LGBT czyli tęczowy faszyzm.

Po lewicowych ludobójczych ideologiach, komunizmu i faszyzmu,  ideologii narodowego socjalizmu w głowie socjalistów i liberałów  pojawił się nowy totalitaryzm nazywany ideologią LGBT.

Tak naprawdę osoby homoseksualne są na drugim miejscu, ale de facto chodzi o walkę z kościołem i wartościami, które niesie za sobą  katolicyzm a szerzej chrześcijaństwo.

Nawet komuniści mówili, że rodzina jest najmniejszą komórką społeczną, gdzie mama, tata mają stanowić o wychowaniu  swoich dzieci, natomiast ideologia LGBT mówi nie, rodziną może być dwóch tatusiów lub dwie mamusie.

Mąż czy żona  homoseksualisty Biedronia  pan/pani Śmieszek idzie dalej, chce penalizacji wszystkich , którzy wypowiadają się źle na temat homoseksualistów. Tak jak komunizm chciał stworzyć człowieka radzieckiego, a faszyzm „prawdziwego” nazistę, tak ideologia  LGBT chce stworzyć świat na podobieństwo swoich wyuzdanych  fiksacji.

Ciekawe jest, że ta ideologia rozwija się w świecie zachodniej cywilizacji, natomiast świat muzułmański szybko rozprawia się z homoseksualistami, tam nikt nie chodzi na paradach z piórkami w d….
Inżynieria społeczna kierowana  i wspierana przez liberałów i lewaków chce przemodelować społeczeństwa, żeby nie było krajów narodowych, ale jakaś nieokreślona magma, którą łatwo kierować, tak że marzenie Lenina o człowieku radzieckim  ma przybrać  inną postać, człowieka LGBT.

Ideologia LGBT terroryzuje społeczeństwo niczym bojówki faszystowskie czy sądy ustroju komunistycznego , każdego kto się nie zgadzał z tym ustrojem nazywano wrogiem ludu,  w komunizmie o ile nie został stracony w sfingowanym procesie to trafiał do obozu lub gułagu, w faszyzmie trafiał do obozu koncentracyjnego, tak ideologia LGBT każdego kto się nie zgadza z tą ideologią nazywa homofobem i można się zastanowić  z obawą co ideologowie LGBT zrobią z nieposłusznym.

Komunizm był czerwony, faszyzm brunatny, ideologia LGBT  tęczowa z dodatkiem piórek, stringów, biustonoszów noszonych  przez facetów nazywających się gejami.

Ponieważ kraje zachodnie uległy, teraz Polska ze swoimi wartościami stała się obiektem ataku rodzimej i międzynarodowej tęczowej ideologii.

Tak jak w XVII wieku Polska postawiła tamę osmańskiej nawale, na początku XX wieku bolszewickiej nawale, tak teraz 100 lat po zatrzymaniu tej nawały, musi zatrzymać ideologie LGBT.  

https://www.tvp.info/41888288/partner-biedronia-kazdy-homofob-zostanie-ukarany-z-wiezieniem-wlacznie
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

30-07-2019 [11:33] - Jabe | Link:

No ładna połajanka. Dla porządku zwracam uwagę, że socjaliści, którzy są u władzy, oficjalnie raczej LGBT nie sprzyjają.

Obrazek użytkownika Marek1taki

30-07-2019 [21:05] - Marek1taki | Link:

Oficjalnie - w sensie deklaracji - nie.
Ochraniając marsze tak.
Prezentując w dzisiejszym głównym wydaniu Wiadomości TVP1 wyników poparacia dla "małżeństw" pederastów tak: niby 56% jest przeciw ale reszta za lub (12%) nie ma zdania. Nie znam takich ludzi ani w elektoracie PiS ani PO. Pewnie niegłosujący są za homogenizacją. To zwykła propaganda pederastii zmiękczająca mózgi twardego elektoratu pisowskiego. Nie ma się czemu dziwić. Rozmowa dnia była z Czabańskim. Faktycznie, gwarancja zabetonowania mediów.

Obrazek użytkownika tricolour

30-07-2019 [11:44] - tricolour | Link:

Ale te stare tamy, to izolowały Europę od najeźdźców. Jak ma Polska stawiać tamy LGBT? Ma chronić Rosję przed najeźdźcami z Europy?

No chyba ze kolega mysli nie o tamie ale o enklawie.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-07-2019 [13:33] - zbieracz śmieci | Link:

W Australii jest duże miasto znane Opery o ciekawej architekturze co cztery lata pod tęczową flagą to towarzych ma swoje igrzyska olimpijskie,rzucają ,biegają mocują się a wszystko w radosnej atmosferze pełnej pisków z udanego rzutu czy skoku a po jej zakończeniu maszerują  do swoich knajp w strojach organizacyjnych czyli niby czapeczka policyjna i goła dupa.
W San F. jest ulica którą musi każdy zaliczyć kto to miasto zwiedza-podczas wojny skoszarowano tam pederastów,póżniej pojawili się hipisi a teraz ponownie pederaści tym razem dobrowolnie.Tam jest teraz światowe centrum gdzie ustala się normy obyczajowe dla pederastów i lesbijek, wyznacza kolejne etapy dla zwiększenia swoich praw.
Na swoich sztandarach to mają i wolność i równość i poszanowanie dla innych ,hasła szczytne tylko popierać ale czy na pewno to co głoszą nie stoi w poprzek co realizują ...!?
W igrzyskach biorą udział tylko biali pederaści i lesbijki a dla innych ras zakaz wstępu,w USA i nieformalnej stolicy jak SF  i kążdym innym miejscu biały pederasta może zawrzeć związek małżeński tylko z białym ,podobnie lesbijka może być w stałym związku z białą a ci co się jednak na taki związek z innym rasowo partnerem zostaje z tego kręgu wykluczony i oby tylko ,mają długie ręce i zamienią takim amatorom życie w piekło.
Andy to nie jest faszyzm ale rasizm do entej potęgi wbity w nazizm...!
Pomiędzy nimi a ścianą nie ma już ociupinki miejsca dla KKK,

Obrazek użytkownika Andy51

30-07-2019 [14:21] - Andy51 | Link:

Tak to jest faszyzo-rasizm.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-07-2019 [19:05] - zbieracz śmieci | Link:

Wprowadzasz zamęt pojęciowy nie mając racji -faszyzm to Włochy i nic wspólnego z nazizmem nie mający .Nazizm to druga odnoga komunizmu z elementami wspólnymi albo się uzupełniającymi tak aby wrogowie tych religii nie mieli szans uniknięcia swojego losu.
Nie ma to jak na wykład dać przykład ale to już inna bajka !

Obrazek użytkownika Jabe

30-07-2019 [20:05] - Jabe | Link:

Nic wspólnego? A to dobre!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-07-2019 [20:56] - zbieracz śmieci | Link:

Nic nie poradzę,żeś tuman tumanowicz!

Obrazek użytkownika Marek1taki

30-07-2019 [21:38] - Marek1taki | Link:

https://www.pch24.pl/prawa-zwi...
Epilog? Raczej etap.