Czy polski rząd puści płazem prowokację TVN z urodzinami Hit

Czy polski rząd puści płazem prowokację TVN z urodzinami Hitlera?

 Wszystko wskazuje na to, że filmik z urodzinami Hitlera był prowokacja szmalcowników i konfidentów spod znaku TVN. Każdy powód jest dobry by zaatakować polski rząd i polskie władze.

Koincydencja udostępnienia  szerokiej publiczności tego filmu w czasie procedowania ustawy o IPN jest aż nazbyt oczywista. Filmik czekał w zamrażarce kilka miesięcy, żeby wrogowie Polski mogli go odpalić w odpowiednim momencie. Udział w przedsięwzięciu pt. „ Urodziny Hitlera” pracowników TVN , zdjęcie operatora hajlującego na tle symbolów hitlerowskich mówi sam za siebie.

Czy są podstawy do cofnięcia koncesji  TVN tego nie wiem, ale warto spróbować. Z tym składem personalnym, który wręcz kipi nienawiścią do Polski pod rządami PiS, w TVN widać gołym okiem.

Ciekawe, że milczy amerykański właściciel stacji, który wydał takie polecenie, albo nie interesuje się linią stacji, gdyż tylko patrzy na zysk.

Film narobił bardzo dużo złego Polsce, tym bardziej odpowiednie władze powinny zareagować na ten szkalujący film, zwłaszcza w świetle faktów, które ostatnio poznaliśmy.

Nie ma się co łudzić dwie najbardziej antypolskie szczujnie TVN i GW się nie zmienią i albo odebranie koncesji  albo wielomilionowe kary w przypadku TVN czy całkowity zakaz reklam jednostek samorządowych czy zależnych od PiS może spowodować chociaż lekkie otrzeźwienie tych szczujni, chociaż kto wie?

TVN i GW być może mają rozpisane role,  pół roku temu Hitler, obecnie atak GW na system bankowy, (KNF) , który ma na celu wywołanie paniki w systemie bankowym  i w efekcie upadek rządu.
 
https://wpolityce.pl/polityka/421308-tylko-u-nas-zdjecia-dziennikarza-tvn-z-urodzin-hitlera
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [13:17] - Gniewko | Link:

Taki ciapowaty rząd tylko ściga patriotów, którzy odpalali race na Marszu Niepodległości, a nie wrogów Polski. Wstyd !!!

Obrazek użytkownika Andy51

17-11-2018 [13:36] - Andy51 | Link:

Nie przesadzaj.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-11-2018 [14:22] - Imć Waszeć | Link:

On wcale nie jest ciapowaty, tylko zasłuchany w narrację poddawaną przez żydów. To ich oczami władza widzi rzeczywistość w Polsce i im stale dogadza (miliony na muzea i festiwale). Czyżby udało im się umieścić jednego z nich w najbliższym otoczeniu Naczelnika? Przy samym uchu? Wyskok z marszem z tej perspektywy był głupi i niezamierzony i dlatego będzie się teraz trzeba tłumaczyć przed rabinem lub nawet całym sanhedrynem z Brooklynu. Nie oszukujmy się, narracja z marszem faszystów, to jest normalny bezczelny atak na polskość i polską suwerenność, a kto tego nie widzi, to jest - jak mawia pan Michalkiewicz - albo łajdak albo idiota.

Tym razem Karoń: https://www.youtube.com/watch?...

