Rechot znakiem rozpoznawczym PO na wsi i małych miasteczkach

Najsłabszy minister zdrowia, dzięki działaniom jego resortu mamy to co mamy w służbie zdrowia, stał się twarzą „ nowego otwarcia” na ludzi z wiosek i małych miasteczek , wszak sam pochodzi z małego miasteczka Reska na Pomorzu Zachodnim, ma chyba kompleks małego miasteczka, stąd ta pogarda do ludzi z małych miasteczek.

Wszak jemu się udało, zamiast rozumieć tych ludzi robi sobie z nich jaja. Chcąc ich spostponować rechoce sobie z jednego z nich w Węgrowie pana Andrzeja mówiąc , że to największy pisowiec, rechocząc z niego po społu z towarzyszącymi mu osobami.

Ale co zrobić , jeżeli Arłukowicz jest człowiekiem wtopą, bo „ zaatakowali” nie tego człowieka  co mieli co skończyło się przeprosinami tego człowieka, a zaatakowany miał być właściciel sklepiku popierający PiS,, na którego doniosła działaczka PO.

Historia z Węgrowa pokazuje stosunek jaśnie oświeconych Europejczyków z PO w stosunku do zwyczajnych Polaków.

Inną wtopą były wpisy na twitterze   z hasztagiem  Twój Szwab. Może to pomyłka freudowska, a może to jest to o czym myśli Koalicja POKO.

Skoro kanclerz Niemiec miała swojego Szwaba , który nazywał się Tusk, to nie dziwota, ze Szwabami Niemiec nie chce się zrobić totalna opozycja.

Rządząca Zjednoczona Prawica, miała trzydniowe spotkanie w Katowicach w panelu Myśląc Polska, dyskutując o przyszłości Polski, natomiast totalna opozycja „poszła” w Polskę czego efektem jest wtopa za wtopą i rechot z miejscowych.   

https://wpolityce.pl/polityka/453940-rechot-arlukowicza-czyli-pare-slow-o-ludziach-z-kompleksami
https://wpolityce.pl/polityka/453905-brudzinski-do-nowackiej-pogardliwy-rechot
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-07-2019 [11:01] - Pani Anna | Link:

To jest normalnie Gang Olsena mający za zadanie "bratać się z ludem". Przyznam, że ja już z pewnym zaciekawieniem czekam na następne odcinki przygód "opozycji" na tzw. prowincji, oni się dopiero rozkręcają. 

Obrazek użytkownika Andy51

08-07-2019 [14:07] - Andy51 | Link:

Szykuje się południowo amerykańska telenowela.

Obrazek użytkownika Jabe

08-07-2019 [12:24] - Jabe | Link:

Może im nie wolno przeszkadzać?

Obrazek użytkownika xena2012

08-07-2019 [15:46] - xena2012 | Link:

Z rozrzewnieniem bedziemy wspominali Petru i jego wpadki..Przy takim Arłukowiczu czy Nowackiej zdecydowanie wypada na plus i raczej rzadko wyśmiewał się z kogolwiek. Do wyborów tyle czasu jeszcze ale jak go wykorzysta arogancka ,chamska PO-KO.? Myślę,że aby uniknąć kolejnych idiotycznych wpadek powinni zatrudnić doświadczonego w tych sprawach pana Echo24 ,który bezbłędnie i to z odległości odróżni i wytropi,,pisiora''i poryczy z niego razem z przyjaciółmi -Arlukowiczem i Nowacką ze śmiechu.Przecież jeszcze tyle miasteczek i wsi do objazdu.

Obrazek użytkownika Andy51

08-07-2019 [16:09] - Andy51 | Link:

Celnie, Echo niczym pies szukający narkotyków, zawsze i wszędzie wytropi pisora. Pies dostaje nagrodę od swego pana, co dostaje Echo?

Obrazek użytkownika xena2012

08-07-2019 [16:58] - xena2012 | Link:

Echo 24 nic nie dostaje.To ideolog działajacy w poczuciu misji i własnej wyzszości.

 

Obrazek użytkownika Andy51

08-07-2019 [17:03] - Andy51 | Link:

Po prostu jeden z rasy panów.

