Po działaniach LGBT, Sekielskich, czas na Vegę

Co łączy Smarzewskiego, Sekielskich, Vegę i innych tzw. artystów, którzy wzorem swoich zachodnich kolegów są zlaicyzowani, antykościelni i lewicowi. Nasi tzw. artyści atakując kościół, atakują de facto partię rządzącą.

Atakując kościół i hierarchów  pragną stworzyć wrażenie, że księża i kościół to samo zło, nikt nie chce usprawiedliwiać księży , którzy są  pedofilami, powinni być wydaleni ze stanu duchownego i ponieść konsekwencje karne.

Za komuny artyści byli z partią, obecnie artyści są za NWO, ponieważ kościół jest za wartościami, kościół a szczególnie wiara katolicka przeszkadza w wprowadzeniu w Polsce nowego porządku, co w zasadzie już nastąpiło w krajach Europy Zachodniej.

Do tego neomarksizmu dołączyły się środowiska dewiantów, którzy żądając tolerancji sami w sposób niewyobrażalny obrażają uczucia innych.

Nawet za czasów komuny, kościół i wiara nie były tak postponowane jak to się dzieje obecnie zwłaszcza w dużych miastach rządzonych przez nominantów PO lub SLD jak to było w Częstochowie.

Ponieważ cały zmasowany atak na wiarę i księży nie przyniósł rezultatu, uaktywnił się reżyser Vegeta, strasząc filmem , który o dziwo ma się ukazać tuż przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi a wg. Vegety ma pokazać „prawdziwą” stronę obecnie rządzących polityków.

Ciekawostką jest , że za czasów komuny PZPR mimo swojej ideologii w sprawach obyczajowych (homoseksualizm itp.0 byli dosyć purytańscy, natomiast ich spadkobiercy z SLD idą w awangardzie tęczowych popierając ich żądania w tym małżeństwa jednopłciowe a może nawet  adopcja dzieci.

Również za czasów komuny księży , którzy byli zaangażowani w działalność opozycyjną atakowali tzw. nieznani sprawcy, dla niektórych księży, kończyło się to nawet śmiercią.

Obecnie na skutek nakręcania histerii antyklerykalnej są atakowani przypadkowi księża za to tylko , że są księżmi, jak to miało miejsce we Wrocławiu.

Obecna opozycja posunie się do każdego bezeceństwa i każdej prowokacji, żeby wrócić do tego, żeby było tak jak było. Mam nadzieję, że Polacy to widzą i wybiorą „dobrą zmianę”.
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

20-06-2019 [11:48] - tricolour | Link:

W ostatnią niedzielę w mojej parafii było bierzmowanie. Był biskup, była msza koncelebrowana, Vegi nie było. Sekielskiego też nie.

Byla młodzież. Dziewczyny z golymi ramionami, tatuaże, czerwone szpilki i mini. Serio. Do tego rodzice, ktorzy nie widzą roznicy czy dziecko idzie do kościoła czy do burdelu.

Gdybys nie byl tchórzem, to bys zagrożenie Kosciola widział w codziennym  zachowaniu pseudowiernych a nie w filmie, który powstaje sporadycznie.

Vege latwo opluć. Siebie trudniej, bo trzeba przyjrzeć sie przyczynom.

Obrazek użytkownika Tomaszek

20-06-2019 [20:40] - Tomaszek | Link:

Tak tricolouku , to Twoje sodomie pedalskie mogą jak chcą i z cipą i kutasem na chorągwi na parady sodomitów a młodzież do kościoła to już tylko w habitach . To bardzo koderastyczne pojmowanie równości . Vega to komercjuszek i czuje kasę w temacie , podobnie Smarzowski , Przyjdzie czas na Twoich koderastów sodomitów i przybudówki , bo temat jest niezły . A Sekielski po kilku próbach niemania pomysłu na zadymę , przyjął zlecenie . Tylko co dalej  temat się wyświechta i co ? Może  wzorem Ophrah "przypomni" sobie że go ojciec  po dupie klepał . Tylko nie pisz że on jakieś pieniądze zbiera , taka taktyka . Bzdety ogólne i duby smalone bredzisz . Pewnie kumple ze WSI po premii ci pojechali , i cała wypłata na hipotekę we franolach poszła , a diler na krechę nie dał bo ma nosa . Taki prorok wiesz .I nie pluj na rodziców , nawet swoich . A zachowanie pseudowiernych to po Twoich postach możan zobaczyć . I może być gorzej bo na głodzie . A jak chatę na hipotekę bank uwali to na pewno resztynie wyda .

