Wybory do PE wygrało PiS i postpezetpeerowcy.

 
Wybory, wybory i po wyborach. Jeżeli  przyjrzeć się wynikom  do PE to wygranych jest dwóch. PiS i postkomuniści. Postkomuniści  z PZPR odnieśli największe zwycięstwo od czasu sfałszowanych wyborów w 1947 r. Na czołgu antypis pod kierownictwem kpt. Schetino do Europy Zachodniej wjechało kilku postkomunistów, Belka, Cimoszewicz, Miller, Hubner, itd. bez jednego wystrzału.

Ataki bezpośrednie i pośrednie na PiS, skończyły się tak jak na załączonym po wyborach obrazku. Retoryka antykościelna, która miała zaszkodzić PiS, spowodowała zmobilizowanie konserwatywno-katolicko elektoratu.

Ponad 45% procentowe poparcie dla PiS świadczy o wyalienowaniu partyjnych bonzów i ich popleczników, wyborców nie interesuje retoryka antypis, tylko program i zwiększenie poczucia  stabilizacji, podniesienia poziomu życia, itd. to co robi PiS.

Klasyczny przykład nie działania retoryki ludzi skupionych wokół KE jest min. Zalewska, przecież w prasie były nawoływania do nie głosowania na nią, gdyż według totalnych min. Zalewska doprowadziła do deformy i należy ją rozliczyć.

Nie pomógł Tusk, Weber Franek T. , Polacy mają swój rozum i wiedzą na kogo mają głosować.

Mam nadzieje, że w PiS nie wpadnie w zachwyt i samozadowolenie i dalej będzie płynęło w kursie dotychczasowym.

Niestety słychać rechot historii, gdzie były członek NZS i Solidarności Walczącej podał rękę postkomunistom i wciągnął ich do szalupy zwanej Parlamentem UE.

Jeżeli chodzi o Warszawę, to przypuszczam, że zamiast Cimoszewicza na jedynce byłby koń lub osioł, to też byłby wybrany.     
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

27-05-2019 [11:00] - AŁTORYDET | Link:

W pełni zgadzam się z Pana obserwacjami. Zwycięstwo PiS, jest bezdyskusyjne, podobnie jak triumf postkomunistów. Geniusz Grzegorza Dyndały objawił się w pełnej krasie. Wyciągnął z niebytu takie figury jak Miller czy Cimoszewicz i dał im mandaty kosztem PO-kemonów. W W-wie, czerwoni zdobyli obydwa mandaty z puli KE!. Wygrał Cimoszewicz I Hubner, padl wierny druh Halicki! Do tego mają Belkę, Millera, Bałta i być może Liberadzkiego. Na dobitek, Genialny Grzegorz, narzucił skrajnie antykościelną i bolszewicką retorykę propagandy swojego obozu, która nie nawoływała, w wręcz darła mordę: głosuj na zatwardziałych komuchów!  Z 22 mandatów zdobytych przez KE, może uzbierają połowę. A przypominam, mieli 24. Jeśli ktoś jeszcze myśli u totalniaków z PO, to niech wreszcie zrozumie, że postępując jak dotychczas, nawet jeśli wygrają w październiku z PiS, to stracą większość wewnątrz KE. Wygrają z PiS, ale rządzić będą postkomuniści, ZSL i amatorzy domowej kolonoskopii. Oby tylko nie wywalili Grześka, wtedy na wygraną Zjednoczonej Prawicy, w wyborach do Sejmu, stawiam dolary przeciwko orzechom.

Obrazek użytkownika Andy51

27-05-2019 [13:32] - Andy51 | Link:

Wszystko co piszesz to prawda.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

27-05-2019 [15:36] - zbieracz śmieci | Link:

Chociaż halicki to obcy mi człowiek jak i inne plkatfusy ale ,że nie wszedł jak i inni to mnie cieszy.Udupic swoich nie tylko byłych komuchów ale i oddanie miejsc zsl to potrafi tylko taki geniusz jak schetino.