Obrazek użytkownika tricolour

08-07-2019 [16:43] - tricolour | Link:

Cham zawsze z chama wyjdzie. Wyśmiewanie się z biedaka skończy się wyborczą porażką i dobrze, bo chamom należy zagrodzić drogę.

Problem jednak nie w chamie Arłukowiczu tylko w Was, drodzy internauci, którzy cieszycie sie z takich wpadek zamiast martwić jakim prostackim narodem jesteśmy w znacznej części.

Obrazek użytkownika xena2012

08-07-2019 [17:08] - xena2012 | Link:

Od lekarza panie tricolour powinno oczekiwać się więcej niż rżenie ze śmiechu jak szkapa. Chciałby Pan aby taki człowiek pozbawiony empatii,kultury,szacunku przyjmował pacjentów?Nikt nie cieszy się z tej jego wpadki,bo jest ona tak chamska,tak żenująca, tylko zdziwienie że jednak takie zero jak Arłukowicz rozsiądzie się w europarlamencie.

Obrazek użytkownika Zunrin

08-07-2019 [18:32] - Zunrin | Link:

Taa i co jeszcze? Mamy się bawić w brednię typu bycie ponad to? Trzeba pokazywać takie zachowania, bo jak nie my, to kto je pokaże? TVN? GW?

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-07-2019 [19:53] - Tomaszek | Link:

Jak chciał wypełnićlukę po Rychu P to mu się nie udało , bo Rycho był śmieszny naturalnie a oprócz tego to nawet grzeczny i wygląd medialny miał , a on tragiczny , zwykły , pospolity cham . Z czym do ludzi ?

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-07-2019 [19:46] - Tomaszek | Link:

Jeżeli jesteście to problem . Ale Nie wal się w piersi za Arłukowicza i spółkę . Może nie jest z Tobą tak żle , żeby tak od razu z taką samokrytyką . Głowa dogóry . Nie popadaj w depresję .

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

08-07-2019 [23:34] - krzysztofjaw | Link:

Wszyscy
Kiedyś pracowałem w wielkim niemieckim koncernie międzynarodowym na dość wysokim stanowisku. Zaczynałem w firmie polskiej, którą zakupił ten właśnie koncern. Wytrzymałem jeszcze trzy lata i niejako zostałem zmuszony do odejścia, bo nie zgadzałem się z Niemcami, w sumie z wysoką odprawą + z odszkodowaniem wynikającym z zakazu pracy w tej samej branży (konkurencji). Mieliśmy co miesiąc wizyty teamu niemieckiego i był tam jeden polak, który był bardziej niemiecki niż sami Niemcy. Jego kompleks niższości "wychodził mu na każdym kroku". 

To trochę przypomina mi PO i jej akolitów. To ludzie z kompleksem niższości i słabi intelektualnie, stąd ta pogarda wobec Polaków, bo nawet Ci niewykształceni mają większy rozum niż ich skretyniały politycznie rozumek.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika tricolour

09-07-2019 [09:14] - tricolour | Link:

Trzeba mieć umiar. Jeśli krytykuje Pan czyjeś zachowanie, to ma to sens jeśli odwołuje się Pan do faktów, które każdy widzi.

Jeśli krytykuje osobę, a szczególnie "miernotę" intelektualną osoby z wyższym wykształceniem i to lekarza pediatry, a sam ma wykształcenie wymagające o wiele mniejszego wysiłku w jego zdobycie (o prestiżu i odpowiedzialności nie mówiąc), to odbiera Pan swoim słowom powagę, a być może zdradza rzeczony kompleks niższości.

Żeby ten "mądrości ślad" nie byl pustoslowiem...

Obrazek użytkownika angela

09-07-2019 [11:17] - angela | Link:

Faktycznie. @ kolorowy ,  nieprzecietna powagę wykazał sam Pan lekarz.
I pomyśleć,  tyle lat się uczył, żeby w prostacki sposób rechotac na widok  człowieka. 
Powtórzę za Panią Xeną,  od lekarza, w którego ręce oddajemy się w czasie choroby, wymaga się więcej. 

Obrazek użytkownika tricolour

09-07-2019 [19:53] - tricolour | Link:

@angela

Pan lekarz jest lekarzem i czasem - jak widać - chamem. To dokładnie tak samo jak z kanaliami i zdradzieckimi mordami.

