Polexit vs. ustawa 447, atak z dwóch stron

Te dwie sprawy zawarte w tytule mają służyć przeciwnikom PiS do walki z nim. Z jednej strony KE czyli „gołodupki hop do kupki” , „grzali” przez kilka miesięcy temat polexitu, mimo wielokrotnych zapewnień władz PiS, że to nie prawda a tu nagle pierdut.

Sam Juncker czyli szef PE powiedział, że nic takiego nie nastąpi i tym stwierdzeniem Juncker odciął powietrze totalnym i temat samoistnie umarł śmiercią naturalną. Podobnie niczym Brutus wbił nóż w plecy Cezara, tak Juncker wypowiedział się o euro w Polsce.

Polexit jako pałka do okładania PiS przez KE wbrew wszystkim zapewnieniom PiS, nagle wypadła totalnym z ręki.

Ale również po prawej stronie są ugrupowania, które można nazwać pożytecznymi idiotami , albo „chłopcami Putina”. Te ugrupowanie nazywa się KONFEDERACJA. Ci z kolei „ jadą” kartą tzw. amerykańskiej ustawy 447 mówiącej o restytucji  bezspadkowego mienia żydowskiego.

I tu podobnie jak w przypadku polexitu , mimo zapewnień PMM i JK , że ta ustawa nie dotyczy Polski, to środowiska skupione w KONFEDERACJI próbują zaszczepić Polakom niepokój a przy okazji w jakimś sensie wzbudzają nastroje antysemickie.

Wydaje mi się, że Putin zaciera ręce, bo w jakimś skrajnym przypadku może nie dojść do powstania tzw. Fortu Trump na czym Rosji bardzo zależy.

Widać, że cała propaganda ze strony totalnych jak i KONFEDERACJI czyli de facto chłopców Putina skierowana jest przeciwko PiS , tych 3-4% głosów zabranych przez prawicową zbieraninę, skupioną w KONFEDERACJI może zabraknąć PiS do bardziej wyraźnego zwycięstwa   w wyborach do PE.

https://www.tvp.info/42409109/o-polexicie-mowi-tylko-koalicja-europejska-i-ruch-narodowy-juncker-mysli-trzezwo
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

13-05-2019 [12:13] - Pani Anna | Link:

Andy, dziękuję za głos rozsądku, chyba pierwszy na NB w sprawie tej całej Konfederacji... Ja już nie jestem w stanie dłużej czytać jaka to POTĘGA wyrasta (a człowiek ma przed oczami "przywódców" w osobie "krula", Liroya zwanego Marcem i pryszczatego Bosaka, co to nawet jeszcze w swoim życiu żadnej uczciwej pracy nie podjął, może z wyjątkiem "Tańca z gwiazdami..."), a na samo słowo mienia bezspadkowego szkoda gadać. Przyjadą - źle, nie przyjadą jeszcze gorzej i to dopiero PIS chce nas wszystkich umoczyć... Na dzisiaj rząd wyraźnie powiedział, że nic nikomu nie będziemy płacić, więc ja się pytam czego wy ludzie jeszcze chcecie? Czy PMM ma wyjść na ulicę, podciąć sobie żyły i własną krwią wam to podpisać? 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

13-05-2019 [12:46] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Pani Anno....jest Pani  naiwna...takie sprawy załatwia się przy menorze...a nie na forum TVP,TVN cz GW.
Czy Pani wie ilu było spiskowców zaangażowanych w zabójstwie Juliusza Cezara---ponad 60 i jeszcze sie dokopujemy innych nazwisk.
Czy Pani wie co sie stało z nimi [o których wiemy] 10 zostało zamordowanych,10 popełniło samobójstwo [seryjny juz działał]

A za co Cezara zabili?

"NIE MNIE,ALE WŁAŚNIE RZECZYPOSPOLITEJ WINNO ZALEŻEC NA MOIM ŻYCIU.jA DOŚĆ MAM POTĘGI I SŁAWY.
NATOMIAST RZECZYPOSPOLITA,JEŚLI MNIE COŚ SPOTKA,NIE ZAZNA JUŻ POKOJU I WSTRZĄSNĄ NIĄ ZNACZNIE SROŻSZE
WOJNY DOMOWE.

W Rzymie mordowano żydów i chrześcijan....może dlatego Cesarstwo trwało tyle lat?

