Parlament Europejski czy Parlament Lewacki?

Parlament Europejski już nie jest europejski tylko lewacki. Ojcowie założyciele UE chyba przewracają się w grobach. UE miała być oparta na systemie wartości a nie na ideologii , w obecnym stanie rzeczy głównie lewacko – liberalnej.

Ostatnie wydarzenia pokazują, że z tą UE jest coś nie tak. Ostatnio w PE została zorganizowana dyskusja z udziałem tak „obiektywnych” osób jak pani Holland, pan Kasprzak zwany „ trójzębem” czy prof. Matczak.

Wszystko było pięknie i ładnie dopóki nie odezwał się  europoseł Sośnierz, który miał inne zdanie niż towarzystwo wzajemnej adoracji.  Demokracja jest wówczas, gdy wszyscy mówią tak jak chce lewica , jak się zachowali ci co są za wolnością słowa można zobaczyć na filmiku z PE. Stado najgłośniejszych małp wyjców, mogliby wziąć przykład jak zachowała się ta hałastra.

Innym przykładem może być głosowanie nad rozpoczęciem wdrożenia art.7 wobec Węgier. Nie dość , ze głosowanie zostało zmanipulowane, bo nie wzięto pod uwagę głosów wstrzymujących się , przez to uzyskano wymagane kworum to jeszcze  zachowanie się  niektórych europosłanek , przypomniało bardziej zachowanie podpitego towarzystwa u cioci na imieninach.

Wrzaski całowanie w czoło wiwaty dopełniają obraz tych , którzy marzą o eurokołchozie, w czasach komunizmu niepokornych wysyłano do psychuszki lub łagru, w eurokołchozie uruchamia się art. 7.

https://wpolityce.pl/swiat/412174-nazwali-orbana-goebbelsem-i-smieciem
https://dorzeczy.pl/kraj/76139/Awantura-w-PE-To-jest-wasza-demokracja-Potraficie-tylko-drzec-mordy.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

14-09-2018 [11:28] - smieciu | Link:

Ojcowie założyciele UE chyba przewracają się w grobach. UE miała być oparta na systemie wartości a nie na ideologii , w obecnym stanie rzeczy głównie lewacko – liberalnej.

Myślę że równie dobrze mógłbym napisać że Karol Marks i Friedrich Engels przewracali się w głowach widząc co zrobiono z ich wartościami w czasie bolszewickiej rewolucji. Przecież miała być władza robotniczo chłopska, podział i wspólny zarząd własnością. Równość ludzi. Ale zamiast tego wyskoczyła ideologia lewacko - liberalna.
:)

Obrazek użytkownika Andy51

14-09-2018 [11:41] - Andy51 | Link:

Ty sobie możesz pisać co chcesz i tak nie zwracam na twoje grafomaństwo uwagi.

Obrazek użytkownika smieciu

14-09-2018 [11:54] - smieciu | Link:

Ach to przepraszam, nie będę się udzielać pod tym blogiem. Zostawiam z ojcami założycielami chcącymi dobrze...

Obrazek użytkownika Andy51

14-09-2018 [13:30] - Andy51 | Link:

Nikt po tobie nie będzie płakał.

Obrazek użytkownika Lektor

14-09-2018 [12:12] - Lektor | Link:

To sygnał dla Polski, że należy szybciej i bardziej stanowczo rozwijać Unię Trójmorza, oczywiście bez Niemiec. Tym potomkom nazistów trzeba mówić, żeby zajmowali się Unią Europejską.
A swoją drogą,  nalągło się tego lewackiego tałatajstwa w Europie zachodniej, aż niemiło patrzeć na to !  Oni nigdy nie przeżyli komunizmu dlatego teraz tak tęsknią i wyją do niego.

 
P.S.  Ciągle nachodzi mnie myśl – a może lepiej było utworzyć dwa szpalery ludzi od wschodniej do zachodniej granicy Polski i przepuścić czerwonoarmistów w 1920 ?!