Od 40:32: "Są trzy takie zagrożenia. Jedno (...) jest to kwestia przygotowywanego pozbawienia i narodu polskiego i jego politycznej reprezentacji jakiejkolwiek istotnej własności. I jest to związane z roszczeniami, nie żadnymi tam żydowskimi (moja uwaga: w sensie ogólnym wykorzystywanym przez antypolską propagandę, oblepiaczy lub paralizatorów), a roszczeniami pewnej bandy żydowskich gangsterów, którzy używają ideologii do tego, żeby nas - jak to ładnie mówi pan Michalkiewicz - wyszlamować z trzystu miliardów, a potem, bo to jest podpunkt tego o czym mówię, sprowadzić tutaj trzy miliony młodych ludzi wychowywanych w nienawiści do Polaków, bo tak jest wychowywana młodzież nie tylko w Izraelu, ale przede wszystkim w Izraelu. Czyli w nienawiści i pogardzie dla ludzi, którzy wymordowali ich przodków, bo to jest ta narracja. To jest jeden temat, nie będę go rozwijał. To jeśli doszło do tego, ze w Stanach Zjednoczonych została przepchnięta ustawa 447, to znaczy, ze ten temat jest postanowiony. Tu już nie ma o czym deliberować. To jest tylko kwestia czasu. No i pytanie, czy my jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić. To jest jedno zagrożenie. Drugie zagrożenie to jest kwestia zamknięcia Unii Europejskiej. Domknięcia Unii Europejskiej jako projektu zachodniego związku republik radzieckich, tyle tylko, ze w innej formie. No i tutaj absolutną podstawą jest kwestia wiedzy na ten temat. Ale tak czy inaczej (...) komunistyczny manifest z Ventotene napisany przez Altiero Spinellego, stał się dwa lata temu mniej więcej, z chwila opublikowania białej księgi o przyszłości Europy, stał się oficjalnym dokumentem programowym Unii Europejskiej."

Piszę tę transkrypcję, bo ludzie lubią się mądrzyć, choć są kompletnie zaimpregnowani na podstawowe fakty. I nawet nie zamierzają słuchać niczego, prócz oficjalnej propagandy, w której problem żydów stał się dziś batem do uciszania jęków ciemnogrodu. Oczywiście tylko do momentu realizacji etapu drugiego depolonizacji - ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej.

Obrazek użytkownika Andy51

17-11-2018 [13:54] - Andy51 | Link:

Nie jestem żydofilem, ale nie przesadzaj z tymi Żydami. 

Obrazek użytkownika xena2012

17-11-2018 [14:42] - xena2012 | Link:

Ja bym tego nie nazwała wyskokiem z marszem tylko z wiadomych osrodków spływały sprzeczne dyrektywy.A to rozkaz -zadnych marszów,kolejny -biegiem na marsz,no i niuanse razem,osobno,w róznych godzinach..... 

Obrazek użytkownika Andy51

17-11-2018 [15:09] - Andy51 | Link:

Myślisz, że aż tak?

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [15:40] - Gniewko | Link:

Michalkiewicz mówi, że kto nie jest antysemitą to „jest idiotą, albo świnią”.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-11-2018 [16:23] - Imć Waszeć | Link:

No tak, tylko że Michalkiewicz to bardzo logicznie uzasadnia, a propaganda lewacka pozostawia gołe zdanie. Trzeba się bardzo wysilić i wysłuchać całości wywodu Michalkiewicza, a to już nie jest w zwyczaju ludzi współczesnych. Właśnie dlatego tak skuteczne jest granie na emocjach i różne paralizatory w postaci pustych oskarżeń o antysemityzm. No bo co to jest ten "semita", skoro w tym środowisku nawet nie wiadomo co to jest "nazista"? Prawda jakie to wszystko wybiórcze? Karoń ma rację - zacznijmy od naprawy języka i przywrócenia pojęć pierwotnych, bo przegramy na własne życzenie.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [18:14] - Gniewko | Link:

Ostatnio PATRICK LITTLE startując w wyborach uzupełniających do senatu USA, starał się pokazać prawdę o żydach, to też go nazywali antysemitą tylko za to, że przedstawiał prawdę. Żydzi wszystkich co przedstawiają prawdę, nazywają antysemitami.

Obrazek użytkownika Andy51

17-11-2018 [19:00] - Andy51 | Link:

Gdzieś na twitterze czytałem takie stwierdzenie o żydach w czasie wojny. Jedna z uczestniczek twittera pisze tak do żydów, wy przestańcie o nas kłamać, my nie będziemy mówili o was prawdę.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-11-2018 [21:52] - Imć Waszeć | Link:

