Ni to pies ni to wydra , „Ruch 4 czerwca”

Różne paroksyzmy skręcają totalnych , próbując co rusz tworzyć nowe byty polityczne, które w zamyśle mają spowodować  to, że w listopadowych wyborach parlamentarnych totalni zdobędą władzę.

PO wystartowała pierwsza wyciągając dinozaurów typu Miller, Buzek, Cimoszewicz, et consortes  okraszone dwoma trochę młodszymi Sikorskim i Marcinkiewiczem czyli szwarc mydło i powidło, TW, razem z PZPR  i dla zamydlenia wyborcom oczu wyborcom nazwała ich Koalicją Europejską.

Człowiek Palikota Biedroń stworzył niby partię „ Wiosna”, która tak de facto nie jest partią, bo nie została jeszcze zarejestrowana. Stek bzdur wypowiedziane na konwencji mogła spowodować to, że przeciętnemu człowiekowi mózg stawał.

Tyle punktów , które łamały Konstytucję, trudno sobie wyobrazić, a ogłoszenie, że ta partia wprowadzi małżeństwa jednopłciowe, mimo tego, że Konstytucja mówi wyraźnie, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, jest tego dobitnym przykładem.

Tusk nie chce być gorszy, bo choć oficjalnych ruchów nie ma , to mówi się , że Tusk chce powołać coś co ma się nazywać „Ruchem 4 czerwca”, który ma zarówno uderzać w Schetynę jak i PiS, a ma się opierać na prezydentach dużych miast, w których rządzą prezydenci PO.

Tusk w swoim stylu nazwał ruch, nazwą pierwszych niedemokratycznych wyborów, z 4 czerwca tzw. wyborów koncesjonowanych przez komunistów 35% .

Druga data nie mniej fortunna 4 czerwca 1992 r. gdzie to pierwszy niekomunistyczny rząd śp. Jana Olszewskiego został obalony min. przez Tuska ( słynne policzmy głosy) na wyraźne polecenie agenta TW Bolek.

Zarówno jedna jak i druga data jest bardzo niefortunna i albo gloryfikuje ułomne wybory, albo obalenie przez agentów legalny wybrany rząd.

Czyli mówiąc Gomółką „ ni to pies ni to wydra, coś takiego na kształt świdra”.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-02-2019 [16:25] - rolnik z mazur | Link:

Chętnych do " umoczenia pyska w melasie " przybywa. Otumaniony totalnie naród wszystko łyknie.  Pzdr

Obrazek użytkownika Andy51

11-02-2019 [17:55] - Andy51 | Link:

Mam inne zdanie o Polakach niż Ty. Wierzę w  nich. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-02-2019 [21:18] - rolnik z mazur | Link:

@ Andy 51

Może się kiedyś obudzą. Na razie pozostaje wiara. Pzdr.

Obrazek użytkownika Andy51

11-02-2019 [23:40] - Andy51 | Link:

Wiara umiera ostatnia.

Obrazek użytkownika Adam66

11-02-2019 [16:26] - Adam66 | Link:

Piotr Lisiewicz podaje bardziej chwytliwe nazwy dla potencjalnego ruchu chyżego ruja, np  Ruch Trzech Strzałów w Brzuch
wiecej tutaj:
https://niezalezna.pl/258329-r...
 

Obrazek użytkownika Andy51

11-02-2019 [17:55] - Andy51 | Link:

Dzięki za link.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-02-2019 [19:40] - zbieracz śmieci | Link:

To ma wedłu nich sens bo a nuz jakiś nowy byt urwie i to sporo jak bywało ,bywało ale już nie oni liczą głosy i noc cudów nad urną się nie powtórzy!

Obrazek użytkownika Andy51

11-02-2019 [20:45] - Andy51 | Link:

Aby urwali totalnym i komuchom.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

12-02-2019 [05:23] - zbieracz śmieci | Link:

Andy ,to nie tak z tym urywaniem i przejmowaniem sobie nawzajem wśród totalniaków a do nich zaliczam i kukizowców i zls czy lsd gdyby weszło po gdyby wszyscy weszli do sejmu to może sie okazać ,że będą mieli większość i pozamiatane....!
Ja nie jestem naiwny aby ten pod kandelabrem chciał aby PIS miał wiekszośc konstytucyjną bo wie ,że byłby to jego koniec nastepnego dnia po wyborach bo weta nie zostały mu zapomniane i kombinowanie z zsl czy kukizowcami a teraz z samorządowcami. 
Jestem zły bo trzeba było po wetach spowodować wcześniejsze wybory i mialibyśmy wiekszość konstytucyjną i to sam PIS bez gowina~!

Obrazek użytkownika Andy51

12-02-2019 [09:07] - Andy51 | Link:

Ja również chciałbym , żeby PiS miał większość konstytucja, ale niezbadane są wyroki wyborców, którzy są podatni na manipulacje.   

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

12-02-2019 [09:18] - zbieracz śmieci | Link:

Sama z siebie sie nie zrobi !