Muzeum POLIN pełni taką rolę w Polsce  jak posłowie PO w KE

 
Europosłowie PO pełnią w PE rolę szmalcowników, donosząc i szkodząc Polsce. Nie ma podobnego przykładu  zaprzaństwa w PE. W innych krajach też są spory polityczne jak np. w Niemczech, Hiszpanii czy we Włoszech. Ale żadnemu posłowi z tych krajów nie przyszło by do głowy , żeby „stawać” przeciwko swojemu krajowi.

Wiemy jak ostry politycznie jest spór w Katalonii, gdzie ta prowincja dążyła nawet do secesji, ale w kategoriach propaństwowych , to jest nawet dla posłów z Katalonii , żeby głosować albo donosić na własny kraj. Ale skoro wśród posłów PO jest donosiciel , który donosił na swoich kolegów w stanie wojennym, to nie ma się czemu dziwić.

Podobną rolę w Polsce spełnia muzeum POLIN, wybudowane z pieniędzy polskich podatników. Muzeum POLIN robi wszystko , żeby udowodnić , że Polacy byli może nawet gorsi w prześladowaniu i mordowaniu Żydów.

Chcą udowodnić, że w Polsce jest antysemityzm, którego nawet nie potrafią doszukać się instytucje europejskie. Jeżeli  we wszystkich rankingach Polska zajmuje jedno z ostatnich miejsc jeżeli chodzi o antysemityzm, to jasnym jest, że narracja GW i POLIN, jest co najmniej nie trafiona.  W Polsce, nie trzeba chronić instytucji żydowskich czy ich synagog jak to jest na Zachodzie Europy, ale według POLIN i GW w Polsce jest szalejący antysemityzm.

Jeżeli  muzeum POLIN jest miejscem służącym do szkalowania Polaków, jak to miało miejsce przy promowaniu książki „Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski”, autorstwa Elgenking i Grabowskiego, której teza polega na tym, że Polacy byli jakimiś krwawymi oprawcami Żydów, to się zastanawiam, gdzie jest min. kultury, gdzie jest nadzór min kultury, gdzie jest min. prof. Gliński?

Podobne ataki na Polskę i Polaków były z okazji 40 rocznicy wydarzeń marcowych. Dobór dyskutantów był taki, że prawda obiektywna była na entym miejscu, chodziło tylko o to, żeby dowalić rządowi.

Jeżeli się przyjrzeć kto wspomaga te muzeum, to taka a nie inna postawa kierownictwa muzeum staje się jasna.
        
 
https://wpolityce.pl/polityka/397688-ujawniamy-skad-plyna-darowizny-dla-polin-placowka-pokazywala-kampanie-zrownujaca-antysemityzm-wladzy-z-1968-r-z-tym-wystepujacym-dzis
https://www.prawdaobiektywna.pl/historia/ksiazka-o-polakach-mordujacych-zydow-wydana-przez-pan-3910.html
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

08-06-2018 [12:24] - xena2012 | Link:

Proszę przeczytać na portalu wpolityce.pl artykuł Edyty Hołdyńskiej na temat muzeum Polin.Ciekawostka-komentarze sa zablokowane.Zapewne juz niebawem będzie tak wygladała wolność wypowiedzi w internecie.

Obrazek użytkownika Andy51

08-06-2018 [13:42] - Andy51 | Link:

Link z tego artykułu zamieściłem pod notką.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

08-06-2018 [19:39] - RinoCeronte | Link:

Może lepiej, że zablokowali. Ja człowiek dosyć spokojny doznałem wściekłego wzburzenia dowiadując się co "Polin" wyprawia w naszym umęczonym kraju. Przypomniał mi się los mojego Dziadka prostego górala zatrzymanego najpierw na Montelupich przewiezionego do Auschwitz 6.11.1941 i zmarłego w bloku nr 19 dnia 2.3.1942. Może komuś się wydaje, że był to przypadek odosobniony w okupowanej Polsce  i mało metafizyczny bo zginął przeciętny katolik?

Obrazek użytkownika Andy51

08-06-2018 [21:06] - Andy51 | Link:

Dla Żydów tak.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-06-2018 [23:14] - Imć Waszeć | Link:

Już to tłumaczyłem kilkakrotnie. Nam nie jest potrzebny żaden antysemityzm i inne pogromy. Nam potrzebna jest żelazna konsekwencja w stosowaniu polskiego prawa. Jeżeli ktoś współpracuje z obcymi państwami, rządami, fundacjami, służbami, mafiami, sektami, POmniejszymi menelami w szkalowaniu Polski, jeśli obraża Polskę i Polaków, to na to jest paragraf, który co najmniej pozwala walnąć na odlew po kieszeni. Trzeba tylko chcieć z tego skorzystać, a nie tak jak PIS z "prawem i sprawiedliwością" tylko na banerze reklamowym, lecz w spodniach z brązowymi nogawkami. Gowin tylko czeka, żeby zastąpić prezesa. Po tych kilku wyjazdach zagranicznych i wytarciu kolanami paru dywanów u diaspory jest naprawdę blisko stanowiska premiera lub nawet prezydenta Polin. Zwłaszcza jeśli dogadał się z Dudą i jego WSI. Powiedziałem, PIS zostanie smętną przystawką przy Gowinie, jeśli nie zacznie czegoś z tym robić, bo gęby fałszywca i filosemity ot tak się nie pozbędzie. Najgorsze będzie ściganie się z Gowinem do klęczników w USA i w Izraelu.

Obrazek użytkownika Andy51

09-06-2018 [09:01] - Andy51 | Link:

Co  Ty o jakiś pogromach, a co do konsekwencji w stosowaniu prawa, to zgoda.