Wyrób premiero podobny kandydatem PO na premiera.

Młodsi blogowicze tego nie pamiętają, ale w czasie stanu wojennego, w ogólnym braku czegokolwiek, ówczesna władza próbowała zastąpić potrzebne produkty czymś, co było do tego podobne.

Najlepszym tego przykładem jest czekolada, coś co było w opakowaniu niby przypominającym czekoladę, nazywało się wyborem czekoladopodobnym.

Podobny zabieg ze stanu wojennego zastosował  Grzegorz Schetyna, słuchając agencji pijarowej  nie wiedząc dlaczego z Izraela , która podpowiedziała się, żeby się „schował”. Nie wiem dlaczego PO musiała płacić firmie zewnętrznej, bo jak mówił klasyk, jest to oczywista oczywistość i większość Polaków o tym wie.

Schetyna postanowił wyciągnąć królika z kapelusza, a tym królikiem okazała się Kidawa-Błońska, dla której ta nominacja była kompletnym zaskoczeniem.

Przemawiając na inauguracje była całkowicie zaskoczona tą nominacją , gdyż nie miała nawet programu  swojej partii. Ten mityczny sześciopak Schetyny, jest taką enigmą, że nie zna jej nawet Schetyna, nie mówiąc już o proponowanej nowej proponowanej pani premier in spe i inni kandydaci na posłów tacy jak np., pan Poncyliusz czy pan, którego nazwisko nie pomne, a jest sprawozdawcą sportowym.

Moim zdaniem Kidawa Błońska jest to zabieg , który ma za zadanie  ocieplenie wizerunku PO, ale co ma zrobić Kidawa-Błońska jak mówiąc po młodzieżowemu jest nie za bardzo kumata. Samo szczerzenie zębów w wymuszonym  uśmiechu nic nie da.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

07-09-2019 [14:12] - Jabe | Link:

Nie wiem dlaczego PO musiała płacić firmie zewnętrznej, bo jak mówił klasyk, jest to oczywista oczywistość i większość Polaków o tym wie. – Autor nie wie, bo to oczywista oczywistość.

Moim zdaniem Kidawa Błońska jest to zabieg, który ma za zadanie ocieplenie wizerunku – Platforma próbuje być innowacyjna, dlatego postawiła na sprawdzone rozwiązania PiS.

Problem w tym, że niezależnie, który koniec popisowskiego kija wygra, będziemy mieć wyrób państwopodobny, który bałagan i niemożność prowadzenia własnej polityki na arenie międzynarodowej będzie sobie kompensował w kraju, mnożąc przepisy, rozbudowując biurokrację i dyrygując obywatelami.

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-09-2019 [14:31] - Marek1taki | Link:

Myślałem, że 5+ jest odpowiedzią na 500+. Myliłem się. Wg Schetyny to szóstka i nie w garniturze uzębienia tylko w garsonce.

Obrazek użytkownika kaliszanin

07-09-2019 [14:34] - kaliszanin | Link:

dlazego z izraela? widać beznapletkowcom łatwiej przychodzi odczytywanie i analizowanie doznań penetrowanej masy wyborczej, a czy diagnoza była śmiertelna tylko dla grzesia czy dla całej po to czas pokaże (swoją drogą te same dane uzyskaliby za cenę dwóch browarów pod pierwszym lepszym monopolowym ale jak jest kasa jest zabawa a i sponsor trochę wkładu odzyska).

ocieplanie bałwanów grozi ich roztopieniem i ciągnąć dalej klasykiem spłynięciem do Bałtyku co ostatnio zwłaszcza dla dorzecza Wisły nie jest przyjemnością.

patrzę na pisową konwencję i stwierdzam, że grają va bank, na konstytucyjną. deklarowana podwyżka minimalnej zwłaszcza w małych miastach przyniesie pisowi olbrzymie poparcie. na ulicy będą mieli spokój, oby gospodarka nie zaczęła hamować czego im życzę no i jaj na wagę tej chwili i nadchodzących czasów. 

Obrazek użytkownika Andy51

07-09-2019 [17:34] - Andy51 | Link:

Konkluzja bardzo celna.

Obrazek użytkownika angela

07-09-2019 [19:02] - angela | Link:

Pan Schetyna słucha pewnie wielu doradców, stąd u niego sprzeczne poglądy. Dziś popiera, jutro nie popiera. 
Grzesiu ogarnij się, bo Jabe i kolorowy totalnie nie nadążaja. 
Totalni komentatorzy są do przewidzenia, co zrobi rząd, jest bee. 

Obrazek użytkownika xena2012

07-09-2019 [19:47] - xena2012 | Link:

Opozycja niepotrzebnie wynajeła kosztowną izraelską firme pijarowską.Przecież sama ma broń nie do zwalczenia-chamstwo i arogancję dlatego uważa,że żaden program nie jest jej potrzebny ,żaden szesciopak czy nawet stupak jeśli ma sie takie przyczółki jak Targowica w Brukseli czy ,,wielki przyjaciel Polski'' Timmermans. Kidawa została zaprezentowana jako nowość,choć nie w dziedzinie uprawiania polityki ale dlatego że u nas nowości dobrze sie przyjmują. Do wyborów pozostaną więc stare,ograne chwyty,wyzwiska,inwektywy z jednoczesnym żaleniem się na ,,brutalność'' przeciwnika.Bo nie za bardzo wierzę by to pod wpływem rad i zaleceń firmy izraelskiej Migalski kazał pluć w ryje pisowcom i dziennikarzom, 

Obrazek użytkownika Jabe

07-09-2019 [20:01] - Jabe | Link:

Pasuje Pani do nich.

Obrazek użytkownika angela

08-09-2019 [09:18] - angela | Link:

Jabe, do kogo pasuje, widać non stop. 
Broni złodziei i układów, do upadłego. 
Żadnej notki nie odpuści. 
Ale najlepszy humor z Jabe, że" PiS nie radzi sobie na arenie międzynarodowej ", to Jabe wymyślił, czy gotowca mu podrzucili Brejzowcy. 
Bo pewnie woleli, żeby Bul prawil o biosie, albo podciągnął kieliszek z szampanem królowej, ale najlepiej, jak szogun skakał po fotelach w Japonii. 
Takich lubi Jabe, i z takimi się utożsamia. 
Merytorycznej komentarze pani Xeny, szczególnie go wkurzają. 
 

Obrazek użytkownika Jabe

08-09-2019 [10:18] - Jabe | Link:

Obydwie Panie w osobliwy sposób zwalczają chamstwo i arogancję.

Obrazek użytkownika Andy51

08-09-2019 [09:27] - Andy51 | Link:

Też jestem tego zdania, ale może kazano PO zlecić te badania braciom starszym w wierze, kto wie?