto jest kim,  obecnie zdefiniowanie kto jest kim jest znacznie trudniejsze. Bardzo dużo jest tzw. „farbowanych lisów” , którzy udając , że są polskimi patriotami, tak de facto marzą o powrocie do czasów gdzie obowiązywała jedynie słuszna ideologia. Wówczas czerwoni mieli w ręku wszystkie narzędzia do dyscyplinowania społeczeństwa.

Obecnie działania są bardziej wysublimowane, a do dyscyplinowania inaczej myślących jest tzw. pałka poprawności politycznej.

Podobnie jak w Rosji Sowieckiej robiono wszystko , żeby zdeprecjonować rodzinę czego najlepszym przykładem był Pawka Morozow, który doniósł na swoich rodziców, tak obecnie do rozbicia rodziny służy doktryna LGBT, która preferuje rodzinę, jako związek dwóch pedałów albo dwóch lesb.

Tak jak za czasów sowieckich najgorszym zagrożeniem dla chorej ideologii była rodzina, tak również dla chorej doktryny LGBT jest rodzina.

Mam tylko nadzieję, że jak tradycyjna rodzina przetrwała represyjny komunizm, tak przetrwa i się wzmocni  mimo ataków neolewactwa i poprawności politycznej.

Na koniec obrazek z 1939 r po ataku sowietów na Polskę i przykład braterstwa brunatnej zarazy z czerwoną zarazą, kiedy przekazuje czerwonym polski Białystok.

https://www.youtube.com/watch?v=pQmDOso0SoY      
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

17-09-2019 [13:05] - Marek1taki | Link:

Nie zaprosiliśmy Putina na upamiętnienie tej rocznicy. Nie mógł więc odmówić pokajania się albo odcięcia od sowieckiej Rosji?
Tymczasem to data ważna dla krajów Trójmorza, z Państwami ziem Wielkiego Księstwa Litewskiego na czele. Nie znajduję informacji o uroczystym upamiętnieniu tego rozdziału parcelowania Europy przez zainteresowanych. Niekoniecznie w randze prezydentów, ale przynajmniej reprezentantów parlamentu lub ministrów. nawet historycznej konferencji naukowej nie zorganizowano.
To wygląda na konsekwencję a nie zaniedbanie. Wytypowano nam wroga w 1939 i dziwnym trafem zapomniano o stwierdzeniu faktu wojny z sowiecką Rosją. Weszli - z punktu widzenia decyzji IIRP - jak zielone ludziki i tylko niezorientowani jak np.w Grodnie stawili bohaterski opór.
Dziwnym trafem sytuacja powtórzyła się po Teheranie i w Akcji Burza założono współpracę z zielonymi ludzikami. "Brak współpracy" okazał się bez znaczenia dla wywołania Powstania Warszawskiego bo co innego jakieś Kresy a co innego Warszawa. Zielone ludziki zrobiły to co zawsze.
I robią to dalej ale mimo, że się przeciw nim zbroimy a nawet wokół tego kręci się cała nasza polityka, to propagandowo jesteśmy przygotowywani jakby na nowe wejście zielonych ludzików. Nieprawdaż?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

17-09-2019 [14:08] - wielkopolskizdzichu | Link:

"dziwnym trafem zapomniano o stwierdzeniu faktu wojny z sowiecką Rosją. Weszli - z punktu widzenia decyzji IIRP - jak zielone ludziki i tylko niezorientowani jak np.w Grodnie stawili bohaterski opór."

Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć na ten temat z książki Łojka http://lubimyczytac.pl/ksiazka.... wynika z niej że polityka polska w latach trzydziestych była  bezbronna wobec Rosji sowieckiej. 

Obrazek użytkownika kaliszanin

17-09-2019 [15:46] - kaliszanin | Link:

@wielkopolskizdzichu

niby takie onuce śmierdzące a jak te lata trzydzieste rozciągnięte, niedługo wiek się z tego zrobi i to wcale nie złoty mimo nawet z paszcz im świeciło...

Obrazek użytkownika kaliszanin

17-09-2019 [15:46] - kaliszanin | Link:

@wielkopolskizdzichu

niby takie onuce śmierdzące a jak te lata trzydzieste rozciągnięte, niedługo wiek się z tego zrobi i to wcale nie złoty mimo nawet z paszcz im świeciło...

Obrazek użytkownika Marek1taki

17-09-2019 [19:42] - Marek1taki | Link:

Dziękuję za rekomendację książki. Chętnie się dowiem co Jerzy Łojek pisze o okupantach specjalnej troski.

Obrazek użytkownika kaliszanin

17-09-2019 [15:55] - kaliszanin | Link:

@Marek1taki

propagandowo pan powiadasz, wolałbym żebyśmy byli na nich gotowi jak japończycy na trzęsienie ziemi a nie jak komorusek na spotkanie z obamą...

ps biorąc pod uwagę przebieg pewnych przetargów to nie wiem czy my się zbroimy czy nas zbroją. no i oczywiście pytanie co będzie jak nas już uzbroją tak po zęby?

Obrazek użytkownika Marek1taki

17-09-2019 [19:29] - Marek1taki | Link:

To istotna różnica. Dr Targalski zwraca uwagę na kwestię czy jesteśmy sojusznikiem samodzielnym czy nie.
https://www.youtube.com/watch?...
Z wykładów Dr Bartosiaka też wynika konieczność naszej podmiotowości w regionie frontu wschodniego NATO. To leży w gruncie rzeczy w interesie USA o ile interes USA traktować dosłownie jako interes państwowy. Z faktu zbrojenia nas przy równoczesnym graniu na osłabienie polityczne wynika marionetkowość.