Niemcy za kilkadziesiąt lat podzielą los afrykanerów w RPA

W 1994 r. w RPA biali przekazali władzę czarnej większości. Od tego czasu wiele minęło , apartheid, zmienił się w apartheid w stosunku do białych. W czasach apartheidu lewica darła szaty nad losem czarnej ludności, ale wówczas było bezpiecznie, czysto i bogato.

Czasy się zmieniły, biali są prześladowani, mordowani, zabierana jest im ziemia. Na ulicę strach wyjść, ale rządzą czarni socjaliści to im wszystko wolno. RPA jest najbogatszym krajem Afryki, jestem ciekaw jak długo jeszcze to potrwa. Coraz częściej biali bojąc się o swoje życie i życie najbliższych zaczynają wyjeżdżać z RPA. Całe bogactwo RPA opiera się na dobrym gospodarowaniu przez pokolenia potomków Burów.

Teraz w dowód wdzięczności czarni socjaliści chcą wywłaszczyć białych farmerów bez odszkodowania, czym to się skończyło w sąsiedniej dawnej Rodezji  było już przećwiczone.

Niemcy, na razie są w komfortowej sytuacji, ale co będzie za kilkadziesiąt lat nikt nie wie. Miliony muzułmanów, sprowadzonych do Niemiec za kilkadziesiąt lat mogą całkowicie sytuację demograficzną w Niemczech i wówczas  możemy mieć powtórkę z RPA.

Poprawno polityczne elity niemieckie udzielają obywatelstwa i azylu politycznego muzułmanów, a ci ściągają wieloosobowe rodziny, tak, że jednego muzułmanina należy pomnożyć przez 7. Jako przestrogę można wskazać Finlandię, gdzie na początku lat 90-tych pozwolono osiedlić się ca. 250 Somalijczykom, teraz jest ich 25 tys.

Są kraje np. w Zatoce Perskiej gdzie autochtoni ( Arabowie) są w znacznej mniejszości, ale  tam są oni trzymani w rygorze nuzułmańsko - arabskim i nikt nie ośmieli się wychylić.

Lewactwo próbuje zmienić strukturę narodowościową państw, w finansowaniu wyróżnia się węgierski lewacki Żyd Soros, który finansowo wspomaga wszystkie lewackie organizacje, które przewożą ich do Europy, a ci „ walą” drzwiami i oknami do Niemiec, bo tam jest największy socjal, bo muzułmanin i czarny nie jest do pracy, ale do brania socjalu i płodzeniu dzieci, na który łożą Niemcy.

Z czym wiążą się  rządy socjalistyczne można przekonać się w Hiszpanii, gdzie przemytnicy wyczuli, że socjalistyczny premier przyjmie wszystkich, którzy dopłynął do Hiszpanii.
 
https://www.pch24.pl/wywlaszczenia-w-rpa--czy-ich-ofiara-padna-biali-farmerzy-,61828,i.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

07-08-2018 [11:59] - xena2012 | Link:

Mimo wszystko trudno czuc satysfakcję z głupich posunięć Niemiec ,Francji ,Szwecji czy Finlandii.Nieustanny dopływ imigrantów niestety znów spowoduje naciski UE na Polskę,groźby czy sankcje.U nas niestety tylnymi drzwiami premier Morawiecki sprowadza imigrantów z różnych stron świata rzekomo do pracy.Tylko skąd mamy wiedzieć że wyłącznie do pracy?Jakoś nie ma statystyk dotyczacych zasiłków dla tych imigrantów,liczby już przyjetych, tworzenia osrodków dla nich nie wiemy bo nikt nas nie informuje czy w grę wchodzi mozliwość łaczenia rodzin,dlaczego nie staramy sie ściagać Polaków z Kazachstanu,.Można więc przypuszczać ,że prawdziwa wiedza jest skrzętnie ukrywana przed nami.Okaże się być może że przyjelismy juz tyle samo co panstwa zachodnie dodatkowo oddajemy Polskę pod okupację Izraela.Niedługo spytami -ile Polski w Polsce?.

Obrazek użytkownika smieciu

07-08-2018 [13:41] - smieciu | Link:

No właśnie. Powinniśmy chyba coś dla tych Niemców zrobić...
Zwłaszcza że faktycznie. Z nami nie jest lepiej. Oni mają swoich islamistów a my? Wszystkich.
Żydów, którym masowo nadaje się obywatelstwo. Ukraińców, którzy drenują rynek pracy. Mamy Hindusów, Pakistańczyków, Chińczyków, Filipińczyków itd.
W tej sytuacji ciekawym rozwiązaniem, skoro już MUSIMY mieć swoich imigrantów to czemu nie ... Niemców? :)
My jeździmy do nich i choć nie było wesoło do w końcu Niemcy zrozumieli że jesteśmy najlepsi z obcych. Może w drugą stronę też to zaskoczy? Niemcy w Polsce jako najlepsi z obcych?
Stwórzmy im miejsca pracy albo dajmy jakieś 500+. Cóż to za problem dla naszego geniusza gospodarki, Mateusza Morawieckiego? Niech zadziała i sprowadzi do nas, solidnych, gospodarnych i zorganizowanych sąsiadów...

Obrazek użytkownika Andy51

07-08-2018 [13:51] - Andy51 | Link:

Przewrotne.

Obrazek użytkownika Zunrin

07-08-2018 [15:44] - Zunrin | Link:

Osobiście uważam, że powinniśmy sie otworzyć na emigrantów ze Skandynawii. A właściwie na Skandynawki  :D

Obrazek użytkownika Andy51

07-08-2018 [18:05] - Andy51 | Link:

Tez tak uważam, Polska stanie się krajem emigranckim dla Skandynawów , może Niemców, wszystkich tych krajów, do których samobójcza polityka liberalna sprowadza ciapatych.

Obrazek użytkownika Jabe

07-08-2018 [16:24] - Jabe | Link:

My mamy Ukraińców, którzy „drenują rynek pracy”, a Niemcy mają imigrantów, którzy drenują rynek płacy. Nie mamy tak źle.

Nawiasem mówiąc, osobiście uważam to całe gadanie o ukraińskim drenowaniu za kompletną bzdurę, podobnie jak z polskim drenowaniem rynku brytyjskiego. Ukrainiec musi coś jeść i gdzieś mieszkać. W mojej okolicy jest istny boom budowlany. To się nazywa wzrost gospodarczy. Nie tracimy na tym.

Obrazek użytkownika xena2012

07-08-2018 [17:45] - xena2012 | Link:

Podejrzewam,że z tych oczekiwanych Niemców,Szwedów nie będzie zbyt wielkiej pociechy.,a juz na pewno nie ma co liczyc na nich jako pracowników.Pewno będą to nabytki 70+ albo i starsze.Zresztą nasze MSZ odmówiło niedawno azylu Norweżce z dzieckiem której państwo chce to dziecko odebrać.

Obrazek użytkownika Andy51

07-08-2018 [13:50] - Andy51 | Link:

Nie, nie mam satysfakcji z głupich posunięć Niemców, Francuzów czy Szwedów, ich szybciej czy później rozliczą wyborcy, raczej szybciej. Z tymi emigrantami ściąganymi z różnych stron świata byłbym ostrożny, co do Kazachstanu zgadzam się z Tobą.

Obrazek użytkownika Czesław2

07-08-2018 [20:57] - Czesław2 | Link:

Rozliczą ich wyborcy, o ile wyniki głosowanie będą adekwatne do preferencji wyborców.

Obrazek użytkownika Andy51

07-08-2018 [22:00] - Andy51 | Link:

Zależy kto u nich będzie liczył głosy?