Polski komintern popiera strajkujących nauczycieli  a gdzie

Polski komintern popiera strajkujących nauczycieli  a gdzie uczniowie?

 Fałsz i obłuda kieruje poczynaniami pana spod znaku sierpa i młota z ZNP o nazwisku Broniarz. Byłbym w stanie zrozumieć ten strajk, gdyby nauczyciele nie dostali żadnej podwyżki, ale nie, oni chcą 1000 zł i ani złotówki mniej. Dodam do tego, że te 1000 zł ma być doliczane do podstawy , czyli tak de facto chcą podwyżki znacznie większej.

Kończyłem szkołę i zdawałem maturę dosyć dawno ( za komuny) chociaż niektórzy nauczyciele należeli do PZPR i czcili Lenina, żadnemu nie przyszło przebierać się za krowę i śpiewać idiotyczne piosenki.

Dla tych „starych” nauczycieli najważniejszy był uczeń/wychowanek. Obecnie niektórym nauczycielom nie leży na sercu dobro ucznia, co tam matura i wejście młodego 19/20 letniego człowieka w życie , co tam studia, hałastra popierająca strajk bawi się dobrze, organizuje koncerty, a w pierwszym szeregu ci co zawsze, cała Targowica, wzmocniona komediantami, którzy krytykują rząd, ale biegają do TVP by za „dobre” pieniądze być jurorem, albo grać za jeszcze lepsze pieniądze niż dostają jurorzy w serialach.

Rząd nie może się ugiąć, bo gdyby tak się stało, za chwilę byłby nowy strajk z żądaniem kolejnej podwyżki.

Samorządy, w których wygrali totalni podburzają nauczycieli mówiąc , że będą mieli wypłatę, chociaż wiedzą, że takiej możliwości prawnej nie ma.

Nie długo święta, później długa majówka, jak nauczyciele dostaną w maju 50% albo 25% pensji to może otrzeźwieją i wówczas niech idą do Broniarza i ZNP, żeby wypłacił im należne wypłaty.
 
https://wpolityce.pl/polityka/443010-aktywistka-znp-wzywa-do-nieklasyfikowania-maturzystow  
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cyborg59

17-04-2019 [17:00] - cyborg59 | Link:

Właśnie dowiedziałem się, że w byłym liceum mojej córki (5 LO Szczecin) nie wystawiono ocen. Ostatnia szansa 25 kwietnia (termin ostateczny - 26 ). Sprawa robi się kryminalna.

Obrazek użytkownika Andy51

17-04-2019 [18:04] - Andy51 | Link:

Przykro mi, ale tylko pozew został.

Obrazek użytkownika cyborg59

17-04-2019 [19:43] - cyborg59 | Link:

Jak widzę coraz jaśniej, poziom kadry nauczycielskiej zdecydowanie przebił się przez dno i nawet od spodu nie puka. Jakieś dwanaście lat temu miałem u siebie w ogrodzie kopię pokoju nauczycielskiego. Dyrektorka podstawówki i cztery nauczycielki. Dyrektorka już na emeryturze, dwie nauczycielki w Anglii, dwie w Niemczech. Nie uczą. Selekcja negatywna w szkołach trwa. Syn musiał przenieść wnuka do innej szkoły bo nauczycielka i dyrekcja nie radzą sobie z patologią w DRUGIEJ klasie podstawówki !

Obrazek użytkownika tricolour

17-04-2019 [19:00] - tricolour | Link:

Ja bym nie był zadowolony gdy strajk rozejdzie sie po kościach przez majówki czy nawet wakacje. Bo temat powróci.

Poza tym - nauczyciele to z milion osób razem w rodzinami. To dość spory elektorat do stracenia lub nie. Mało tego - kolejny milion to zwolennicy pro-life zrobieni z bambuko, z moją żona na czele. Zbierała podpisy na darmo więc mówi, że na wybory nie idzie, bo nie ma na kogo głosować. Utrata dwóch milionów głosów (lub choćby ich części) to wręcz klęska.

Obrazek użytkownika Andy51

17-04-2019 [22:05] - Andy51 | Link:

Po pierwsze ten milion nauczycieli wziąłeś z sufitu, wg, danych nauczycieli jest około 600 tys, po drugie nie wszyscy strajkują, po drugiej stronie jest kilkaset tysięcy maturzystów, którymi Broniarz i ZNP się nie przejmuje.

