Tak się kończą adopcje dzieci przez "towarzystwo" z LGBT

Para lesbijek, Rosana Auri da Silva Cândido i Kacyla Priscyla Santiago Damasceno, została zatrzymana przez policję 31 maja, w związku z morderstwem 9-letniego syna jednej z kobiet.

Matka dziecka, 27-letnia Rosana Auri da Silva, i jej partnerka Kacyla Priscyla Santiago (lat 28) torturowały chłopca, odcinając jego penisa już rok temu. Wtedy nie reagowano.

Na krótko przed aresztowaniem, para lesbijek zamordowała dziecko, gdy ono spało, dźgając je wielokrotnie nożami.

Ciało dziecka znaleziono rozczłonkowane i oskórowane. Ponadto, "dziewczyna" matki chłopca próbowała spalić ofiarę na grillu. Szczątki dziecka znaleziono w dwóch torbach i walizce.

Zamordowany chłopiec miał młodszą o rok siostrę, która była w domu z morderczyniami. Twierdziła ona, że "mama zabiła brata".

Makabra została odkryta przez młodych ludzi grających w nocy w piłkę. Około 1:30 dostrzegli oni jedną z kobiet wyrzucającą walizkę do rzeki.

Kiedy poszli zobaczyć, co zawiera walizka, znaleźli część szczątków dziecka. Zawiadomili służby.

Kobiety znane były wymiarowi sprawiedliwości. 

Pochodziły z Rio Blanco, ale uciekły pięć lat temu, kiedy Rosana Auri da Silva straciła opiekę nad dziećmi na rzecz ich ojca. Porwała więc dzieci i uciekła z "dziewczyną".

Para lesbijek osiedliła się w Samambai dwa miesiące temu, gdzie według sąsiadów dzieci nie chodziły do szkoły i nie miały z nikim kontaktu.

Nie usłyszysz o tym w europejskich mediach. Wiadomość o morderstwie dociera do nas tylko za pomocą mediów społecznościowych.

Coś podobnego wydarzyło się kilka miesięcy temu w związku z przestępstwem popełnionym przez parę lesbijek w USA, które zamordowały sześcioro adoptowanych dzieci. Tu również media  europejskie nie informowały o przestępstwie - wszystko dlatego, że to tzw. "osoby LGBT".

Chcesz takiej "równości" dla LGBTQIA+? Twoja sprawa, ale oddaj im swoje dzieci, a nie cudze - zobaczymy wtedy, jaki będziesz mądry. 
 
Ale, żeby nie było tak, że tylko lesbijki mordują adoptowane dzieci, to samo robią niektórzy geje, ale to nie są księża, o nich nie wolno mówić, oni są tacy fajni kolorowi jak mówił Trzaskowski.

Żaden Sekielski czy ktoś w tym stylu , nie nakręci filmu o gejach i lesbijkach, nie dość , że pedofilach, to i mordercach dzieci.

https://dorzeczy.pl/swiat/105789/Szokujace-doniesienia-z-Brazylii-Para-lesbijek-miala-wykastrowac-i-zamordowac-9-letniego-chlopca.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

17-06-2019 [13:14] - Kazimierz Kozio... | Link:

zboczency ciagle zmieniaja definicje srodowiska nad ktorym gorszy sort ma obowiazek sie pochylac, bo przeciez trzeba dostosowac sie do kolejnego etapu oglupiania. ostatnio rozszerzyli sie do 2SLGBTQQIA ( two-spirit, lesbian, gay, bisex, trans, queer, questioning, intersex and asexual) a juz kolejne przypadlosci czekaja w kolejce.
skoro media boja sie jak ognia piekielnego ujawniania prawdziwej strony calego srodowiska popaprancow to trzeba zaczac tworzyc filmy sponsorowane ze zbiorek gorszego sortu.

ciekawe jakiego haka maja popaprancy na biskupa ktory odwolal ks.kneblewskiego - tak to niestety dziala

Obrazek użytkownika Andy51

17-06-2019 [14:45] - Andy51 | Link:

Jak tak dalej pójdzie, to zboczeńcy niedługo zajmą cały alfabet.

Obrazek użytkownika tricolour

17-06-2019 [14:04] - tricolour | Link:

Nie ma co się zasłaniać Siekielskim. Jeżeli czuje kolega potrzebę nakręcenia filmu o perfidii lgbt, to nie ma co się lenić tylko zebrać kasę i kręcić.

Po drugie: gdyby opisana historia została wyjawiona. W przypadku KRK byłoby tuszowanie sprawy, przenoszenie sprawcy, a arcybiskup nie wydałby akt.

Taka to różnica....

