A w Polsce atak homolobby na wiarę katolicką i jej symbole

Gdy w Prudniku w okolicach Wielkiej Nocy kilka dzieciaków okładała kijami kukłę Żyda zgodnie z tradycją, ci co zawsze podnieśli wrzask, że to antysemityzm, oburzenia autorytetów nie było końca w tych mediach co zawsze czyli TVN i GW.

Nie wiem czy w drodze rewanżu ale wkrótce w Płocku pojawiły się plakaty bezczeszczące Matkę Bożą z Dzieciątkiem , gdzie w miejsce aureol pojawiły się homoseksualne tęcze , w okolicach kościoła czy była to zemsta homolobby w Płocku za to , ze ksiądz nie pozwolił na umieszczenie przy Grobie Pańskim  flag homolobby z czego wywiązała się awantura.

Jasnym jest, że homolobby robi wszystko, żeby sprowokować kościół katolicki. Bardzo charakterystyczne jest jak zachowały się pseudoelity.

Gdy Muzeum Narodowe wycofało moim zdaniem obsceniczne „przedstawienie” tzw. sztuki, czyli kobietę w sposób wyuzdany jedzącą banana/y w sposób bardziej pasujący do sceny pornograficznej niż muzeum, to pseudo artyści, totalni, dziennikarze ze stacji tych co trzeba, itd.  w sposób prowokacyjny jedli banany, to dla nich było cenzurą czy coś w tym rodzaju, natomiast profanacja obrazu Matki Boskiej z Dzieciątkiem nie wywołało u nich żadnej refleksji.

Pokazuje to płytkość intelektualną tzw. autorytetów i osób ich wspierających, dla których uderzenie w wiarę i kościół jest celem samym w sobie.
 
 
https://wpolityce.pl/polityka/444504-gdzie-sa-granice-skandaliczna-grafika-obroncow-bananow
https://forumdlazycia.wordpress.com/2019/04/27/profanacja-wizerunku-matki-bozej-w-plocku/
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

29-04-2019 [11:08] - mmisiek | Link:

Jak Żydzi wieszają kukłę Hamana to jest dobrze, jak Polacy Judasza to już źle, antysemitys i naruszanie godności.
Ale nie to mnie martwi bo taki drapieżny jest świat, martwi mnie przede wszystkim reakcja naszych przywódców, tak politycznych jak i religijnych - natychmiastowe kajanie się i odruchowo bezmyślne stawanie na baczność przy takich atakach. To jest naszą prawdziwą tragedią.
 

Obrazek użytkownika Andy51

29-04-2019 [14:20] - Andy51 | Link:

Nie wiem czy to jest kajanie, ale jest  faktem, rząd polski powinien być bardziej stanowczy w niektórych sprawach.

Obrazek użytkownika Darek65

29-04-2019 [13:37] - Darek65 | Link:

Te wydarzenia pokazują przede wszystkim słabość "Państwa", jego struktur oraz małe pole manewru rządzących. Zakładając dobrą wolę PIS-u, to w takich sytuacjach musimy sobie uświadomić, z jakim oporem musi się zmierzyć. Te wszystkie złogi pokomunistyczne, te kasty, kliki zasiedziałe, skorumpowane, zdemoralizowane do cna. I na przeciw PIS ze swoją małą armią, i Policją, sądownictwem, itp. , w którym nie brakuje przecież jego przeciwników, i całej masy sabotażystów. To stąpanie po kruchym lodzie. PIS nie może sobie pozwolić na otwarcie zbyt dużej ilości frontów, bo polegnie. Nóż mi się w kieszeni otwiera, jak widzę te załgane ryje Tuska, Schetyny, Gersdorf i im podobnych, ale na tym etapie trzeba przełknąć afront i robić sukcesywnie swoje. Skupić się na rzeczach w tej chwili najważniejszych. Na nich przyjdzie czas i oni to wiedzą, a świadczy o tym ich kwik i pełne rozpaczy spojrzenia. PIS - choć mam do nich dużo zastrzeżeń - musi mieć drugą kadencję. Wtedy przyjdzie chwila prawdy, co potrafi i czy ma cojones.
PIS w tej chwili ma dwóch "wrogów" z którymi musi się liczyć. Pierwszego sobie sam wyhodował. To kadry i struktury. W odpowiednim czasie nie uruchomił programu pozyskiwania i szkolenia kadr dla siebie, dlatego teraz ma problemy z obsadą ludzi. I drugi wróg, to ta część społeczeństwa, niezdecydowana, podatna na propagandę TVN i Wyborczej. To ich głosy mogą zaważyć na rozstrzygnięciach. Lata prania mózgów zrobiły swoje, niestety.
Trzeba jednak być dobrej myśli.