Obrazek użytkownika Pani Anna

13-05-2019 [13:03] - Pani Anna | Link:

Wiem o tym bardzo dobrze, wiem jak toczy się historia, a na siły nia kierujące nie mamy wpływu, więc tym bardziej nie warto w taki sposób w jaki to się tutaj odbywa grzać tego tematu. To są wszystko domysły blogerów, z których każdy chce być czytany i poważany - tutaj. Wiem także jedno - człowiek planuje, Pan Bóg kieruje. Tyle, że często to się dzieje poza naszą percepcją i poza naszym człowieczym pojmowaniem czasu. Niechże "ten PIS" rządzi jeszcze przynajmniej 2gą kadencję - samodzielnie, wtedy zobaczymy.
Nie piszę tego do pana Trotelmeiler, ale percepcja czasowa co niektórych tutaj jest naprawdę ... zaskakująca. Już po pierwszym tygodniu 1kadencji PIS zbierało cięgi za brak  przełomowych efektów. Powiada pan, że Cesarstwo trwało "tyle lat"? Ono miało wszak trwać wiecznie i jak na potęgę jaką było w okresie swojej świetności - powinno.

Obrazek użytkownika Andy51

13-05-2019 [13:32] - Andy51 | Link:

Dziękuję za ciepłe słowa, a w przypadku PMM obojętnie co zrobi, dla chłopców Putina będzie nie tak.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-05-2019 [17:52] - Imć Waszeć | Link:

Jeżeli ktoś stale i namolnie nadużywa argumentu agentów i wskazuje przeciwników politycznych jako obcą agenturę, to najprawdopodobniej jest sam obcym agentem i działa na zasadzie złodzieja, co krzyczy "łapaj złodzieja". Ten sam przypadek mieliśmy za PRL, gdzie wszyscy wrogowie partii byli rewizjonistami niemieckimi, albo agentami Ameryki. Jeśli więc najgłośniej krzyczący nie jest ruską agenturą, to jest niechybnie żydowską. Taki wniosek i kropka.

Obrazek użytkownika Andy51

13-05-2019 [19:27] - Andy51 | Link:

To jest teza czy hipoteza?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-05-2019 [20:02] - Imć Waszeć | Link:

Obserwacja.

Obrazek użytkownika Jan1797

13-05-2019 [20:43] - Jan1797 | Link:

<Konfederacja może obejść PiS z prawej i w ten sposób oddać władzę w ręce III RP>
https://encrypted-tbn0.gstatic...  Przeczytałem u naszej Elig i jest to najlepiej ujęty cel
a jego autorzy dbają o kontynuację nieodpowiedzialnej lewicowej przeszłości; brak pozwów
rozliczeń, rezygnacji ze ścigania zbrodniarzy i aparatczyków faszyzmu czy komunizmu, to
łączy w walce z PiS obu dziedziców. Pan Tarczyński wskazał plany obozów uchodźców na
terenie Polski. http://www.radiokrakow.pl/rozm...  Co plecie konfederacja "przyjmują
uchodźców" https://pbs.twimg.com/media/D5...  To hucpa a kto nią steruje i za czyje pieniądze
warto się zastanowić oraz przeczytać co napisałem w kilku ostatnich komentarzach.
http://www.cosiezatymkryje.com...  
Pytanie, dlaczego wszyscy dotychczas rządzący, razem ze swoimi przodkami nie zrobili trzeciej
części tego  co w ostatnie trzy lata zrealizowano; piniędzy nie było, determinacji a może odwagi?
https://www.pulshr.pl/zarzadza...
 

Obrazek użytkownika Jabe

13-05-2019 [21:26] - Jabe | Link:

Co w ostatnie trzy lata zrealizowano?

Obrazek użytkownika Marek1taki

13-05-2019 [22:35] - Marek1taki | Link:

@Jan1979 Wygląda na to, że w Polsce 100% populacji jest agenturą wpływu. Od premierów po kursach zagranicznych do Polaków-szaraków po indoktrynacji przez media - powtarzają co usłyszeli. Pozostają też ci, którzy są krytyczni, ale w takim razie krytykują mainstream, a ten reprezentuje rację stanu - czy aby na pewno?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-05-2019 [13:49] - Imć Waszeć | Link:

Oni już dostali amoku, a rzeczywistość skrzeczy. Czy bywanie na szkoleniach w Moskwie jest tym samym co naradzanie się w willi Mosadu? Jeśli tak, to mamy problem. Jeśli nie to mamy inny problem. Czyli żyjemy w kompletnym relatywizmie, który wprowadził nam okrągły stół. Proste.