Obrazek użytkownika Andy51

27-05-2019 [15:51] - Andy51 | Link:

W W-Wie rządzonej przez PO, komuniści wprowadzili 2 europosłów , PO jednego, coś takiego to trzeba umieć zrobić.

Obrazek użytkownika Jabe

27-05-2019 [11:18] - Jabe | Link:

Wygrali postpezetpeerowcy i postpezetpeerowcy, z Biedroniem na doczepkę.

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-05-2019 [12:09] - Pani Anna | Link:

Mówiłam, że tak będzie wszystkim ludziom małej wiary. 07.05. napisałam taki komentarz: "Pedalstwo dobrało się do wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej. W swojej bezdennej głupocie nawet sobie nie zdają sprawy, że właśnie zmobilizowali wiejski elektorat, gdyż tak się składa, że właśnie na prowincji Matka Boska Częstochowska wciąż jest i długo jeszcze będzie absolutną świętością." Plus jeszcze kilka innych czynników i mamy taki wynik, jaki mamy. No i rewelacyjny wynik Premier Beaty Szydło - zasłużyła sobie, jak mało kto! PIS przebiło właśnie szklany sufit 40% poparcia, ostatnie dane to ponad 45% i oby tak dalej. Alleluja i do przodu, a na jesieni musi być jeszcze lepiej! (W polskiej misji katolickiej w Niemczech, gdzie utworzono okręg wyborczy jak żyję nie widziałam jeszcze takich tłumów!)

Obrazek użytkownika Andy51

27-05-2019 [13:35] - Andy51 | Link:

PiS i Beata Szydło jako klejnot w koronie.

Obrazek użytkownika xena2012

27-05-2019 [15:05] - xena2012 | Link:

Ja nie jestem szczęśliwa,że pani Szydło zostanie europarlamentarzystą.To perła którą należało zostawić w kraju-.pracowita,zorganizowana,twarda i zawsze tam gdzie jest potrzebna.Przecież to ją Pasierbiewicz w swoich antypisowskich notkach atakował bez przerwy odmawiając jej walorów fizycznych i intelektualnych,obśmiewając niewybrednie.Tam gdzie ktos taki jak Pasierbiewicz natrząsa się wiadomo,że ofiara to osoba wartościowa.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-05-2019 [15:17] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Fajnie...rząd Pani Szydło jechał na dopalaczach i gdyby wtedy zrobiono wybory....to PiS mial większość konstytucyjną...i pewnie by ją zmarnowal...
Powiedzcie mi,KTO DO Q*** NĘDZY ZROBIŁ BARDAK W GRUDNIU 2017?!
Szydło ---aut
Macierewicz --aut
Waszczykowski--aut
I GRUPA SPOD GROBOWCA GEREMKA---GOWIN,GLIŃSKI I CIAPCIAKIEWICZ...CZYLI KRAKOWSKA UD/UW MOGLI JESZCZE MICHNIKA DOBRAĆ!!!
Kto tym kierował? Duda?
Czy MOSAD,CIA,GRU,BND...I INNE SZATANY?
JA NIE WIEM...ALE POWINNI WISIEĆ NA LATARNIACH!

 

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-05-2019 [15:25] - Pani Anna | Link:

Ja się bardzo cieszę, że otrzymała tyle głosów, więcej niż niejedna partia polityczna! To ważny znak i wskazówka dla PIS, kto może być i jest lokomotywą tej partii. Kadencja w PE nie trwa wiecznie, a jej należy się nagroda i chwila wytchnienia, chociaż dla takiego tytana pracy jakim jest Beata Szydło, to kadencja w PE taką nie będzie. A poza tym trzeba robić miejsce dla młodych, następnych, których, jestem tego pewna, nie brakuje, przykładem jest chociażby Patryk Jaki - drugi wielki wygrany w tych wyborach. Ci, którzy przyjdą na ich miejsce bardzo w tej chwili potrzebują dobrych wzorców, przykładów tego, że można zwyciężać uczciwością i wytężoną pracą dla Polski, coś niebywałego w ostatnich 30 latach.
No i, dla kogo na litość Pasierbiewicz jest jakimś autorytetem? Chyba tylko dla trolli, Levaka Levatzkiego wiecznie dyżurującego na jego blogu.

