Nie można bydłu pozwolić na wszystko.

Po ostatnich wyczynach ludzi o twarzach nie skażonych intelektem , których można nazwać tylko bydłem, nasuwa się refleksja, jak długo jeszcze policja będzie zezwalała na takie zachowania?

Świnia, która ucieknie hodowcy staje się dziką świnią. Podobnie jest z ludźmi, nikt nie zabrania w wolnym kraju protestów. Ale atakowanie niemal fizyczne, legendy  Solidarności Walczącej Kornela Morawieckiego 77 letniego działacza niepodległościowego, wrzeszczenie do jego ucha będziesz siedział, po prostu się w pale nie mieści.

Przecież na wszystkich demonstracjach są te same twarze, czy to na samych demonstracjach, czy na zebraniach członków rządu, gdzie te same twarze, niczym komunistyczni bojówkarze próbują rozbijać  zebrania.

Te same osoby jeżdżą po całej Polsce i próbują, próbują sieć zamęt. Jeżeli „ wybrańcy ” narodu przewożą w bagażnikach skrajnych przeciwników rządu na teren sejmu, to można sobie wyobrazić , że dla swoich celów przewiozą kiedyś jakiegoś terrorystę z bombą.

Dalej, jeżeli jakaś trzepnięta kodówka w obecności milicji wyzywa  Straż Marszałkowską od gnojów, to jest to niedopuszczalne.

Każdy może sobie zobaczyć na youtube jak działa policja amerykańska, to zobaczy, że w tej największej demokracji świata jeżeli jakaś demonstracja jest niezgodna z prawem, to policja najpierw wzywa protestujących do ustąpienia, gdy to nie działa idą w ruch pały, czy to kobieta, czy mężczyzna.

Później na takiego delikwenta czeka sędzia pokoju i sprawa odbywa się błyskawicznie.

Nasze bydło nie dopuszcza do wejścia na teren sejmu, maluje sprayem mury sejmu, co jest nie do pomyślenia w żadnym demokratycznym kraju.

Brak kar co raz bardziej rozzuchwala to bydło, co naprawdę może się skończyć tragedią. W związku z powyższym nie tylko moim marzeniem ale przypuszczam większość społeczeństwa domaga się bardziej zdecydowanego działania policji.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

20-07-2018 [12:00] - xena2012 | Link:

Skończy się to tragedią,bo ukarana dziś symbolicznie badź wcale  Szmidt jutro przewiezie smochodem nie dziadygę Kasprzaka a broń,może kogos z Antify albo drugiego Cybę. Oczywiście z błogosławieństwem Merkelowej,Timmermansa i za pieniadze Sorosa.Uwaga,proszę poprawić błąd w nazwisku,nie Mazowiecki a Morawiecki.

Obrazek użytkownika Andy51

20-07-2018 [13:21] - Andy51 | Link:

Dziękuję za uwagę, poprawiłem.Co do reszty komentarza, to z tą idiotką wielce prawdopodobne.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-07-2018 [16:59] - Imć Waszeć | Link:

To już teraz wiadomo po co ukraińskie baby przemycały busem szybkostrzelną armatę przeciwlotniczą. Zdaje się, że to Braun ostatnio mówi, że prawdopodobieństwo jakiejś np. ukraińskiej prowokacji wzrosło ostatnio drastycznie. Chodzi o to, że tacy zbrojarze-betoniarze też mogą udawać Polaków w jakichś Gliwicach i na zamówienie Berlina przylać zdrowo grupie kolorowych. W takiej masie służby już nad Ukraińcami nie panują, zaś wsiowi "przedsiębiorcy" chcą ich ściągać jeszcze więcej, byle tylko Polak GWno zarabiał i musiał stąd emigrować.

Obrazek użytkownika Andy51

20-07-2018 [18:06] - Andy51 | Link:

Rzeczywiście, z tymi potomkami  banderowców może być kłopot.

Obrazek użytkownika wandaherbert

20-07-2018 [12:52] - wandaherbert | Link:

nareszcie ,ktos na niezaleznej napisal normalnie ,a nie bryzgal poprawnoscia.Dosc juz owijania w bawelnę tych haniebnych wyczynow tego bydla.Panowie rzadzacy, na co wy pozwalacie ,do czego to doprowadzi te wasze  zaniechanie???.Panie ministrze Brudzinski w gadce jest Pan mocny ,ale tu peka Pan przed tym bezprawiem.Oby nie bylo za pozno! 

Obrazek użytkownika Andy51

20-07-2018 [13:22] - Andy51 | Link:

Piszę co widzę, niestety szef resortu siłowego nie chce tego widzieć.

Obrazek użytkownika mmisiek

21-07-2018 [01:17] - mmisiek | Link:

Widocznie tak ma przykazane. Poza tym teraz nacisk jest na walkę z patriot... ops, "faszyzmem". Pan Brudziński nawet naszykował do tego celu specjalną komisję.
 

Obrazek użytkownika Andy51

21-07-2018 [09:09] - Andy51 | Link:

Chyba trochę przesadzasz.

Obrazek użytkownika Darek65

20-07-2018 [14:34] - Darek65 | Link:

Już we wcześniejszym wpisie napisałem. Prawidłowo, powinno to się zrobić siłowo, ale nie w tej sytuacji. Zrobimy z nich męczenników. Policja musi być czujna, a non stop trzeba pokazywać ich zachowanie i łączyć te watahy z PO, SLD, PSL i N. Przekaz powinien być jeden, chcecie, aby tacy ludzi i ich reprezentanci z PO, SLD, N i PSL przejęli Polskę ?  Po drugie dotkliwe kary finansowe.

Obrazek użytkownika Andy51

20-07-2018 [16:38] - Andy51 | Link:

Dobra myśl.

Obrazek użytkownika xena2012

20-07-2018 [17:08] - xena2012 | Link:

Pan Darek65 ma rację.Po to mamy media ,żeby dokumentowac te chamskie zachowania,burdy,wrzaski.Dobrze że istnieje internet gdzie społeczeństwo w komentarzach może wyrazić swój stosunek do tego prostactwa.Tyle że władza musi wiecej uwagi przykładac do wypowiedzi w zagranicznych mediach i reagować.Pani Gersdorf ze swoimi żalami pojechała do Niemiec gdzie do ,,swojej sprawy'' zaangazowała jakąś niemiecką prawniczkę która dowsciaga się storpedowania zmian w sądownictwie.Dlaczego Niemcy ingeruja w sprawy Polski i dlaczego nasz MSZ nie reaguje wzywając na dywanik ambasadora Niemiec w celu wyrazenia swojej dezaprobaty?

Obrazek użytkownika Andy51

20-07-2018 [18:08] - Andy51 | Link:

Gersdorf, za zdradę stanu powinna być pozbawiona przywilejów sędziego w stanie spoczynku.