Czy antypolska szczujna TVN 24 jest fabryką faszystów?

Totalna opozycja (PO i .N=KO) wzorem komunistów, którzy wszystkich, którzy mieli inne zdanie niż oni , nazywają faszystami.

Totalna opozycja weszła w ich buty i robi tak samo. Polski patriotyzm, marsz pod biało-czerwoną flagą jest faszyzmem, co potwierdził delfinek prezydencki Trzaskowski, który na wiadomość , że HGW nie zgodziła się na  Marsz Niepodległości, powiedział, że zgadza się z HGW bo nie chce faszystów na ulicach.

Z kolei na zjeździe Partii Ludowej  w Helsinkach Grzegorz Schetyna w myśl zasady „ ulica i zagranica” szkaluje Polskę, mówiąc , ze marsz z okazji  100 lecia Niepodległości jest marszem nacjonalistów.

Całkiem niedawno Róża Pancerfaust w inscenizowanym   przez niemiecką telewizję wywiadzie, jadąc tramwaju w Warszawie mówiła onej, że w Polsce jest dyktatura.

Ponieważ mówienie o faszyzmie , odbywał się przestrzeni werbalnej, najprawdopodobniej szczujnia TVN 24 w inscenizowanej i najprawdopodobniej opłaconą  przez nią albo osoby z nią związane w lasku koło Wodzisława, zainscenizowała jakoby kilka osób jakiś debilów obchodziło urodziny Hitlera, co ciekawe, jedną z uczestniczek tego „wydarzenia”, była reporterka TVN.

Prawdopodobnie organizator tego „przedstawienia” zainkasował 20 tys. zł.

Jako ciekawostkę należy przytoczyć fakt, że ów filmik był przetrzymywany w szufladach TVN przez ca. 8 miesięcy i ujawniony w najbardziej niekorzystnym dla Polski czasie.

Może się okazać, że to właśnie TVN jest fabryką faszystów, gdyż żadne organizacje międzynarodowe nie potwierdzają tego faktu, skoro tak jest tym gorzej dla faktów.

Jeżeli okazałoby się to prawdą KRRiT powinna cofnąć TVN koncesję, albo nałożyć gigantyczna karę rzędu kilkudziesięciu mln zł.
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

09-11-2018 [13:28] - Chatar Leon | Link:

Jeżeli wg jakiejś tam brukselkowej rezolucji w Marszu Niepodległości uczestniczyli neonaziści (na co powoływała się Hołota G... Warta), rząd najzupełniej poważnie powinien wydać oświadczenie, że z uwagi na niebezpieczeństwo prowokacji z udziałem czcicielai niemieckich narodowych socjalistów zwanych w skrócie nazistami, zawiesza na parę dni przed 11 listopada funkcjonowanie umowy z Schengen na granicy z Niemcami i czasowo przywraca kontrole graniczne celem uniemożliwienia wjazdu do Polski różnych neonazistów, faszystów, antyfaszystów i innych ćwierćfaszystów. A tak przy okazji skrupulatnie skontrolować wszystkie tiry które wwożą towary do Kałflanuff i tym podobnych.

Obrazek użytkownika Andy51

09-11-2018 [15:23] - Andy51 | Link:

Każdy sposób  jest dobry.

Obrazek użytkownika Jan1797

09-11-2018 [22:53] - Jan1797 | Link:

Można tego nie wiedzieć. Planowany termin przyjęcia projektu przez RM
ZREALIZOWANY-Rada Ministrów przyjęła 26 maja 2015 r.
Wewnętrzne granice unii to w porywach frontex, ile wart pisałem wcześniej.
https://bip.kprm.gov.pl/kpr/wy...
Jan

Obrazek użytkownika xena2012

09-11-2018 [14:04] - xena2012 | Link:

Zastanawiamy sie nad zagraniami opozycji a nie chcemy zauwazyć podobnych na prawicy? Szczujnią okazuje się nie tylko TVN24,Onet,czy Fakt ale prawicowi pedzący do nich ile sił w nogach  politycy prawicy.Właśnie dopiero co wypowiedziała się w swoim stylu pani Romaszewska optująca za uniewaznieniem uchylenia zakazu  MN dla Narodowców.To wpisuje się w sprawę wniesienia apelacji przez HGW i obie panie zgodnie protestują przeciw ,,faszyzmowi'' RN.Pani Romaszewska z pogardą określiła członków RN jako ,,to coś''odbierając im nawet wymiar ludzki,traktując na poziomie zwierząt.Widac jak wielki wpływ na nią miał Bartoszewski i jego określenie Polaków jako bydła.Jak ta kobieta może tak nienawidzić jednych Polaków,a wzgledem innych podlizywać się obrzydliwie.Pałac Prezydencki tak pokornie prosząc ,błagając o uczestnictwo w  Marszu opozycję ustami Romaszewskiej w  RMF FM pokazał pogardę dla innych.Wstyd!