Obrazek użytkownika Andy51

27-05-2019 [15:54] - Andy51 | Link:

Pasierbiewicz się pogubił jak Staniszkis.

Obrazek użytkownika Andy51

27-05-2019 [15:52] - Andy51 | Link:

To jest fakt co piszesz, ale ja wierzę w kaczorka.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

27-05-2019 [14:14] - zbieracz śmieci | Link:

Gdy wymieniano Panią  Szydło na Morawieckiego jej wrogowie zostawili jej furtkę w łaskawości swojej i liczyli ,że pójdzie na ambit i z niej nie skorzysta,pozostawiono wybór albo odejdzie urażona w niebyt albo pozostanie w rządzie  i tego z powodów jak wyżej nie zrobi-została 
Została chociaz wielu jej pozostanie uwierało ,roiła swoje i nikt juz teraz nie watpi kto jest godzień zastapić Prezesa gdyby odszedł.
Może wreszcie wraz z niewybraniem czarnickiego nastapi konioec wpływów Porozumienia Wrocławskiego Ponad Podziałami i Pan Prezes zauważy ,że Polska to nie jest podzielona na dwie części ta na Wschód od Wisły nie jest bardziej patriotyczna od tej na Zachodzie i ta na Ziemiach Odzyskanych nie nale,zy do post komuchów i nie warto tam sie angazować ani inwestwoać-tam są głosy aby PIS miał wiekszość. konsttytucyjną.
Na wschód od mitycznej linii juz PIS wiecej nie ugra -trzeba sie pokazac na zachodzie i nie wystarczy sie pokazac i dac kasę ale i przeprosic za lata niezauważania ,że Polacy też tam są ..

Obrazek użytkownika Andy51

27-05-2019 [15:55] - Andy51 | Link:

Jak myślisz to Twoja sprawa.

Obrazek użytkownika Jan1797

27-05-2019 [21:19] - Jan1797 | Link:

Były prezydent Komorowski, lekceważąc po drodze, wykładnię drogowskazu
(link); http://wyborcza.pl/7,155287,24...
Stwierdził;-Salon24-<PiS wygrało tam, gdzie nie płaci się podatków,>
-Interia-<PiS wygrał wśród wyborców, którzy nie płacą podatków,>
Następnie <-Do rana będzie remis.>
<-Myślałem, że po nocy wyniki będą kształtowały się korzystniej>
 – powiedzieli Halicki i Komorowski. To świadectwo pogardy będzie się snuło długo
aż definitywnie zakończy anty PiS.
Dziękuję Paniom za godne zachowanie, choć raz Zbieraczu zrobiliśmy coś porządnie
dla wszystkich i wspólnie z emigracją.
Wreszcie zmartwionym, pęknięciem Polski na pół, ku pokrzepieniu serc Śląska
Dolnego Śląska i Ziemi Chojnickiej; http://www.wyborynamapie.pl/eu...
Dziękuję za troskę, pozdrawiam Jan

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

27-05-2019 [22:10] - zbieracz śmieci | Link:

Ile ja juz lat walczę aby zauważono tych co na Ziemiach Odzyskanych i nie pozostawiono ich samych ...szkoda słów

Obrazek użytkownika Andy51

28-05-2019 [09:06] - Andy51 | Link:

No cóż na pana Komorowskiego spuśćmy zasłonę milczenia.

