Numer  2019 r, 5 PZPRowców/SLDowców w PE i Biedroń w PE

Moim zdaniem numerami roku jest 5 PZPRowców  w PE i Biedroń w tymże  PE.  Wierni do końca swoim mocodawcom z ZSRR towarzysze Miller, Belka, Cimoszewicz, Hubner, itp., obecnie członkowie SLD, dzięki Schetynie zostali wyciągnięci z niebytu politycznego bo ich partia SLD nawet nie weszła do polskiego parlamentu.

Niczym oaza na pustyni pojawiła się PO z ich przywódcą Schetyną i wyciągnął do nich rękę umieszczając na jedynkach.

Nie dość, że ich  kampania została opłacona z pieniędzy PO, to każdy z nich przeliczając na złotówki dostał po około 40-50 tys. zł miesięcznie za bycie europosłem.

Nie dziwota, że szef SLD Czarzasty trzyma się PO jak rzep psiego ogona, bo ma nadzieję, że powtórzy numer z wyborów do PE i Schetyna da się zrobić jak dziecko i postkomuniści wystartują z list PO do jesiennych wyborów parlamentarnych , oczywiście kosztem członków platformy i innych przystawek.

Postkomuniści niczym artefakty z epoki komunizmu błyszczą w PE.

Jeszcze lepszy numer zrobił zadeklarowany homoseksualista Robert Biedroń, który założył partię pod nazwą Wiosna, tylko po to, żeby dostać się do europarlamentu za bardzo dobre pieniądze i dostatnio żyć ze swoim partnerem/ką Śmiszkiem.

Trele morele Biedronia, że jak się dostanie do PE to zda mandat, okazała się bajką „ z mchu i paproci”, „pompowanie” Biedronia przez media głównego nurtu dało efekt i Wiosna wprowadziła 3 europosłów.

Efektem wejścia do PE Biedronia, było to, że jego partia Wiosna, została faktycznie bez przywódcy i szefa i faktycznie jest tworem martwym, chyba, że pan Rabiej o takich samych skłonnościach jak Biedroń przejmie Wiosnę, ale jest to raczej niemożliwe.

Reasumując  piątka postkomunistów w PE i Biedroń, który założył partie tylko po to, żeby wejść do PE, dla mnie to są numery roku.         
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

11-07-2019 [13:49] - Imć Waszeć | Link:

Gdyby oni byli wierni tylko swoim byłym mocodawcom w byłym ZSRR, to nie siedzieliby dziś w europarlamencie. Zwłaszcza po tych wszystkich furiackich nagonkach w ciemno, które na tłumy "ruskich agentów" w Polsce przeprowadziły ostatnio "prawicowe" media (pisze w uszach, bo to metoda walki iście nieprawicowa). Wniosek z tego jest jeden, albo nawet i dwa. Primo po pierwsze "ruscy agenci" nie są do wytępiania, tylko do odwracania uwagi od pewnych innych agentów i trwa to już circa 30 lat. A po drugie primo, to widocznie starzy komuniści są dziś bliżej tych innych agentów niż agentów ruskich i dlatego mogą cichutko wślizgnąć się do europarlamentu nieniepokojeni przez "prawicowe" media.

Obrazek użytkownika Andy51

11-07-2019 [14:17] - Andy51 | Link:

Jest takie powiedzenie" pokorne ciele dwie matki ssie" i w przypadku tych czerwonych kolesi, to ma odbicie.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

11-07-2019 [14:41] - RinoCeronte | Link:

Jest jeszcze coś więcej...  sprytny Robercik "załatwił" Premier Szydło. A my jak zwykle, że to Zachód nas nie lubi.

Obrazek użytkownika Andy51

11-07-2019 [15:52] - Andy51 | Link:

Tak, ten wstrętny pedał agitował wśród socjalistów , żeby nie głosować za PBSz

Obrazek użytkownika xena2012

11-07-2019 [15:49] - xena2012 | Link:

Trochę przedwczesne są te opinie odnośnie upadku Biedronia.W PE przecież to zrobił najwięcej by utracić kandydaturę Beaty Szydło w glosowaniu.Biegał jak szalony z tym swoim obrzydliwym,oblesnym usmieszkiem namawiając do głosowania przeciw niej.Ta kreatura po wszystkim wysłała jeszcze na Twitterze wstrętny komentarz w nią uderzający.Czyż nie jest więc najbardziej obecnie cennym obiektem do koalicji z PO-KO?

Obrazek użytkownika Andy51

11-07-2019 [15:57] - Andy51 | Link:

Wydaje mi się , że Biedroń osiągnął to o czym marzył, ma dobrą pensję w PE , tak że na dobre wino , mule, ośmiorniczki, dla niego i  jego żony/męża wystarczy.  

Obrazek użytkownika xena2012

11-07-2019 [16:16] - xena2012 | Link:

Najbardziej smutne jest to,że w UE przedstawiciele europejskich krajów raczej nie głosują przeciwko swoim krajanom,nawet jeśli reprezentują rózne partie.Polska jest tu ewenementem nigdzie nie spotykanym.Uderzyła mnie również euforia blogerów na S24 po utrąceniu jej kandydatury.Oczywiście jak zwykle przewodził tu w zjadliwych słowach Ech24.

Obrazek użytkownika Andy51

11-07-2019 [16:45] - Andy51 | Link:

To co oni robią to jest nowoczesne szmalcownictwo, a co do Echo24, to poszedł w ślady Staniszkis i jemu też się klapka przesunęła.

Obrazek użytkownika tricolour

11-07-2019 [17:52] - tricolour | Link:

@xena

Gdy premier Szydło glosowala przeciwko Tuskowi to bylo dobrze, prawda? To teraz ma rewanż. Za chowanie unijnej flagi...

Obrazek użytkownika xena2012

11-07-2019 [18:55] - xena2012 | Link:

Istotnie -chowanie unijnej flagi to zbrodnia.którą powinno się karac conajmniej dożywociem.Co innego gdyby to była polska flaga.A tak dla sprostowania: Polacy w europarlamencie glosowali za Tuskiem.

Obrazek użytkownika Tomaszek

11-07-2019 [22:34] - Tomaszek | Link:

A kogóż ten Tusk reprezentował ? I jeszcze ta flaga Euroreichu . Fuj .