13 letnia Inga, 15 letni Kuba, dwie miary.

W ostatnich miesiącach miały miejsce dwa protesty dzieci. Jeden 13-letniej Ingi w sprawie zmian klimatu, drugi 15- letniego Kuby w obronie wiary i przeciwko homosiom występującym w obwoźnym cyrku , tym razem w Płocku.

O ile chodzi o Ingę, to nie wiem, kto temu dziecku zamącił w głowie, bo przeciwko zmianom klimatu  trzeba protestować w Chinach, Indiach, być może w USA, ale nie w Polsce.

Lewica i lewactwo wpadło w zachwyt, media głównego nurtu byłe pełne ochów i achów nad postawą dziewczynki. Celebryci  niemal na wyścigi spieszyli z odwiedzinami dziewczynki, słów wsparcia dla tego protestu nie było końca.  

Niestety młoda Inga swój protest traktowała bardzo wybiórczo, tylko w piątki, niestety dla totalnych dziewczynka zakończyła pod koniec lipca, tak, że Joanna D’arc współczesnej opozycji powiedziała wystarczy, czym spowodowała wielkie skonfundowanie lewactwa i wspierających ją mediów.

Kilka tygodni później w Płocku odbył się marsz obwoźnej grupy sodomitów. Ponieważ nie ma możliwości zablokowania takiego marszu , a władze miasta zgodziły się na ten marsz w centrum tak jakby nie było innych ulic nie tylko w Płocku ale i innych miastach, na drodze sodomitów marszu sodomitów z LGBT stanął 15- letni Kuba, co skończyło się wyniesieniem go z trasy marszu.

I wówczas odezwało się lewactwo, niestety z tytułem profesorskim i tak nijaki prof. Sadurski dyżurny lewak dokonał takiego wpisu „nie  podoba się postawa młodego płocczanina. Prof. Wojciech Sadurski określił go mianem "niezrównoważonego dziecka". "Jak się położy, będzie Rejtankiem" – stwierdza. Przy okazji dostało się portalowi wPolityce.pl”.

Na przykładzie tych dwóch zdarzeń widać, że młodzież może protestować w sprawach jedynie słusznych, niesłusznych już nie.
 
https://www.dorzeczy.pl/kraj/106313/13-latka-protestuje-pod-sejmem-ws-zmian-klimatycznych.html
https://dorzeczy.pl/kraj/110716/15-latek-z-krzyzem-probowal-zablokowac-Marsz-Rownosci-Chcialem-przypomniec-gest-ks-Skorupki.html
https://dorzeczy.pl/kraj/110731/sadurski-zaatakowal-15-latka-z-plocka-takiej-odpowiedzi-sie-nie-spodziewal.html
https://wpolityce.pl/polityka/456791-inga-zasowska-zakonczyla-wakacyjny-strajk-klimatyczny
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

13-08-2019 [15:12] - Marek1taki | Link:

To wszystko się dzieje bo od małego tresują, że prawda obiektywna nie istnieje. Potem jako dorośli będą wyczuwać skąd wieje właściwy wiatr. Najlepsze nosy awansują na ministrów i będą się łasić komu trzeba.
Taki towarzysz Czaputowicz to się oburzy na Irańskie retorsje względem Brytyjczyków (statek za statek) a o rozgrywaniu wbrew naszym interesom przez Izrael pokoju na Ukrainie (strefie polskiego bezpieczeństwa geopolitycznego) to już nie. https://kresy.pl/wydarzenia/po...
Albo wpisanie do mentalności "polskiego inteligenta" poparcia dla praw Kurdystanu. To de facto grupa opanowana przez agenturę rewolucyjną, która raz jest rozgrywana przez ZSRR, raz przez USA, a zawsze przeciw normalnym Kurdom i państwom, w których żyją,. https://kresy.pl/wydarzenia/re...
Przydałby się sondaż TVPinfo - na pewno go zrobi - do którego dziecka są podobni nasi politycy. Czy są skażeni ekologizmem czy innym marksizmem, czy też - jak 15-latek z Płocka - widzą, że król jest nagi i się przeciwstawiają epatowaniu durnotą dla zarobaczywienia umysłów?
 

