Lisiński i Gaweł, jeden tropił pedofilie drugi rasizm.

Lisiński i Gaweł na sztandarach totalnej opozycji. Lisiński , którego do Watykanu na spotkanie z Papieżem wzięła  Szajbuska w otoczeniu takich postaci jak antyklerykałka i ateistka Dziduszko, a Papież myśląc, że Lisiński jest ofiarą księdza pedofila, w geście przeprosin tego oszusta pocałował w rękę.

Rodzi się pytanie co robią służby Papieża, że dopuściły przed oblicze takiego autoramentu  osoby ? Okazuje się że oszust  nie dość , że pożyczył od księdza pieniądze, to gdy ów ksiądz zwrócił się do tego oszusta o zwrot pieniędzy, ten oskarżył go o molestowanie co przewrotnie wykorzystali Sekielscy w swoim filmie o pedofilii w kościele z przekazem podprogowym atakującym kościół katolicki.

Drugą „gwiazdą” jest nijaki Gaweł szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Skazany na więzienie za oszustwo i wyłudzenie nie stawił się w więzieniu, nawet gdy wystawiono za nim list gończy.

Nawet Sąd , który delikatnie mówiąc nie jest zwolennikiem obecnego rządu skazał tego „tropiciela” Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na 3 lata więzienia.

Ten człowiek okazał się zwykłem oszustem, a chcąc uciec przed odpowiedzialnością znalazł się w Norwegii udając prześladowanego.

Takie typy jak Gaweł i Lisiński lgną do totalnych jak pszczoły do miodu, a media głównego nurtu nie patrząc na ich przewiny robią z nich „bohaterów”.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/449118-afera-z-lisinskim-otwiera-oczy-ile-klamliwych-oskarzen
https://wpolityce.pl/kryminal/443211-rafal-gawel-ukryl-sie-w-norwegii-i-poprosil-o-azyl
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

03-06-2019 [11:57] - ruisdael | Link:

Papież Franciszek na początku pontyfikatu zapowiedział, ze zostanie z wiernym ok 3 lat (z uwagi na stan zdrowia)- co już wydawało mi się dziwne. Z jednej strony nie mam nic przeciw tej deklaracji, ale z drugiej co będzie jeśli nowym zostanie kard. Kasper lub Marx? Niemiecki chichot?

Obrazek użytkownika Andy51

03-06-2019 [13:01] - Andy51 | Link:

Tego nie wiem.