Obrazek użytkownika paparazzi

10-07-2019 [02:34] - paparazzi | Link:

A pani pediatra Ewa Kopacz, kim jest? Tak pytam.

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-07-2019 [12:46] - Pani Anna | Link:

@tricolour dzięki takim tytanom intelektu jak Arłukowicz mamy rozrywkę na najwyższym poziomie, najlepszy serial wakacyjny jaki można było nam dostarczyć. Do tego Brejza co będzie chodził "od płotu do płotu" tropiąc pisiorów i można to oglądać praktycznie na okrągło, zupełnie jak kiedyś "Wakacje z duchami" na przykład.

Obrazek użytkownika tricolour

09-07-2019 [18:11] - tricolour | Link:

Jeżeli zachowanie chamskie jest dla Pani intelektualną rozrywką na najwyższym poziomie to rację miał Hłasko, że Niemcy są tematem dla ślusarza.

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-07-2019 [20:37] - Pani Anna | Link:

@ticolurek, a gdzie ty znalazłeś słowo "intelektualna" w tej rozrywce, której dostarcza nam Arłukowicz i jego wesoła kompania? 

Obrazek użytkownika Tomaszek

09-07-2019 [21:46] - Tomaszek | Link:

@tricolour
Twoja teza o przyzwoleniu na chamstwo osobom o wysokim poziomie wykształcenia czy stołka wyjaśnia zachowanie wielu osób publicznycych . Sędziów , profesorów itp osób na stanowiskach i już nie . A czy  po chamsku zachowuje się lekarz w szoku po utracie stołka czy sędzia czy profesor w panice że stołek spod dupy ucieka .to zle świadzy o nim a nie o osobie krytykującej . Niezależnie od  róznicy statusu czy wykształcenia . Cham chamem . A prestiż to trzeba mieć a nie sobie i innym go wmawiać . Ty to sobie piszesz na forum i Twoja sprawa , ale te poj...by w to wierzą i to jest problem .
P.S.
A z tą pomyłką to i tak miał szczęście , bo mógł na żula miejscowego trafić , to by była beka .

Obrazek użytkownika Andy51

10-07-2019 [09:03] - Andy51 | Link:

All, uważam, że odpowiadanie trzykolorowemu mija się z celem, to zadaniowiec, który ma na celu mącić.

Obrazek użytkownika tricolour

10-07-2019 [11:51] - tricolour | Link:

@Andy.

Pojecie "zadaniowiec" zwalnia Cie z myslenia i polemiki wiec stad jego atrakcyjność. Zwyczajnie nie dopuszczasz do siebie, ze ktos może miec wlasne zdanie wywodzące sie z obserwacji i doświadczenia, a nie narzucone partyjną propagandą.

Przykład? Volksdojcz pisze w Twoim wątku, a Ty klaniasz sie w pas zamiast zastanowić dlaczego udawany Niemec "uczy" polskiego patriotyzmu.

Obrazek użytkownika tricolour

10-07-2019 [11:43] - tricolour | Link:

@Tomaszek.

Nie bylo i nie ma mojgo przyzwolenia na chamskie zachowanie nawet na forum.

Obrazek użytkownika Tomaszek

10-07-2019 [22:29] - Tomaszek | Link:

@tricolour
Ciebie ani  mnie niestety ani na forum , ani w życiu publicznym nikt o pozwolenie nie pyta . A takie Arłukowicze , Jażdżewskie i reszta szui grasuje . Także pomyłka Arłukowicza była szczęśliwa , bo ktoś mniej grzeczny dałby mu w ryj . I oby tak się stało bo to nie ostatni raz jak znam życie . To że jest on lekarzem nie ma tu nic do rzeczy . Hitler był malarzem , taka artysyczna dusza z wizją . Co ?

Obrazek użytkownika Andy51

09-07-2019 [10:17] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą, najgorsi są neofici jak ci Polacy , którzy nagle stali się Niemcami , a w czasie wojny volksdojczami.

Obrazek użytkownika tricolour

09-07-2019 [18:13] - tricolour | Link:

Proszę powiedzieć to także Pani Annie. Pasuje jak ulał.