Obrazek użytkownika Andy51

13-08-2019 [17:01] - Andy51 | Link:

Nieźle 'pojechałeś".

Obrazek użytkownika RinoCeronte

13-08-2019 [19:14] - RinoCeronte | Link:

Umiarkowany pesymizm jest motorem postępu!

Obrazek użytkownika Andy51

13-08-2019 [19:27] - Andy51 | Link:

Wolę umiarkowany optymizm.

Obrazek użytkownika xena2012

13-08-2019 [21:24] - xena2012 | Link:

A jakie miary można zastosować w przypadku działań dorosłych? Myślę tu o wypowiedziach osób będących z racji swego wykształcenia wysoko w hierarchii społecznej.O panu Sadurskim i panu Dehnelu oraz o ,,maximum''ich kultury już wiemy,wspomnę więc notkę z Magna Polonia.org na temat wypowiedzi pracownika UW prof.Jacka Kochanowsiego.Właściwie wypowiedź tegoż naukowca będąca jednym wielkim zlepkiem rynsztokowych słów wobec tego pietnastoletniego chłopca niezbyt nadaje się do powtórzenia.Wniosek jeden-jak ta kadra może nauczać mlodzież?

Obrazek użytkownika Andy51

13-08-2019 [22:13] - Andy51 | Link:

A on ma tak zasłużone dla Polski nazwisko, mam nadzieję, że nie pochodzi z linii Jana Kochanowskiego, a może nazywał się Kochanow i spolszczył swoje nazwisko.

Obrazek użytkownika HenrykH.

14-08-2019 [08:53] - HenrykH. | Link:

Wniosek jest oczywisty.Jeżeli nie można odbić uczelni z rąk lewaków ,potrzeba zbudować nową .Zaprosić do pracy najlepsze kadry (Chiny ,USA,Indie itd..) ,fakt na to trzeba kasy ,ale myślę że nas na to stać.

Obrazek użytkownika xena2012

14-08-2019 [10:10] - xena2012 | Link:

To samo szacowne grono naukowe gromiące i obsmiewające chłopaka(nawet jego nazwisko) z niezwykłą troską i sympatią pochylało się nad synem Bodnara i jego nagannym zachowaniem. Dla takich obszczymurów jak Sadurski czy Kochanowski nożownik stanowi wzór do nasladowania.

Obrazek użytkownika Andy51

14-08-2019 [11:00] - Andy51 | Link:

Co pokazuje upadek polskich uniwersytetów i ich kadry.

Obrazek użytkownika xena2012

14-08-2019 [13:30] - xena2012 | Link:

Każda instytucja,firma ,zakład pracy kompletuje kadry wg kryteriów.Tym warunkiem jest zasób wiedzy,przydatność a w przypadku uczelni dotychczasowy dorobek kandydata na stanowisko czy awans.Jaki dorobek prezentują takie miernoty jak Sadurski ,Hartman czy Kochanowski? Co robią na uczelni oprócz pobierania pensji i dorabianiem sobie jako płatni trolle?Komu są potrzebni? Wydaje się ,że wzorem celebrytów i środowiska prawniczego chcą tworzyć własną kastę.Tyle że to będzie kasta chamów,tak przynajmniej powinni sie nazywać.Autonomia uczelni zaczyna wychodzić nam bokiem,brak w niej nauki za to sama polityka.Tylko pieniadze podatników na te uczelniane pokazy chamstwa stale mile tam widziane i stale rosnące.

Obrazek użytkownika Andy51

14-08-2019 [15:42] - Andy51 | Link:

Profesorowie powinni się chwalić swoimi publikacjami, dorobkiem naukowym a taki Kochanowski chwali się tym, że jest gejem. Mózg staje.

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-08-2019 [10:29] - Marek1taki | Link:

O! A nawet Bingo!