Ten zwrot nie pochodzi z Twittera, ale z wykładów co najmniej 3 historyków o niezakłamanej historii 2RP, wojny i wypadków powojennych: Ewy Kurek, Leszka Zebrowskiego i Jerzego Roberta Nowaka. Historycy ci na podstawie różnych archiwów dokumentów oraz wspomnień samych żydów, podają setki przykładów kłamstw i manipulacji żydowskich dotyczących naszej historii i ich w niej roli. Chyba nie jest antysemityzmem powtórzenie za średniowiecznymi annałami, że żydzi mieli w Polsce prawo do posiadania własnych autonomicznych sądów, które wykorzystywali głównie do skazywania na śmierć innych żydów chcącym np. przejść na chrześcijaństwo. Najczęściej robili to w łaźniach, gdzie albo ofiary dusili, albo topili, albo gotowali w kotłach. To brzmi jak jakaś koszmarna bajka, ale bajką wcale nie jest. To jest właśnie ich kultura "wspólnego" z nami państwa. Jeden z dokumentów mówi np. o tym, że car dowiedział się o takim paskudnym samosądzie i zabójstwie gdzieś na Ukrainie i kazał zrobić rabinom z du.. jesień średniowiecza, bo to on miał monopol na przemoc w państwie.

Obrazek użytkownika angela

18-11-2018 [13:51] - angela | Link:

Tylko że,  red.Michalkiewicz to taki dyżurny antysemita,  dziwne że nikt się jego o to nie czepia. 
Udziela sie w Trwam,  RM pisze artykuły w Bibuła.  I nic. Można. 

Obrazek użytkownika Andy51

17-11-2018 [17:03] - Andy51 | Link:

Lubię Michalkiewicza, ale czasami z jego twierdzeniami się nie zgadzam.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

17-11-2018 [14:38] - Chatar Leon | Link:

To będzie sprawdzian dla tego rządu. Skoro rząd tak panicznie przed Świętem Niepodległości bał się szczekania rodzimych i zagranicznych kundli o "polskim faszyzmie", to teraz należałoby ukarać hajlujących funkcjonariuszy TVN.
Niestety tam gdzie rząd powinien być stanowczy, tam się waha albo kapituluje.
Takich dziwnych zachowań jest więcej. PiS zamiast wykazać się rozumną zasadą ograniczonego zaufania, wykazuje się albo dziecinną naiwnością (przyjmowanie kilka miesięcy przed wyborami na listy wyborcze "nawróconych" karierowiczów cwaniaków z PO) albo kompletną skrajną nieufnością (korowody wokół oddolnej inicjatywy jaką był Marsz Niepodległości, zamknięcie na skądinąd życzliwe PiSowi oddolne społeczne inicjatywy w wielkich miastach).
 

Obrazek użytkownika Andy51

17-11-2018 [15:12] - Andy51 | Link:

Niektóre zbyt miękkie działania rządu są dla mnie zastanawiające, a co do hajlującego dziennikarza z TVN, tak oczywiście.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [15:42] - Gniewko | Link:

Powinni już siedzieć w pace.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-11-2018 [15:56] - Imć Waszeć | Link:

Ja uważam, że rząd wycierający sobie gębę nomen omen prawem i sprawiedliwością, powinien wyciągnąć konsekwencje wobec osób rzucających na wiatr zarzuty polskiego faszyzmu i nazizmu. Wiem, że to celowa prowokacja "środowisk" w celu wzburzenia całej społeczności międzynarodowej przeciwko nam, ale w żaden sposób tego nie przeczekamy, bo - jak mawia Clausewitz - kusimy wroga swoją słabością, a co za tym idzie głupotą. Przyjmujemy bitwę na terenie i w czasie podyktowanym nam przez przeciwnika. Tak się przegrywa nawet przy przewadze 10:1. Z roku na rok będzie coraz trudniej z tym walczyć i swoje jak najbardziej prawdziwe tezy głosić, aż w końcu zamkną nam gęby na amen i zrobią to co w Palestynie. Nie możemy czekać, bo tam w planach nie przewidziano dla nas miejsca w przyszłości. Nie demonizujmy wszystkich żydów, ale miejmy na uwadze, że oni działają tak, jak społeczeństwo niemieckie po dojściu Hitlera do władzy. Jak będzie rozkaz rzucenia się nam do gardła, to go wykonają i tyle. A sprawiedliwość, prawda, moralność i takie tam konwenanse? To raczej nie w tej cywilizacji i właśnie ST jest takim swoistym skamieniałym zapisem tego rodzaju działania, poczynając od sfałszowania edyktu o utworzeniu Izraela po upadku Babilonu. Trzeba czytać i wyciągać wnioski, bo marksizm-talmudyzm wykorzysta nawet naszą wiarę, żeby nam urwać łeb. Zresztą to już w Rzymie widzimy na własne oczy.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [18:25] - Gniewko | Link:

Jeszcze jak pisze „Warszawska Gazeta”, rząd chce wysłać nasze wojska na granicę żydowsko-syryjską, to już zakrawa na zdradę interesów narodowych. Mamy strzelać do Syryjczyków. https://warszawskagazeta.pl/sw...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-11-2018 [18:53] - Imć Waszeć | Link:

Proszę tylko zwrócić uwagę na to, że są dwie gazety o podobnych tytułach: Gazeta Warszawska oraz Warszawska Gazeta.
Tu jest rzeczona gazeta: https://warszawskagazeta.pl/
A tu jest "samo zło" ;) - https://gazetawarszawska.com/

Obrazek użytkownika Andy51

17-11-2018 [19:01] - Andy51 | Link:

To , ze piszą nie musi być prawdą.

Obrazek użytkownika Lektor

17-11-2018 [18:58] - Lektor | Link:

Nie puści płazem !

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

18-11-2018 [07:06] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Ja jednak myślę, że prawdziwa bitwa o TVN toczy się poza naszą wiedzą i raczej poza TVN. Choć afera wafelkowa to na pewno cenna amunicja dla polskiej strony.

Obrazek użytkownika Novalia47

18-11-2018 [15:58] - Novalia47 | Link:

Jak się okazuje, to filmik z uroczystego obchodzenia urodzin Hitlera  był  kolejnym atakiem na polski rząd, który musiałby także czcić Adolfa i jego sposób rządzenia, żeby go ten filmik mógł atakować. Podobnie i afera w KNF, ale to już bliższe prawdy, bo w końcu Matołuszek Kłamczuszek jest bezpośrednim przełożonym jej szefa i odpowiada za nadzór nad tą Komisją. W normalnie demokratycznym kraju już by się podał do dymisji. Ciekawostka, zaiste, co też jeszcze wymyślą myśliciele w rodzaju Andy51 i niektórych tzw. "komentatorów"? Bo wmawianie przeciwnikom politycznym obłędnej nienawiści do Polski (czyt.:do PiS i dojnej zmiany) już się kompletnie wytarło -  nie uważacie?  A żądanie delegalizacji opozycji i skonfiskowania niezależnych mediów, to tylko krok od żądania  zalegalizowania obchodów urodzinowych Hitlera.
P.S.  Ale heca z tymi warszawskimi gazetkami: tytuły niemal identyczne, a oba szmatławce jak się patrzy!           
 

Obrazek użytkownika Andy51

18-11-2018 [18:27] - Andy51 | Link:

Dobrze się czujesz?

Obrazek użytkownika angela

18-11-2018 [22:08] - angela | Link:

@Andy, Novalia tylko chorobliwie nienawidzi polskości ,  piana z ust splynie i dochodzi do normy,  tylko parska na monitor.

Obrazek użytkownika Andy51

19-11-2018 [08:51] - Andy51 | Link:

Na to wygląda, a tej osobie pozwolę pisać, ale niech pisze na Berdyczów, nie będę odpowiadać. 

Obrazek użytkownika Novalia47

18-11-2018 [23:31] - Novalia47 | Link:

Z dedykacją dla pana autora i jego (niektórych) komentatorów:
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Novalia47

19-11-2018 [00:26] - Novalia47 | Link:

Z dedykacją dla pana autora i jego (niektórych) komentatorów:
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Novalia47

19-11-2018 [00:27] - Novalia47 | Link:

Z dedykacją dla pana autora i jego (niektórych) komentatorów:
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Novalia47

19-11-2018 [13:27] - Novalia47 | Link:

Widzę, że mój komputer też skretyniał - przepraszam!

Obrazek użytkownika Pieczatki_Online

19-11-2018 [14:36] - Pieczatki_Online | Link:

A co i za co im mają zaszkodzić? Prywatna telewizja może pokazywać co chce ino głupie ludzie oglądają.

Obrazek użytkownika Novalia47

19-11-2018 [15:59] - Novalia47 | Link:

Ooo! To już na NB reklamować się można? No,no............