Obrazek użytkownika tricolour

18-04-2019 [08:43] - tricolour | Link:

@andy

Napisalem o milionie z rodzinami. Kolega pisze o 600 tys bez rodzin, co na jedno wychodzi.

Zaiste - zasłanianie oczu jest pewną formą wady wzroku.

Obrazek użytkownika Tomaszek

18-04-2019 [00:11] - Tomaszek | Link:

Z twoim milionem nie dyskutuję bo wy macie inne miliony .Oni zrasztą byli nie do stracenia bo ich jako elektorat bo ich nie było . Ale uczniowie i ich rodzice to już nie jeden milion i straci go ktoś inny ..

Obrazek użytkownika tricolour

18-04-2019 [07:55] - tricolour | Link:

@tomaszek

Jesli jestesmy my i wy to znaczy ze Kreml wie co robi i tobi to skutecznie. Jesteś ofiarą sowieckiej polityki, ale oni takich sługusów sie brzydzą.

Obrazek użytkownika Tomaszek

18-04-2019 [23:40] - Tomaszek | Link:

@ Tricolor
Ja myślałem że ty sztuczną szczękę zgubiłeś i ci się pojęcia mylą , ale to nie tak . Ty po prostu nauczyłeś się jednego schematu i tak nadajesz . Dla ciebie nie ma my i wy tylko coś jak FJN pod wiadomo czyją wodzą . No i ta mania prześladowcza z ruskimi pachołkami . Co ty , z Junckerem piłeś , czy co ?

Obrazek użytkownika Marek1taki

18-04-2019 [08:27] - Marek1taki | Link:

Po Broniarzu się nie spodziewam niczego innego niż należałoby oczekiwać od Wandy Wasilewskiej.
I to od lat. Zastanawia tylko brak koncepcji po stronie rządu rozwiązań alternatywnych dla przeprowadzenia matur. Chociażby zrealizowania ich z udziałem nauczycieli akademickich lu wręcz na uczelniach. Szkoły wyższe robią egzaminy wstępne o ile pamiętam. Oczywiście nic na przymus, mogą się w razie potrzeby finansować w ramach autonomii z dotacji ZNP.

Obrazek użytkownika Andy51

18-04-2019 [12:58] - Andy51 | Link:

Za Broniarzem albo nawet zbrodniarzem stoi rzecznik praw pedałów Bodnar, który sieje zamęt mówiąc , ze egzamin końcowy z gimnazjum i ósmoklasisty można podważyć.

Obrazek użytkownika Studentka

18-04-2019 [13:00] - Studentka | Link:

A skąd wiesz, że takich alternatyw już nie ma ! ?

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-04-2019 [13:45] - Pani Anna | Link:

Proszę bardzo: "
W sytuacji usprawiedliwionej nieobecności w pracy nauczycieli (np. strajkują), quorum stanowią wszyscy obecni, w skrajnym przypadku także sam dyrektor, podejmują/je uchwałę o klasyfikacji i dopuszczeniu do matury. Taką uchwałę może uchylić tylko kurator oświaty. "

Obrazek użytkownika Andy51

18-04-2019 [14:11] - Andy51 | Link:

Nie wiem i się nie wypowiadam

Obrazek użytkownika Marek1taki

18-04-2019 [20:24] - Marek1taki | Link:

Od studentek. Wesołych Świąt.

Obrazek użytkownika cyborg59

18-04-2019 [13:55] - cyborg59 | Link:

Andy !
Dyrdałem sobie rowerkiem, dziś w czwartek 18-tego, patrzę a tu jakaś panika pod Urzędem Miejskim. Straż Miejska, Policja. Jadę dalej i natykam się na nauczycieli idących pod urząd. Idą bez asysty, przez skrzyżowana "na czerwonym" !  Niezgłoszony przemarsz, niezgłoszone zgromadzenie. Wracali już w asyście. Ci ludzie nie respektują podstawowych procedur. Takim ludziom powierzamy nasze dzieci. Zachowania i słownictwa w czasie przemarszu - nie komentuję - wolę młodzież idącą z piwkiem na wagary, 

Obrazek użytkownika Andy51

18-04-2019 [14:35] - Andy51 | Link:

Swołocz to swołocz.