Obrazek użytkownika mmisiek

09-11-2018 [14:53] - mmisiek | Link:

Romaszewskie jadą na nazwisku nieboszczyka i to nie one są problemem, bądź co bądź poglądy każdy może sobie mieć. Problemem jest natomiast to, że nasza władza takimi ludźmi się otacza - więc te poglądy muszą być bliskie ścisłemu kierownictwu, które z powodów politycznych nie może mówić co naprawdę myśli. Romaszewskie takich hamulców nie mają to kłapią ile wlezie.

Obrazek użytkownika Andy51

09-11-2018 [15:27] - Andy51 | Link:

Nie przesadzajmy z tym, że się otacza, ale faktem jest, że ta stara jest koło PAD i mu szkodzi swoimi wypowiedziami.

Obrazek użytkownika mmisiek

09-11-2018 [16:38] - mmisiek | Link:

To nie tylko Romaszewskie bo problem jest znacznie głębszy. Proszę np. spojrzeć jakie Kluziki się wylęgły przy śp.Prezydencie albo na Glińskiego, niedawnego kandydata na premiera. A w stronę patriotyczną jakoś ich wcale nie ciągnie. Ten przechył widać gołym okiem.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-11-2018 [15:20] - Imć Waszeć | Link:

Karierki w Unii pachną kusząco. Jurgielt cieknie z każdej rury do ciepłej wody "Płyną rubelki — skąd? gdzie? ani wiesz" (Tadeusz Boy-Żeleński). Absolwentów, czyli magistrów Integracji Europejskiej (mydła i powidła) z roku na rok przybywa. Unia odkryła karty (likwidacja narodów, także za pomocą służb, policji, sądów i wojska - jeszcze chwilowo krajowych). Polecam Pani szokujący wywiad, który pokazuje jak mało mamy przyjaciół w świecie i dlaczego: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Andy51

09-11-2018 [15:25] - Andy51 | Link:

Xeno Ty doświadczona blogerka nie możesz nazwać harpie Romaszewskie przedstawicielkami prawicy, zwłaszcza starą. Nie rozumie czemu PAD ją jeszcze trzyma w pałacu.

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-11-2018 [18:46] - Marek1taki | Link:

Jak to czemu je trzyma? Z miłości do poglądów. No i buty. Szkoda zmieniać jak są tak samo wygodne jak poglądy.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-11-2018 [14:58] - Imć Waszeć | Link:

No widzi Pan, właśnie to jest antysemityzm. Nie może Pan bezczelnie oskarżać stacji TVN o celowe kreowanie faszystowskiego wizerunku Polski na świecie, albowiem TVN jest własnością amerykańskiego żyda, który ma korzenie polskie. Twierdząc podobne brednie staje się Pan zwykłym antysemitą. Niezwykłymi antysemitami są ludzie mający wykształcenie matematyczno-ekonomiczne jak Dakowski. To coś jak profesor zwyczajny i nadzwyczajny. Zanim się coś napisze, trzeba zapytać wujka Google. Ta ekipa z Brooklynu prawdopodobnie wymogła na komuchach wojskowych wykończenie Falzmanna: https://www.youtube.com/watch?...
Prof. Dakowski mówi, że polskie zbrojne ramię owej ekipy wykończyło też Popiełuszkę. Chyba dla jaj, bo chodziło tylko o Himalaje szmalu do zgarnięcia, a nie żadne obalanie komun i sowchozów sensu stricto.