Obrazek użytkownika xena2012

27-05-2019 [17:11] - xena2012 | Link:

Do pani Anny z 12:09......teraz będziemy świadkami cudu nad Wisłą.Po konsultacjach i analizach wewnątrzpartyjnych KE wyciągnie wnioski i przekieruje swoje sympatie na religię.Czegóż się nie robi żeby wygrać jesienią. Będą wytykać katolikom,że są za mało wierzący, ostentacyjnie się obnosić po kościołach,żeby zdobyć wiejski elektorat.Nawet Wielowieyska zamiast jak zapowiadała rzucanie na tacę (w świetle kamer) 1 grosz teraz pewno się zrzuci na jednego zlotego.

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-05-2019 [17:27] - Pani Anna | Link:

Pani Xeno droga, jeśli komukolwiek się wydaje, że oni cokolwiek zmienią w "narracji"... Jedyne wnioski jakie wyciągną z tej masakry, to takie, że trzeba jeszcze mniej merytorycznie, żadnego programu, za to więcej masturbacji dla dzieci i antykatolicyzymu. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że tak będzie.
Taką opozycję należy zafoliować, oprawić w ramki, nie gnieść i szanować, to jeszcze na długo posłuży - a na pewno do wyborów parlamentarnych z samodzielną większością PIS, a jak Bóg da, to może i coś więcej..

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-05-2019 [00:19] - Zygmunt Korus | Link:

A nie wydaje się niektórym, że to była kolejna noc cudów nad urną? Bo mnie tak. Z 6,1% na 4,55%. To śmierdzi na kilometr. Zresztą nie tylko mnie. Oto link: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-05-2019 [01:04] - Pani Anna | Link:

A mnie się nawet nie wydaje, tylko jestem pewna, że pan Korus ma klasyczny syndrom wyparcia, a ponadto wzorem Jarosława Kurskiego jescze nie wytrzeźwiał po "napiciu się wódki".
I oby to było tylko to, bo ja już kiedyś napisałam, że tak, jak PO ma najwieksze poparcie wśród więźniów (co te wybory potwierdziły, 70% w wiezieniu w Białołęce miała KE), to Konfederacja zdaje się ma to samo, ale wśród funkcjonariuszy psychiatryka. Ciężka noc przed panem, ciekawe, ile jeszcze takich komentarzy pan wklei, gdzie się tylko da.

Obrazek użytkownika Andy51

28-05-2019 [09:08] - Andy51 | Link:

Proszę się nie doszukiwać cudów, tam gdzie ich nie ma.

Obrazek użytkownika xena2012

28-05-2019 [11:06] - xena2012 | Link:

A jednak pani Anno chyba miałam rację.PSL już dumnie stwierdza że będzie w Polsce i Europie walczyć o wartości chrześcijańskie.

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-05-2019 [11:37] - Pani Anna | Link:

Pani Xeno, po tym, jak Jarosław Kurski napił się wódki, nawet GW zdobyła się dzisiaj na odrobinę refleksji, ale generalnie w debilowie bez zmian. Co do PSL, to musieliby wszyscy jak jeden mąż przejść 3Xpielgrzymkę z Gdańska na Jasną Górę i to na kolanach, żeby wieś im wybaczyła - co nie znaczy jeszcze, że uwierzyła. A wiem dobrze co mówie, bo moje korzenie są na wsi i te pajace mają szczęście, że nie żyją już ludzie z pokolenia moich dziadków, bo to nie byłaby tylko sama  klęska wyborcza. Polska to nie tylko "wielkie miasta", o czym wyraźnie zapomniano przez ostatnie 30 lat, a co niektórzy teraz o tym boleśnie się przekonują. Oni walczą o byt, jeżeli pójda do wyborów samodzielnie, to nie wiadomo, czy się w ogóle przeczołagają przez próg, jeżeli pozostana w koalicji, to nic się nie zmieni. We wszystkich ostatnich wyborach PSL dołuje i to się nagle cudownie nie zmieni, a jeżeli w wyborach parlamentarnych frekwencja będzie powyżej 50% to zostanie zdmuchnięte z powierzchni, co daj Boże.