I jak tu nie wierzyć Zbigniewowi Ziobro?

Ostatnia wiadomość o uwięzieniu 9 latki przez pedofila w Gorzowie Wielkopolskim, skrzywdzenie jej skrępowanie i zamknięcie w wersalce, tak, że została uratowana w ostatniej chwili, potwierdza tezę min. Ziobro, że pedofilów należy izolować od społeczeństwa  na  jak najdłuższy okres.

Otóż okazuje, się , że ten 24 latek był już w obrębie zainteresowania odpowiednich służb. Ten człowiek był pod obserwacją lekarską przez 5 lat za podobne czyny, ale w 2018 lekarze orzekli, że już nadaje się do życia w społeczeństwie.

Tak się nadaje, że w 2019 r. popełnił ten ohydny czyn na 9 letniej dziewczynce. Kto za to odpowie? kto pomoże tej dziewczynce wrócić do równowagi psychicznej, kto pomoże wyjść z tej traumy?

Pamiętamy jak zachowali się w sejmie posłowie PO i .N. Zachowali się jak stado małp, gdzie przywódcą tych małp wydaje się był jakoś dziwnie pobudzony poseł Nitras by w efekcie wyjść z Sali Plenarnej przed głosowaniem w sprawie zaostrzenia kar dla pedofilów.

Po filmie Sekielskich o księżach pedofilach notabene TW SB , Schetino domagał się powołania komisji ds. pedofilii w kościele, PiS zgodził się na taką komisję ale dotyczącą wszystkich grup zawodowych w tym księży, przy wyciu i sprzeciwie totalnych.

Po dzisiejszej publikacji GPC o działaczach PO skazanych za pedofilię , można zrozumieć skąd taka niechęć i sprzeciw do powołania komisji ds. pedofilii dotyczącą wszystkich przypadków pedofilii we wszystkich grupach zawodowych.

Wychodzi na to, że min Ziobro miał rację, nie tylko nieuchronność ale i wysokość kary, może te ohydne czyny chociaż ograniczyć.

Przecież to stronnicy totalnych z nadzwyczajnej kasty, dawali w ponad 40% przypadkach zawiasy, stąd pedofile czuli się bezkarni.

https://wiadomosci.wp.pl/gorzow-wielkopolski-matka-zgwalconej-dali-mojej-corce-jakas-tabletke-policja-zwlekala-6383685996250753a
https://gpcodziennie.pl/114733-pedofileznalezieniwpo.html
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

24-05-2019 [10:02] - Jabe | Link:

Doraźność, akcyjność. Teraz jest sezon na pedofilów.

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-05-2019 [12:24] - Pani Anna | Link:

Wszystko to racja, plus to, że kolejny raz potwierdza się, że nie ma czegoś takiego jak "wyleczony dewiant", więc takie osobniki powinny być stale izolowane, lub(i) pod ścisłą kontrola, z elektroniczna obrożą na nodze na przykład. Rację raczej też mieli nasi przodkowie stosując tzw. "kary piętnujące", ale cóż, nastał "humanitaryzm" i zboczeniec ma więcej praw niż jego ofiary.

Obrazek użytkownika Andy51

24-05-2019 [14:20] - Andy51 | Link:

Nie wiem czy tak jest na świecie, ale w Polsce na pewno tak.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

24-05-2019 [18:44] - Zygmunt Korus | Link:

<<nie ma czegoś takiego jak "wyleczony dewiant">>
100 proc. racji. Podniecenie odbiera takim rozum. Potem już jest po fakcie. Rozwiązaniem jest kastracja - współcześnie chemiczna sterylizacja. Pozbawić hormony testeronu. Za zgodą delikwenta: albo żyjesz, albo gnijesz! Żadnych szans na poprawę po ukończeniu odsiadki i zwolnieniu z więzienia, bo zazwyczaj kończy się to recydywą. Bo...: podnieta za każdym razem odbiera rozum.

Obrazek użytkownika Andy51

24-05-2019 [20:26] - Andy51 | Link:

Słusznie prawisz.