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-06-2019 [21:27] - Tomaszek | Link:

@tricolour
A Ty swoje jak durny Jaś . Ile razy mam ci powtarzać że od ścigania wszelkich przestępstw jest policja i prokuratura . A takie skargi do Sekielskiego i Episkopatu to zwykły szantaż albo potwarz . Trzeba kasy , potrzebni statyści , na szkło parcie , proste jest Sekielski . Już ogłasza casting na przelecianych . Wystarczy się zgłosić i kariera na miarę Ophrah Winfrey przed tobą . Co ona by zrobiła żeby na pomysł przelecenia przez ojca nie wpadła . A KRK robi to co jest zrozumiałe aczkolwiek naganne . Procedury kościelne to nie śledztwo organów ścigania  i jest niestety  ochrona danych osobowych. Od ścigania jest policja i prokuratura , a od osądzenia sąd  . Nawet słynny koderasta , który sprzedał do burdeli 90 kobiet jest tylko Konradem  M . A zdaje się że to trochę więcej niż poklepanie chłopaka po dupie . Bo większość tych "afer" do tego się sprowadza . A zatuszowana to była sprawy celebrytów z telewizorni co na dymanie chodzili na dworzec centralny ,a dziś krzyczą na pierwszej linii obrońców demokracji i moralności w KRK  również . Może by tak w końcu policja zamknęła Polańskiego , który bywa sobie w PL i nic sobie nie robi z tego że nafaszerował prochami i zgwałcił 13 letnią dziewczynkę . Nawet kasta złodziei pendriveów dała mu gwarancję nieekstradycji a on udaje że bywa incognito  Może by się jakiś PISowski odpowiednik  Sekielskiego i jego filmu znalazł . Bo tu nikt nikogo za fujarkę nie złapał ani po dupie nie poklepał , To czysty kryminał i potwierdzony przez dowody w sądzie a nie w filmie na polityczne zamówienie .
Na razie to tylko tyle .

Obrazek użytkownika xena2012

17-06-2019 [16:50] - xena2012 | Link:

Środowiska LGBT walczą o prawa przyznawania im dzieci,prawa swobodnej manifestacji w rozlicznych paradach i marszach.Tylko czy aby na pewno chcą te dzieci adoptować czy po prostu krzykliwie zaznaczać swoją obecność.Wydaje się ,że ich głównym celem jest raczej robienie zadym a kolorowe i obsceniczne parady jedynym interesującym ich problemem.Zauwżamy,że coraz więcej już mamy tych parad i marszów tzw.równości,które z równością i tolerancją nie mają nic wspólnego.Zdjęcia,filmik choćby z ostatniej ich ,,wyprawy'' na Jasną Górę mówią za siebie i chyba nie potrzeba już słów.Czy przykładowo jako np sąd oddałby Pan dziecko do adopcji taki ludziom jak ten brodaty pan w kretyńskim stroju, z biustonoszem na głowie i doczepionym do niego misiem? Co on miałby do przekazania adoptowanemu dziecku,chyba tylko możliwości chodzenia razem z nim po nie kończacych się paradach w obscenicznych strojach.Czy ci wymalowani karykaturalnie uczestnicy tych parad znajda nawet czas na wychowanie,makarmienie ,zadbanie o edukację dziecka? Więc po co im one?

Obrazek użytkownika Andy51

17-06-2019 [17:07] - Andy51 | Link:

Z Twojego wpisu wynika podstawowe pytanie, kto to finansuje, moje myśli biegną w kierunku Sorosa i takich Fundacji jak Otwarty Dialog.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

17-06-2019 [20:17] - wielkopolskizdzichu | Link:

Czegoż się nie robi by odciążyć KK z kiepskiego piaru który sam sobie sprokurował. Jak nie murarze i ślusarze to lesbijki, W razie czego można również za grzechy księży obwinić dzieci wzorem Arcybiskupa Michalika.

BTW
Na Sekielskich podnoszących rękę na Kościół Polski, Prezes wzorem Cyrankiewicza wydal już wyrok.

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-06-2019 [21:47] - Tomaszek | Link:

@Zdzichu
Do ciebie też się tyczy post do tricoloura . I nie piar od gościa co go rzekomo biskup po dupie poklepał tylko kodeks karny tylko tam trzeba dowodów a telewizja nie pokaże . Sekielski już otworzył casting na drugą sesję . Może Ciebie też pokazać . To dla ciebie szansa na wyjście z cienia . A ten Cyrankiewicz czy Gomułka w twoich postach pokazuje że jednak Żyd wygrywa wojnę z chamem .
Samobóje strzelasz misiek .

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

17-06-2019 [22:13] - wielkopolskizdzichu | Link:

 ""A ten Cyrankiewicz czy Gomułka w twoich postach pokazuje że jednak Żyd wygrywa wojnę z chamem"
Samobóje strzelasz misiek ."

Czyżby. Prezes ..... był?

