Przewrót kopernikański,alianci wyzwolili  Niemcy od nazistów

W ubiegłym tygodniu miały miejsce zdarzenia, które można określić mianem przewrotów kopernikańskich.

I tak z okazji  75 rocznicy lądowania aliantów w Normandii  byli alianci czyli Amerykanie, Anglicy, Francuzi, ale pojawił się nowy aliant dotychczas ukryty w postaci kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Jest to nowe ukazanie historii II wojny światowej z nowym aliantem w postaci  Niemców, a sama Angela powiedziała cyt: „ Alianci wyswobodzili Niemcy od nazistów” , kim byli naziści tego kanclerz Angela nie wytłumaczyła, a na ówczesnej mapie trudno znaleźć kraj o nazwie Naziści.

Żeby nie było , że tylko na zachodzie są jaja, przenieśmy się do Polski. W Gdańsku na zlocie z okazji 30 rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów i zrzucenia  gorsetu  PZPR , zebrała się grupa opozycjonistów w stosunku do obecnego rządu pod przewodnictwem króla Europy  Donalda Tuska.

Tam to przedstawiono dokument, tak de facto proponujący rozbicie dzielnicowe Polski , a już totalną beką było wciągnięcie przez  byłego opozycjonistę Frasyniuka na scenę aparatczyka PZPR  Kwaśniewskiego , który razem z Frasyniukiem w 30 rocznicę częściowo wolnych wyborów, w duecie śpiewali  „ We free people” , wyglądał to komicznie, jak były aparatczyk PZPR i swego czasu dzielny opozycjonista cieszyli się z okazji tej rocznicy.

Należy dodać , że ustalenia okrągłostołowe były dotrzymywane do XXI wieku , a prawdziwie wolne wybory odbyły się w Polsce jako w jednym z ostatnich państw z byłego demoludu.
 
https://niezalezna.pl/274693-niemcy-zaliczeni-do-grona-aliantow-klopotliwy-wpis-na-koncie-krolowej-elzbiety-ii
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Darek65

10-06-2019 [12:14] - Darek65 | Link:

Jak nie masz polityki historycznej, to inni napiszą ją za Ciebie. Ale po swojemu.

Obrazek użytkownika Andy51

10-06-2019 [14:23] - Andy51 | Link:

Z tego widać, że alianci nie mają polityki historycznej.

Obrazek użytkownika Anna Borycka

10-06-2019 [17:44] - Anna Borycka | Link:

A kto nas zdradził na słynnych powojennych pokojowych konferencjach i oddał w łapy Stalina?

Obrazek użytkownika Andy51

10-06-2019 [18:57] - Andy51 | Link:

A co to ma wspólnego ze zrobieniem z Niemców aliantów?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-06-2019 [18:29] - rolnik z mazur | Link:

Prawdziwa historia II WS nie została jeszcze napisana. Nie zdziwię się jak się okaże że to Polacy ja wywołali. Pozdr

Obrazek użytkownika Andy51

10-06-2019 [18:57] - Andy51 | Link:

Czekam na to.
Pozdr.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

11-06-2019 [13:35] - Imć Waszeć | Link:

Prawdziwa historia II WŚ powinna zaczynać się wraz z powstaniem ideologii syjonizmu i zarażenia się tą ideologią miliarderów z Europy i USA. W wielkim skrócie, wszystkiemu winna jest "naturalna" skłonność do "naprawiania" świata, nawet wbrew woli tego świata. Zresztą okultyzm "zakonu SS" nie pozostawia złudzeń co do aksjologicznego tła, na którym rzeczywiście rozegrał się ów konflikt "cywilizacji". Pisałem już kiedyś, że na mój gust istniały i nadal istnieją w świecie siły, które dla osiągnięcia doraźnych celów są zdolne napalić w piecach pobratymcami. I bynajmniej nie chodzi mi tylko o niemieckich nazistów.

PS: Jak to jest możliwe, że ludzie nie dostrzegają elementarnych logicznych konsekwencji. Jeśli pewne siły są w stanie przez 30 lat planować powstanie Brave New World w ZSRR (z takim skutkiem, że nawet dziś powstaje kolejny klon), przez 30 lat planować i realizować kroczek po kroczku skok na cały majątek Polski, a jednocześnie nie byłyby w stanie na przestrzeni trzydziestu lat przewidzieć sekwencji zdarzeń od nazizmu w Niemczech do powstania państwa w Palestynie, to z logicznego punktu widzenia coś jest nie tak.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

10-06-2019 [20:11] - Trotelreiner | Link:

 W pewnym mieście na "W" w województwie pomorskim.[okolice Gdańska] pewna radna wystąpiła z postulatem: Chcę,aby ulice na nowym osiedlu...nazwano...:
OBROŃCÓW MONTE CASSINO...oklaski,wiwaty...
Dopiero po chwili przewodniczący rady wyjąkał:" ale obrońcami Monte Cassino byli Niemcy...i to z SS"
Brak oklasków,brak wiwatów...
Pomysł radnej upadł...na razie?!

Obrazek użytkownika Andy51

10-06-2019 [23:15] - Andy51 | Link:

Ta wiadomość to odgrzewany kotlet.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

11-06-2019 [01:47] - Imć Waszeć | Link:

Chodziło o Siemiatycze, gdzie jest ulica Bohaterów Monte Casino. W uchwale urzędu miasta z dnia 18 czerwca 2003 r. pojawił się błąd, który został skorygowany uchwałą z dnia 30 października 2009 r. Tak więc kilka lat babol powisiał na tabliczkach. ;)

1) http://www.um.siemiatycze.samo...

A owe oklaski, to niezbyt precyzyjnie zlokalizowane echa pewnego rodzaju happeningu na poziomie afery wafel-SS:

2) https://www.salon24.pl/u/dkasz...
3) https://www.fakt.pl/wydarzenia...

Obrazek użytkownika Andy51

11-06-2019 [07:41] - Andy51 | Link:

Chcieli dobrze a wyszło jak zwykle.