Idy marcowe „ Wiosny” Biedronia.

Mówią , że nic dwa razy się nie zdarza, a jednak.  Z ‘Wiosną” Biedronia powtarza się historia z .N.  . N miała być jak gdyby nową lepszą PO. Jeszcze około 3  lat temu miała lepsze notowania niż PO, a Petru  czuł się nowym kandydatem na premiera.

Potem wszystko runęło, w czasie „puczu” w 2016 r pojechał z posłanką Szmidt  na Maderę i po tym niewątpliwie romantycznym wyjeździe nastąpił „zjazd” poparcia procentowego,  który obecnie kształtuje się na poziomie ca. 2%.

W międzyczasie w .N nastąpił pucz, stery partii przejęła pani Lubnauer, później było już tylko gorzej.

Petru z dwoma paniami odszedł z .N i założył partię „Teraz” a ‘ Myszka  Terrorystka pani Pihowicz czując pismo nosem i widząc równie pochyłą po której stacza się .N , zrejterowała z 8 innymi posłami do PO. .N stała się partią skrajnie liberalną wręcz lewacką, w której głównym programem jest obrona i walka o prawa osób LGBT.

Ale Robert Biedroń był czujny założył coś co właściwie nie wiadomo jest czym jest. Czy to stowarzyszenie bo tak właściwie nie jest partią bo taka nie została jeszcze zarejestrowana a  nazwy „Wiosna” nie ma rejestrze partii.

 Założenie i pierwsza konwencja była niczym wejściem smoka co miało oddźwięk w sondażach dających „ Wiośnie” ca. 20% głosów.

W szeregach KE nastąpiła konsternacja i pewne zaniepokojenie , bo „ Wiosna” zabierała głosy głównie KE Schetyny.

Głównym oponentem i krytykiem „Wiosny” była KE i sztabowcy KE musieli coś wymyśleć, żeby osłabić „ Wiosnę”, której głównym programem była ochrona i dbałość o prawa mniejszości seksualnych.

Prezydent Warszawy Trzaskowski ze swoim zastępcą pederastą Rabiejem, ogłosili dla Warszawiaków kartę LGBT, która dotyczyła głównie dzieci , czym spowodowali walkę ideologiczną z większością Warszawiaków ale i Polaków, którzy preferują tradycyjne wartości rodzinne.

Mimo tego, że tzw. karta LGBT dla Warszawiaków, spowodowała więcej strat niż korzyści dla pederastów, osiągnęła jeden cel.

Właśnie ta karta była swego rodzaju Idami  Marcowymi  dla „ Wiosny” Biedronia i w ostatnich sondażach poparcie dla „ Wiosny” wyraźnie spadło i sondażach do PE i oscyluje w granicach 5%.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

22-03-2019 [18:36] - xena2012 | Link:

Porównując Nowoczesną i Wiosnę  w swojej analizie jednak nie podał Pan i nie uwzględnił ile wysiłku ,,finansowego'' głównie zagranicznego włozono w panów Petru i Biedronia i ich partie.Przypuszczam,że Biedroń bardziej kosztowny,no ale postepowe osrodki LGBT chyba uznały że warto sypnąć groszem a i na czasie.Przecież cała Europa już jęczy z rozkoszy pod butem postepowców i tylko ta Polska jakas niemodna, oporna,zasciankowa.Petru zresztą nie miał zbytniego poparcia w mediach a zwłaszcza w internecie.Co innego Biedroń.Wystarczyło poczytać pochwalne pienia pod adresem Biedronia ze strony niejakiego Echo 24: ,,Ma charyzmę,przyjazny sposób bycia,magnetyczną osobowość poszerzajacą ludzką wyobraźnię,polot,wrodzony instynkt aktorski,sporo malarskiej fantazji,nadprzyrodzony luz bluesa,cały ocean dobroduszności,świeżość,piękny usmiech''.....No i jak tu nie zakochac się we Wiosnie i nie walic do niej drzwiami i oknami? Zresztą Wiosna ma więcej atutów,,programowych'' niż miała Nowoczesna,bo oprócz sztandarowego punktu walki z PiS-em dochodzi cały bogaty program LGBT.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

22-03-2019 [18:40] - Imć Waszeć | Link:

Po takim wiście nie pozostaje nic tylko zapytać, czy niejaki jest tylko wierzący, czy może też był praktykujący ;)

Obrazek użytkownika Andy51

22-03-2019 [18:58] - Andy51 | Link:

Nie wiem.

Obrazek użytkownika xena2012

22-03-2019 [19:48] - xena2012 | Link:

Po takiej litanii do św.Roberta można przypuszczać,że niejaki otarł się kiedys tam o wiarę.

Obrazek użytkownika Andy51

22-03-2019 [18:57] - Andy51 | Link:

Szanowna xeno postępowcy nie są tani, co pokazał Biedroń będąc prezydentem Słupska, że w lotach na koszt podatnika pokonał nawet byłego  marszałka senatu zwanego "samolocik". A co do blogera  Echo 24 , to przestawiła mu się klapka tak jak kiedyś prof. Staniszkis.

Obrazek użytkownika Pani Anna

22-03-2019 [19:03] - Pani Anna | Link:

Ma "magnetyczną osobowość poszerzajacą ludzką wyobraźnię". O Jezu...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

22-03-2019 [20:29] - Trotelreiner | Link:

Nie wzywaj imienia nadaremno...i bacz,abyś nie pobluźniła :-))

Obrazek użytkownika xena2012

22-03-2019 [21:02] - xena2012 | Link:

Proszę nie wzdychać tylko przeczytac tekst Echo24 pt.,,Biedroń wskoczył na pudlo''.

Obrazek użytkownika Pani Anna

22-03-2019 [21:56] - Pani Anna | Link:

Nie... Ja wolę już wierzyć na słowo.