RPO A.Bodnar, czyli Rzecznik Platformy Obywatelskiej Bodnar

Rzecznik Adam Bodnar coraz bardziej jawi się jako rzecznik określonych środowisk i określonej partii. Bodnar nie idzie w ślady ombudsmanów z Zachodniej Europy, którzy  są apolityczni i faktycznie bronią praw obywatelskich wszystkich bez wyjątku obywateli , to nasz rzecznik stał się politykiem, obrońcą praw tęczowych i kryminalistów.

Ale czemu się dziwić skoro Bodnar oskarżał  Polaków o współudział w  holocauście , co prawda z tego się wycofał , ale widać co takiemu siedzi w głowie.

Piramidalnym skandalem, była szarża na policję i tym samym rząd za sposób zatrzymania sadystycznego mordercy 10 Kristyny i założenie mu kajdanek zespolonych. Nie rodzina tej dziewczynki, a bandzior wzbudził reakcję Bodnara.

Zgodziłbym się z nim gdyby w sprawie kajdanek zespolonych występował zawsze, ale np. taki pan Miernik działacz opozycyjny został skazany na 10 miesięcy więzienia za rzucenie tortem w sędziego,  był skuty w kajdanki zespolone, żaden morderca, żaden przestępca , a kajdanki zespolone były. A gdzie był wówczas pan Bodnar? Chyba w mysiej dziurze.

Podobnie było z mordercą  Adamowicza, nie dość że był skuty w kajdanki zespolone, ale i przy okazji dostał kilka „klapsów” i co i nic Bodnar nie był oburzony.

Bodnar jawi się jako obrońca tęczowych ale nie widziałem żeby odezwał się jak na paradach sodomitów obrażane są uczucia religijne katolików , większości społeczeństwa polskiego.

Jak ponury żart brzmi ostatnia jego wypowiedź ; że będzie apolityczny i niezależny” , jego apolityczność podobna jest do apolityczności Tuska.

Czy Bodnar wypowiedział się na temat sędziego, który zezwolił na odebranie niemowlęcia z rodziny zastępczej i powrót do rodziny, gdzie zostało zamordowane.

Bodnar traktuje prawa obywatelskie selektywnie a jest to skutek gdy rzecznik jest lewicowo ideologiczny a nie apolityczny.

https://www.tvp.info/43115831/do-konca-kadencji-bede-niezalezny-i-apolityczny-mowi-bodnar-lepiej-pozno-niz-wcale
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika adarus2

27-06-2019 [13:09] - adarus2 | Link:

PiS straci wizerunkowo na tej sprawie. Bodnar faktycznie prawa obywatelskie traktuje selektywnie. Trudno mi się nie zgodzić z autorem. Jednak wy wszyscy tutaj za bardzo lekceważycie i Bodnara, i pozostałych zaprzańców. Założę teraz, że Jakub A. jest faktycznym sprawcą tego ohydnego morderstwa. Bo w świetle prawa jest tylko podejrzanym ale odkładam tę kwestię na bok. Zakładam teraz, że jest to 100% sprawca. Wypowiedzi Bodnara, polityków opozycji, celebrytów i pisarzy na ten temat, widać wyraźnie, że są skoordynowane. Mogę więc sobie wyobrazić sytuację, że tuż przed wyborami usłużny sędzia nie przedłuża mu aresztu tymczasowego. W losowaniu raczej trudno trafić na innego sędziego. Niby z braku dowodów oczywiście. I będzie się działo. Można temu zaradzić w różny sposób, oby z wyprzedzeniem. Na przykład jakiś ważny polityk PiS może zaprotestować przeciw kajdankom zespolonym, a minister Ziobro twardo bronić swojej obecnej postawy. W takiej sytuacji narracja, że totalitarny PiS podnosi rękę na wolności obywatelskie nie będzie miała racji bytu. Bo będzie to już tylko wewnętrzna dyskusja w partii rządzącej w mało już ważnej sprawie.

Obrazek użytkownika Andy51

27-06-2019 [16:11] - Andy51 | Link:

Bajki mchu i paproci.

Obrazek użytkownika xena2012

27-06-2019 [14:28] - xena2012 | Link:

Bodnar którego trudno nawet nazwać rzecznikiem tak gorliwie to tępy urzędas który zrobi wszystko by swoimi działaniami przykryć aferę  z synem-nożownikiem a winę przekierować na innych.Jestem pewna ,że Bodnara juniora sąd dla nieletnich potraktuje łaskawie o ile w ogóle do sądu dojdzie.Odpowiadać zaś będą ci którzy to ujawnili i policja wezwana do incydentu zabierania pieniędzy dzieciom przez syna Bodnara.Jakub A też może spokojnie czekać w więzieniu bo kasta nie zrobi mu krzywdy a profesor Zoll z HFPC który chyba w życiu nie widział kajdanek i nie zna procedur doprowadzi do szczęśliwego finału.Może nawet Jakubowi R.dopisze szczescie i sadzić go będzie śmieszna postać-Tuleja.Wtedy nie tylko zostanie uniewinniony ale może i dostanie odszkodowanie?Przecież złowrogi gangster Bogucki-obcinacz palców za duchotę w celi i brak telewizora otrzymał 400000 odszkodowania,Jakub A. za zakucie go w kajdanki powinien otrzymać jeszcze wiecej. 