Obrazek użytkownika tricolour

21-06-2019 [08:36] - tricolour | Link:

Myśli rozbiegane, drżące palce nie trafiają w klawisze. Jam ci to uczynił?

Obrazek użytkownika Ludomir

21-06-2019 [16:06] - Ludomir | Link:

Knajacki bełkot jakiegoś Tomaszka stanowi reprezentację sposobu uprawiania polemiki, jaki stosowany bywa przez niektórych komentatorów, którym brak  argumentów merytorycznych, a wcale nie jest to rzadki przypadek.

Obrazek użytkownika Tomaszek

21-06-2019 [19:19] - Tomaszek | Link:

@ Ludomir
Witam na forum nowego kolegę . Ostry wjazd . Chyba jakiś Mr Hyde kolejnego zbanowanego Dra . Czyżby kolejny antyuczeń dobijał się do antynauczyciela .
Witam w klubie i zdrówka życzę na dobry początek . 
Przyda się  , wierz mi . Jal cholera.

Obrazek użytkownika Tomaszek

21-06-2019 [19:20] - Tomaszek | Link:

@ Ludomir
Witam na forum nowego kolegę . Ostry wjazd . Chyba jakiś Mr Hyde kolejnego zbanowanego Dra . Czyżby kolejny antyuczeń dobijał się do antynauczyciela .
Witam w klubie i zdrówka życzę na dobry początek . 
Przyda się  , wierz mi . Jak cholera.

Obrazek użytkownika xena2012

20-06-2019 [14:53] - xena2012 | Link:

Vega wyczuł pieniądz jaki wyciągnie ze swojego ,,dzieła''i z marszu wział się do roboty mając na uwadze ,,sukcesy''Siekielskich.Pieniadz rzadzi światem i nie liczy się juz ani talent ani przyzwoitość.Chyba się łysa pała posika ze szczęścia.

Obrazek użytkownika Andy51

20-06-2019 [15:25] - Andy51 | Link:

Chyba dobry trop.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

20-06-2019 [16:47] - RinoCeronte | Link:

Ktoś jednak wykłada te pieniądze i zależy mu aby społeczeństwo nie miało za sobą Kościoła tak jak przez pół wieku w warunkach totalnej sowietyzacji... Kto zatem trzyma kasę?

Obrazek użytkownika Andy51

20-06-2019 [19:19] - Andy51 | Link:

Pomyśl chwilę a wyciągniesz wnioski.

Obrazek użytkownika tricolour

20-06-2019 [22:25] - tricolour | Link:

@rino

Nikt żadnych pieniędzy nie wykłada. Zwyczajnie społeczeństwa sie rozwijają, a muzealna aparatura jest w stanie wykrzesać z siebie maksymalnie  procesję lub majowe. Z czym do ludzi?

Obrazek użytkownika Ludomir

21-06-2019 [00:51] - Ludomir | Link:

Paniusia X.j zapędziwszy się w swym świętym oburzniu, zapomniała, że jednak film Sekielskich osiągnął niemały sukces (bez cudzysłowia), skoro  i papież i abp.Scichluna i wielu polskich hierarchów film ten obejrzało i wreszcie pojęło,że najwyższy czas  zaprzestać tolerowania pedofilii w Kościele, bo grozi to jego rozkładem. Czego przemądra paniusia jakoś nie zauważyła, albo zwyczajnie nie mogła pojąć o co w tym wszystkim chodzi.

Obrazek użytkownika xena2012

21-06-2019 [07:44] - xena2012 | Link:

Chłopina Ludomir w świętym  zacietrzewieniu nie zauważył,że komentowałam nie słuszność treści filmu Siekielskich ani przyszłego Vegi tylko motywy.A te są jasne i nie jest to troska o Kościół.I dlaczego pan Vega nie nakręci filmu o oszuście Lisińskim prezesie fundacji i protegowanym Wielgusowej szantazujacym pod pozorem choroby,fałszywie oskarżającym księdza nie chcąc oddać mu pozyczonych pieniędzy.wyłudzającm coraz to wieksze kwoty.Tego osobnika zamiast u prokuratora mielismy możliwość ujrzeć jak w Watykanie ten pospolity oszust jest obcalowywany przez papieża po rękach.Nie byłby to ciekawy temat do nakrecenia? No ale przecież nie znalazłyby się pieniądze tak wartko spływające na krytykantów Kościoła i ich ,,dzieła'' i zasilające konta ,,reżyserów''.