Obrazek użytkownika xena2012

13-05-2019 [14:03] - xena2012 | Link:

Pani Anno....Dlaczego szkoda gadać na temat mienia bezspadkowego? Lepiej płacić? Dlaczego po wyraxnym oświadczeniu rzadu że nie będziemy uwzgledniać żydowskich bezprawnych roszczeń,ba przecież nawet przez stronę amerykańską zostało powiedziane,że restytucja mienia ma charakter wyłącznie symboliczny i nie przewiduje sankcji chcą rozmów w tej sprawie? Nie jestem zwolennikiem Konfederacji,ale chyba tylko ich działania spowodowały,że rząd wystapił w akcji ,,nie oddamy nawet guzika'' . Ale oddajemy naszą godność i to już od dawna.Minister Brudziński nazywa Izrael bratem? Dziękuje,to ja już wolę być jedynakiem.Dopiero co w ubiegłą sobotę izraelski  minister Lapid obrażał Polaków w wyjątkowo chamski sposób,a wczesniej nawet odmówiono przeprosin za poprzednie harce Netanyahu.Pisze Pani ,,ludzie czego wy jeszcze chcecie''-w takim razie po co tu znowu przyjezdżają? Porozmawiac o pogodzie?

Obrazek użytkownika Pani Anna

13-05-2019 [15:44] - Pani Anna | Link:

@Xena Ja po prostu jestem osobą konkretną aż do bólu, dla mnie liczą się fakty, a oceniać moge to, co widzę. Dla mnie takim faktem jest deklaracja PJK, że Polska nie będzie niczego i nikomu płacić. To jest konkret i tego się trzymam. Żydzi i ich wyczyny przestały mnie obchodzić i taki jest rezultat ich działań. Nie wszystko, co robi rząd mi się podoba i nie wszyscy ministrowie, ale póki co, nie ma alternatywy. Rozumiem również to, że polityka polega na tym, że nie zawsze można wykrzyczeć komuś prosto w twarz, co się o nim myśli i wynieść na kopach za drzwi. Dlatego też na przykład ja się do polityki w żadnym wypadku nie nadaję ?

Obrazek użytkownika xena2012

13-05-2019 [17:16] - xena2012 | Link:

Pani Anno-ja też bym chciała wierzyć w zapewnienia rządu i PJK.Też nie widzę alternatywy w wyborach i oddam glos na PiS. Ale trudno nie mieć wątpliwości co do postawy Izraela.Dzisiaj Izraelska minister d/s Równości Społecznej Gila Gamlied z właściwą u nich arogancją wypowiedziała się w mediach izraelskich ,, że temat jest u nich rozpatrywany a mienie zostanie odzyskane.Nic nie powstrzyma Żydów od przejęcia z Polski mienia bezspadkowego''. Chyba zrozumiałe jest więc moje zaniepokojenie.

Obrazek użytkownika angela

13-05-2019 [18:36] - angela | Link:

Silnej  Polski obawiają się i Sovieci i Niemcy i Żydzi. 
Bogaty kraj daje skuteczny odpór wszelkim żądaniom. Dlatego wszyscy oni pracują nad tym, żeby Polska była słaba i ulegała ich wpływom.
Obecne,  wybory sa dla nich zagrożeniem, bo jak PiS wygra z dużym wynikiem,  to będziemy jako Polska wywierać duży wpływ na układy unijne.  Dlatego tak bardzo atakują dosłownie,  ze wszystkich stron.Poliitycznie moralnie,  nie ma dla nich rzeczy godnych uszanowania.  Rodzima targowica dwoi się i troi, żeby zadowolić swoich mocodawców. Oni widzą ile Tusk zarabia, za niszczenie Polski.