Obrazek użytkownika Andy51

27-06-2019 [16:10] - Andy51 | Link:

Czarny scenariusz ale wielce prawdopodobny.

Obrazek użytkownika Darek65

27-06-2019 [14:42] - Darek65 | Link:

Z jednej strony chciałoby się powiedzieć, dość !!!. Z drugiej, jeszcze więcej tego samego. Zaciśnijmy zęby i dajmy im działać, tym wszystkim bodnarom, koalicjom, michnikoidom. Większość ludzi to widzi, zaczyna rozumieć przyczynę tego, dlaczego w Polsce było, jak było. Desperacja i niemoc całkowicie im odebrała rozum, zanikają resztki instynktu samozachowawczego, a słoma zaczyna wychodzić z butów na całego. Jak się prześledzi CV Bodnara, to nie ma zaskoczenia, on zawsze szedł tą samą linią.

Obrazek użytkownika Andy51

27-06-2019 [16:12] - Andy51 | Link:

Masz rację, musimy poczekać do wyborów parlamentarnych, jak prawica znacząco wygra, to wszyscy won.

Obrazek użytkownika Ludomir

28-06-2019 [00:35] - Ludomir | Link:

 
Stara szkoła prezesa Polski i jego akolitów: jeśli coś (urząd,  instytucja, fundacja i t.p.) lub ktoś  nie może być zarządzany czyli sterowany przez władzę, ten z natury rzeczy musi być be, a nierzadko i wrogiem Polski. RPO już takim został: broni usilnie bandziora (w jaki sposób?), przypuszczalnego mordercę dziewczynki, zamiast bronić jej rodziny (przed kim lub przed czym)?), jest także obrońcą „tęczowych” , zamiast zwalczać tych zboczeńców, którzy nie chcą się leczyć. Piramidalnym idiotyzmem jest twierdzenie, że Bodnar szarżował na policję (!) i tym samym na rząd (!!),podczas gdy  chodziło o wielokrotne publikowanie zdjęć skutego i rozebranego podejrzanego, a nawet jego twarzy pokazywane rozjuszonemu tłumowi i czyhającym na sensację dziennikarzom, którzy skwapliwie przekazali  te sceny do swoich redakcji telewizyjnych. Stąd we wpisie autora i niby komentarzach takich Xen akcenty linczu podobne do zachowania średniowiecznej  rozwścieczonej tłuszczy domagającej się samosądu. Ale w tamtych czasach nie było RPO, który by miał obowiązek bronić praw obywatelskich każdego obywatela, bez względu na to kim on jest i co zrobił. Ale tego ani autor, ani tzw.komentatorzy jego tekstu pojąć nie mogą.
 
 

Obrazek użytkownika Andy51

28-06-2019 [07:03] - Andy51 | Link:

Jest noc a ty zapomniałeś tabletek stąd takie brednie w twoim wpisie.

Obrazek użytkownika Ludomir

28-06-2019 [21:57] - Ludomir | Link:

Andy@
jak zwykle nie potrafi podjąć polemiki, bo jego IQ wystarcza tylko na  obelgi - żałosne...

Obrazek użytkownika Andy51

29-06-2019 [13:40] - Andy51 | Link:

Geniuszu , wskaż mi moment, w którym w stosunku do ciebie  jest obelga.

Obrazek użytkownika Ludomir

29-06-2019 [23:40] - Ludomir | Link:

Arcygeniuszu!
Wskaż mi jakiś fragment, zdanie czy słowo w moim komentarzu, które byłoby brednią i uzasadnij, zanim  orzekniesz, że  wymagam  zażywania tabletek i jakich - OK?

Obrazek użytkownika Andy51

30-06-2019 [08:22] - Andy51 | Link:

Ale to nie jest obraza, to jest prawda. Czy takie określenie jest w katalogu obraźliwych, znaj proporcje mocium panie. 

Obrazek użytkownika xena2012

30-06-2019 [10:25] - xena2012 | Link:

Jaki jest sens internetowej dyskusji z takim Ludomirem? Przecież to ich zwyczajowy warsztat i wielokrotnie powtarzany scenariusz -obrazić,zakwestionować zdrowie psychiczne,polecić tabletki .Za to im płacą.Przecież nie są zdolni do jakiejkolwiek dyskusji a jedynie potrafią wklepac w klawiaturę co im na kartce przygotowano.

Obrazek użytkownika Ludomir

01-07-2019 [00:15] - Ludomir | Link:

@Xena
twoja obrona mnie przed jakimś Andym zbyteczna; on sam się tu kompromituje bez  mojej pomocy. Ale skoro już, to zwracam ci uwagę, że pomyliłaś nicki; kto kogo obraził, zakwestionował jego zdrowie psychiczne i polecił tabletki, no kto? I komu za to płacą? Tak bywa, gdy  koniecznie chce się zaistnieć na jakimś forum jako komentatorka, więc się pisze byle co i byle jak - żałosne...

Obrazek użytkownika Andy51

03-07-2019 [17:13] - Andy51 | Link:

Jakiś Ludomir dał głos.

Obrazek użytkownika Ludomir

01-07-2019 [00:06] - Ludomir | Link:

@Andy
dzięki za merytoryczną odpowiedź! Że też chciało ci się stukać w klawiaturę, żeby mi oświadczyć,że świetnie mnie znając,piszesz o mnie prawdę  - żałosne...