Zamrażarka jako symbol zdrady narodowej PO

Nie ma przypadków są tylko znaki. Jakoś tak się dziwnie złożyło, że wrogowie Polski zaczęli mówić jednym głosem. Verhofstadt mówi o Vkolumnie Putina w której jest rząd Polski, a Schetyna i Trzaskowski  o zamrożeniu pieniędzy dla Polski.

Czyżby rodził się nowy pakt Ribbentrop- Mołotow dotyczący ataku na Polskę tylko w wykonaniu UE i totalnej opozycji?

Nagle w przeciągu kilku dni najpierw liberał Verhofstadt powiedział: Europa ma piątą kolumnę w swoich szeregach: cheerleaderki Putina, które chcą zniszczyć Europę i liberalną demokrację. Są wśród nich: Le Pen, Wilders, Farage, Orbàn, Kaczyński, Salvini, którzy korzystają z pieniędzy Kremla i jego wywiadu” 

Później Tusk mówił skorej zawsze do uderzenia w rząd GW , sugeruje, że Prawo i  Sprawiedliwość, to faktycznie sojusznik Putina!

Na koniec najpierw Schetyna w Rp, a później Trzaskowski w Radio Zet głosili, że to dzięki PO pieniądze dla Polski nie przepadną tylko zostaną zamrożone, by po przyjęciu władzy przez PO te pieniądze zostały wypłacone.

Tych zdrajców nie interesuje Polska, każdy donos, każde bezeceństwo jest  dopuszczalne, bo na pierwszym miejscu stoi interes partyjny nie dobro Polski i Polaków.
 
 
https://wpolityce.pl/polityka/399990-schetyna-kolportuje-ohydna-narracje-tuska-i-verhofstadta-pis-stoi-twarza-do-putina-komisja-nie-moze-zrobic-ani-kroku-w-tyl
https://wpolityce.pl/polityka/399596-urojenia-verhofstadta-kaczynskiego-i-orbana-nazywa-cheerleaderkami-putina-ktore-chca-zniszczyc-europe-i-liberalna-demokracje
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

20-06-2018 [11:41] - Lektor | Link:

Już wcześniej mówiłem, że PO to ZOK (zdrajcy, oszuści i kłamcy) !!!

Obrazek użytkownika Andy51

20-06-2018 [12:21] - Andy51 | Link:

To się potwierdza.

Obrazek użytkownika xena2012

20-06-2018 [15:15] - xena2012 | Link:

Szkoda że bardziej nie przyciśnięto i przepytano szczerbatego Belga na okoliczność stworzenia tej V-ej Kolumny.Gadać każdy może,ale jeśli robi to publicznie powinien przedstawić argumenty,udowodnić swoje rewelacje,podać wysokość kwot jakie Putin rzekomo wypłacił.Jakoś nikt tych pytan nie pokwapił się zadać szczerbatkowi i własnie o to chodzi,żebyśmy pozostali w sferze domysłów bez pokrycia. Radziłabym naszej totalnej głupocie mniej biegania świńskim truchtem po brukselskich korytarzach z donosmi i wycierania tyłkami krzeseł w poczekalniach gabinetów brukselskich notabli a zajęcie się swoimi nielicznymi a i tak zamrożonymi szarymi komórkami.

Obrazek użytkownika Andy51

20-06-2018 [16:11] - Andy51 | Link:

Też jestem tego zdania, że przydałoby się przepytać tego Belga z diastemą.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-06-2018 [17:29] - Imć Waszeć | Link:

W tym celu należałoby wybierać do parlamentu ludzi inteligentnych i z inicjatywą, a nie kunktatorów, przeciętniaków i partyjnych klakierów. Teraz to sekciarskie podejście do polityki mści się jak diabli. Nie ma kto gęby otworzyć, bo nie było rozkazu. Wąskie gardło duszone garotą omerty.

Obrazek użytkownika Andy51

20-06-2018 [18:49] - Andy51 | Link:

Tak by należałoby robić, ale jak to zrobić?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-06-2018 [19:39] - Imć Waszeć | Link:

Przy przyjmowaniu do korporacji robią test na inteligencję. Można go wzbogacić testem mitycznej kreatywności i już będzie lepiej niż było. Szkoda tylko, że poodpadają prawnicy tacy jak w Nowoczesnej i PO, bo wtedy cyrk trzeba będzie dostawić obok sejmu.