Obrazek użytkownika Andy51

14-09-2018 [13:31] - Andy51 | Link:

Treść notatki ok. Ostatnie zdanie nie do przyjęcia.

Obrazek użytkownika Jabe

14-09-2018 [14:55] - Jabe | Link:

Eurokołchoz jest zbudowany przede wszystkim na biurokratycznym systemie „plusów” w postaci różnorakich dopłat i przywilejów.

Obrazek użytkownika Andy51

14-09-2018 [15:41] - Andy51 | Link:

Czyli klasyczna metoda marchewki.

Obrazek użytkownika xena2012

14-09-2018 [16:54] - xena2012 | Link:

Myślę że stawianie znaku równości między komunizmem a lewactwem rosnącym w siłę jest błędem.Komunizm niszczył wartości a ideologia liberalno-lewacka chce im nadać inny wymiar i charakter i jest o wiele bardziej groźna bo opiera się na negacji.Pokazują to wyraźnie sceny obserwowane w PE. Zdjecie tych dwu całujacych się z radości dwu bab po głosowaniu przeciwko Węgrom pokazuje nie tylko olbrzymi niedostatek szarych komórek ale i niezdolność do oceny prawidłowości głosowania.Przewodniczacy Tajani nie tylko nie przestrzegał procedur przy glosowaniu ale nawet nie raczył choć jest to obowiązkiem odpowiadać na zapytania posłów Karskiego i Legutki. Czy Tajani i te dwie całujące sie kretynki są komunistami? Nie! Czy jest komunistką stara,brzydka jak noc,niechlujna z wyglądu Róża Thun słynna z podsłuchiwania rozmów w tramwajach i autobusach? Nie! Oni są lewakami szermującymi słowami demokracja czy europejskość bez żadnego zrozumienia znaczeń tych słów. Tyle że przy swojej głupocie potrafią przytulić do siebie duże pieniądze. 

 

Obrazek użytkownika Jabe

14-09-2018 [17:03] - Jabe | Link:

Przeinaczanie pojęć jest cechą każdej lewicy.

Obrazek użytkownika Andy51

14-09-2018 [18:05] - Andy51 | Link:

Z całym szacunkiem, ale proszę w moim tekście wskazać gdzie porównywałem komunizm do lewactwa? Co do lewactwa to pełna zgoda jego ideologia opiera się na negacji, tylko póki co negują wartości chrześcijańskie, ale jak zaczną negować muzułmańskie, to muzułmanie zrobią z nimi szybko porządek. 

Obrazek użytkownika xena2012

14-09-2018 [19:08] - xena2012 | Link:

Oczywiście nigdzie w tekście nie porównywał Pan kounizmu do lewactwa .To po prostu moja uwaga bo czesto te pojęcia sa mylone zwłaszcza w dyskusjach np. w internecie.Lewactwo nie neguje tylko wartości chrzescijańskie,oni negują wszystko.

Obrazek użytkownika xena2012

14-09-2018 [19:09] - xena2012 | Link:

Oczywiście nigdzie w tekście nie porównywał Pan kounizmu do lewactwa .To po prostu moja uwaga bo czesto te pojęcia sa mylone zwłaszcza w dyskusjach np. w internecie.Lewactwo nie neguje tylko wartości chrzescijańskie,oni negują wszystko.

Obrazek użytkownika Andy51

14-09-2018 [19:13] - Andy51 | Link:

Ok.ale muzułmanów nie za bardzo.

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-09-2018 [00:45] - Marek1taki | Link:

@Xena2012
"Komunizm niszczył wartości a ideologia liberalno-lewacka chce im nadać inny wymiar i charakter i jest o wiele bardziej groźna bo opiera się na negacji."
Poczciwe były te stare komuchy. Siermiężne. Neokomuchy zabijają selektywnie duszę pozostawiając ciało, by tyrało.