Liberum veto PO z okazji  550 lecia parlamentaryzmu w Polsce

Donosiciele na Polskę , zaprzańcy polskiej racji stanu członkowie PO dali kolejny przykład warcholstwa.  Dla nich parlamentaryzm jest wówczas gdy oni rządzą, z kolei gdy posłowie blokują sejm ( mównicę) to jest najwyższy przejaw demokracji, większym jest tylko donos na Polskę, który tak chętnie służy PO.

Ci stronnicy Niemiec pokazali czym jest dla nich parlamentaryzm, dla nich jest niczym, lepiej zbojkotować uroczystości, być może udać się do ambasady Niemiec, wyżalać się w niemieckiej telewizji na to, że w Polsce nie ma demokracji donosić gdzie tylko się da, być na usługach lewackiej i liberalnej prasy mówiąc nieprawdę o Polsce, być może mając nadzieję na jakieś apanaże albo stanowiska w przyszłości.

Polska przeżyła rokosze szlachty , zdrady magnackie to mam nadzieje, że da sobie również radę z tą Peowską bandą.

Polacy to dumny Naród, Naród , który sobie ceni przede wszystkim wolność, wolność , której zakres nie wyznaczają ani Rosjanie ani Niemcy, ani Unia Europejska, tylko suweren.

A ci co kiedyś wykorzystywali liberum weto ,  byli gonieni  szablami przez szlachtę,  obecnie rolę szlachty spełnia suweren, który mam nadzieję w wyborach rozgoni to towarzystwo.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

13-07-2018 [13:08] - Jabe | Link:

Cyżby szykowano nowelę ustaw inwigilacyjnych?

Obrazek użytkownika Andy51

13-07-2018 [16:19] - Andy51 | Link:

Nie wiem.

Obrazek użytkownika Darek65

13-07-2018 [14:36] - Darek65 | Link:

I tylko z takiej postawy wypada się cieszyć.... Pokazywać, nie komentować. Jeden obraz wart 1000 słów. A kapusia nikt nie lubi :)

Obrazek użytkownika Kazimierz Jarząbek

13-07-2018 [16:10] - Kazimierz Jarząbek | Link:

Popieram :)

Obrazek użytkownika Andy51

13-07-2018 [16:20] - Andy51 | Link:

Masz rację jeden obraz wart jest 1000 słów.

Obrazek użytkownika Lektor

14-07-2018 [19:19] - Lektor | Link:

Te gnojki z PO, Now., i PSL nie są warci Polski. Pokazali byłą targowicę, pokazali zdradę państwa i narodu polskiego. Toż to antypolska chołota.
Próg wyborczy powinien być natychmiast podniesiony do 8-10 %, żeby takie idiotyczne tałatajswo nigdy nie weszło do parlamentu, aby reprezentować swoich wyborców – również idiotów.
Jestem przekonany, że Polacy to zapamiętają przy kolejnych wyborach !
 

Obrazek użytkownika Temperatus

14-07-2018 [21:34] - Temperatus | Link:

Polacy zapamiętają wszystkie wiekopomne słowa chorego umysłowo Lektora,każdą sylabę - zadowolony?  A "hołota"  pisze się rzez "h", powinieneś to wiedzieć, skoro sam do takowej należysz i uważasz się za Polaka, a nie znasz polskiej ortografii.

Obrazek użytkownika Lektor

15-07-2018 [00:21] - Lektor | Link:

Ty Temper,  ty śmierdzisz na platformę. Zaciskanie zębów (bruksizm) może  u ciebie spowodować ubytki klinowe w okolicy szyjek.  Mogą też pojawić się niewytłumaczalne bóle zębów, twarzy i głowy, przejściowo zakłócające prawidłowy przebieg procesów myślenia.

Obrazek użytkownika Andy51

15-07-2018 [09:33] - Andy51 | Link:

W każdym społeczeństwie jest jakaś ilość zdrajców i to właśnie oni głosują na opozycję.

Obrazek użytkownika Temperatus

14-07-2018 [21:37] - Temperatus | Link:

Donosiciele na Polskę , zaprzańcy polskiej racji stanu członkowie PO dali kolejny przykład warcholstwa
i tak dalej w tym stylu J.Urbana z okresu stanu wojennego, a także sowieckich gazet typu "Prawda" czy polskiej "Trybuny Ludu", który to styl autor hołubi do dzisiaj jako pamiątkę dawnych dobrych czasów. Tak właśnie traktuje opozycję partia rządząca uważając ,że kontynuuje chlubne tradycje polskiego parlamentaryzmu: pogarda i nienawiść, że ośmielają się krytykować wspaniałości "dojnej zmiany"`. Opozycyjni posłowie mieli legitymizować tę uroczystość upamiętniającą polski parlamentaryzm, podczas gdy w tym samym czasie wszelkie zasady parlamentaryzmu są łamane, opozycji knebluje się usta, nowe ustawy przepycha się ekspresowo bez żadnych konsultacji, a często nawet dyskusji? Tak, Polacy to dumny naród, ale nie unoszący się pychą, jakiej przykłady na co dzień płyną od rządzących. Ale jak powiada Biblia: "Pycha kroczy przed upadkiem". A także: "Kto sieje wiatr, zbiera burzę". 