Obrazek użytkownika Andy51

21-06-2019 [08:11] - Andy51 | Link:

Szanowna xeno2012, jak sama widzisz zadaniowcy tylko czekają, ale nie ma co na nich zwracać uwagi, niech piszą na Berdyczów.

Obrazek użytkownika tricolour

21-06-2019 [09:47] - tricolour | Link:

Jeżeli xena czuje potrzebę obejrzenia filmu o Lisinskim to albo cierpliwie czeka na taki obraz, albo sama kręci i ma. Proste. Innymi słowy: o własne potrzeby dbamy sami.

Z tego tez powodu motywy nakręcenia filmu pozostają prywatną sprawą reżysera, jak kazda jego sprawa. Jesli czyjes motywy sie komus nie podobają, to kręcący nosem musi pozostać w poczuciu dyskomfortu, który dla reszty świata jest - co do zasady - obojętny.

Obrazek użytkownika xena2012

21-06-2019 [14:12] - xena2012 | Link:

Taki film o Lisińskim gdyby powstał na pewno nie byłby z powodu moich indywidualnych potrzeb tylko przekazem do społeczeństwa. Oczywiście taki film nie powstanie,bo sponsorka tego wyłudzacza Wielgusowa na to nie pozwoli,a ktos taki jak Vega nie czując zapachu pieniędzy nie kwapiłby się do rezyserii.Przeciez zawsze łaatwiej płyną z prądem i byc na fali.

Obrazek użytkownika Ludomir

21-06-2019 [15:57] - Ludomir | Link:

@Xena
jako odp. vide: komentarz Tricoloura - i wszystko jasne (choć może nie dla paniusi)

Obrazek użytkownika mmisiek

20-06-2019 [17:39] - mmisiek | Link:

"Ciekawostką jest , że za czasów komuny PZPR..."

Tamten wróg w porównaniu do dzisiejszego był jawny i prymitywny, do tego każdy głupek wiedział, że "komuna kłamie". Dzisiaj ten głupek zaczytuje się w Wyborczej i chłonie TVN jak gąbka. Wystarczyło zmienić metody i ogłosić "demokrację" czyli zrobić transformację.

Natomiast a propos ciekawostek to dla mnie niezwykłą ciekawostką jest fakt, że bezkarne rozwydrzenie lewactwa jeszcze nigdy nie miało się w Polsce tak dobrze jak za rządów tzw. prawicy. To jednak powinno dawać do myślenia...

Obrazek użytkownika Andy51

20-06-2019 [19:20] - Andy51 | Link:

Osłona przez liberalne sądy i media głównego nurtu.

Obrazek użytkownika mmisiek

21-06-2019 [00:27] - mmisiek | Link:

A przedtem tej osłony nie było i pojawiła się dopiero teraz?

Obrazek użytkownika Jan1797

20-06-2019 [20:42] - Jan1797 | Link:

<niezwykłą ciekawostką jest fakt, że bezkarne rozwydrzenie lewactwa jeszcze
nigdy nie miało się w Polsce tak dobrze jak za rządów tzw. prawicy.>

Trudno by za własnych rządów, jakąkolwiek sytuację traktowali konfliktowo, a tak
jest za rządów  prawicy. Każda sytuacja, nawet bez szans zwarcia, to kolejny front
antypis.
Zdecydowanie dotyczy to liberałów, lewicy oraz obydwu jej zbrojnych ramion.
Przykład, proszę bardzo; https://pbs.twimg.com/media/D9...

Obrazek użytkownika mmisiek

21-06-2019 [03:19] - mmisiek | Link:

W zakresie walki z Kościołem wcale nie tak trudno, jak pokazały lata starej komuny. Natomiast zdecydowanie mniej skutecznie i właśnie na tym polegał ich problem.
Rozwiązanie okazało się proste i na razie całkiem niestety efektywne - jedna strona będąc w opozycji praktycznie jawnie wspiera zdziczałą lewicę, a druga u władzy zapewnia bezkarność i jednocześnie usypia społeczną czujność. No bo niby skoro "nasi" są u władzy to na pewno o wszystko zadbają. I tak to idzie.
 