Obrazek użytkownika Andy51

29-04-2019 [15:42] - Andy51 | Link:

Z ostatnim zdaniem zgadzam się w zupełności, faktem jest , że otwieranie nowych frontów byłoby zabójcze dla PiS, dlatego druga kadencja jest wręcz nieodzowna i wówczas należałoby uporządkować oprócz wielu spraw, sprawę mediów, które w 80% należą do Niemców, czyli popleczników Tuska.

Obrazek użytkownika Jabe

29-04-2019 [17:58] - Jabe | Link:

Otwieranie nowych frontów byłoby zabójcze dla PiS-u także podczas kolejnej kadencji. Dlatego potrzebna będzie trzecia i czwarta... Nie o to wszak chodzi, żeby króliczka złapać.

Obrazek użytkownika Czesław2

29-04-2019 [16:01] - Czesław2 | Link:

"zakładając dobrą wolę PIS-u..." Nie słyszałem wypowiedzi i reakcji Brudzińskiego na temat Płocka. W sprawie wypowiedzi Brudzińskiego dotyczącej wydarzeń w Prudniku napisałem komentarz, niestety zbanowana przez admina ( bo przez kogo?).

Obrazek użytkownika Andy51

29-04-2019 [16:07] - Andy51 | Link:

Jeżeli Brudziński się nie wypowiedział na temat Płocka ( a tego nie wiem) to błąd.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

29-04-2019 [16:54] - zbieracz śmieci | Link:

Od dwóch lat co i rusz pojawiają sie wywody "uczonych" w piśmie którzy udowadniają,że judasz nie zdradził a wręcz chciał pomóc Synowi Bożemu a srebrniki które dostał i schował do saka to taka zmyła a on sam dobrym człekiem był bo zyd innym być nie może.
Żyd nie żyd ale judasz pozostanie na zawsze synonimem delatorstwa z niskich pobudek bo faktom zaprzeczyć się nie da a okładanie kukły kijami to zdrowy odruch  aby napiętnować zdradę
Ponieważ drada,niedotrzymywanie danego słowa to norma wśród elyt to i musiało ich zaboleć to okładanie kijem za coś co uważali za nic złego..
Zgorszeni sa widoliem czerepu oddzielonego od kadłubka kukły ale może nadejśc czas i tutaj w tej jeweuropie gdy za złamanie praw naturalnych czy spisanych odzielac sie będzie łnby za pomoca miecza ,jeszcze nie jutro ale to musi sie stac abyśmy przeżyli a nie za nas swoje porzadki wprowadzali islamiści czy inne religie z tego samego pnia ...!?

Obrazek użytkownika xena2012

29-04-2019 [17:40] - xena2012 | Link:

W przypadku celebrytów,aktorów,piosenkarzy czy polityków przed wyborami nie tyle płytkosć intelektualna czy walka z Kosciołem jest motorem tak głupich akcji tylko chęć zaistnienia.Nawet te głupie pare sekund w telewizji czy zdjęcie żrących banany w sieci urasta do rangi przynalezności do ich salonu i potwierdzenia stałej w nim obecności.A że wygladają na tych zdjeciach jak durnie? No cóż przecież durniami są.Nie widzi taka Thun świdrujac na zdjęciu oczami jak głupkowato i nieciekawie wyglada z tym bananem ?

Obrazek użytkownika Andy51

29-04-2019 [18:19] - Andy51 | Link:

O ile aktorki żeby zaistnieć przepraszam za określenie, mogą pokazać doope albo cycki, to jakby to zrobiła  Thun, to byłby to jakiś dramat, dlatego pozostało jej świdrowanie oczami, zajadanie banana, albo donoszenie na Polskę, ot i wszystko.