Obrazek użytkownika Lektor

15-07-2018 [00:16] - Lektor | Link:

Ty, jak ci tam, acha Temper, na razie nieźle ci w mózgu bulgocze, o ile można to coś co nosisz pod deklem nazwać mózgiem, ale dobrze że czytasz tutejsze notki. Rób to ! W ten sposób poznajesz prawdę oczywistą i dowiadujesz się co wokół ciebie się dzieje. Sens w tym, aby lemingi douczały się od ludzi, i kto wie, może za następne 45 lat wyrośnie z ciebie całkiem przyzwoity człowiek. To zależy zresztą od tego jak szybko się będziesz uczył. A zatem ucz się, ale nie komentuj, ponieważ każdy taki twój wpis to stek idiotyzmów, którymi się zdradzasz kim jesteś. 

Obrazek użytkownika Andy51

15-07-2018 [09:34] - Andy51 | Link:

Ty Temperatus masz temperaturę?

Obrazek użytkownika xena2012

15-07-2018 [10:17] - xena2012 | Link:

Ależ nie ,Temperatus nie ma temperatury tylko zlecone zadanie do wykonania na odcinku NB. Biedaczysko dopiero się rozwija,a ilością komentarzy chce zastąpić jakosć i treść.Dajmy mu się wykazać,z czasem się nauczy,a narazie jest okazja z tych jego głupkowatych komentarzy pośmiać.

Obrazek użytkownika Temperatus

15-07-2018 [14:00] - Temperatus | Link:

Xeno, na litość Boską! Jak możesz zdradzać taką tajemnicę, że mam zlecone zadanie! Może jeszcze zdradzisz, ze to od Merkel,Putina i Tuska razem wziętych? Wówczas już całkowicie zostałbym zdemaskowany i pozbawiony środków dożycia w rublach i ojro! A Ty sama i ten godny Ciebie wybitny yntelektualista i mędrzec blogowy Lektor zostalibyście bez zajęcia polegającego głównie na "komentowaniu" moich komentarzy poprzez wykazywanie, że mam zadania wywrotowe do wykonania, że jestem niedorozwinięty, psychiczny i zdradziecki I co wy wtedy poczniecie ze sobą, z całym swoim yntelektem? Przecież ta wasza ytelektualna działalność jest treścią waszego blogowego życia wobec braku jakichkolwiek innych możliwości!?

Obrazek użytkownika xena2012

15-07-2018 [16:53] - xena2012 | Link:

Po co te nerwy, biadolenie i zamartwianie sie o mój yntelekt? Ja chciałam tylko podziękowac za dostarczanie mi rozrywki i okazji do pośmiania się.Dziękuję,dziekuję jeszcze raz serdecznie dziękuję za lekturę swoich wpisów.

Obrazek użytkownika Andy51

15-07-2018 [14:43] - Andy51 | Link:

Czyli zadaniowiec od Putina.

Obrazek użytkownika Temperatus

15-07-2018 [14:05] - Temperatus | Link:

Dziękuję Panu Autorowi za wyczerpujący merytoryczny i kulturalny komentarz do mojego komentarza. Tego zresztą mogłem się spodziewać znając Pańską tffu!rczość na tym blogu.

Obrazek użytkownika Temperatus

15-07-2018 [14:11] - Temperatus | Link:

Dziękuję Panu Autorowi za wyczerpujący merytoryczny i kulturalny komentarz do mojego komentarza. Tego zresztą mogłem się spodziewać znając Pańską tffu!rczość na tym blogu.

Obrazek użytkownika Andy51

15-07-2018 [15:15] - Andy51 | Link:

Tak jest miszczu.

Obrazek użytkownika Czesław2

15-07-2018 [18:44] - Czesław2 | Link:

Odpowiedź dobra, ale nie w tym języku, co trzeba. Prawidłowo jest jawohl.

Obrazek użytkownika Andy51

15-07-2018 [19:17] - Andy51 | Link:

Dziękuję za słuszną uwagę