Obrazek użytkownika Tomaszek

18-06-2019 [20:21] - Tomaszek | Link:

Gdyby tego prezesa nie było to i tak by ci wroga zadali . Bo tobie to tylko zmiana dup do lizania . Smak ten sam i kasa też , a może podwyżkę daliby , a może ty jesteś wolontariusz bo charytatywka to dobry u was biznes  ChGW . 

Obrazek użytkownika xena2012

18-06-2019 [05:30] - xena2012 | Link:

A o ma wspólnego wzmianka o odrażającym morderstwie dokonanym przez lesbijki z odciązaniem KK? Sugeruje Pan,że za tą zbrodnią stał Kościół czy po prostu że za każdą zbrodnią stoi Kościół?

Obrazek użytkownika Andy51

18-06-2019 [07:11] - Andy51 | Link:

Coś mu się klapka przestawiła.

Obrazek użytkownika tricolour

18-06-2019 [07:17] - tricolour | Link:

@Xena

Nie mam zwyczaju sugerować, sugerują ci, ktorych nie stać na klarowne wyrazenie myśli.

Autor na podstawie incydentu ekstrapoluje ocene na środowisko. Dla lepszej ilustracji ohydy LGBT mógł zestawic pedalskie środowisko z przykładnym ojcem rodziny, człowiekiem prostym i nie wyksztalconym, który ciężką pracą doszedł do najwyższych stanowisk panstwowych. Miał dziewięcioro dzieci, jedno z nich wyksztalcil na katolickiego księdza, co najlepiej świadczy o wartościach pielęgnowanych w rodzinie. Nazywal sie Martin Bormann.

Tyle sa warte ekstrapolacje pod założoną tezę.

Obrazek użytkownika Tomaszek

18-06-2019 [22:14] - Tomaszek | Link:

To sobie poczytałem . Martin Adolf Borman nie wyniósł z domu żadnych tradycji oprócz nazistowskich . Na katolicyzm nawrócił się po wojnie . Pod wpływem świadomaści o ogromie zbrodni swych dotychczasowych idoli i taty .Także Panie informatyku czytaj więcej w internecie bo wszystko jest do sprawdzenia , I nie pomylisz sprężarki klimy w samochodzie z turbosprężarką silnika jak ostatnio  . Mocodawcy przeczytają i 23 tysia wypłaty ch..j strzeli  i wcale nie za sprężarki . Po raz kolejny dowodzę że jesteś półgłówkiem i nawet z internetu nie umiesz korzystać . Administrator systemu w mordę jeża panie tego . Krechę koki trza opłacić a tu pusto , diler może da na krechę ale płacić będzie trza. Hipoteka we franolach nie poczeka . Pi...dziec do Anglii do pracy trza . Może Sikum Balala ci coś załatwi , jakieś sprzątanko ,bo ja to nie mam układów w tych sferach . A na forach to ostrożnie , bo uczyć to ja Ciebie nie będę . Ale oduczyć proszę bardzo . Pewne sukcesy już mam . Wiesz taki antynauczyciel woluntariusz . Koniec słodkiego pierdzenia panie Dreifahrben .

Obrazek użytkownika Andy51

19-06-2019 [09:35] - Andy51 | Link:

Szkoda Twoich słów , pisząc do tego osobnika to tak jakbyś pisał na Berdyczów.

Obrazek użytkownika Tomaszek

19-06-2019 [19:40] - Tomaszek | Link:

Nie przejmuj się mną . Zauważyłem że osobnik ten potrzebuje trochę jazdy . Efekt może nie za wielki . ale po krótkiej jeżdzie idzie sobie grasować na następny blog .A i ludziom trochę rażniej . Taki już ze mnie mały Syzyf . Syzyfek Tomaszek taki wiesz .
Zdrówka życzę .

Obrazek użytkownika Andy51

19-06-2019 [20:11] - Andy51 | Link:

Dzięki , cieszę się z tych słów.

Obrazek użytkownika tricolour

20-06-2019 [10:33] - tricolour | Link:

Żaden Syzyfek. Raczej skrótowo bez "zy".

I zawsze na mnie mozesz liczyc, wierna podpasko. Zachecam tez do ksztalcenia, to nie będzie uwieralo moje wynagrodzenie (zresztą zaniżone, widać z pamięcią już słabowato), o ktorym wspominasz juz piąty raz.

Było chodzić do szkoły...

Obrazek użytkownika cognitos

20-06-2019 [10:59] - cognitos | Link:

Nie wiem czy autor zdaje sobie sprawę, że rodzice heteroseksualni też nie zawsze traktują adoptowane dzieci jak należy i tez podobne przypadki się zdarzały jak opisane wyżej. 
A akurat Brazylia nie należy do najspokojniejszych krajów, i też wspomniane panie miały ponoć jakieś religijne objawienia.