Obrazek użytkownika Jan1797

22-06-2019 [23:07] - Jan1797 | Link:

<Rozwiązanie okazało się proste i na razie całkiem niestety efektywne - jedna strona
będąc w opozycji praktycznie jawnie wspiera zdziczałą lewicę, a druga u władzy
zapewnia bezkarność i jednocześnie usypia społeczną czujność.>

Totalni rozszerzyli konsensus antypis na zagranicę w pełnym spektrum, lecz ze świeczką
szukać krytyków zdrady poza twardym partii rządzącej, stąd wnioskom powyższym brak
uzasadnienia. Tu chciałem dwa słowa o zachowaniu bywalców i restauratorów w trakcie
procesji Bożego Ciała traktem królewskim, zdecydowanie pozytywnie odebrałem w stosunku
do ubiegłego roku. Czy zmiana jest trwała, zobaczymy? „Dzicz wypracowuje marginalizację”
stąd ta"druga u władzy", jest raczej zdecydowanie skuteczna;). Pozdrawiam.
 

Obrazek użytkownika Andy51

23-06-2019 [07:50] - Andy51 | Link:

To nie władza zapewnia bezkarność, to sądy.

Obrazek użytkownika Ludomir

21-06-2019 [00:43] - Ludomir | Link:

Co łączy Smarzewskiego, Sekielskich, Vegę i innych tzw. artystów, którzy wzorem swoich zachodnich kolegów są zlaicyzowani, antykościelni i lewicowi. Nasi tzw. artyści atakując kościół, atakują de facto partię rządzącą.
Atakując kościół i hierarchów  pragną stworzyć wrażenie, że księża i kościół to samo zło,

A tymczasem ani prymas Polski, ani papież Franciszek, ani  co światlejsi i rozumiejący  sytuację Kościoła hierarchowie  jakoś nie podzielają opinii durnowatego autora, który de facto broni partii rządzącej, a nie Kościoła, ani religii, ani nawet samego Pana Boga.

Obrazek użytkownika Andy51

21-06-2019 [08:09] - Andy51 | Link:

Najgorsze jak jakiś troll ma mózg gładki jak żarówka.

Obrazek użytkownika tricolour

21-06-2019 [09:53] - tricolour | Link:

Bez przesady. Nie można się zajmować wszystkim, więc jakiś prosty troll nie powinien nikogo interesować.

Natomiast faktem jest, ze autor watku broni pedofilii kościelnej. Widac ma w tym osobisty interes albo w ogóle nie rozumie do jakiego kościoła należy. 

Obrazek użytkownika Ludomir

21-06-2019 [19:28] - Ludomir | Link:

Równie merytoryczny komentarz autora, jak merytorycznie słuszna jest jego teza zwarta w tym durnowatym tekście.

Obrazek użytkownika Dorota M

21-06-2019 [18:57] - Dorota M | Link:

Wyobraźmy sobie, że ignorujemy wszelkich przeszkadzalskich, czy tez najemników. Brak reakcji ich na tyle rozzłości, że sie mocniej przedstawią, a my będziemy mogli spokojnie porozmawiać. Nie wiem o czym ma być owy film Vegi, ale ci z kręgów rządzącyc, którzy mają jakies informacje, powinni zawczasu zneutralizować te rewelacje, żeby nie było tłumaczenia sie z kłamstw tego pana w ostatniej chwili przed wyborami. Poza tym myślę, że łagodność wobec tych ewidentnie łamiących prawo ekscesów, jest pragmatyczna, bo kazdy przegrany proces stanie sie nowym prawem jeszcze bardziej rozzuchwalajacym dewiantów. Wiadomo bowiem, po czyjej stronie są u nas politycznie nadmuchane sady. Sprawy  można natomiast wytoczyć tuż przed samymi wyborami.

Obrazek użytkownika Ludomir

21-06-2019 [19:21] - Ludomir | Link:

Rada nieocenionej Dorotki jest wprost nie do przecenienia: zlikwidować ostatecznie wolność słowa, tworzenia sztuki wg. jakichś pomysłów artystów,pozamykać sądy (a potem sędziów) przynajmniej przed wyborami i ogłosić Trzecią Rzeszę ZSRR w miejsce dotychczasowej Rzeczypospolitej Nowogrodzkiej - hip-hip-urra,urra-urra! Ciekawe tylko kto i co tak zainspirował naszą Dorotkę takimi pomysłami..?

Obrazek użytkownika Andy51

21-06-2019 [19:59] - Andy51 | Link:

Logicznie.