Kiedyś program partii programem narodu, dziś program Niemiec

Kiedyś program partii programem narodu, dziś program Niemiec  programem PO
 
Wydaje się, że jedynym programem PO jest obrona interesów głównie  Niemiec ale również Rosji. Żeby nie być gołosłownym kilka przykładów. Przekop Mierzei Wiślanej, Marszałek Woj. Pomorskiego z PO razem z radnymi z tej partii skrytykowali  ten projekt, zgodnie ze stanowiskiem Rosji, która próbuje przeszkodzić tej inwestycji mówiąc, że to marnowanie publicznych pieniędzy.

Mówi to osoba, która ciągnęła samolot przestępcy Plichty tego od OLT.

Podobnie z krytykanctwem w sprawie CPL i wielkiego hubu, który ma powstać pod W-wą, wypowiada się, kandydat na prezydenta W-wy  Trzaskowski vel Czaskowski, który mówi po co lotnisko pod W-wą skoro jest pod Berlinem.   Interes Niemiec ważniejszy od interesu Polski.

Bardzo dobrze powiedział PMM na jednej z konferencji, odnosząc się min. do słów Czaskowskiego.

Po co nam LOT skoro jest Lufthansa,  po co nam bank PKO skoro jest Bundesbank, po co PKP skoro jest  Deutsche Bahn, itd.

Mentalność sługi dominuje w rozumieniu posłów i europosłów PO, jak to było, w przypadku pracowników delegowanych a zwłaszcza kierowców, gdzie europosłowie PO głosowali wspólnie przeciwko Polsce.

Ale takie działanie jest odziedziczone po Tusku, który likwidował polskie stocznie , w czasie gdy niemieckie były dotowane i wzmacniane.

Ale tak było nie tylko w stosunku do stoczni, ale również w stosunku do innych przemysłów, które były konkurencją dla Niemców.

Znamienite są słowa Tuska w sprawie LOT, który powiedział, że nie będziemy ratować LOT-u tylko dlatego, że ma piękne tradycje i jest polskim przewoźnikiem, a wystarczyła zmiana podejścia i zmiana zarządu, żeby firma, która była bardzo deficytowa, zaczęła przynosić zyski.  
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

13-06-2018 [12:54] - xena2012 | Link:

Pana wpis bardzo dobrze współgra z zamieszczonym obok wpisem pana Hatalskiego.Bo polska bandera wg naszych polityków opozycji też jest niepotrzebna podobnie jak stocznie,lotniska,przemysł, inwestycje które z powodzeniem miałyby być zastąpione gospodarka niemiecką.Idąc dalej możnaby powiedzieć po co nam uczelnie techniczne,przeciez mozna studiowac na poitechnikach w Niemczech,w Polsce mozna pozostawic i szczodrze dotować tylko humanistyczne wydziały traktujące o polskim antysemityzmie i polskich zbrodniach .

Obrazek użytkownika Andy51

13-06-2018 [13:12] - Andy51 | Link:

Zapomniałaś o gender.

Obrazek użytkownika xena2012

13-06-2018 [17:37] - xena2012 | Link:

Na blogu Echo24 wypowiedział się własnie komentator Tricolour plując na poczucie wartosci Polaków.Zarzuca że nie potrafią nic wymyśleć,nic wyprodukować-tu wymienia pralkę,telefon,samochód,telewizor.Ten mały przykład podałam dla zilustrowania jak silna u nas jest opcja niemiecka i jak zakorzeniona i aktywna nienawiść do Polaków i Polski.

Obrazek użytkownika Andy51

13-06-2018 [19:11] - Andy51 | Link:

Kiedyś myślałem, że Echo 24 , to porządny przedstawiciel środowiska akademickiego, ale niestety, klapka mu się obluzowała ,jeżeli chodzi o  Tricolour, to na takie indywidua nie zwracam uwagi.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-06-2018 [18:35] - Imć Waszeć | Link:

Widzieliście co się dzieje w UK?
https://www.youtube.com/watch?...
To się właśnie nazywa wyrównywaniem ciśnień, lub stwarzaniem alternatywy dla lewactwa.
Posługuję się tu celowo słowem "lewactwo" zamiast "lewicy", bo niektórym prawicowym komentatorom szajba już odbiła na punkcie "lewic" i "socjalizmów" jak Korwinowi. Fakty są takie, że ci ludzie to w większości kibice chuligani i robotnicy, czyli zgodnie z wszelką normą jest to lewica. Ważne jest jednak, że ta grupa społeczna z lewej strony została podebrana lewactwu i staje na ulicy w słusznej sprawie. Nazwijmy ja po prostu lewicą niezideologizowaną.

Obrazek użytkownika Andy51

13-06-2018 [19:13] - Andy51 | Link:

To efekt zapuszkowania blogera Robinsona, za nagrywanie i opisywanie ciapatych.