Nawet niepełnosprawna pani Ochojska nie może gadać głupot

E zastosowała metodę łapanki ludzi o znanych nazwiskach na jedynki do PE, a więc są tam sprawdzeni działacze PZPR, jak najprawdopodobniej  człowiek  ZSRR Miller, bo tylko taki mógł być członkiem KC PZPR,  syn kata żołnierzy wyklętych Cimoszewicz, czy wierny do końca PZPR Belka.

Ale żeby było bardziej kolorowo, to jest i piłkarz znany tylko z tego , że był piłkarzem, czy pani Ochojska prezes PAH.

Na pewno pani Ochojska działając na niwie humanitarnej ma wiele zasług, ale czy to ma coś wspólnego z polityką?

Jej ostatnia wypowiedź , że gdyby  muzułmanin zobaczył jak w Polsce traktuje się kobiety, przeraziłby się.  Jest to wypowiedź co najmniej głupia, jeżeli weźmie się np. ostatnie wydarzenia na SRI Lance, gdzie muzułmanie w zamachach zamordowali ponad 300 osób w tym kobiety i dzieci, ci muzułmanie, którzy ponoć tak szanują kobiety.

Ci wspaniali muzułmanie zabili ich  tylko za to, że byli katolikami lub przedstawicielami kultury zachodniej na co wskazują zamachy na hotele w których przebywali cudzoziemcy. Co pani Ochojska powie ojcu obywatelowi Danii, w któremu  w zamachu muzułmanie zamordowali trójkę niewinnych dzieci, którzy pojechali na wypoczynek.

Tak, że pani Janino proszę trochę pomyśleć, zanim się coś „chlapnie” i wystrzega się takich wypowiedzi, po ewentualnym wybraniu do PE.
 
http://telewizjarepublika.pl/ochojska-gdyby-muzulmanin-zobaczyl-jak-w-polsce-traktuje-sie-kobiety-przerazilby-sie,31308.html
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

24-04-2019 [11:24] - tricolour | Link:

@andy

Trzysta to niewiele. Dzis (i tak jest codziennie) umrze sześćdziesiąt tysięcy ludzi z braku wody i jedzenia.

Przejmuje sie tym kolega?

Obrazek użytkownika RinoCeronte

24-04-2019 [18:46] - RinoCeronte | Link:

Kozaczok raz dwa tri :-)

Obrazek użytkownika Andy51

24-04-2019 [19:07] - Andy51 | Link:

Coś w tym stylu.

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-04-2019 [20:00] - Tomaszek | Link:

Ewidentny przyklad gościka co zawsze ma coś mądrego do powiedzenia i zawsze pieprzy bzdury . Ale tacy tak mają .

Obrazek użytkownika jazgdyni

24-04-2019 [15:33] - jazgdyni | Link:

Cześć Andrzeju

To przykre i boleję nad tym, lecz nigdy nie lubiłem pani Ochojskiej. Wyczuwałem w niej sporo fałszu i hipokryzji. I to parcie przed kamerę.
Wielu jest z poważnym kalectwem, czy uszczerbkiem na zdrowiu. Jednak nie znaczy to, że jednym z przywilejów jest niemożność ich krytyki.
Bardzo mnie p.Ochojska zniesmaczyła, gdy parę dni temu, będąc kandydatką do europarlamentu publicznie oznajmiła, że ma raka piersi. Dla mnie to żenujące nie bezinteresowne epatowanie nieszczęściem. Po co?

Obrazek użytkownika Andy51

24-04-2019 [15:40] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą w pełni,  kobiety startujące do PE z list KE ,  jedna wesoła wdówka, Adamowicz, która na śmierci męża chce wejść do PE, druga Ochojska chce epatować swoją chorobą, żenujące.