Obrazek użytkownika Dorota M

14-05-2019 [10:51] - Dorota M | Link:

To bardzo niebezpieczny dla Polski twór polityczny, kiedy dosłownie ważą się losy polskiej niepodległości. Myslę, że narzuconym przez siły z zewnąątrz zadaniem tego tworu jest anarchizacja życia politycznego w Polsce, niezależnie od ewentualnej świadomosci tego zarówno jej przywódców, jak i tym bardziej jej zwolenników. Dowodem na to jest chociażby bardzo duży odzew "zwolenników" w Internecie, popieranie go przez zwyczajowych przeciwników PIS, o dużej popularności wśród młodych ludzi np.red. Michalkiewicza, zastanawiajacej popularności p. Roli i szybkiemu wzrostowi jego możliwości utworzenia tak popularnego forum i zgodnych w przekazie wywiadów z odpowiednimi gośćmi zapraszanymi do studia. Ponadto duża i sprawna aktywność wsród Polonii, zwłaszcza amerykańskiej, która w dużej części ulega temu przekazowi antyrządowemu. Zastanawia mnie łatwość wejścia tego tworu w zycie polityczne Polski z taką mocą jednostronnego, kłamliwego przekazu, praktycznie bez odporu ze strony PIS, który dopiero w ostatnich dniach zauważył to zagrożenie. Pytanie gdzie są służby, które powinny raportować takie zdarzenia i ich skutki. Ta sprawność, bezkompromisowość walki z jedynym rządem patriotycznym od wielu lat w Polsce, sugeruje znacznie szersze poparcie dla Konfederacji, przez zainteresowanych przegraną PIS, także poza Polską..

Obrazek użytkownika Jabe

14-05-2019 [13:41] - Jabe | Link:

Z Pani wypowiedzi wynika, że ni stąd, ni zowąd „rząd patriotyczny” obudził się z palcami na gardle zaciskanymi przez rozmaite siły tubylcze i emigranckie. Znajdują one odzew w internecie i wśród polonii, mają poczytne fora, a nawet całkiem liczne demonstracje urządzają. Tylko czekać, aż zaczną stonkę po polach rozsiewać.

Mnie też ciekawi, gdzie są służby i czy zamierzają się rozprawić z tym narzuconym przez siły z zewnątrz wrzodem na zdrowej tkance narodu.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

13-05-2019 [12:15] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

447 dotyczy i to bardzo...im bardziej chłopcy z PiS ZAPRZECZAJĄ...tym bardziej dotyczy.
Dzis przylatuje do Polin cały sanhedryn z Natnjahu na czele...powiedzą cos na ten temat,czy milczkiem.... po cichu...ten tego...pogadaja i TRACH!

Obrazek użytkownika xena2012

13-05-2019 [13:37] - xena2012 | Link:

Banda bezwstydnych lichwiarzy z całą pewnością przyjedzie,jesli nie dziś czy jutro to na pewno niedługo.Dlaczego bezwstydnych? A no dlatego,że po pierwsze nic im sie nie należy,a po drugie,że po całej wywołanej przez siebie awanturze na tzw.szczycie irańskim w W-wie nawet nie przeprosili i nadal nie zamierzaja przeprosić za swoje chamstwo Mało tego w Izraelu niejaki Lapid bezczelnie szkaluje Polskę.MSZ powinno stanowczo odmówić jakiejkolwiek wizyty z ich strony a nie odsuwać sprawę w czasie a stosunki sprowadzić do ,,chłodnych''.

Obrazek użytkownika Andy51

13-05-2019 [14:21] - Andy51 | Link:

Moim zdaniem ustawa 447 nie dotyczy Polski. Ale skoro macherzy z warszawskiego ratusza potrafili przekazywać odbudowane po pożodze wojennej kamienice w Warszawie ponad 100 letnim spadkobiercom, to może się zdarzyć, że ratusz zacznie oddawać bezspadkowe mienie żydowskim " spadkobiercom" którzy pojawią się jak "deus ex macina" i wyciągną rękę po nieruchomości, a spolegliwi urzędnicy im przyznaja, a sąd "klepnie" dlatego trzeba być czujnym.

Obrazek użytkownika Jabe

13-05-2019 [15:21] - Jabe | Link:

Ustawa 447 jest tylko hasłem wywoławczym. Faktem jest, że roszczenia są, i to ze strony niezwykle wpływowych środowisk. Jednak rząd latami chował w tej sprawie głowę w piasek, a media prorządowe zgodnie z tymi związanymi z rzekomo wrogą mu „targowicą” głucho milczały. Tubylec ma być niczego nie świadomy.