Obrazek użytkownika Andy51

09-11-2018 [15:29] - Andy51 | Link:

Na tej samej zasadzie , można powiedzieć, że w Izraelu żyją Żydzi, którzy nie uznają państwa Izrael.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-11-2018 [17:19] - Imć Waszeć | Link:

Obie wypowiedzi są prawdziwe. Jednak naskakiwanie na ludzi za każdą wypowiedź dotyczącą żydów jest już działalnością stricte agenturalną. Dużo u nas się bredzi o tym, że takie lub owakie info w TV, to "odwracanie uwagi" od czegoś, ale nie idzie za tym analiza własnych odruchów np. w sprawach dotyczących żydów. Stąd moja wcześniejsza wypowiedź o tresurze. Tak, to właśnie była wieloletnia tresura i jej śladem jest chociażby taki mało znany fakt, że w polskiej Wikipedii praktycznie o żadnym człowieku nie było napisane, że "jest pochodzenia żydowskiego", zaś w wersji angielskiej jest to norma.  Widocznie dla mniej wartościowego ludu tubylczego takie informacje są szkodliwe, albo raczej nadzorcom się wydaje, że są szkodliwe.

Oczywiście są wyjątki:
1) Bronisław Wildstein: https://pl.wikipedia.org/wiki/...
Geremek i inni też, ale trzeba też sprawdzać datę dodania/modyfikacji, kiedy wreszcie takie informacje "przebyły się przez ten lewicowy bełkot w sieci".
2) Np. tu jest naniesiona ostatnio poprawka, jako dostosowanie do wersji angielskiej: https://pl.wikipedia.org/wiki/...
Zakładka "Historia i autorzy" (500 stron).

Obrazek użytkownika mmisiek

09-11-2018 [16:51] - mmisiek | Link:

Interesujące, być może coś jest na rzeczy. To by w każdym razie mogło w miarę sensownie tłumaczyć dlaczego te sprawy są obchodzone tak szerokim łukiem. Ciekawe, że podobnym łukiem obchodzi się Smoleńsk, tak mi się przy okazji jakoś luźno skojarzyło.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-11-2018 [18:37] - Imć Waszeć | Link:

Słyszał Pan może nazwisko Wiktor Bout (But)? To taki znany światowy handlarz broni z byłego ZSRR, którego wsadzili Amerykanie. Problem w tym, że transporty z bronią Wiktora Bouta prawdopodobnie wylatywały i lądowały także w Smoleńsku, a więc cały ten region był pod stałą i ścisłą obserwacją służb amerykańskich. To jakoś "tłumaczy" dlaczego Amerykanie "nie mają" zdjęć z katastrofy smoleńskiej, prawda?

1) Viktor Bout: https://en.wikipedia.org/wiki/...
2) https://histmag.org/wiktor-but...
3) Przy okazji tekst Gadowskiego "Dlaczego zabito Litwinienkę" (czyja była Al Kaida?): https://www.salon24.pl/u/wgado...
4) Tu jest dalszy sznureczek śmierci (opis syndromu): http://niepoprawni.pl/blog/jes...
5) Wszelkie informacje o powiązaniu Bouta ze Smoleńskiem są już chyba w sieci wyczyszczone (prócz hipotetycznego miejsca urodzenia agenta GRU), ale były i ślad jest na Katarynie (kataryna.blox.pl). Cześć z nich była związana z wyciekiem Wikileaks.

Obrazek użytkownika Czesław2

10-11-2018 [07:36] - Czesław2 | Link:

To tylko tłumaczy, że jedni byznesmeni drugich trzymają za grdykę. Nie sądzę, żeby jednocześnie z tupolewem, lub w jego cieniu lądował transport broni. No, chyba, że chodzi o nieujawnienie aparatu fotograficznego.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-11-2018 [17:24] - zbieracz śmieci | Link:

Oni tylko obdarzają szczodrze tym słowemtych co nie z nimi .Nie zadawał bys pytanie gdybys tak jak oni znał znaczenie tego słowa,Mam radę ,pofatyguj sie do lekarza od oczu to zobaczysz nie faszyzm ale formę wyższą jaką jest nazizm i to w miejscu najmniej dla ciebie oczekiwanym.

Obrazek użytkownika Jan1797

09-11-2018 [22:36] - Jan1797 | Link:

Szanowny Andy,
Zrozumcie mnie panowie dobrze, kit jest ok, no raczej, ale do tradycyjnych okien i tylko chwilowo.
Szanuję zdanie Krajskiego,  dlaczego jednak pomija rolę Polish People Republic w skrócie PPR
i co wspólnego ma z Radą Królewską Korony Królestwa Polskiego?
Jest ruch monarchistyczny który nie kacapi? Chciałbym się mylić; https://www.youtube.com/watch?...
Pozdrawiam, Jan.