Trzeba sobie wreszcie jasno powiedzieć, że choć rzeczywiście Polska jest areną starcia przemożnych sił antypolskich z patriotycznymi, linia podziału przebiega gdzie indziej, niż propaganda próbuje ludziom wmówić.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-05-2019 [17:56] - Imć Waszeć | Link:

Może po prostu rząd chce czekać na taki rząd, który spełni te roszczenia, a wtedy ten czekający umyje upaprane rąsie jak Piłat? W międzyczasie wykorzystuje strach Polaków przed okupacją jako narzędzie do tkwienia w polityce mimo ostentacyjnego nic nie robienia. A może są jakieś bardziej prawdopodobne wnioski?

Obrazek użytkownika RinoCeronte

13-05-2019 [21:39] - RinoCeronte | Link:

Nie ma nic za darmo... Klepnie jak posmarują.

Obrazek użytkownika Dorota M

14-05-2019 [15:37] - Dorota M | Link:

Odwołana wizyta. Trzeba być na czasie. Jednak domagać się a otrzymać, to zasadnicza róznica, która umyka wielu zwolennikom Konfederacji.

Obrazek użytkownika angela

13-05-2019 [13:40] - angela | Link:

Oczywiście , że ustawa 447 nie dotyczy Polski  ale V kolumna, rodzimi zdrajcy, na garnuszku niedawnych zaborów , pracują za stebrniki, nad ponownym zniewoleniem Polski. Taki Pan   '' narodowiec :' którego braciszek na usługach sovieckiego  oligarchy, p. Michalkiewicz, przyjaciel JKM,  który pluje na Żydów bez ogródek, a nikt nie raczy mieć do niego pretensji. To  " patrioci:', którzy w newralgicznych  momentach, kiedy jest szansa, że Polska może wybić się na niezależność gospodarczą i  polityczną, łączą swoje siły, by w takim momencie  mieszać i wprowadzać wyborców w błąd.
Mam nadzieję, że Polacy, te farbowane na biało czerwono lisy, szybko zdeklasuja. 

Obrazek użytkownika xena2012

13-05-2019 [15:05] - xena2012 | Link:

hceWybory się zbliżają i niezależnie od wzajemnych ciosów wymierzanych sobie przez partię należy racjonalnie myśleć.O czym marzzy Konfederacja Propolska mając w sondażach kilka procent poparcia?Jeśli nie przekroczy progu wyborczego nie wprowadzi żadnego kandydata do Europarlamentu czy Sejmu.Jedynym osiągnięciem będzie urwanie procentów PiS-owi..Czy Konfederacji tak zależy właśnie na tym? I co sama Konfederacja będzie miała po wygranej KE wspartej Wiosną bo chyba nie wspolnej z nimi koalicji? ,,Mózg'' Korwin- Mikke nie przewidział tego co chce ugrac i z kim ?

Obrazek użytkownika Jabe

13-05-2019 [15:25] - Jabe | Link:

Niechże Pani pomyśli o alternatywach. Co innego mogli zrobić członkowie Konfederacji, jak tylko się zjednoczyć i stanąć w szranki?

Obrazek użytkownika Andy51

13-05-2019 [15:44] - Andy51 | Link:

Zasadne pytania.

Obrazek użytkownika Jabe

13-05-2019 [15:10] - Jabe | Link:

Antysemitą jest ten, którego nie lubi przynajmniej jeden żyd. Chłopcem Putina jest ten, którego nie lubi przynajmniej jeden pisowiec. Tyle są warte te oskarżenia.

Obrazek użytkownika angela

13-05-2019 [18:21] - angela | Link:

Jabe,  ×twoje× poglądy my znamy, i nie pisz, jest jest, tylko pisz, ja tak uważam. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

13-05-2019 [22:21] - Marek1taki | Link:

Co złego jest w rozważaniu Polexitu? Bilans, wnioski, działanie, to normalne sprawy. Zamiast tego jest utrzymywanie Polaków w malignie.
Jak nie dotyczy Polski akt 447 skoro kwestionuje, że spadkobiercą po obywatelach IIRP zmarłych bezpotomnie nie jest Polska?
Dlaczego nie możemy budować siły militarnej własnej za amerykańskie pieniądze w ramach sojuszu? To my jesteśmy wiarygodnym, a USA niewiarygodnym sojusznikiem. Niech złożą zastaw a akt ad akta.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

14-05-2019 [09:10] - AŁTORYDET | Link:

Andy, przyzwyczaiłeś mnie do trafnych opinii. Moim zdaniem, sedno tkwi w ostatnim akapicie. Jeśli Zjednoczona Prawica, nie wygra wyborów do PE, a potem do Sejmu i Senatu i zabraknie kilku mandatów by rządzić samodzielnie, to wejdziemy na drogę nieodwracalnej dezintegracji państwa. Powiem mocniej - atrofii państwa. Zbieranina wokół Schetyny zdoła jedynie rozwalić to co zastanie, po czym ugrzęźnie w sporach i marazmie. Zjednoczenie pozostanie bez koalicjanta, bo z Braunem czy Bosakiem, to nikt przytomny nawet na ryby by się nie wybrał, a cóż tu mówić o rządzeniu. Niewzruszony cel rosyjskiej polityki zagranicznej - słaba, skonfliktowana i niezdolna do skutecznej retorsji Polska - będzie faktem.

Obrazek użytkownika Andy51

14-05-2019 [10:33] - Andy51 | Link:

Przypomina się stare rzymskie powiedzenie divide et impera.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-05-2019 [13:46] - Imć Waszeć | Link:

Boshe co za moczaryzm. To zawrzyjcie w końcu tę upragnioną koalicję okrogłostolarzy z PO czyli z NZS-em i przestańcie pitolić o złych narodowcach. Przyczyną słabości i niezdolności Polski jest okrągły stół i kolejne fale durni u władzy, których jedyną kompetencją było spanie na styropianie i ściemnianie o obaleniu komuny. Takie są fakty. Kropka.

Obrazek użytkownika Andy51

14-05-2019 [14:46] - Andy51 | Link:

Panie Imć , pitolisz pan.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-05-2019 [16:06] - Imć Waszeć | Link:

Tak właśnie jest jak chłopy od brony biorą się za politykę, a jeszcze gorzej gdy biorą się za dziennikarstwo.
Z tego jazgotu wyznawców można odnieść wrażenie, że po wyborach Słońce wzejdzie na zachodzie i zajdzie na wschodzie, a wilcy latać bedom.

Obrazek użytkownika Andy51

14-05-2019 [18:35] - Andy51 | Link:

W Polsce jest tylko jedno słońce, słońce Peru.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-05-2019 [19:37] - Imć Waszeć | Link:

W "Folwarku zwierzęcym" Orwella świnie spały w łóżkach człowieka, a kiedy inne zwierzęta się wzburzyły, to usłyszały w odpowiedzi "jeśli nie my, to wróci pan Jones".
„Napoleon ma zawsze rację”.

Obrazek użytkownika Jan1797

14-05-2019 [18:55] - Jan1797 | Link:

Jabe. Odpowiem szczerze do bólu w kolejności komentarzy, martw się raczej o miejsca pracy
w Krakowie i rolę w tej sprawie, wybranej przez Ciebie większości samorządowej.

Marek1. Dokładnie Jan1797, a to zasadnicza różnica, gdyż od tamtej daty nawet w rodzinie nie
wszystkim wybaczono bezczynność. Wśród potomków tych, którzy zachowali się jak
trzeba, są też współcześnie krytyczni, lecz nie wg zasad opisanych przez Brzeskiego.

Waszeć. Wizyty w willi, zaczerpnięte wybiórczo z radia Erewań zwodzą na manowce a problem
macie, rzeczywiście i nie o selfie tu chodzi a otoczenie wyborcze z efektem iście gdańskim.
Po naszej stronie z manią wierzący we współpracę zdecydowanie się wybudzili, łącznie ze mną.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-05-2019 [19:48] - Imć Waszeć | Link:

Żarty pan sobie robi?
Izraelski dziennikarz ujawnia nazwiska polskich posłów, którzy w siedzibie Mosadu negocjowali kształt ustawy o IPN: https://gloria.tv/article/2JYn...
Kulisy dot. ustawy o IPN. “Tajne Spotkania w Wiedniu i siedzibie Mosadu”: http://www.bibula.com/?p=102501
Barak Ravid: https://mobile.twitter.com/Bar...
 

Obrazek użytkownika Jan1797

14-05-2019 [20:05] - Jan1797 | Link:

Wiarygodny, że hej. Rzec można równie wiarygodny.
 

Obrazek użytkownika Jabe

14-05-2019 [20:58] - Jabe | Link:

Byłby Pan łaskaw wymienić źródła, które uważa Pan za wiarygodne?

Obrazek użytkownika paparazzi

15-05-2019 [00:08] - paparazzi | Link:

TASS.